Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Racinowski to największa porażka ostatniego dziesięciolecia tej gminy, miał 8 lat żeby się wykazać niestety tego nie zrobił i dlatego mu już dziękujemy - nie nadaje się do tego. Wszystko czego się w życiu chwycił zrujnował - wystarczy przypomnieć jak prowadził biznes na własną rękę, i teraz tak samo beznadziejnie gospodaruje tylko że za nasze pieniądze... Wystarczy...

Michałki i inne szafrany wam też już dziękujemy. Pokazaliście przez ostatnie cztery lata na co was stać. Nic nie zmieniliście dla nas mieszkańców jątrzyliście i nagrywaliście co chcieliście. Niczego wam nie broniliśmy na koniec nawet nagrań nie puszczaliście bo co sesja to większa kompromitacja. Dziękujemy już wiemy z kim się nie zadawać.

Odnośnik do odpowiedzi

Racin wcale nie jest taki pewny wygranej bo ostatnio lata jak ze sraczką i nerwy mu puszczają.... Widać ze się boi ale trzeba na niego uważać, bo ten człowiek zeszmaci się w najgorszy sposób aby tylko uchronić własną dupę...

Odnośnik do odpowiedzi
żadnych autorytetów

Nie może być dobrze w tej gminie,skoro wszyscy bez wyjątku wiedzą,że było źle i wiedzą,że nic nowego nie nastąpi.Czyli,że nadal będzie źle. Wszelkie nazwiska nic tutaj nie znaczą,bo ludzie ci są siebie warci. Szkoda , jest mi smutno w tej jak wszyscy mówili , małej,ukochanej ojczyźnie. Ile zła jest w ludziach i ich postawach.A przecież większość deklaruje swoje katolickie podłoże. I jak tu wierzyć w człowieka? W ludzi? W tej gminie nie ma żadnych moralnych autorytetów.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest pewny, dzisiaj sfinalizował rozmowy z Działoszewską, Pastułową i Terebeckim, na pewno wygra

Może sobie finalizować z kim chce, ale ludzi ta szuja nie oszuka, a jak nie zostanie burmistrzem to sie dopiero radni zastanowią co robić z tą gminą... Racin w tym czasie będzie już wyprowadzał krowy na pastwisko ( oczywiście o ile będzie ciepło :) )

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie że większość ludzi którzy zagłosowali na racina nigdy z nim nie rozmawiała i nigdy nie mieli z nim kontaktu - jedynie podczas jego wizyt domowych i żebrania o poparcie. Wystarczy się zastanowić dlaczego ludzie, którzy go dobrze znają, tzn jego sąsiedzi z 6 okręgu z tych kilku ulic wybrali Michała( z opozycji )jako swojego reprezentanta... Przecież ci ludzie go ( racina) doskonale znają więc jeśli jest on takim zbawianiem dla Ińska dlaczego mieliby głosować na opozycję?? A no właśnie dlatego że go bardzo dobrze znają i wiedzą że to podły człowiek i zwyczajny głupek... Tych którzy mieszkają trochę dalej mógł omamić, ale człowieka najłatwiej poznać po tym jak oceniają go najbliżsi sąsiedzi, najwidoczniej ul, Zamkowa i kilka przyległych ma dość tego człowieka u władzy...

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie że większość ludzi którzy zagłosowali na racina nigdy z nim nie rozmawiała i nigdy nie mieli z nim kontaktu - jedynie podczas jego wizyt domowych i żebrania o poparcie. Wystarczy się zastanowić dlaczego ludzie, którzy go dobrze znają, tzn jego sąsiedzi z 6 okręgu z tych kilku ulic wybrali Michała( z opozycji )jako swojego reprezentanta... Przecież ci ludzie go ( racina) doskonale znają więc jeśli jest on takim zbawianiem dla Ińska dlaczego mieliby głosować na opozycję?? A no właśnie dlatego że go bardzo dobrze znają i wiedzą że to podły człowiek i zwyczajny głupek... Tych którzy mieszkają trochę dalej mógł omamić, ale człowieka najłatwiej poznać po tym jak oceniają go najbliżsi sąsiedzi, najwidoczniej ul, Zamkowa i kilka przyległych ma dość tego człowieka u władzy...

Nie chrzań. Racinowski nie startował ma radnego więc nie oceniaj po swojej wygranej. Może ludzie chcieli się z ciebie pośmiać i dlatego na cienie na radnego zagłosowali. Jesteś dno opozycyjne dno. Takie myślenie jest na miarę prostaka z politologii.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chrzań. Racinowski nie startował ma radnego więc nie oceniaj po swojej wygranej. Może ludzie chcieli się z ciebie pośmiać i dlatego na cienie na radnego zagłosowali. Jesteś dno opozycyjne dno. Takie myślenie jest na miarę prostaka z politologii.

To właśnie są komentarze na miarę burmistrza racinowskiego.... Nie wierzysz to przejdź się po jego najlbiższej okolicy i popytaj kto by chciał żeby został dalej burmistrzem... chyba tylko czubkowski....

I nie jestem Michałem, ani nikim z opozycji, mieszkam w tym okręgu i wiem co mówię.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie może być dobrze w tej gminie,skoro wszyscy bez wyjątku wiedzą,że było źle i wiedzą,że nic nowego nie nastąpi.Czyli,że nadal będzie źle. Wszelkie nazwiska nic tutaj nie znaczą,bo ludzie ci są siebie warci. Szkoda , jest mi smutno w tej jak wszyscy mówili , małej,ukochanej ojczyźnie. Ile zła jest w ludziach i ich postawach.A przecież większość deklaruje swoje katolickie podłoże. I jak tu wierzyć w człowieka? W ludzi? W tej gminie nie ma żadnych moralnych autorytetów.

Pierwszy lepszy post gdzieś z kraju:

~xmann :Tu nie chodzi o samo glosowanie. Popatrzcie jak Sitwa sie przygotowala do tych wyborow. Nie ma na nich sily, prawa, wladzy. Mieli prawie 10 lat na to aby sie przygotowac. Zastanawia mnie tylko glupota Polakow jak za pomoca strachu straszenia wojna z Rosja latwo Polakami manipulowac. Zawsze mi sie wydawalo ze Polacy to odwazny narod. Teraz jak w Polsce narod nie postawi na swoim juz nigdy nie bedziecie wolni. Chyba ze zjawi sie wielki czowiek jakim byl nasz Papiez czy Pilsudski. Ale to moze nie nadejsc albo bedziecie czekli ze 100 lat. Ja naszczescie nie mieszkam w Polsce ale jest mi zal co sie tu dzieje.

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj w gminie spotkała się stara sitwa, Racinowski, Działoszewska, Terebecki i Pastułowa, przyprowadzili ze sobą swoich radnych w celu zawiązania koalicji przeciwko Liwakowi. Stare układy mobilizują się przeciwko młodym, wykształconym ludziom, którzy mogli by podnieść naszą gminę z upadku. Ale stare komuszki się nie dają, władza ich aż tak podnieca, że zapomnieli o starych kłótniach, przecież wieża o racinem to tak się kiedyś cięli, że krew się lała, do tego przyczyniał się ataman. Oni nadal są razem!

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczyło żeby Racin wypioł dupsko a czopki wczoraj już do niej wlazły czopek tereb to się rozdwoił siedzi w d**** racina i wieży nawet wazeliny nie trzeba, wlazł bez poślizgu.

Tym chcesz mnie przekonać do głosowania na Liwaka? Przekonałeś mnie - nie oddam na niego głosu.

Wczoraj w gminie spotkała się stara sitwa, Racinowski, Działoszewska, Terebecki i Pastułowa, przyprowadzili ze sobą swoich radnych w celu zawiązania koalicji przeciwko Liwakowi. Stare układy mobilizują się przeciwko młodym, wykształconym ludziom, którzy mogli by podnieść naszą gminę z upadku. Ale stare komuszki się nie dają, władza ich aż tak podnieca, że zapomnieli o starych kłótniach, przecież wieża o racinem to tak się kiedyś cięli, że krew się lała, do tego przyczyniał się ataman. Oni nadal są razem!

Każdy miał prawo się dogadać. Ty też ale nie chciałeś! Po tylu latach nieudolnych jak piszesz rządów Racina nie zdołałeś przekonać do siebie ludzi. Dowód - tylko 4 radnych to tak jak ponieśc totalną klęskę. Opanujcie się panowie Jacek, Michał, zwłaszcza szafran i halejcio.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest, po takim opluwaniu,że gmina zaorana, ludzie wyginęli spalone zgliszcza - ozdrowiciele ci co zapewnią gminę mlekiem i miodem płynącą, wprowadzają raptem czterech radnych. O czym to świadczy ? Ano o tym, że takim samym poparciem cieszą się także "grabarze" tej gminy i ludzie Terebeckiego, czyli w sumie poprzedni włodarze wprowadzili do Rady 8 radnych !!! Nie dziwcie się że powstała koalicja i dalej będzie rządzić. Wyborcy po prostu nie chcą tak głębokich zmian na jakie liczyli radny z oślej górki i wielokrotny rozwodnik. Amen

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest, po takim opluwaniu,że gmina zaorana, ludzie wyginęli spalone zgliszcza - ozdrowiciele ci co zapewnią gminę mlekiem i miodem płynącą, wprowadzają raptem czterech radnych. O czym to świadczy ? Ano o tym, że takim samym poparciem cieszą się także "grabarze" tej gminy i ludzie Terebeckiego, czyli w sumie poprzedni włodarze wprowadzili do Rady 8 radnych !!! Nie dziwcie się że powstała koalicja i dalej będzie rządzić. Wyborcy po prostu nie chcą tak głębokich zmian na jakie liczyli radny z oślej górki i wielokrotny rozwodnik. Amen

To stare , nauczone oszustw i kombinatorstwa bagno.Młodzi nie dajcie się owinąć wokół tych zdziadziałych klik.To ciągle ta sama banda i te same gęby.Co chcą wyborcy,zarówno ci co głosowali i ponad połowa nie uczestniczących w tej parodii demokracji,to ty ifs-owy gołodupcu nic nie wiesz.Pilnuj żeby twoje komuchy dotrwały do drugiej tury. Młodzi olejcie tych TW"Janków" ciocie wieże i atamana (emeryto-rencistę).Klika to klika.Albo oni nadal albo zmiany.Wybierajcie w tym bagnie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...