Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda wyszła na jaw, cały czas istniała koalicja zwana trójprzymierzem, jest to burek, wieża i ataman, oni od samego początku wiedzieli co robią i cały czas chcieli utrzymać w Ińsku przy władzy istniejące kliki, teraz dzielą stołki i za wszelka cenę będą chcieli się utrzymać u władzy aż do usranej śmierci, a iński lud niech cierpi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ludzie którzy zagłosowali na bogdana i którzy startowali od niego muszą się czuć jak ostatni frajerzy, tak dać się wysterować .... Taki był zacięty przeciwnik racina, tak na niego nadawał a jak mu kariera solowa nie poszła to podkulił ogon i do andrzejka... WSTYD I HAŃBA

Odnośnik do odpowiedzi

A kto wg,ciebie jest normalny wśród kandydatów na burmistrza?

Chodziło mi raczej o normalnych ,którzy nie rzucają brzydkich słów na drugiego człowieka. Widać ,że walka o fotel burmistrza sie ostro toczy, wyzywki itd.Ale obrażać innych to lekka przesada. Ale to jest Polska, kraj indywidualizmu, gdy komuś sie wiedzie wszyscy wytykaja palcami jak to on nie jest. Polak patrzy tylko na siebie. Szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie którzy zagłosowali na bogdana i którzy startowali od niego muszą się czuć jak ostatni frajerzy, tak dać się wysterować .... Taki był zacięty przeciwnik racina, tak na niego nadawał a jak mu kariera solowa nie poszła to podkulił ogon i do andrzejka... WSTYD I HAŃBA

Bogdan zrobił z nich frajerów, prosił, wręcz błagał ludzi żeby nie głosowali na racina, swoim radnym wmawiał, że racin to wszelkie zło a teraz sie sprzedał ten pisowski szuja TW Jankowi! Tfu! Bogdan brzydzę się tobą!
Odnośnik do odpowiedzi

Bogdan to dla mnie dno, zero człowieka, ale jesli wieża sie sprzeda racinowi za stołek to ja już stracę wiarę w człowieka, przecież racin jej tyle przykrości i kłopotów przysporzył, że ona na niego nawet nie powinna spojrzeć, no ale władza ludzi podnieca i zatraca w nich wszelkie ludzkie uczucia

Odnośnik do odpowiedzi

Całym sercem kibicuję Jackowi, mam nadzieję że w drugiej turze jeszcze powiększy swoją przewagę nad racinem i pokaże mu miejsce w szeregu. Myślę, że ludzie którzy zagłosowali na bogdana poczuli się oszukani i teraz zagłosują na Jacka a i z połowa tych którzy zagłosowali na działoszewską też. Z resztą w pierwszej turze Liwak zebrał prawie tyle głosów co racin i dzialoszewska razem wzięci...

Odnośnik do odpowiedzi

Bogdan jest spalony w Ińsku, to koniec jego kariery politycznej. Wykiwał wielu ludzi którzy mu zaufali, ciekawe jak teraz spojrzy w oczy swoim radnym i kandydatom ze swojego komitetu...

Myślisz że on się będzie tym przejmował? To wredny ukrainiec, przegrał z kretesem ale cały czas myśli, że wszystko może.
Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli rzeczywiście racin dogadał się z Tereską i Bogdanem to ja bardzo przepraszam, że zaklnę: k**** mać! Czy oni mają HONOR ???????!!!!!!!

Honor wsadź sobie w dupe jak do rządów rwie się klika rozwodników, ćpunów i pijusów !!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie może być dobrze w tej gminie,skoro wszyscy bez wyjątku wiedzą,że było źle i wiedzą,że nic nowego nie nastąpi.Czyli,że nadal będzie źle. Wszelkie nazwiska nic tutaj nie znaczą,bo ludzie ci są siebie warci. Szkoda , jest mi smutno w tej jak wszyscy mówili , małej,ukochanej ojczyźnie. Ile zła jest w ludziach i ich postawach.A przecież większość deklaruje swoje katolickie podłoże. I jak tu wierzyć w człowieka? W ludzi? W tej gminie nie ma żadnych moralnych autorytetów.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że jak Jacek wygra to radni bogdana oddadzą głosy Jackowi, a to z prostej przyczyny - to są ludzie którzy wystartowali przeciw racinowi i przeciw jego nieudolności, więc jeśli naprawdę chcą coś zmienić guzik ich będzie obchodziło co racin może zaoferować bogdanowi, bogdana już nie ma... Więc uważam że spokojnie większość w radzie jest do uzyskania jeśli Liwak wygra.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że jak Jacek wygra to radni bogdana oddadzą głosy Jackowi, a to z prostej przyczyny - to są ludzie którzy wystartowali przeciw racinowi i przeciw jego nieudolności, więc jeśli naprawdę chcą coś zmienić guzik ich będzie obchodziło co racin może zaoferować bogdanowi, bogdana już nie ma... Więc uważam że spokojnie większość w radzie jest do uzyskania jeśli Liwak wygra.

Tak myśli Włodek, Jacek i Michał ale to marzenia a polityka jest twarda i lubi konkrety. Jak ludzie Bogdana oddadzą stanowisko przewodniczącego to będzie po nich. Jak im tego Bogdan nie wytłumaczy to znaczy że wybrani radni od Bogdana nie wiedzą jaka maja siłę. Nie prawdą jest że grali przeciw racinowi po prostu każdy chciał wygrać a nie wygrał nikt. Druga tura nie może należeć do Jacka bo nie od będzie rządził tylko Szafran czy takiego wyboru chcą mieszkańcy? Myślę że nie. To nowi ludzie rządni miejskiej kasy. Tym bardziej że wszystkim Liwak naobiecywał a jednocześnie pyszczy że gminna kasa pusta i z długami to skąd weźmie żeby dawać. Będzie jak teraz że na pensje starcza. NO TO CO TAKIEGO ZMIENI SIĘ ZA RZĄDÓW LIWAKA.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myśli Włodek, Jacek i Michał ale to marzenia a polityka jest twarda i lubi konkrety. Jak ludzie Bogdana oddadzą stanowisko przewodniczącego to będzie po nich. Jak im tego Bogdan nie wytłumaczy to znaczy że wybrani radni od Bogdana nie wiedzą jaka maja siłę. Nie prawdą jest że grali przeciw racinowi po prostu każdy chciał wygrać a nie wygrał nikt. Druga tura nie może należeć do Jacka bo nie od będzie rządził tylko Szafran czy takiego wyboru chcą mieszkańcy? Myślę że nie. To nowi ludzie rządni miejskiej kasy. Tym bardziej że wszystkim Liwak naobiecywał a jednocześnie pyszczy że gminna kasa pusta i z długami to skąd weźmie żeby dawać. Będzie jak teraz że na pensje starcza. NO TO CO TAKIEGO ZMIENI SIĘ ZA RZĄDÓW LIWAKA.

Olo ma rację. Jacuś pyszczy od miesiąca,że kasa pusta, więc jego obietnice są nie do spełnienia. Dlatego nie będą rządzić. IFS zdejmie z niego ten przykry obowiązek zarządzania gminą przy pustym trzosie ?! Rada jest już podzielona ! Na pierwszej sesji będą tylko klepnięcia !!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ma rację. Jacuś pyszczy od miesiąca,że kasa pusta, więc jego obietnice są nie do spełnienia. Dlatego nie będą rządzić. IFS zdejmie z niego ten przykry obowiązek zarządzania gminą przy pustym trzosie ?! Rada jest już podzielona ! Na pierwszej sesji będą tylko klepnięcia !!

No i dobrze! Włodek znów w opozycji ze swoimi bezmózgowymi radnymi którymi będzie rozporządzam jak marionetkami. Są też przecieki ,że Włodek chce stanowisko przewodniczącego rady a Michał na vcka. Kto ma wyobraźnię niech to sobie wyobrazi. Ja takiej akcji wydarzeń nie mogę sobie wyobrazić. To są pewne dane bo od źródła oni też niestety mają przecieki. Chce z nimi rozmawiać Teresa ale Jacek nie chce słyszeć o jej stanowisku bo już obiecał tym dwóm. Już się nie umieją dogadać a co będzie potem????

Odnośnik do odpowiedzi

No i dobrze! Włodek znów w opozycji ze swoimi bezmózgowymi radnymi którymi będzie rozporządzam jak marionetkami. Są też przecieki ,że Włodek chce stanowisko przewodniczącego rady a Michał na vcka. Kto ma wyobraźnię niech to sobie wyobrazi. Ja takiej akcji wydarzeń nie mogę sobie wyobrazić. To są pewne dane bo od źródła oni też niestety mają przecieki. Chce z nimi rozmawiać Teresa ale Jacek nie chce słyszeć o jej stanowisku bo już obiecał tym dwóm. Już się nie umieją dogadać a co będzie potem????

Podzielili także stanowiska w OPS-ie, kinie, szkole, urzędzie.Prym w tym rozdziale gminnych synekur wiedzie vicek in spe. Już niektórzy chodzą z uniesioną głową i zacierają łapki na zwycięstwo Jacusia-rozwodnika-trunkowego !

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj o 16 zostanie potajemnie w gminie zawarta koalicja Radzinowski-Działoszewska (bez p. Sydor która odmówiła udziału w tym potworku)-Terebecki. W ramach umowy koalicyjnej Działoszewska zostanie przewodniczącą rady. Jak widac koalicja pod auspicjami SKSM to nie była bujda. Okazuje się przy tym że w polityce nie ma żadnych zasad i żadnych wrogów. Myślę jednak że to nie wpłynie w żadnej mierze na wynik II tury którą bezwzględnie wygra Liwak głosami koalicji sprzeciwu przeciwko Racinowskiemu. Drodzy wyborcy Działoszewska i Terebecki Was oszukali!

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj o 16 zostanie potajemnie w gminie zawarta koalicja Radzinowski-Działoszewska (bez p. Sydor która odmówiła udziału w tym potworku)-Terebecki. W ramach umowy koalicyjnej Działoszewska zostanie przewodniczącą rady. Jak widac koalicja pod auspicjami SKSM to nie była bujda. Okazuje się przy tym że w polityce nie ma żadnych zasad i żadnych wrogów. Myślę jednak że to nie wpłynie w żadnej mierze na wynik II tury którą bezwzględnie wygra Liwak głosami koalicji sprzeciwu przeciwko Racinowskiemu. Drodzy wyborcy Działoszewska i Terebecki Was oszukali!

Taka jak sam piszesz jest polityka. Ciebie też popierał sydor a mama zdrajczyni od Działoszewskiej. Jak policzysz na liczydle to za nic nie wychodzi twój wynik. Jacek przegra bo od początku szans nie miał. Jedna krysia zwycięstwa nie czyni. Stara baba zabrała głos komuś mądremu. Zawiązali koalicję i się dogadali a ty nikomu stanowiska oddać nie chciałeś dlatego zostaniesz w opozycji tym razem bez Jacka ale za to z Michałem i Halejcio błahahahahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj o 16 zostanie potajemnie w gminie zawarta koalicja Radzinowski-Działoszewska (bez p. Sydor która odmówiła udziału w tym potworku)-Terebecki. W ramach umowy koalicyjnej Działoszewska zostanie przewodniczącą rady. Jak widac koalicja pod auspicjami SKSM to nie była bujda. Okazuje się przy tym że w polityce nie ma żadnych zasad i żadnych wrogów. Myślę jednak że to nie wpłynie w żadnej mierze na wynik II tury którą bezwzględnie wygra Liwak głosami koalicji sprzeciwu przeciwko Racinowskiemu. Drodzy wyborcy Działoszewska i Terebecki Was oszukali!

No i dobrze! Mnie tam rybka! Byle Liwak nie został szarańczą do zjadania kasy gminnej. Rodziny maja duże sam Kupczyński to pół Ińska Liwak ćwiartka to wiecie ile darmozjadów???

Odnośnik do odpowiedzi

A ja oddam głos Liwakowi. Przynajmniej to fajne ciacho i jest na kim oko zawiesić...

Chyba jesteś ślepa na to swoje oko hahahahahah z Jacka jest ciacho..... HAHAHAHA no chyba że lubisz facetów którzy biorą i wyrzucają na śmietnik..... Może mu się i czwarty raz trafi... ale niech już intercyzę spisze......to kobitka od razu wie na czym stoi....myślicz Jackowi jeszcze kućka stoi.......

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...