Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

11 minut temu, Kiwak napisał:

 Ciul zrobicie. Pederasta smoła chodzi po Ińsku i chwali się że KWW Działamy z pasją połączyli siły z liwakowymi żołnierzami. Ewa może mieć kłopoty. 

Totalna bzdura.Wszyscy radni mają równe prawa,a ich rola:działanie dla dobra mieszkańców gminy,a nie dla dobra burmistrza,który przegrał wybory.Jeśli tak faktycznie ma być,to liczmy się z kolejnymi wyborami na radnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest
15 godzin temu, lepszy wyborca napisał:

Patrzcie jak nagle zaczynają wklejać obwieszczenia i postanowienia. Sprawdźcie dla kogo! Tempo wydania dokumentów w przeciągu 2 tygodni od złożenia wniosku. Żeby tak dla wszystkich wydawano decyzje jak w tym przypadku. Czyli jednak są lepsi petenci i gorsi. Szok! Będziemy mieć fermę wiatraków?

Screenshot_20240419-202155~2.jpg

A to ciekawe jest. W Ińsku wiatraki? W miesiąc Liwak załatwił sprawę! Jak na standardy tej gminy to wniosek właściciela nie powinien wyjść z gminy. Tu widzę przeszedł gminę, RDOŚ i ponownie gminę. Ekspresowe działanie. 

W drugim przypadku gmina daje zezwolenie na postawienie budynku 80 m od rzeki a zapis planu dla IPK eyraźnie mówi o 100 metrach. Poszło w kopertę, jakaś miłość do wnioskodawców, układ no bo jak to nazwać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jak to jest napisał:

A to ciekawe jest. W Ińsku wiatraki? W miesiąc Liwak załatwił sprawę! Jak na standardy tej gminy to wniosek właściciela nie powinien wyjść z gminy. Tu widzę przeszedł gminę, RDOŚ i ponownie gminę. Ekspresowe działanie. 

W drugim przypadku gmina daje zezwolenie na postawienie budynku 80 m od rzeki a zapis planu dla IPK eyraźnie mówi o 100 metrach. Poszło w kopertę, jakaś miłość do wnioskodawców, układ no bo jak to nazwać.

Zdziwiony jesteś kopertą? wszyscy doskonale wiedzą że Kiwak bierze koperty a ty dopiero teraz sie obudziłeś?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest
23 minuty temu, Zdziwko napisał:

Zdziwiony jesteś kopertą? wszyscy doskonale wiedzą że Kiwak bierze koperty a ty dopiero teraz sie obudziłeś?

Myślałem że to ściema. Jednak widać się pomyliłem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.04.2024 o 19:43, Mądry Polak napisał:

Słyszałem o ińskim raku, ale o ińskim jadzie? I to przelewającym się? Spod zwojów mózgowych? Pierwsze słyszę. Co to takiego?

Proszę tylko o merytoryczne odpowiedzi.

Takiś mądry, a nie wiesz? Iński rak to legenda z czasów kiedy to ziemie te nie do Ińszczan należały. A jad już jest nasz :)  z mlekiem matki wyssany i do głowy tłoczony. Hołubiony i z pokolenia na pokolenie przekazywany - aż duma rozpiera. Wszyscy wiedzą jak jest. Tu sączy się żal i czysta zawiść do bliźniego- nie zawsze w oczy pluta rzecz jasna, bo jednak pozory zachować trzeba, ale za plecami to już co innego. Jednego dnia ludka się kocha, drugiego już źle mu się życzy. Daleko szukać nie trzeba- wystarczy forum poczytać😅🤣

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.04.2024 o 19:20, Gość napisał:

Ty się ciesz, że co niektórzy do rady się nie dostali. Wtedy sesje przerodziłyby się w ring i kłótnie. Byłaby bitwa na kłótnie. To prawda strach o przyszłość.  

Lepsze jednak ostre dyskusje jak szeptanie za plecami- pierwsze zwykle dają dobre rozwiązania, a drugie tylko zamęt sieją.

Co do radnych, którzy nie przeszli. Przejścia jednych nadziwić się nie mogę, a niedojścia innych ulgę mi przynoszą. Kilka wyników mnie rozczarowało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię panią Ewę a jednocześnie jest mi jej żal bo wdepnęła na niezłą minę że swoimi doradcami i nową radą.Dziwie się że będąc pracownikiem finansów urzędu gminy nie ma pojęcia skąd weźmie pieniądze na realizację obietnic wyborczych. Budżet jest mały i skromny a oczekiwania będą bardzo duże.Jedynie co mogę to życzyć  pani Ewie dużo zdrówka i zaopatrzenie się w rodzinnej aptece w dużą ilość środków uspakających i na sennych bo nie będzie lekko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JSNOWIDZ napisał:

Lubię panią Ewę a jednocześnie jest mi jej żal bo wdepnęła na niezłą minę że swoimi doradcami i nową radą.Dziwie się że będąc pracownikiem finansów urzędu gminy nie ma pojęcia skąd weźmie pieniądze na realizację obietnic wyborczych. Budżet jest mały i skromny a oczekiwania będą bardzo duże.Jedynie co mogę to życzyć  pani Ewie dużo zdrówka i zaopatrzenie się w rodzinnej aptece w dużą ilość środków uspakających i na sennych bo nie będzie lekko

"Nie bój żaby, żaba w wodzie nie bodzie" !!! Jakich doradców ma Ewa ? Złych czy dobrych? Przecież ona jest wykształcona w kierunku finansów i zarządzania ! Ma swój rozum i duże doświadczenie zawodowe. Nauczyciela byle czego i zmywakowego Zbychu z Włodkiem, odesłali na szczaw i mirabelki. Został po nich smród i bagno konkursów, zarządzeń itp, Kupczyńskiego, które Ewa skasuje zaraz na starcie kadencji. Zostało także siedem sierot z celebrytą Banasiewiczem, którzy latają po Ińsku, nie wiedząc do kogo się mają przykleić. A tak na marginesie, piękna fotka Banana z Liwakiem na FB, stała się pocałunkiem samorządowej śmierci, tego drugiego. Alleluja i do przodu (Gudowa) Liwak !!!

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zgred napisał:

"Nie bój żaby, żaba w wodzie nie bodzie" !!! Jakich doradców ma Ewa ? Złych czy dobrych? Przecież ona jest wykształcona w kierunku finansów i zarządzania ! Ma swój rozum i duże doświadczenie zawodowe. Nauczyciela byle czego i zmywakowego Zbychu z Włodkiem, odesłali na szczaw i mirabelki. Został po nich smród i bagno konkursów, zarządzeń itp, Kupczyńskiego, które Ewa skasuje zaraz na starcie kadencji. Zostało także siedem sierot z celebrytą Banasiewiczem, którzy latają po Ińsku, nie wiedząc do kogo się mają przykleić. A tak na marginesie, piękna fotka Banana z Liwakiem na FB, stała się pocałunkiem samorządowej śmierci, tego drugiego. Alleluja i do przodu (Gudowa) Liwak !!!

 

 

Sześć sierot,jeśli są za praworządnością i rozwojem całej gminy Ińsko chętnie do klubu radnych przyjmie za pośrednictwem Pani Ewy Klub radnych.Banana nie przyjmujcie,bo on jeden jest na pasku michaiła. I będzie nadal. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Liwaka i Kupczyńskiego najmniej powinniście się 'martwić'. Oni radę sobie dadzą. Jeśli poczytują to forum to są w stanie określić dla kogo nierzadko się zarzynali i z pewnością zastanawiają się czy było warto. Łatwo jest bluzgać zza monitora, obrażać ludzi, wylewać na nich wiadra własnej nieudolności, krzywdy i podłości. 

Pani Ewa bać się powinna- przede wszystkim tych, którzy pokładają w niej swoje zgniłe nadzieje i aspiracje. 

Nie namawiacie do złego? Może i nie. Jednak przemawia przez Was straszna gorycz i podłość. Nawet jeśli postępowanie poprzednich 'u władzy' z wielu względów  Wam, Tobie, mi czy im się nie podobało to przecież wyborcy zdecydowali i już wkrótce zacznie się nowa era. A tu nie, wynik to za mało- trzeba jeszcze zdeptać, opluć, obrzygać! To jest perfidne. I wiecie co? Nie pamiętam żadnego kogo lud by oszczędził. Nie oszczędzi nikogo.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wysilaj się terapeuto.Przez 10 lat się obłowili i to dzięki tutejszemu układowi.Jak znam życie będą "umilać" nowej burmistrzami życie.Może coś z tej akcji zrozumie te 46% nie glosujących.Co do zarzynania,to raczej zarzynali mieszkańców.Czas pokaże jak pieski będą skamleć.Przewiduję raczej gryzienie.A na to gryziony odpowiada podobnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...