Skocz do zawartości

Zatruta zupa szafranowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tacy ludzie jak wieża nie zmieniają swoich poglądów, raczej je modelując do istniejących potrzeb>reasumując ta małpa nigdy nic dobrego nie uczyniła dla tej gminy.A ile lat dzięki gminie pierdziała w różne stołki i miała iście celebryckie życie.Na koniec swojej wypaśnej kariery jeszcze zafundowała mieszkańcom kilka "ekologicznych" działów.

Odnośnik do odpowiedzi

Tacy ludzie jak wieża nie zmieniają swoich poglądów, raczej je modelując do istniejących potrzeb>reasumując ta małpa nigdy nic dobrego nie uczyniła dla tej gminy.A ile lat dzięki gminie pierdziała w różne stołki i miała iście celebryckie życie.Na koniec swojej wypaśnej kariery jeszcze zafundowała mieszkańcom kilka "ekologicznych" działów.

Prawdziwy komuch nigdy się nie zmienia.Jest tego dziadostwa w tej gminie od groma.

Odnośnik do odpowiedzi

Knucie Szafrana ,Mazurka ,Kościelnego,Michała,Deca pod patronatem Palucha i wsparciem radnych z Komitetu Nasza Gmina Insko ,beda próbowali odwołać Działoszewska ze stanowiska.Po to było powołanie klubu ,nie dla dobra pracy rady ale dla rozgrywek personalnych.Ten klub pod szumna nazwa Ińsko Razem to jakiś dziwoląg Wygląda to jak bigos -wszystko w jednym garze.Finał taki bedzie że zjedzą go sami.

Odnośnik do odpowiedzi

Knucie Szafrana ,Mazurka ,Kościelnego,Michała,Deca pod patronatem Palucha i wsparciem radnych z Komitetu Nasza Gmina Insko ,beda próbowali odwołać Działoszewska ze stanowiska.Po to było powołanie klubu ,nie dla dobra pracy rady ale dla rozgrywek personalnych.Ten klub pod szumna nazwa Ińsko Razem to jakiś dziwoląg Wygląda to jak bigos -wszystko w jednym garze.Finał taki bedzie że zjedzą go sami.

Knucie?Intrygi?,Pod patronatem Palucha?Błąd.Klub powstał po to,by wspierać Liwaka w jego działaniach przyczyniajacych sie do rozwoju naszej gminy.To wyborcy wskazali osobę,która ma rządzić w tej kadencji.Ponieważ klub jest wiekszościowy,powinien mieć też przewodniczącego ze swojego klubu.Tyle i aż tyle w tym wszystkim "knuciu".

Odnośnik do odpowiedzi

Wy sobie mówcie co chcecie,ja głos oddałam na Racinowskiego,ale jest Liwak to go popieramczy wam sie to podoba czy nie. na dziłoszewską nie odam nigdy w życiu głosu,ta kobieta powinna zrozumieć że jest przegrana jak bolka .........

Odnośnik do odpowiedzi

masz racje , kobieta z wielkim umysłem przebiegła i z układami ale za kumoterstwo i wszystkie przekrety w tej gminie wyborcy nie powinni dać jej zaufania do radymamy przykład z biopaliwami i gryf skand nie wspomne o puwsie sorki ale taka jest prawda

Odnośnik do odpowiedzi

Nie długo się dowiesz jak nagrania się ukażą o wszystkich,bedzie afera taśmowa.

Tola możesz uszczknąć rąbka tajemnicy czy szykuje się szafrangate czy liwakgate a może mazurekgate. Wiesz że to może zburzyć całą tę stęchłą opozycję i kupczenie stołkami. Mnie się to podoba. Daj trochę nadziei.

Odnośnik do odpowiedzi

Tola możesz uszczknąć rąbka tajemnicy czy szykuje się szafrangate czy liwakgate a może mazurekgate. Wiesz że to może zburzyć całą tę stęchłą opozycję i kupczenie stołkami. Mnie się to podoba. Daj trochę nadziei.

Olo sensacji nie będzie. Nie podniecaj się.Nikt nikomu stołków nie obiecywał.Klub Ińsko Razem powstał, by zagwarantować większość wspierającą burmistrza w działaniach pro rozwojowych naszej gminy.Sądzę ,że i ty na tym skorzystasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo sensacji nie będzie. Nie podniecaj się.Nikt nikomu stołków nie obiecywał.Klub Ińsko Razem powstał, by zagwarantować większość wspierającą burmistrza w działaniach pro rozwojowych naszej gminy.Sądzę ,że i ty na tym skorzystasz.

Olo karakan na tym nie skorzysta bo nie mieszka w Ińsku
Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to pitolisz stołki były obstawione po wygranej jacka i się spełniłooooooooooo

JACEK - BURMISTRZ

MICHAŁ -WICE

SZAFRAN - PRZEWODNICZĄCY RADY

BĘDZIE BĘDZIE SIĘ DZIAŁO NOCY I DNIA BĘDZIE MAŁO

Jaki ty szafran jesteś głupi aż mnie to nie dziwi. Gumiak u władzy to zrozumiałe. Nie wyszło ci po wyborach to tak drążyłeś bo nie umiałeś przyjąć tego upokorzenia. Ty śmiesz mówić o Teresie cokolwiek złego???? Sprzedajne sku....wysyny i kupczyki.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...