Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

10 godzin temu, wyborczyni napisał:

Wszystko byłoby w porządku ,tylko nie przewidział burek ,jakiego gnoja postawił obok siebie .przecież żebyście szanowali tych Panów, to wygraną mielibyście z palcem w d****

On doskonale wiedział "jakiego gnoja postawił obok siebie".W rozmowach z radnymi stwierdzał,że on jest dorosły i wie,że za błędy będzie odpowiadał...Zapomniał o tym,że właśnie on odpowiada za wszystkie błędy popełnione przez swojego vicka.Wystarczyło tylko zmienić osobę na stanowisku vicka.Skoro nie mógł,to by oznaczało,że vicek ma poważnego haka na burka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, niestety napisał:

On doskonale wiedział "jakiego gnoja postawił obok siebie".W rozmowach z radnymi stwierdzał,że on jest dorosły i wie,że za błędy będzie odpowiadał...Zapomniał o tym,że właśnie on odpowiada za wszystkie błędy popełnione przez swojego vicka.Wystarczyło tylko zmienić osobę na stanowisku vicka.Skoro nie mógł,to by oznaczało,że vicek ma poważnego haka na burka.

A gdzie komisja śledcza? Wy chyba sami nie wierzycie w to co piszecie. Zaraz będziecie tak nową władzę obdarowywać. My Polacy, 10 przykazań Bożych klepiemy, a życzymy bliźniemu źle albo żeby mu się krzywda stała. Czasami jak pomyślę że jesteście matkami, ojcami, żonami czy mężami, to aż mi szkoda waszych rodzin, że takie głupoty szerzycie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Odpowiedz napisał:

A gdzie komisja śledcza? Wy chyba sami nie wierzycie w to co piszecie. Zaraz będziecie tak nową władzę obdarowywać. My Polacy, 10 przykazań Bożych klepiemy, a życzymy bliźniemu źle albo żeby mu się krzywda stała. Czasami jak pomyślę że jesteście matkami, ojcami, żonami czy mężami, to aż mi szkoda waszych rodzin, że takie głupoty szerzycie. 

Głupoty szerzymy?Byłam radną i osobą,którą właśnie vicek upodobał sobie do niecnego traktowania.Zwolnił mnie ze stanowiska na którym odnosiłam sukcesy i przyjął osobę bez kwalifikacji i bez sukcesów.Jako radna pełniłam obowiązki przewodniczącej komisji,ale vice w sposób mafijny podporządkował sobie większość rady i mnie zwolnił.To są fakty,a nie głupoty.Tymi sprawami powinna zająć się prokuratura.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, niestety napisał:

Głupoty szerzymy?Byłam radną i osobą,którą właśnie vicek upodobał sobie do niecnego traktowania.Zwolnił mnie ze stanowiska na którym odnosiłam sukcesy i przyjął osobę bez kwalifikacji i bez sukcesów.Jako radna pełniłam obowiązki przewodniczącej komisji,ale vice w sposób mafijny podporządkował sobie większość rady i mnie zwolnił.To są fakty,a nie głupoty.Tymi sprawami powinna zająć się prokuratura.

Masz  racje tych cwaniaków dobrze że ludzie ich nie wybrali ,w końcu przyszła kryska.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując...Mam nadzieję a nawet pewność ,że wróci normalność do Ińska. Burmistrz nie będzie ,,spadochroniarzem,, z innej gminy czy nawet w przypadku p.J.Liwaka z innego powiatu. Radni Rady Miejskiej wezmą się do roboty i przypilnują panią Burmistrz-elekt żeby też pracowała od samego początku a nie przed końcówką kadencji brała się do pracy. W końcu to są tzw. reprezentanci mieszkańców gminy a nie ,,sobiepaństwo,, dla swoich partykularnych interesów. Ińsko zacznie być dla ......Ińska . Dla mieszkańców całej gminy.

A jeżeli nie ... no cóż , istnieją jeszcze inne PRAWNE kroki dzięki którym można powiedzieć pani Burmistrz i Radnym - DO WIDZENIA lub bardziej ekspresyjnie - ŻEGNAJCIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję że urząd będzie dla mieszkańców i pracownicy będą pomocni, bo jak nie to do widzenia pa pa. Musi się coś zmienić ale najpierw to w urzędzie podejście pracowników do mieszkańców, największych podatników z których żyjecie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, TRS napisał:

Reasumując...Mam nadzieję a nawet pewność ,że wróci normalność do Ińska. Burmistrz nie będzie ,,spadochroniarzem,, z innej gminy czy nawet w przypadku p.J.Liwaka z innego powiatu. Radni Rady Miejskiej wezmą się do roboty i przypilnują panią Burmistrz-elekt żeby też pracowała od samego początku a nie przed końcówką kadencji brała się do pracy. W końcu to są tzw. reprezentanci mieszkańców gminy a nie ,,sobiepaństwo,, dla swoich partykularnych interesów. Ińsko zacznie być dla ......Ińska . Dla mieszkańców całej gminy.

A jeżeli nie ... no cóż , istnieją jeszcze inne PRAWNE kroki dzięki którym można powiedzieć pani Burmistrz i Radnym - DO WIDZENIA lub bardziej ekspresyjnie - ŻEGNAJCIE.

Jeszcze Pani Burmistrz nawet oddechu nie złapała nim rozpocznie urzędowanie,a tu "strachy na Lachy" Do widzenia i żegnajcie.O tym powinno się pisać o Pani Burmistrz i radnych po upływie kadencji,a nie przed jej rozpoczęciem.Radnym życzę przykładnej współpracy z Panią Burmistrz,która jest Ińszczanką i z pewnością zależy jej na rozwoju Gminy Ińsko i zadowolenia wszystkich mieszkańcom z działań naszej władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawo glosu

Jeżeli nie zmienią Statutu o mieszkańcy będą ubezwłasnowolnieni to nic się nie zmieni.Tam jest stara klika z Kościelnym na czele.Ta rada (czyli starzy) cwaniacy Liwaka będą wszystko torpedować.Ich celem będzie dyskredytowanie zarówno burmistrz jak i jej radnych.Fikołki też poprą stary układ.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, prawo glosu napisał:

Jeżeli nie zmienią Statutu o mieszkańcy będą ubezwłasnowolnieni to nic się nie zmieni.Tam jest stara klika z Kościelnym na czele.Ta rada (czyli starzy) cwaniacy Liwaka będą wszystko torpedować.Ich celem będzie dyskredytowanie zarówno burmistrz jak i jej radnych.Fikołki też poprą stary układ.

Z tym problemem to do banana on obiecał że zmieni Statut

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do mieszkańców
8 minut temu, do banana napisał:

Z tym problemem to do banana on obiecał że zmieni Statut

Co jakiś tam baran ma do praw mieszkańców.To była zagrywka tzw.władzy,aby odseparować wyborców od prawa głosu,wypowiedzi.To im się udawało od 10 lat.Taki stan odpowiadał burakom jak i ich bezradnym.Stąd taka pycha,zarozumiałość i niby reprezentowanie mieszkańców.Ile razy ci niby radni byli na terenie z którego kandydowali? 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, do mieszkańców napisał:

Co jakiś tam baran ma do praw mieszkańców.To była zagrywka tzw.władzy,aby odseparować wyborców od prawa głosu,wypowiedzi.To im się udawało od 10 lat.Taki stan odpowiadał burakom jak i ich bezradnym.Stąd taka pycha,zarozumiałość i niby reprezentowanie mieszkańców.Ile razy ci niby radni byli na terenie z którego kandydowali? 

 

Nie nazywaj nas niby radnymi. Jak się nie dostałeś czy dostałaś to ilustracje wylej gdzie indziej. Takimi wpisami obrażasz ludzi którzy na nas głosowali. No właśnie na nas a nie na ciebie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do dobrej rady
4 minuty temu, Dobra rada napisał:

Nie nazywaj nas niby radnymi. Jak się nie dostałeś czy dostałaś to ilustracje wylej gdzie indziej. Takimi wpisami obrażasz ludzi którzy na nas głosowali. No właśnie na nas a nie na ciebie. 

Radny to powinien być reprezentant wyborców,mieszkańców a nie burków.Jak dotychczas to byli sługusy buraków a nie wyborców.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, do dobrej rady napisał:

Radny to powinien być reprezentant wyborców,mieszkańców a nie burków.Jak dotychczas to byli sługusy buraków a nie wyborców.

 

Jakoś dziwnie że mnie wybrani a ciebie nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do ciebie baranie
2 godziny temu, do mieszkańców napisał:

Co jakiś tam baran ma do praw mieszkańców.To była zagrywka tzw.władzy,aby odseparować wyborców od prawa głosu,wypowiedzi.To im się udawało od 10 lat.Taki stan odpowiadał burakom jak i ich bezradnym.Stąd taka pycha,zarozumiałość i niby reprezentowanie mieszkańców.Ile razy ci niby radni byli na terenie z którego kandydowali? 

 

Banan obiecał, że doprowadzi do zmiany Statutu tak żeby mieszkancy mieli prawo głosu na sesji kapujesz? To teraz niech doprowadza albo będzie następnym kłamcą tak jak jego Liwak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, do ciebie baranie napisał:

Banan obiecał, że doprowadzi do zmiany Statutu tak żeby mieszkancy mieli prawo głosu na sesji kapujesz? To teraz niech doprowadza albo będzie następnym kłamcą tak jak jego Liwak.

On zawsze wykonywał "sztuczki" pod publiczkę łącznie z lodówką,a to jest pajacyk michaiła by innych zgnoić.Wypowiadał się o konkurentce i dopiął swego.Czemu ten iński lud słucha się tego,który jest na postronku michaiła i wykonuje bezkrytycznie jego wszystkie polecenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, niestety napisał:

On zawsze wykonywał "sztuczki" pod publiczkę łącznie z lodówką,a to jest pajacyk michaiła by innych zgnoić.Wypowiadał się o konkurentce i dopiął swego.Czemu ten iński lud słucha się tego,który jest na postronku michaiła i wykonuje bezkrytycznie jego wszystkie polecenia.

Banan ma być ich kandydatem na przewodniczącego!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On i nie on
9 minut temu, niestety napisał:

On zawsze wykonywał "sztuczki" pod publiczkę łącznie z lodówką,a to jest pajacyk michaiła by innych zgnoić.Wypowiadał się o konkurentce i dopiął swego.Czemu ten iński lud słucha się tego,który jest na postronku michaiła i wykonuje bezkrytycznie jego wszystkie polecenia.

Oj jak cię boli przegrana, konkurentko. 

Maść na ból d..y polecam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello... Sz.P. ,,tak,, ....Proszę, czytaj ZE ZROZUMIENIEM. Nie straszę NIKOGO. Tym bardziej p.Burmistrz-elekt i Radnych. Po prostu przestrzegam przed lenistwem i ,,sobiepaństwem,, nową pania Burmistrz oraz Radnych. Sam oddałem głos na p.E.Szkołut oraz na opcję  którą reprezentuje. Ci reprezentanci otrzymali kredyt zaufania. Niech pamiętają,  że to oni są dla mieszkańców miasta i gminy a nie My dla nich. A jeżeli JUŻ zaczynają się bać obowiązków których się  podjęli  no to po co kandydowali ? I tyle w temacie. Pzdr....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, niestety napisał:

On zawsze wykonywał "sztuczki" pod publiczkę łącznie z lodówką,a to jest pajacyk michaiła by innych zgnoić.Wypowiadał się o konkurentce i dopiął swego.Czemu ten iński lud słucha się tego,który jest na postronku michaiła i wykonuje bezkrytycznie jego wszystkie polecenia.

Zostaw w spokoju go. Skoro lud wolał jego to znaczy, że ciebie nie akceptują. Pierw sprawdź jaka opinię masz na Ińsku, dopiero o innych się wypowiadaj. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepszy wyborca

Patrzcie jak nagle zaczynają wklejać obwieszczenia i postanowienia. Sprawdźcie dla kogo! Tempo wydania dokumentów w przeciągu 2 tygodni od złożenia wniosku. Żeby tak dla wszystkich wydawano decyzje jak w tym przypadku. Czyli jednak są lepsi petenci i gorsi. Szok! Będziemy mieć fermę wiatraków?

Screenshot_20240419-202155~2.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dobra rada napisał:

Zostaw w spokoju go. Skoro lud wolał jego to znaczy, że ciebie nie akceptują. Pierw sprawdź jaka opinię masz na Ińsku, dopiero o innych się wypowiadaj. 

Warto czasem lud oświecić,by nie wybierał "w ciemno".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, tak napisał:

Warto czasem lud oświecić,by nie wybierał "w ciemno".

W twoim przypadku chyba są wystarczająco oświeceni. I zostaw wyborców z naszej dzielni w spokoju. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...