Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Widz napisał:

Wszystko to co tutaj piszecie o innych, hejtując ich, poniżając, sprowadza się do jednego. Jesteście ludźmi bez wartości, zazdrościcie wszystkiego. Nikt nie może mieć lepiej od was. Żeby się dowartościować wyzywacie! To jest wasz poziom. Poziom mniej niż zero 

Nieprawda. To są ludzie ze świecznika żyjące z naszych podatków i krytyka im się należy jak psu buda. Płacimy na nich i mamy prawo oceniać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 2.7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jeżeli dzieje się COŚ NIEZGODNEGO Z PRAWEM to należy takie przypadki zgłosić  do odpowiedniej instytucji. 

W przypadku ukrywania takich PRZYPADKÓW to nazywa się....,,współdziałaniem,, w łamaniu prawa. Wtedy taka osoba traktowana jest jako hmmm....przestępca i wspolwinny.😑😉 . I tyle w temacie ,,niestety,, ? Czy jak ci tam. Właśnie jestem w trakcie namierzania IP😊

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TRS napisał:

Jeżeli dzieje się COŚ NIEZGODNEGO Z PRAWEM to należy takie przypadki zgłosić  do odpowiedniej instytucji. 

W przypadku ukrywania takich PRZYPADKÓW to nazywa się....,,współdziałaniem,, w łamaniu prawa. Wtedy taka osoba traktowana jest jako hmmm....przestępca i wspolwinny.😑😉 . I tyle w temacie ,,niestety,, ? Czy jak ci tam. Właśnie jestem w trakcie namierzania IP😊

Możesz sobie namierzać IP czy PIPE, a zobaczysz dooope.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż....widzę oponenta przypominajacego - po sposobie dyskusji - ,,gościa,, z  bardzo OGRANICZONYM zasobem słów  do jakiejkolwiek merytorycznej rozmowy a tym bardziej dyskusji. Najwyraźniej ,,INTELIGENTNY INACZEJ,, .😑😑. Nawet nie zdaje sobie sprawy ,,gościu,, co to jest IP. Trudno 😪. Najbliżsi też nie przekazali lepszego wychowania . Z jezykiem polskim tez spore klopoty jak widać. Tak to jest jak sie czas spedzalo w krzakach zamiast w szkole i nie sluchalo najblizszych...Pozdrawiam...😇

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TRS napisał:

No cóż....widzę oponenta przypominajacego - po sposobie dyskusji - ,,gościa,, z  bardzo OGRANICZONYM zasobem słów  do jakiejkolwiek merytorycznej rozmowy a tym bardziej dyskusji. Najwyraźniej ,,INTELIGENTNY INACZEJ,, .😑😑. Nawet nie zdaje sobie sprawy ,,gościu,, co to jest IP. Trudno 😪. Najbliżsi też nie przekazali lepszego wychowania . Z jezykiem polskim tez spore klopoty jak widać. Tak to jest jak sie czas spedzalo w krzakach zamiast w szkole i nie sluchalo najblizszych...Pozdrawiam...😇

Wynika to pewnikiem że nauczycielem języka polskiego był Liwak🤷🤦

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadxieje ze nie Twoim. Bo moim NIE. 

Jeszcze raz stanowczo podkreślam że p.J.Liwak nie był moim burmistrzem i z całą pewnością nie będzie. Oddałem swój  głos na p. E.Szkołut oraz na jej opcje. A jak będzie zobaczymy. Mam nadzieję że nie zmarnowałem karty do głosowania. I tyle na dziś.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pytam napisał:

Czas szybko leci kiedy kopniaki dla Michała,Krzyśka,Jarka?

Czas aby młodsi dostali intratne posady z bardzo dobrymi zarobkami.Obecni napchali sobie kabzy.Temu nikt nie zaprzeczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, etaty napisał:

Czas aby młodsi dostali intratne posady z bardzo dobrymi zarobkami.Obecni napchali sobie kabzy.Temu nikt nie zaprzeczy.

Czas,aby mądrzy i uczciwi bez względu na wiek dostali odpowiedzialne funkcje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Ala napisał:

Ja bym zatrudniła emerytów z doświadczeniem, jako doradców.

Tak Mazurka i Szafrana niech oni wypierdalają razem z Liwakiem i Michaiłem ,czas na nowe rozdanie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Mieszkaniec napisał:

Pierwsze co to Kupczyk. Leśków , taborks i najgłupszy dupoliz gminy buczkowa do wyje...ania

Pani burmistrz sama sobie dobierze kadrę.Nie wyręczajcie jej.To nie jest jej pierwsza praca w urzędzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, wyborca napisał:

Super że wygrała ,będzie zmiana i to się dla IŃSKA dobrze ma ,więcej nie musimy oglądać przekrętaczy

Mam nadzieję, że Pani Ewa zakończy obecną sitwę w urzędzie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę z wyborów w Ińsku ,ponieważ wybory odbyły się demokratycznie i pogonili ludzie w końcu tych co zawładnęli Ińskiem i ludżmi których tak żle traktowali ,bo nie byli im posłużni.Teraz burmistrz i jego wicek niech idą do pracy w Chociwlu ,w Węgorzynie ,tam gdzie ściągneli ludzi do pracy w Ińsku.Jestem ciekawa czy ich by przyjeli

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazuje się,że w gminie kasa pusta,bo szkoła na socjalne nie dostała ani grosza,a nawet gmina nie opłaciła członków komisji wyborczych.Liwak wyczyścił kasę i nie wiadomo nawet jakie długi zostawił Pani Ewie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...