Skocz do zawartości

Zatruta zupa szafranowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja pamiętam jak w kampanii Liwak i Kupczyński oznajmiał na fejsie że strona urzędu musi być jawna i mieszkańcy wszystko na niej przeczytają. Bo najwyższa pora na zmiany w przejrzystości władzy. Na bip nie ma kto jest czego kierownikiem na poszczególnych działach, kto za nie odpowiada są tylko kompetencje poszczególnych działów i jednostek pomocniczych oraz burmistrza i rady. Skąd mam wiedzieć gdzie załatwić i do kogo dzwonić w nurtujących mnie sprawach. Tak na stronie było za Andrzeja. Każdy pracownik był podany z imieniai nazwiska z telefonem do niego teraz wszędzie zakres kompetencji. Czy wam się opozycjo w d***** poprzewracało z tej władzy czy za nic macie obietnice i wyborców.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, bo Olo jest teraz głównym sprzątającym Ińsko, lata z miotłą po promenadzie

To nie Olo pisał o syfie na promenadzie a tylko zapytał dlaczego ja oddano do użytku dla mieszkańców i robi się tam imprezy skoro inni znawcy jak miotła twierdzą że nie jest oddana. To wy się zdecydujcie barany co piszecie bo nie wiecie co w rządzeniu gminą piszczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, bo Olo jest teraz głównym sprzątającym Ińsko, lata z miotłą po promenadzie

Komuś na punkcie władzy ODBIJA. Coś ma pod sufitem nie w porządku. Mnie to podchodzi pod głupka z oślej górki. Coś szykuje ale żeby znów się nie przejechał na saniach bo śniegu niema. Może nawet tego nie zauważył. Co zrobić taki z niego czub.....

Odnośnik do odpowiedzi

Złudne wasze nadzieje, wieża stoi na solidnych fundamentach, nic jej obecnie nie grozi.

wieża to jest gówno i nasrane. Nie nie wniesie do rady tylko te dwie ciotki klotki co wymyślają na każdej sesji nowe żądania. Pogonić komunę z Ińska na zawsze.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież robię ukłon nie czytasz ze zrozumieniem? Tylko dopiero jak wam to wyjdzie. Moim zdaniem ciotka nie da sie wyruchać.

Olo. Więcej wiary w człowieka.Wielu z nas ma wiele twarzy i każda z nich jest prawdziwą.Dążymy do radykalnych zmian gospodarczych w naszej gminie. Da Bóg,że Ińsko nie zaginie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...