Skocz do zawartości

Ińsko - Drawskie Lato Filmowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Olo to taki typowy chłopski filozof. Na wszystkim zna się i poucza innych.Uważa się za "sumienie narodu".

Olo to forumowicz który pokazuje co władza robi źle. Może opozycja powinna to brać pod uwagę. Nie tylko krytykować. Ja tam się żadnej filozofii w jego wpisach nie doszukałem. Chyba że politolog, polonista lub górnik wiedzą swoje.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 161
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Olo to taki typowy chłopski filozof. Na wszystkim zna się i poucza innych.Uważa się za "sumienie narodu".

Kim ty jesteś szafran? Nie filozofem? Wszystko ci przeszkadza w obecnej władzy a teraz nawet na forum. Każdy musi robić to co ty? Chłopie weź babę do łóżka i pokazuj swoje frustracje. Jak tobie już olo nie pasuje który opozycję popiera kiedy tylko nadarza się okazja to tobie już coś na mózg spadło.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodkowi wszystko przeszkadza bo podjął raz w życiu męską decyzję. Zdecydował "nie będę startował na burmistrza" liczy na innego "jadłopodawcę" żeby się nie narobić a zarobić, nie ponosić odpowiedzialności i odpowiadać no i przyznam trochę w tym filozofii jest. Do "Olo" nic nie mam nawet jak nas krytykuje bo on nam wyznacza darmo program wyborczy. Dziękujemy Ci za wskazówki. Postaramy się Ciebie nie zawieść w nadchodzących wyborach. Na Włodka i jemu podobnych nie licz - zapamiętaj moje słowa - bo drugi raz nie napiszę- on jest sprzedajna świnia przekonasz się na wyborach.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodkowi wszystko przeszkadza bo podjął raz w życiu męską decyzję. Zdecydował "nie będę startował na burmistrza" liczy na innego "jadłopodawcę" żeby się nie narobić a zarobić, nie ponosić odpowiedzialności i odpowiadać no i przyznam trochę w tym filozofii jest. Do "Olo" nic nie mam nawet jak nas krytykuje bo on nam wyznacza darmo program wyborczy. Dziękujemy Ci za wskazówki. Postaramy się Ciebie nie zawieść w nadchodzących wyborach. Na Włodka i jemu podobnych nie licz - zapamiętaj moje słowa - bo drugi raz nie napiszę- on jest sprzedajna świnia przekonasz się na wyborach.

chyba o sobie piszesz
Odnośnik do odpowiedzi

wytykanie błędów burkowi nazywasz polityką? dzięki szafranowi wiemy o wielu ciemnych sprawkach, które chciałbyś ukryć

Szafran ty jesteś lekko stuknięty...............

Wytykanie to twoja mocna strona i nic poza tym......

Powiedz co zrobiłeś żeby "ciemne nasze sprawki" jak je zwiesz odkryć......

Jeże są takie ciemne to nikogo nie powiadamiasz o nich.....

Bo po prostu u nas nie ma "ciemnych spraw" są tylko twoje homofobie..................

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie spokój! Jak on musi wam zagrażać skoro się go tak boicie. Nie czepiacie się liwaka czy miachałka tylko WŁODKA. Niech wam da w wyborach bobu to mi będzie miodzio na sercu. Tylko jego jednego uważam za chcącego coś zmienić. Reszta na przemiał.

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz burak i jego dupolizy zaczną swoją agitację, czasu coraz mniej a mieszkańców trzeba ogłupić do reszty.Torba zapowietrzona musi zacząć tworzyć reality szoł na temat 8 letniego opieprzania się w tym padole gnoju.

Jak przystało na kampanię wyborczą.I tak będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

http://muzyka.interia.pl/pop/news/wstydliwy-epizod-w-karierze-margaret,2027705,50

Już myślałam że ją polubię atu ciągle jakieś buble wychodzą na jaw o tej pseudo piosenkarce. Nie dla kogo za ile i z kim byle skasować kasę. Tfuuuu nie cierpię takich lepkich panienek. Komentarze pod artykułem nie są dziełem mieszkańców to poczytajcie jak ją postrzega ogół. Bo zaraz ktoś wyskoczy że zazdrość itp.Trzeba chyba raczej się wstydzić za nią niż mówić o zazdrości.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież sama przyznaje że tylko występuje w reklamach. Że była biedna i chciała zarobić trochę grosza....biedna ale że ojca alkoholika miała i wszystko na przełyk dawał to nie mówi....Teraz załapała się do stacji polsatu która ma transmitować Mistrzostwa Świata w siatkówce ale tylko za wykupienie płatnego kanału. To pewnie nie zarobi tylko 1000 zł. Szkoda tylko że siatkarze stracą bo Polacy mistrzostw nie obejrzą za to cały świat obejrzy skrzeczącą rozczochraną Margaret. Czekam kiedy wyda biografię pt. "Ile i komu musiałam dać, żeby istnieć w mediach".

Odnośnik do odpowiedzi

Tej imprezy nie organizuje przecież nikt z rodziny.To profesjonaliści decydują o jej udziale. Wyślij zażalenie do organizatorów.

Trudno mi zrozumieć organizatorów! Na portalach wszędzie piszą o niej tylko źle. Ludzie jej nie lubią słuchać a ktoś wciska ją jak kit w okna. Co to jest w tym kraju! Byłem na Szafera w hali na Eska radio i powiem było mi przykro bo puściła takiego gniota, że na sali nawet bić brawa nie chcieli. Nie umie porwać ani głosem ani ruchem. Taka drętwa sztuczność łe łe łe.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...