Skocz do zawartości

Umarł przewodniczący, niech żyje przewodniczący


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko pogratulować szybkiego pozbycia się Działoszewskiej z funkcji przewodniczącej. Nie wiadomo do czego by doprowadziła gdyby nadal działała na tym stanowisku zwłaszcza względem PUWIS. Teraz nareszcie gmina przycisnie PUWIS bo ciągle tylko chcieli podwyżki i podwyżki a jakość wody jest po prostu katastrofalna. Najbardziej jednak cieszy, że na stanowisku radnego nic nie będzie mogła zdziałać bo Pan Włodek nie tylko nagrywa sesje i je udostępnia mieszkańcom ale również zamieszcza informacje o swoich zamiar na portalu i relacjonuje co się dzieje w Ińsku. A tego do tej pory żaden radny czy burmistrz nie robił. Działoszewska też by tego nigdy by nie zrobiła bo wiadomo po co ona chciała zostać przewodniczącą. Panie Włodku życzę powodzenia na nowym stanowisku i niech pan nie słucha sympatyków działoszewskiej, razem z nowym burmistrzem możecie nareszcie zacząć robić to o czym zawsze mówiliście na sesjach, czyli sprawić żeby Ińsko stało się atrakcyjną miejscowością zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Nie ma już Racinowskiego, który cały czas na sesjach personalnie Pana atakował i 13 radnych IFS, którzy siedzieli cichutko i podnosili ręce według poleceinie Racinowskiego. A Działoszewska po kilku latach nieobecności nagle myśli, że jak się pojawi to wszyscy będą jej usługiwać. Pan udowodnił, że tak nie będzie! Ja i mnóstwo innych osób, którzy na Pana głosowaliśmy w pełni Pana popieramy zarówno w walce z PUWIS jak i w każdej innej kwestii ujętej w przedstawianym programie wyborczym! Proszę nie ulegać naciskom ludzi, którzy albo nic nie robili dla Ińska albo wybrali wielką politykę, w której ponieśli porażkę i teraz chcą wrócić na poletko Ińszczan, którzy mają już dość takie stanu swojej małej ojczyzny!

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem tylko pogratulować szybkiego pozbycia się Działoszewskiej z funkcji przewodniczącej. Nie wiadomo do czego by doprowadziła gdyby nadal działała na tym stanowisku zwłaszcza względem PUWIS. Teraz nareszcie gmina przycisnie PUWIS bo ciągle tylko chcieli podwyżki i podwyżki a jakość wody jest po prostu katastrofalna. Najbardziej jednak cieszy, że na stanowisku radnego nic nie będzie mogła zdziałać bo Pan Włodek nie tylko nagrywa sesje i je udostępnia mieszkańcom ale również zamieszcza informacje o swoich zamiar na portalu i relacjonuje co się dzieje w Ińsku. A tego do tej pory żaden radny czy burmistrz nie robił. Działoszewska też by tego nigdy by nie zrobiła bo wiadomo po co ona chciała zostać przewodniczącą. Panie Włodku życzę powodzenia na nowym stanowisku i niech pan nie słucha sympatyków działoszewskiej, razem z nowym burmistrzem możecie nareszcie zacząć robić to o czym zawsze mówiliście na sesjach, czyli sprawić żeby Ińsko stało się atrakcyjną miejscowością zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Nie ma już Racinowskiego, który cały czas na sesjach personalnie Pana atakował i 13 radnych IFS, którzy siedzieli cichutko i podnosili ręce według poleceinie Racinowskiego. A Działoszewska po kilku latach nieobecności nagle myśli, że jak się pojawi to wszyscy będą jej usługiwać. Pan udowodnił, że tak nie będzie! Ja i mnóstwo innych osób, którzy na Pana głosowaliśmy w pełni Pana popieramy zarówno w walce z PUWIS jak i w każdej innej kwestii ujętej w przedstawianym programie wyborczym! Proszę nie ulegać naciskom ludzi, którzy albo nic nie robili dla Ińska albo wybrali wielką politykę, w której ponieśli porażkę i teraz chcą wrócić na poletko Ińszczan, którzy mają już dość takie stanu swojej małej ojczyzny!

napisał cymbał sam w swojej sprawie

Odnośnik do odpowiedzi

napisał cymbał sam w swojej sprawie

Wpis na miarę wyborców Działoszewskiej i Racinowskiego. Ludzie wybrali i Szafran robi to co obiecał ludziom i to jest najważniejsze. Czym się mogą twoje pucybuty pochwalić? Masą upadłościową bioetanolu, który zalega z opłata od lat dla gminy? Racinowski ze swoim molo, na które nowy burmistrz musi teraz znowu łożyć żeby zrobić ekspertyzę czy nikt nie zginie przechodząc? Załóżcie sobie wasze własne racinowe albo dziełoszeskowe forum gdzie będziecie się wychwalać pod niebiosa a nas normalnych mieszkańców zostawcie w spokoju bo już po wyborczym wyniku widać jak bardzo ludzie wami gardzą i nie chcą żebyście się znowu dorwali do władzy. Pewnie następny plan działszewskiej i racinowskiego by było postawienie żwirowni na naszej plaży żeby całkowicie rozpędzić turystów.

Odnośnik do odpowiedzi

Wow trzeba być niezłym porąbańcem żeby każdy sympatyczny wobec kogoś wpis uzasadniać wpisaniem to przez tą właśnie osobę. Może idź do psychiatry żeby ci załatwić pokój bez klamek, co?

Najlepiej będzie jak Liwak ze swoimi radnymi zaczną poprawiać sytuację w ińsku. To wtedy przypieczętuje los takich złamasów bo nie będą mogli nic napisać, no bo w końcu jak będzie można pisać źle jak wszystkim będzie lepiej :P

Odnośnik do odpowiedzi

Wpis na miarę wyborców Działoszewskiej i Racinowskiego. Ludzie wybrali i Szafran robi to co obiecał ludziom i to jest najważniejsze. Czym się mogą twoje pucybuty pochwalić? Masą upadłościową bioetanolu, który zalega z opłata od lat dla gminy? Racinowski ze swoim molo, na które nowy burmistrz musi teraz znowu łożyć żeby zrobić ekspertyzę czy nikt nie zginie przechodząc? Załóżcie sobie wasze własne racinowe albo dziełoszeskowe forum gdzie będziecie się wychwalać pod niebiosa a nas normalnych mieszkańców zostawcie w spokoju bo już po wyborczym wyniku widać jak bardzo ludzie wami gardzą i nie chcą żebyście się znowu dorwali do władzy. Pewnie następny plan działszewskiej i racinowskiego by było postawienie żwirowni na naszej plaży żeby całkowicie rozpędzić turystów.

Jakie molo Racinowskiego? o ile dobrze wiem, było postawione za kadencjii Teresy, to Ja sie pytam, jakie jego? Oczywiście, takie miały byc oszczednosci, tylko ciekaw jestem kto zapłaci za tą ekspertyze i z czego, tam juz nie ma co ratowac, nadaje sie tylko do rozbiórki, standardowo kasa podzie w błoto, przyjedzie fachowiec, zgarnie kaske a i tak niczego konkretnego nie powie.

Odnośnik do odpowiedzi

To jeszcze lepiej, nie dość, że zrobiła bioetanol, który zablokował możliwość rozwoju miasta w tamtą stronę to jeszcze zrobiła molo, na które nie można już wpuszczać ludzi bo sobie krzywdę zrobią. BRAWO TERENIA ZA TAKĄ ROBOTĘ JAKBYŚ BYŁA JESZCZE JEDNĄ KADENCJĘ TO PEWNIE IŃSKO BY PRZESTAŁO ISTNIEĆ...

Odnośnik do odpowiedzi

To jeszcze lepiej, nie dość, że zrobiła bioetanol, który zablokował możliwość rozwoju miasta w tamtą stronę to jeszcze zrobiła molo, na które nie można już wpuszczać ludzi bo sobie krzywdę zrobią. BRAWO TERENIA ZA TAKĄ ROBOTĘ JAKBYŚ BYŁA JESZCZE JEDNĄ KADENCJĘ TO PEWNIE IŃSKO BY PRZESTAŁO ISTNIEĆ...

Nie sadź sie tak bo dwa miesiące liwaka nic nie oznaczają. Będzie tak jak było za buraka. Z pustego i Salomon nie naleje. Już widzę ten cpn. stoliczku nakryj się. Wyrzuci gmina many na plan a przyszły właściciel zbije kokosy bo mu się inne miejsce nie podobało. ład przestrzenny to chyba jednak Jackowi jest obcy. Planu nie zmienia się jak rękawiczki albo żony to gospodarowanie przestrzenią i na długie lata. Ktoś o tym zapomniał w owczym pędzie oddawania długów zaciągniętych w kampanii wyborczej.

Odnośnik do odpowiedzi
Nie sadź sie tak bo dwa miesiące liwaka nic nie oznaczają. Będzie tak jak było za buraka. Z pustego i Salomon nie naleje. Już widzę ten cpn. stoliczku nakryj się. Wyrzuci gmina many na plan a przyszły właściciel zbije kokosy bo mu się inne miejsce nie podobało. ład przestrzenny to chyba jednak Jackowi jest obcy. Planu nie zmienia się jak rękawiczki albo żony to gospodarowanie przestrzenią i na długie lata. Ktoś o tym zapomniał w owczym pędzie oddawania długów zaciągniętych w kampanii wyborczej.

A gdzie był ład przestrzenny jak powstawał bioetanol, wypalarnia, karykatura promenady czy plan plan powstania żwirowni? Jeżeli liwakowi jest obcy to działoszewska i racinowski są... no właśnie. Dajl liwakowi się wykazać bo narazie nic nie spieprzył. A jak zacznie to dołączy do zacnego grona niszczycieli ińska, w którym już są racin i wieża.

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie był ład przestrzenny jak powstawał bioetanol, wypalarnia, karykatura promenady czy plan plan powstania żwirowni? Jeżeli liwakowi jest obcy to działoszewska i racinowski są... no właśnie. Dajl liwakowi się wykazać bo narazie nic nie spieprzył. A jak zacznie to dołączy do zacnego grona niszczycieli ińska, w którym już są racin i wieża.

Na starcie wystąpić z uchwałą o zmianie planu pod kogoś to już jest podejrzane. Miało być wszystko z mieszkańcami uzgadniane tym bardziej że plan jest, na dodatek aktualny i obowiązujący. bzdura z tym robieniem planów pod konkretne osoby na dodatek osoby biznesowe.

Odnośnik do odpowiedzi

Na starcie wystąpić z uchwałą o zmianie planu pod kogoś to już jest podejrzane. Miało być wszystko z mieszkańcami uzgadniane tym bardziej że plan jest, na dodatek aktualny i obowiązujący. bzdura z tym robieniem planów pod konkretne osoby na dodatek osoby biznesowe.

To nie jest robienie nowego planu tylko zmiana. Zmiana polega na zmianie przeznaczenia terenu bo bez tego nic tam nie powstanie. A skoro zmieniają to znaczy, że ktoś jest zainteresowany bo inaczej byłoby to nieopłacalne. Zresztą jeżeli nawet by były prowadzone takie rozmowy to przypominam o tajemnicy treści takich rozmów. Zresztą zdecydowana większość chce taką stację nie wspominają już o turystach, którzy w czasie sezonu będą woleli dolać blisko pod nosem żeby potem nie musieć zatrzymywać się w trasie. Skończ ze swoim marudzeniem i zrozum, że era nieróbstwa racina się skończyła.

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest robienie nowego planu tylko zmiana. Zmiana polega na zmianie przeznaczenia terenu bo bez tego nic tam nie powstanie. A skoro zmieniają to znaczy, że ktoś jest zainteresowany bo inaczej byłoby to nieopłacalne. Zresztą jeżeli nawet by były prowadzone takie rozmowy to przypominam o tajemnicy treści takich rozmów. Zresztą zdecydowana większość chce taką stację nie wspominają już o turystach, którzy w czasie sezonu będą woleli dolać blisko pod nosem żeby potem nie musieć zatrzymywać się w trasie. Skończ ze swoim marudzeniem i zrozum, że era nieróbstwa racina się skończyła.

Tumanie to ty nie rozumiesz problemu. Poczytaj co to jest plan zagospodarowania i dlaczego si go robi. Nie dla cwaniaków na żądanie tylko dla zachowania pewnych standardów życia i bezpieczeństwa obywateli. Jest plan jest zapis gdzie ma być stacja i koniec tematu. Nie ważne gdzie co komu pasuje bo takie czy inne żądania to już pokazuje że Jacek jest jak ścierka do podłogi można ja wyżymać wykręcić przekręcić. Są tereny przeznaczone na przemysł, handel mały większy a także tereny sportu i rekreacji niedouczony baranie.

Odnośnik do odpowiedzi

Tumanie to ty nie rozumiesz problemu. Poczytaj co to jest plan zagospodarowania i dlaczego si go robi. Nie dla cwaniaków na żądanie tylko dla zachowania pewnych standardów życia i bezpieczeństwa obywateli. Jest plan jest zapis gdzie ma być stacja i koniec tematu. Nie ważne gdzie co komu pasuje bo takie czy inne żądania to już pokazuje że Jacek jest jak ścierka do podłogi można ja wyżymać wykręcić przekręcić. Są tereny przeznaczone na przemysł, handel mały większy a także tereny sportu i rekreacji niedouczony baranie.

Aha czyli jak już jest jedno miejsce to nie może już nigdy być inne, tak? Ja i inni mieszkańcy chcemy stacji a jak ty jej nie chcesz to pisz do liwaka, że nie chcesz ale na piśmie i do gminy a nie na forum gdzie pojebusy od działoszewskiej i racinowskiego ich gloryfikują za niszczenie gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Tumanie to ty nie rozumiesz problemu. Poczytaj co to jest plan zagospodarowania i dlaczego si go robi. Nie dla cwaniaków na żądanie tylko dla zachowania pewnych standardów życia i bezpieczeństwa obywateli. Jest plan jest zapis gdzie ma być stacja i koniec tematu. Nie ważne gdzie co komu pasuje bo takie czy inne żądania to już pokazuje że Jacek jest jak ścierka do podłogi można ja wyżymać wykręcić przekręcić. Są tereny przeznaczone na przemysł, handel mały większy a także tereny sportu i rekreacji niedouczony baranie.

Ale stacja paliw może stanąć na prawie każdym terenie !

Odnośnik do odpowiedzi
Ale stacja paliw może stanąć na prawie każdym terenie !

To, że może nie znaczy, że ma się tak stać. Ale lokalizacja nie jest zła bo od lat nic tam nie powstaje tylko ziemia leży odłogiem. Jedno boisko jest, orlik pusty nawet latem więc sprawa jest jasna u nas sport jest nie potrzebny. Inna sprawa to to, że nie mamy turystów żeby zapełniali te miejsca.

Odnośnik do odpowiedzi

Aha czyli jak już jest jedno miejsce to nie może już nigdy być inne, tak? Ja i inni mieszkańcy chcemy stacji a jak ty jej nie chcesz to pisz do liwaka, że nie chcesz ale na piśmie i do gminy a nie na forum gdzie pojebusy od działoszewskiej i racinowskiego ich gloryfikują za niszczenie gminy.

To po co było wyrzucać kasę na plan skoro i tak robi się pod zachciewajki cwaniaków z wymogami. Przychodzi klient do ślimaka mówi że jest zainteresowany budową stacji, ślimak pokazuje plan tak mamy takie miejsce z zapisem proszę bardzo. plan jeszcze cieplutki nic tylko zaczynać budowę. Ci durnie wymyślają zmianę planu, a potem się okaże że z cpn nici bo inwestor się rozmyślił albo są protesty i tak latami. Że też jeszcze są takie ciężko kapujące mózgownice. Ale sama działka dla inwestora już będzie majątkiem i bez paliwa kmioty.

Odnośnik do odpowiedzi

To, że może nie znaczy, że ma się tak stać. Ale lokalizacja nie jest zła bo od lat nic tam nie powstaje tylko ziemia leży odłogiem. Jedno boisko jest, orlik pusty nawet latem więc sprawa jest jasna u nas sport jest nie potrzebny. Inna sprawa to to, że nie mamy turystów żeby zapełniali te miejsca.

Turysta człowieku to zatankuje po drodze w Chociwlu bo będzie taniej!!!! Tok twojego rozumowania mnie irytuje czyli jak teraz nie ma sportu to znaczy że za 4 lata waszej kadencji też go nie będzie. Czyli celem nie jest ściągnięcie więcej mieszkańców do gminy kuszenie pozostaniem w Ińsku młodych, rodzeniem się więcej dzieci tylko brnąć w ślepy zaułek i robić tylko dla tych co przyjadą na miesiąc do Ińska hahahahahah rozbawiłeś mnie do łez.

Odnośnik do odpowiedzi

Turysta człowieku to zatankuje po drodze w Chociwlu bo będzie taniej!!!! Tok twojego rozumowania mnie irytuje czyli jak teraz nie ma sportu to znaczy że za 4 lata waszej kadencji też go nie będzie. Czyli celem nie jest ściągnięcie więcej mieszkańców do gminy kuszenie pozostaniem w Ińsku młodych, rodzeniem się więcej dzieci tylko brnąć w ślepy zaułek i robić tylko dla tych co przyjadą na miesiąc do Ińska hahahahahah rozbawiłeś mnie do łez.

sam się durniu rozbawiłeś nachlałeś się szaleju i nie kontaktujesz stanowisko przewodniczącego walnęło ci porządnie do tego pustego łba sprawdz swój wpis minuta po minucie i zobacz swoje odbicie debilu
Odnośnik do odpowiedzi

I wszystko w tym temacie

No ty kwiatuszku długo spałeś! pewnie szukasz czegoś na klina ! tu powinna przyjść ci z pomocą twoja pisanina . wiem że lubisz upijać się w zaciszu pieleszy domowych ale lektura jest najlepsza na kaca:)
Odnośnik do odpowiedzi

Nie sadź sie tak bo dwa miesiące liwaka nic nie oznaczają. Będzie tak jak było za buraka. Z pustego i Salomon nie naleje. Już widzę ten cpn. stoliczku nakryj się. Wyrzuci gmina many na plan a przyszły właściciel zbije kokosy bo mu się inne miejsce nie podobało. ład przestrzenny to chyba jednak Jackowi jest obcy. Planu nie zmienia się jak rękawiczki albo żony to gospodarowanie przestrzenią i na długie lata. Ktoś o tym zapomniał w owczym pędzie oddawania długów zaciągniętych w kampanii wyborczej.

Tak. To dług z kampanii wyborczej.Obiecywał wyborcom stację paliw i będzie stacja paliw,a że przy okazji powstanie "Biedronka",to jeszcze lepiej.Tego ludzie w Ińsku i naszej całej gminie chcą,niech więc mają.

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam ten cały cyrk i śmiech mnie dziki ogarnia. Ińsko stoczyło się na samo dno. Pokazała to ostatnia sesja na której Szafran był sędzią i katem w jednym. Jak można było mieć tyle braku honoru żeby samemu osobiście składać wniosek o dowołanie przewodniczącej a potem samemu wybrać się na to stanowisko!!!!!!!!! Karygodne i niepolityczne zachowanie a może li tylko polityczne aspekty kierowały tymi radnymi którzy rękę za żądaniami Szafrana, Mazurka i Kościelnego podnieśli. Popis Liwaka był cyrkiem również jakaż to musiała być zemsta że po odwołaniu burmistrz natychmiast zwraca się do per pani radna czy pani Działoszewska!!!! To grzecznościowy zwrot powinien był zachować ale jest za prosty z niego człowiek żeby zrozumieć salonowe etykiety. To samo Szafran zasiadł na fotelu przewodniczącego i ślamazarnie czytając z kartek bąkał coś pod nosem. Panie radny mówi się do całego gremium na sali a nie przez stół do kolegi ślimaka i śmiejecie się jak dwa pajace. Wracając do końcowej mowy Pani Działoszewskiej powiem tak- piękna to była mowa, prawdziwa idąca prosto z serca. W końcu poznaliśmy kulisy targów stanowiskami o czym nieraz tu pisałem. Potwierdza się fakt że takie metody były zarówno ze strony IFS jak i Insko XXI. Mam tylko do pani pytanie proste i zasadnicze gdzie byłyście przez ostanie 8lat???? Dlaczego nie przychodziłyście na sesje dlaczego nie krytykowałyście tego co robił Racinowski??? Za późno chyba decyzja o patrzeniu na ręce skoro przedtem nic się samemu nie robiło. Dostała Pani kopa i to zasłużenie ale styl w jaki to zrobiono jest prostacki i na poziomie obecnych kacyków. Jacek i Włodek na koniec sesji zachowali się jak dwóch chłopców z piaskownicy. Sugerując się słowami Szafrana że obecna przewodnicząca niczym się przez dwa miesiące nie wykazała jest kłamliwe bo cóż takiego zrobił Jacek przez dwa miesiące???? Włodek i Michał proszą o czas dla swego burmistrza bo nie miał jeszcze czasu się wykazać- cóż za fanatyzm a przewodniczącą odwołali nie wiedzieć dlaczego??? Bo się pomylili w wyborze dwa miesiące temu???? Żenująca sytuacja w której publicznie odkryto sposób handlowania stanowiskami. Przy takich kulisach wyborów nowego przewodniczącego można zadać pytanie -co -kto i komu jeszcze obieca i jak zostanie podzielona gmina. jest mi tak wstyd za Maurka, Deca, Kościelnego, Szafrana,Kupczyńskiego i Liwaka że w tak chamski sposób coś takiego zrobili. Hańba dla tej władzy za sposób postępowania. Bo Działoszewska świętą nie jest ale wymienieni panowie powinni przez weekend mieć moralnego kaca. Kończąc powiem tak cieszy mnie fakt że Działoszewska nie jest przewodniczącą ale sposób w jaki to poczyniono jest nie do zaakceptowania. Jak zwykle zaraz będzie na mnie napaść ale ja już do tego przywykłem szkoda że Pani Działoszewska od czasów dalekiej komuny udaje że nie wie że jest "ciocią wieżą", "wieżą" czy po prostu "ciocią" Racin też był burkiem i nigdy się do tego nie odnosił.Ale w afekcie goryczy każdy wytyk jest zasadny. Teraz będę się przyglądał pracy Szafrana i Działoszewskiej zobaczymy czy on się wywiąże z danego słowa Pani Donacie a ona czy będzie taką aktywną radną i dociekliwą jak zapowiedziała.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...