Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    122

3 godziny temu, Odpowiedz napisał:

Kim ty jesteś? Odpowiedz prosta - nikim, skoro ciągle to powtarzasz i piszesz. Na pewno Manka w kasie nie narobiła, nie podpisywała się za nikogo, kredytów na gminę nie nabrała, jedynie wykonywała swoją pracę. To uczciwa dziewczyna. Kasia około 25 lat pracuje w gminie, urodziła się tu i wychowała między nami. A ty?

Ha ha ,o czym Ty piszesz ,moja sąsiadka starsza Pani dostała wezwanie do zapłaty za śmieci, zadzwoniła, a Wloczkowa bezczelnie się jej śmiała do telefonu ,że rachunków trzeba pilnować. Osobiście widziałam opłacone rachunki ,więc gdzie poszły te pieniążki? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mieszkanka napisał:

Ha ha ,o czym Ty piszesz ,moja sąsiadka starsza Pani dostała wezwanie do zapłaty za śmieci, zadzwoniła, a Wloczkowa bezczelnie się jej śmiała do telefonu ,że rachunków trzeba pilnować. Osobiście widziałam opłacone rachunki ,więc gdzie poszły te pieniążki? 

michaił  wie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cały burdel w gminie i podział ludzi w Ińsku odpowiadają BURMISTRZ I WICE,ICH WINĄ  JEST TA CAŁA r***********                                                                                                                                                                                               Racja po  pi  rd do lili wszystko ci pajace na stanowiskach, powinni odpowiedzieć za wszystko ,nienawidzę kopciucha i lewaka .Dla mnie to nie powinni chodzić tymi ulicami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pola napisał:

Za cały burdel w gminie i podział ludzi w Ińsku odpowiadają BURMISTRZ I WICE,ICH WINĄ  JEST TA CAŁA r***********                                                                                                                                                                                               Racja po  pi  rd do lili wszystko ci pajace na stanowiskach, powinni odpowiedzieć za wszystko ,nienawidzę kopciucha i lewaka .Dla mnie to nie powinni chodzić tymi ulicami

... konkretniej! Za co nienawidzisz? Za to, że cokolwiek zrobili w przeciwieństwie do Ciebie?! Że ruszyli d***  sprzed strony Caffe Ińsko? Pomijając to, że weszli do 'jakiejś tam' elity, liznęli świata, obyczajów ...czego im zawiścisz? Że wisi nad nimi forum z ludźmi podobnymi Tobie, plującymi zawiścią i nienawiścią"? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Groch z Kapustą napisał:

... konkretniej! Za co nienawidzisz? Za to, że cokolwiek zrobili w przeciwieństwie do Ciebie?! Że ruszyli d***  sprzed strony Caffe Ińsko? Pomijając to, że weszli do 'jakiejś tam' elity, liznęli świata, obyczajów ...czego im zawiścisz? Że wisi nad nimi forum z ludźmi podobnymi Tobie, plującymi zawiścią i nienawiścią"? 

Oj chyba jednak nie jesteś osobą spoza inska . Zbyt dużo informacji posiadasz moja droga. ;) a co do moich niby komentarzy na Facebooku to mocno byś się zdziwiła. Bo akurat się nie udzielam. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, OBYWATEL. napisał:

NIENAWIDZĘ ICH OD LAT PO PIERWSZE ŻLE TRAKTOWALI LUDZI ,ZWALNIALI BO MIELI TAKIE KAPRYSY ,OTWORZYLI W BREW WSZYSTKIM ŻWIROWNIE. I T P . TO JESZCZE MAŁO.

... 'jeszcze mało' nie znaczy wystarczająco. Każdy 'włodarz' robi co uznaje za stosowne- taki profit władzy. Zobaczymy czym wyróżni się nowa wybranka ludu😁

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'jeszcze mało' nie znaczy wystarczająco. Każdy 'włodarz' robi co uznaje za stosowne- taki profit władzy. Zobaczymy czym wyróżni się nowa wybranka ludu                                                                                                          Jesteś głupi idż pan w h ..u..j                       

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, gołąb napisał:

'jeszcze mało' nie znaczy wystarczająco. Każdy 'włodarz' robi co uznaje za stosowne- taki profit władzy. Zobaczymy czym wyróżni się nowa wybranka ludu                                                                                                          Jesteś głupi idż pan w h ..u..j                       

Nie pójdę! Ku radości mej, a waszym waść hemoroidom! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Danuta napisał:

Czytam te fejsbuki kto jest ten Sarelo? Ja go nie znam, on w Ińsku mieszka czy w okolicy? Chłop nie jest z Ińska, a mówi nam jak mamy, żyć

Gdybyś chciała,to byś go poznała.Przyjaciel i sympatyk Ińska i Ińszczan.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Danuta napisał:

Mieszkam tu całe życie i o nim nie słyszałam, pojawiał się przed wyborami. Gdzie był do tej pory?

Jeśli chcesz Go poznać,to proszę Ińsko Plus.Jest mężczyzną,a nie chłopem pańszczyźnianym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...