Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Niedoszły radny Ewy napisał:

Tak nie jest. Ja na przykład wróciłam już z sumy, zjadłem rosół i obiat. Jestem więc po spowiedzi , czysta i do następnej niedzieli mogę z czystym sumieniem pluć jadem ile się mi podoba. Ksiądz mój znajomek za tydzień na mszy znowu mnie wyspowiada. Haha. 

... i bardzo dobrze! Z pełnym brzuchem to i porzygać można 😜

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

okiem obserwatora
5 minut temu, Groch z Kapustą napisał:

... i bardzo dobrze! Z pełnym brzuchem to i porzygać można 😜

Cymbale nie odwracaj kota ogonem.Dobrze,że mieszkańcy pogonili tę klikę.Reszta mależy do nowej burmistrzami.Gmina ma służyć mieszkańcom a nie koneksjom.

Twoje mieszanie to nic innego jak odwrócenie uwagi od tego co podał pan Mazurek. Ci co brali w tym udział,ewidentnie popełnili przestęlstwo.A ciągle są jeszcze urzędnikami.Tlumaczenie Leśkiwa jaki to on uczciwy to nic innego jak mydło i powidło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, okiem obserwatora napisał:

Cymbale nie odwracaj kota ogonem.Dobrze,że mieszkańcy pogonili tę klikę.Reszta mależy do nowej burmistrzami.Gmina ma służyć mieszkańcom a nie koneksjom.

Twoje mieszanie to nic innego jak odwrócenie uwagi od tego co podał pan Mazurek. Ci co brali w tym udział,ewidentnie popełnili przestęlstwo.A ciągle są jeszcze urzędnikami.Tlumaczenie Leśkiwa jaki to on uczciwy to nic innego jak mydło i powidło.

On taki uczciwy ,jak lewak i  kopciuch 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Groch z Kapustą napisał:

Wara od gminy? A kim Ty jesteś żeby mi tu 'wara od gminy' pisać?! Masz większe prawo jak ja, czy ktoś inny, wyrażać swoje spienione opinie? Skoro każdemu daje 'bezpieczne możliwości' wyrażenia zdania😁 to nie widzę powodu aby się ograniczać. Mam w głębokim poważaniu czy Cię interesuje moja filozofia czy nie. Smrodek powyborczy? A cóż to takiego? Dlaczego zakładasz, że skłaniam się ku jakiemukolwiek wyborowi. Szczerze?! Mało mnie interesuje sam wybór w sobie- bo nic z niego nie mam -więc bimba mi kto wygrał. Gminą zawsze zarządza jakaś ekipa. Tak było, jest i będzie. Tamta władza również była wybrana w demokratycznych wyborach. 

W tamtych wyborcach dobrze to ująłeś. Teraz jedna w demokratycznych wyborach wygrała Pani Ewa. Dlaczego nie umiesz się pogodzić tylko wciskasz kit że to będzie zła ekipa, że tamten to coś zrobił. Co zrobił jak widać mieszkańcy mieli w doopie bo dla nich liczył się szacunek i kultura osobista a ta wraz z kopertami poszła w las. NEPOTYZM byłej władzy był widać bardziej nie na rękę mieszkańcom niźli te "wielkie inwestycje" grubymi nićmi szyte. Smrodek wyborczy to adekwatne określenie tego co zrobił Kupczyński i Leśkiw. Inwigilowali wyborców, co chcieli znaleść na tych nagraniach z monitoringu. Dlaczego monitoring był w ogóle włączony na czas wyborów. I dlaczego akurat z tego dnia obaj panowie je oglądali. Bańka pękła, wszystko wyszło na jaw. Nie da się tego odkłamać, zakrzyczeć i udawać że nic się nie stało. Tyle daje ta twoja pisanina jak groch z kapustą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sowa napisał:

W tamtych wyborcach dobrze to ująłeś. Teraz jedna w demokratycznych wyborach wygrała Pani Ewa. Dlaczego nie umiesz się pogodzić tylko wciskasz kit że to będzie zła ekipa, że tamten to coś zrobił. Co zrobił jak widać mieszkańcy mieli w doopie bo dla nich liczył się szacunek i kultura osobista a ta wraz z kopertami poszła w las. NEPOTYZM byłej władzy był widać bardziej nie na rękę mieszkańcom niźli te "wielkie inwestycje" grubymi nićmi szyte. Smrodek wyborczy to adekwatne określenie tego co zrobił Kupczyński i Leśkiw. Inwigilowali wyborców, co chcieli znaleść na tych nagraniach z monitoringu. Dlaczego monitoring był w ogóle włączony na czas wyborów. I dlaczego akurat z tego dnia obaj panowie je oglądali. Bańka pękła, wszystko wyszło na jaw. Nie da się tego odkłamać, zakrzyczeć i udawać że nic się nie stało. Tyle daje ta twoja pisanina jak groch z kapustą.

W pełni sie z Tobą zgadzam. Zieje smrodem na odległość, widocznie przegrana władza ma coś do ukrycia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Niedoszły radny Ewy napisał:

Tak nie jest. Ja na przykład wróciłam już z sumy, zjadłem rosół i obiat. Jestem więc po spowiedzi , czysta i do następnej niedzieli mogę z czystym sumieniem pluć jadem ile się mi podoba. Ksiądz mój znajomek za tydzień na mszy znowu mnie wyspowiada. Haha. 

To dobre, bardzo mi się podoba. Ale pamiętaj, że ksiądz nie zawsze trzeźwy, więc co im da taka spowiedź 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, sowa napisał:

W tamtych wyborcach dobrze to ująłeś. Teraz jedna w demokratycznych wyborach wygrała Pani Ewa. Dlaczego nie umiesz się pogodzić tylko wciskasz kit że to będzie zła ekipa, że tamten to coś zrobił. Co zrobił jak widać mieszkańcy mieli w doopie bo dla nich liczył się szacunek i kultura osobista a ta wraz z kopertami poszła w las. NEPOTYZM byłej władzy był widać bardziej nie na rękę mieszkańcom niźli te "wielkie inwestycje" grubymi nićmi szyte. Smrodek wyborczy to adekwatne określenie tego co zrobił Kupczyński i Leśkiw. Inwigilowali wyborców, co chcieli znaleść na tych nagraniach z monitoringu. Dlaczego monitoring był w ogóle włączony na czas wyborów. I dlaczego akurat z tego dnia obaj panowie je oglądali. Bańka pękła, wszystko wyszło na jaw. Nie da się tego odkłamać, zakrzyczeć i udawać że nic się nie stało. Tyle daje ta twoja pisanina jak groch z kapustą.

o :) zaczyna się dyskusja. To mi się podoba. Zastanawia mnie tylko skąd tu podejrzenie wciskania kitu? Albo o tym, że nie umiem się pogodzić z wyborem? Gdzie w moich postach zostało napisane 'Ludzie cóżeście uczynili?!'. Nigdzie. Tak sobie poczytuję i próbuję ułożyć w całość układankę fenomenu TEJ wygranej. Tak po prostu- chcę zobaczyć wyborcę, który zadecydował o losach Gminy. Z wieloma zarzutami jestem w stanie się nawet zgodzić. Tak jak ktoś napisał- to mała gmina -więc i nastroje można było wyczuć w powietrzu niczym pierdy 😁 po grochu z kapustą. Ciekawi mnie też czy lepszych kandydatów poza P. Liwakiem i P. Szkołut nie było?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedoszły radny Ewy
3 minuty temu, fela napisał:

Jeśli gnoju wróciłeś ze sumy to módł się o rozum ,bo go nie masz

Oooo, ale mądrością i rozumem zapachniało. Cóż za elokwencja. 

Więcej wina mszalnego polecam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Groch z Kapustą napisał:

A co do tych nagrań to chyba urzędnicy wiedzą co im można, a czego nie?! Dobrowolnie do kryminału by się nie pchali. Jeśli czegoś jest za dużo lub za mało- a nie powinno tak być- to chyba sprawdzić należy. Taki ich obowiązek. Za to biorą pensje.

Kto powiedział że im wolno? Sam Leśkiw na ff? To za mało. Nikomu nie wolno oglądać nagrań kiedy się zechce. Obaj mieli swój cel i prokurator na te okoliczność panów przepyta." Czegoś jest za dużo lub za mało" - dowód na to że jednak chodziło o wybory. Jeśli coś było nie tak to się zgłasza fakt na policję reszta procedury toczy się dalej sama. Ale naszej gminie przy rządach Liwaka i spółki tak nie było. Liwak nakazał swoim "detektywom" sprawdzić i oni tak sobie poszli i sprawdzili. Bez nakazu, bez świadków jak przestępcy. To już pewne że jesteś głupi jak but ale na to już nic nie poradzimy......defekt płodu a jednak mamusia nie usunęła zlepka komórek. Wyłącz komputer, wyjdź na powietrze niech pierdy z grochu i kapusty wyjdą może nie trzeba będzie przymusowego leczenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niedoszły radny Ewy napisał:

Oooo, ale mądrością i rozumem zapachniało. Cóż za elokwencja. 

Więcej wina mszalnego polecam.

wylazłeś z kościoła i boża rozumu nie dała

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, niestety napisał:

wylazłeś z kościoła i boża rozumu nie dała

Uwierz, są tacy co na okrągło do kościoła latają,  ale rozumu i wychowania za grosz nie mają. Jak codziennie grzeszą to biegają jak że sraczka i biją się w piersi 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tych nagrań to chyba urzędnicy wiedzą co im można, a czego nie?! Dobrowolnie do kryminału by się nie pchali. Jeśli czegoś jest za dużo lub za mało- a nie powinno tak być- to chyba sprawdzić należy. Taki ich obowiązek. Za to biorą pensje.

Kto powiedział że im wolno? Sam Leśkiw na ff? To za mało. Nikomu nie wolno oglądać nagrań kiedy się zechce. Obaj mieli swój cel i prokurator na te okoliczność panów przepyta." Czegoś jest za dużo lub za mało" - dowód na to że jednak chodziło o wybory. Jeśli coś było nie tak to się zgłasza fakt na policję reszta procedury toczy się dalej sama. Ale naszej gminie przy rządach Liwaka i spółki tak nie było. Liwak nakazał swoim "detektywom" sprawdzić i oni tak sobie poszli i sprawdzili. Bez nakazu, bez świadków jak przestępcy. To już pewne że jesteś głupi jak but ale na to już nic nie poradzimy......defekt płodu a jednak mamusia nie usunęła zlepka komórek. Wyłącz komputer, wyjdź na powietrze niech pierdy z grochu i kapusty wyjdą może nie trzeba będzie przymusowego leczenia.                                                                                                                                                                                        Pieknie ująłeś

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sowa napisał:

Kto powiedział że im wolno? Sam Leśkiw na ff? To za mało. Nikomu nie wolno oglądać nagrań kiedy się zechce. Obaj mieli swój cel i prokurator na te okoliczność panów przepyta." Czegoś jest za dużo lub za mało" - dowód na to że jednak chodziło o wybory. Jeśli coś było nie tak to się zgłasza fakt na policję reszta procedury toczy się dalej sama. Ale naszej gminie przy rządach Liwaka i spółki tak nie było. Liwak nakazał swoim "detektywom" sprawdzić i oni tak sobie poszli i sprawdzili. Bez nakazu, bez świadków jak przestępcy. To już pewne że jesteś głupi jak but ale na to już nic nie poradzimy......defekt płodu a jednak mamusia nie usunęła zlepka komórek. Wyłącz komputer, wyjdź na powietrze niech pierdy z grochu i kapusty wyjdą może nie trzeba będzie przymusowego leczenia.

Wiecie, że ludzie zamknięci w ośrodku dla umysłowo chorych wyzywają się wzajemnie od wariatów? Coś w tym musi być.

Nie mam problemu z tym kto będzie d*** grzał w urzędzie, a pod kim fotel zapłonie. Mam natomiast problem z tak elitarną armią wyborców🤣 To sobie Ewunia pomiotu nabrała. Oj, może być  wesoło 😆

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, niestety napisał:

A co do tych nagrań to chyba urzędnicy wiedzą co im można, a czego nie?! Dobrowolnie do kryminału by się nie pchali. Jeśli czegoś jest za dużo lub za mało- a nie powinno tak być- to chyba sprawdzić należy. Taki ich obowiązek. Za to biorą pensje.

Kto powiedział że im wolno? Sam Leśkiw na ff? To za mało. Nikomu nie wolno oglądać nagrań kiedy się zechce. Obaj mieli swój cel i prokurator na te okoliczność panów przepyta." Czegoś jest za dużo lub za mało" - dowód na to że jednak chodziło o wybory. Jeśli coś było nie tak to się zgłasza fakt na policję reszta procedury toczy się dalej sama. Ale naszej gminie przy rządach Liwaka i spółki tak nie było. Liwak nakazał swoim "detektywom" sprawdzić i oni tak sobie poszli i sprawdzili. Bez nakazu, bez świadków jak przestępcy. To już pewne że jesteś głupi jak but ale na to już nic nie poradzimy......defekt płodu a jednak mamusia nie usunęła zlepka komórek. Wyłącz komputer, wyjdź na powietrze niech pierdy z grochu i kapusty wyjdą może nie trzeba będzie przymusowego leczenia.                                                                                                                                                                                        Pieknie ująłeś

sowa, sama chwalisz to co piszesz?

To się nazywa narcyzm. Ale w twoim przypadku, to raczej głupota i nienawiść.

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Groch z Kapustą napisał:

Wiecie, że ludzie zamknięci w ośrodku dla umysłowo chorych wyzywają się wzajemnie od wariatów? Coś w tym musi być.

Nie mam problemu z tym kto będzie d*** grzał w urzędzie, a pod kim fotel zapłonie. Mam natomiast problem z tak elitarną armią wyborców🤣 To sobie Ewunia pomiotu nabrała. Oj, może być  wesoło 😆

Masz rację że śmieszne to bardzo że taki "gieniusz" elyta elyt i my motłoch pokonaliśmy was utytych cwaniaków. "Motłoch" jak nas wyborców nazywasz pokazał wam środkowy palec 🖕faktycznie to wzbudza śmiech 🤣Liwak jest pośmiewiskiem w całym regionie 😆 Szkoda mi ciebie tak po ludzku bo przecież już witałeś się z gąska a tu? Motłoch i elyty zeszły do podziemia🤪

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sowa napisał:

Masz rację że śmieszne to bardzo że taki "gieniusz" elyta elyt i my motłoch pokonaliśmy was utytych cwaniaków. "Motłoch" jak nas wyborców nazywasz pokazał wam środkowy palec 🖕faktycznie to wzbudza śmiech 🤣Liwak jest pośmiewiskiem w całym regionie 😆 Szkoda mi ciebie tak po ludzku bo przecież już witałeś się z gąska a tu? Motłoch i elyty zeszły do podziemia🤪

Oj nie żałuj mnie nie żałuj! Ja się  świetnie bawię i bawić będę :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Xyz napisał:

I co teraz tematem zastępczym jest akcja w ściennym?? a nie żwirownia. Coś ucichł Szafran z Mazurkiem, zaraz się okaże, że żwirownie lubią, a była ona potrzebna tylko do wyborów.

...i co z tą żwirownią teraz zrobicie? Zamkniecie? Ot tak, na życzenie? Nie lepiej zacząć od tych realnych deklaracji?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapusta z elyt
1 minutę temu, Groch z Kapustą napisał:

Oj nie żałuj mnie nie żałuj! Ja się  świetnie bawię i bawić będę :) 

Obrażasz mieszkańców gminy a za to się ponosi karę.Idź się wypróżnij.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Groch z Kapustą napisał:

...i co z tą żwirownią teraz zrobicie? Zamkniecie? Ot tak, na życzenie? Nie lepiej zacząć od tych realnych deklaracji?

Ot tak na życzenie.Deklaracje SKSM nic tu nie dadzą.Jeśli firma ma pozwolenie,to będzie produkować tyle ile się da. Ińszczanie przy udziale prokuratury i sądów rozpoczną procedurę unieważnienia koncesji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kapusta z elyt napisał:

Obrażasz mieszkańców gminy a za to się ponosi karę.Idź się wypróżnij.

obawiam się, że sami się- tu udzielający -obrażacie tylko tego nie widzicie.  Ja z nikogo nie szydzę, natomiast wy wciąż mnie przeganiacie, do WC odsyłacie i żałujecie, że mnie mama nie wyskrobała zawczasu! 

Karę się ponosi, powiadasz? 

😆Marquis de Sade się znalazł!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...