Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Basia napisał:

Mazurek ja twoje wpisy to z zamkniętymi oczami mogę wskazać. Jesteś tchórzem! Byłeś i będziesz.  Teresa cię kiedyś na sesji dobrze podsumowała, bo to cała prawda o tobie.

Ato krowa to jacka przypu pita ,ten kretacz to już ma w omedze przystań z rozczepuchą Baską .Ona pasuje do układu jacka, to ta sama idea.PRECZ z komuną

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

8 minut temu, kołek napisał:

Ato krowa to jacka przypu pita ,ten kretacz to już ma w omedze przystań z rozczepuchą Baską .Ona pasuje do układu jacka, to ta sama idea.PRECZ z komuną

Ta ich przystań, z tego co mi wiadomo, otwarta dla każdego. Dobrą robotę robią te kobiety.

Moim zdaniem dogadają się z Panią Burmistrz. Intelektualnie się przyciągną, a to dobrze.

Edytowane przez Groch z Kapustą
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Wyborca. napisał:

Po pierwsze z niej taka pani jak ze mnie uczciwy kopciuch😁😁Apo drugie jej wygrana jest porażka gminy. To cymbalica

Największa porażka dla gminy byłaby jak by ta z Okręgu 2 weszła. Wygranemu tylko współczuć, bo zaszczuje go teraz. Ewka jak ludzi dobierała, to nie wiem czym się kierowała. Na pewno nie zna ludzi z Ińska. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Wyborca. napisał:

Po pierwsze z niej taka pani jak ze mnie uczciwy kopciuch😁😁Apo drugie jej wygrana jest porażka gminy. To cymbalica

Nie wiem jak wy osądzacie ludzi😕?! Czym się kierujecie  w swoich wyborach skoro wszyscy wybrańcy to same cymbały, durnie, złodzieje, komuchy itd.?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Iza napisał:

O matko jakie tu głupoty piszecie . Dajcie spokój z banaszewska .proszę was . Gdzie ona do rady a co dopiero na przewodnicząca. 

W mojej ocenie najbardziej się 'nadaje'. Każdy ma prawo do własnego zdania. Jest pracowita, zorganizowana i przede wszystkim 'chłodna' w odbiorze. Idealnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, gość napisał:

Naucz się odpisywać na wiele wpisów w jednym wpisie, bo ten spam zaczyna irytować.

😀

9 minut temu, Groch z Kapustą napisał:

A jak to się robi?

Już wiem!

Żeby już nie spamować to pociągnę temat. Ja naprawdę uważam, że M. Banaszewska byłaby odpowiednia. Nie rozumiem tych wyzwisk pod jej adresem. Jest działaczem społecznym, angażuje się. Jest ińszczanką i mieszka na wsi- problemy ludzi są jej bliskie. Czego się czepiacie? Że się nie uśmiecha od ucha do ucha? Przyszła Burmistrz też się nie uśmiecha do wszystkich.

Edytowane przez Groch z Kapustą
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Groch z Kapustą napisał:

W mojej ocenie najbardziej się 'nadaje'. Każdy ma prawo do własnego zdania. Jest pracowita, zorganizowana i przede wszystkim 'chłodna' w odbiorze. Idealnie.

Ooo idealne określenie tej Pani . "CHŁODNA". Człowiek kreujący wokół siebie otoczkę "matki Samarytanki" a tak naprawdę diabeł za skóra. Wspaniała aktorka. Naprawdę zasługuje na Oskara . 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fakt napisał:

Ooo idealne określenie tej Pani . "CHŁODNA". Człowiek kreujący wokół siebie otoczkę "matki Samarytanki" a tak naprawdę diabeł za skóra. Wspaniała aktorka. Naprawdę zasługuje na Oskara . 

Znam tę Panią od wielu lat.Zawsze pogodna i uczynna.W pracy perfekcyjna.Mamy zdecydowanie odmienne oceny.Oby moja się sprawdziła.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Groch z Kapustą napisał:

 

 

10 minut temu, o żesz napisał:

Znam tę Panią od wielu lat.Zawsze pogodna i uczynna.W pracy perfekcyjna.Mamy zdecydowanie odmienne oceny.Oby moja się sprawdziła.

Ja też. I tą jej pogodnosc widać tam gdzie może sie "pokazać". Sukcesy stowarzyszenia którego członkami i działaczkami jest kilka pań przyklejane są tylko tej Pani. Zobaczymy zresztą jaką kulturę pokaże na sesjach. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, o żesz napisał:

Znam tę Panią od wielu lat.Zawsze pogodna i uczynna.W pracy perfekcyjna.Mamy zdecydowanie odmienne oceny.Oby moja się sprawdziła.

Swoją perfekcję i profeskę pokazała pracując w OPS czyli NIC nie robiła, wszystko zawaliła aż odeszła. A teraz w bibliotece co robi? Też NIC, gapi sie przez okno albo siedzi u koleżanek na kawie i plotach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ops napisał:

Swoją perfekcję i profeskę pokazała pracując w OPS czyli NIC nie robiła, wszystko zawaliła aż odeszła. A teraz w bibliotece co robi? Też NIC, gapi sie przez okno albo siedzi u koleżanek na kawie i plotach.

Robi to co potrafi najlepiej.Oczernia ludzi i judzi przeciwko nim,a mimo to "Idąc w stronę słońca" zostawia ciemną chmurę za sobą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite .... Jak potraficie się nawzajem ,,opluwać,, na tym forum. Większość wypowiedzi to ogromna ilość różnego rodzaju ,,plucia,, , obelg itd. Nieliczni z wypowiadających się są w stanie NORMALNIE wypowiadać się. Mimo wszystko Pozdrawiam...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...