Skocz do zawartości

Sonda-kto bedzie burmistrzem?


Ińsko

Rekomendowane odpowiedzi

A co, może to nieprawda? Wieża nie ma organizacji komuszków, Tw janek to nie wiadomo co, PO w Insku nie ma, Terebecki też niby jest w PiS ale sam, pozostaje Włodek i za to go lubię. I nie jestem Włodkiem jakby co.

Kimkolwiek jesteś jesteś niemyślącym dnem! Jeszcze tylko zapytam czy podśpiewywała wam margaret na tym zlocie psl ona tak lubi spoty wyborcze tego ugrupowania. Tym bardziej jak wujek ściska rękę zielonego psychopaty piechocińskiego. Kolega rzepa też jest umysłowym dnem a rucińskiego nikt w naszej gminie nie zna oprócz władzy i kilku psl -aków. Zdjęcia przed wyborami robi każdy i nic z tego po wyborach nie wyniknie. Zimnicki też się ściskał z balaszem a wybory wygrała wieża. Co według ciebie z tej arytmetyki wynika........

Odnośnik do odpowiedzi

Ty naprawdę jesteś wnerwiony, jak dla ciebie to takie proste to sobie zrób zdjęcie z Piechocinskim, przecież to takie proste, ha ha

Na c*** mnie ten kaktus!!!! Ja tam ścierwu ręki nie podaję. Możesz się ściskać z kim chcesz tylko nie mów że to 7 cud świata. Dla ciebie biednego nauczyciela, rolnika - górnika czy politologa to może i cud! Taka gawiedź może się czuć zachwycona.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli wieża uzyskuje głosy na radną ,podobnie krysia, to tylko dowodzi,że ludzie tutaj nie zmienili poglądów komuszych i ciągle żyją w tym bagnie.Szkoda młodzi ,że nie macie przebicia w tej gminie.Komuna żyje,stare pryki o laskach ale dotoczyły się do skrzynek. A przecież są i następne pokolenia tego zbrodniczego nasienia.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...