Skocz do zawartości

Ińsko - Drawskie Lato Filmowe?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mnie wk.....rwia ta działoszewska i ta jej psiapsiółka pastuła jak dwie kwoki ganiają. Całe ILF wygląda jak palec w gardle tfuuuuu. Jeszcze ten pomidor z tą swoją "srebrną" chyba jej wszystkie łuski wypadną po tym co widzi co podają klientom bleeee. Buraczysko ciągle w tym samym garniturku co zawsze na ILF.

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie wk.....rwia ta działoszewska i ta jej psiapsiółka pastuła jak dwie kwoki ganiają. Całe ILF wygląda jak palec w gardle tfuuuuu. Jeszcze ten pomidor z tą swoją "srebrną" chyba jej wszystkie łuski wypadną po tym co widzi co podają klientom bleeee. Buraczysko ciągle w tym samym garniturku co zawsze na ILF.

ILF to teraz pół kina to pracownicy gminy drugie pół to kretyni z dredami i cwaniacy od robienia kasy za nic nie robienie. Ja bym już dawno to towarzystwo rozgonił. Stachu Zimnicki miał rację że pędził to całe chatałajstwo.

Odnośnik do odpowiedzi

ILF to teraz pół kina to pracownicy gminy drugie pół to kretyni z dredami i cwaniacy od robienia kasy za nic nie robienie. Ja bym już dawno to towarzystwo rozgonił. Stachu Zimnicki miał rację że pędził to całe chatałajstwo.

Wieczorem, gdy już jest cicho słychać jak ILF uprawia naukę przetrwania dla Natury 2000.Niesie się aż na Wierzchucice,to się nazywa park krajobrazowy.Tylko bobry robią swoje w rytm dźwięków spod rybackiej bazy.A rano motorówki kajakarzy i strażaków,dzielnie tną fale jeziora dla podtrzymania komunistycznych układów.Takiego lata ,latem to my nie chcemy .Tutaj trzeba pomyślunku a nie siły aparatury nagłaśniającej i silników motorówek.

Odnośnik do odpowiedzi

Wieczorem, gdy już jest cicho słychać jak ILF uprawia naukę przetrwania dla Natury 2000.Niesie się aż na Wierzchucice,to się nazywa park krajobrazowy.Tylko bobry robią swoje w rytm dźwięków spod rybackiej bazy.A rano motorówki kajakarzy i strażaków,dzielnie tną fale jeziora dla podtrzymania komunistycznych układów.Takiego lata ,latem to my nie chcemy .Tutaj trzeba pomyślunku a nie siły aparatury nagłaśniającej i silników motorówek.

Jestem sercem i duszą przy tym wpisie. Nawet nie chcę dalej rozwijać tematu :wacko: "pigwa" pozdrawiam z Manhatanu.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem sercem i duszą przy tym wpisie. Nawet nie chcę dalej rozwijać tematu :wacko: "pigwa" pozdrawiam z Manhatanu.

Gdyby jeszcze jakaś siła za Naturę 2000 nam płaciła(solidnie),to nikogo do Ińska nie zapraszalibyśmy.Utworzylibyśmy "Skansen Ińsko" z epoki kamienia łupanego.Mężczyźni(spragnieni seksu) do glinianych chałup wciągaliby swoje baby za włosy,a po "skończonej robocie" z maczugami udawaliby się na wspólne "gnębienie dzikiego zwierza",by obfita była wieczerza.Zlikwidowalibyśmy wszystkie cywilizacyjne instytucje łącznie ze szkołą.Byłoby super!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Niedziela, 17 sierpnia 2014 roku. Dziś imieniny: Jacka i Mirona HoroskopPorady gwiazd

Aktualności > Kultura > Złote Rybki rozdane

Złote Rybki rozdane

Dodano: 2014-08-17 12:30:26

Uczta kinomanów dobiegła końca. W sobotę w kinie Morena w Ińsku odbyło się uroczyste zamkniecie festiwalu filmowego, który od lat jest Mekką miłośników X Muzy. Wśród gości honorowych imprezy byli obecni m.in. posłanka Zofia Ławrynowicz i starosta stargardzki Waldemar Gil.

Jeszcze niedawno wielu wieszczyło zmierzch kina i dominację filmu telewizyjnego - w wielu miastach i miasteczkach samorządy zamykały na cztery spusty sale kinowe. W Ińsku stało się inaczej – kino od zawsze jest perłą miasteczka nad jeziorem. Z jego dobrodziejstwa korzystają miejscowi i letnicy. – Udało się 41. Ińskie Lato Filmowe – stwierdził Adam Bortnik, prezes Stowarzyszenia Ińskie Lato Filmowe, które od dziesięciu lat jest jego filarem. Projekt wspierało kilkadziesiąt (!) podmiotów od nobliwego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej począwszy, a na miejscowych sklepach kończąc. Festiwal rośnie w siłę - w tym roku ILF zdobył swój przyczółek w kinie Drawa w Drawsku Pomorskim.

Jury festiwalowe złożone z grona fanów kina z całego regionu Złotymi Rybkami uhonorowało filmy: Ida (reż. Paweł Pawlikowski) – w kategorii filmu polskiego, a w kategorii produkcji zagranicznej Mandarynki (reż. Zaza Urushadze) , obraz w koprodukcji gruzińsko-estońskiej. Na słowa uznania zasłużyli m.in. do organizatorzy warsztatów filmowych, których plonem był film Wyspa, a bohaterami młodzi mieszkańcy Ińska. Brawami zostali nagrodzeni redaktorzy gazety festiwalowej Ińskie Point. Nie do przecenienia są zasługi Przemka Lewandowskiego, dyrektora artystycznego festiwalu, jego architekta.

- Był bardzo dobry zestaw filmów zagranicznych – powiedział Bohdan Kowalski, jeden z pomysłodawców festiwalu i współorganizator wszystkich jego edycji. – Nie zabrakło znakomitych dokumentów. Wielkie wrażenie zrobił na mnie Maciej Cuske i jego prezentacja fragmentu filmu „Czukotkaâ€. Temat jest mi bliski, bo ja tam pływałem. Jak zwykle towarzyszyła temu znakomita atmosfera.

Tekst i fot.: (cz.b.)

Odnośnik do odpowiedzi

No i tak zwana motorówka dość droga wzorem komuny służy do szpanu także na ińskim lecie filmowym.Jednym zdaniem poza nazwą systemu i okradaniem mieszkańców , nic się istotnego nie zmieniło.Wydane prawie kilkadziesiąt tysięcy na niepotrzebny sprzęt. Co to ma wspólnego ze strażą i jej zadaniami to raczy wiedzieć chyba tylko sam strażak Sam. Głupole z gminy są jeszcze większymi tępakami.Oby tak dalej.Kupcie sobie jeszcze motolotnię i helikopter.Lepiej może nie będzie ale tępiej na pewno.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można tak kłamać! Ludzie przecież całe to ILF to stado wygęganych prostaków. Filmy wszystkie już widziałem w kinie lub na małym ekranie. Pytam co tam było takiego godnego uwagi prócz tego, że władza bawiła się za nasze podatki??????????????????????????????????????

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można tak kłamać! Ludzie przecież całe to ILF to stado wygęganych prostaków. Filmy wszystkie już widziałem w kinie lub na małym ekranie. Pytam co tam było takiego godnego uwagi prócz tego, że władza bawiła się za nasze podatki??????????????????????????????????????

Jak zwykle czyli tak samo.Za czyjeś pieniądze.Tak było za komuny tak jest i teraz.Miejscowi ludzie z tego nic nie mają.Poza sklepikarzami-z cenami z kosmosu.I Może stała grupka od kwater,zresztą powiązanych z komuchami i ciocią wieżą. Racin ze swoimi urzędnikami tradycyjnie z głupim uśmieszkiem udaje szpeca od filmów. Już od dawna nikt wartościowy nie jest twarzą tego syfu.Po prostu taka peerelowska szmira dla tępogłowych.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można tak kłamać! Ludzie przecież całe to ILF to stado wygęganych prostaków. Filmy wszystkie już widziałem w kinie lub na małym ekranie. Pytam co tam było takiego godnego uwagi prócz tego, że władza bawiła się za nasze podatki??????????????????????????????????????

I znowu prasa kłamie.Napisałbym na twoim miejscy do redaktora naczelnego.A może były jednak filmy,które nie weszły do szerokiego upowszechniania,jak choćby filmy studyjne i autorskie?Tych było najwięcej. Czy obejrzałeś chociaż jeden?To jest podobnie jak z disco polo i muzyką klasyczną.Lekkie,łatwe i przyjemne to te,które były w plenerze.W szkole i w kinie filmy wymagały od widza...myślenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, wymagały myślenia, jestem bardzo ciekawa, co Racinowski sobie pomyślał, gdy na ekranie filmowy ojciec zwraca się do swojej córki słowami: "wiesz ile ja pieniędzy musiałem wydać, abyś miała pracę w szkole?" - to cytat z filmu "Droga do lasu"

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, wymagały myślenia, jestem bardzo ciekawa, co Racinowski sobie pomyślał, gdy na ekranie filmowy ojciec zwraca się do swojej córki słowami: "wiesz ile ja pieniędzy musiałem wydać, abyś miała pracę w szkole?" - to cytat z filmu "Droga do lasu"

Touché

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można tak kłamać! Ludzie przecież całe to ILF to stado wygęganych prostaków. Filmy wszystkie już widziałem w kinie lub na małym ekranie. Pytam co tam było takiego godnego uwagi prócz tego, że władza bawiła się za nasze podatki??????????????????????????????????????

Przyznaję - masz rację. Oto potwierdzenie tego faktu.

http://cap.ring0.cc/a8d56fef3cf58426e13e064db52fe378.png

Odnośnik do odpowiedzi

Pokaż mi bankiet,na którym podają mleko lub kakao jest smutno.

To jest impreza w której bierze udział młodzież. Nie dość,że władza to jeszcze stare wyżeracze pokazują młodym jak być świnią przy korycie. Demoralizacja - kto powiedział, że bankiet to chlaniem - bankiet to kulturalne spotkanie ludzi różnych kultur a wy jak zwykle kalosze! Zgadzam się z "pijemy" bo to darmowa promocja "ławeczki".

Odnośnik do odpowiedzi

To jest impreza w której bierze udział młodzież. Nie dość,że władza to jeszcze stare wyżeracze pokazują młodym jak być świnią przy korycie. Demoralizacja - kto powiedział, że bankiet to chlaniem - bankiet to kulturalne spotkanie ludzi różnych kultur a wy jak zwykle kalosze! Zgadzam się z "pijemy" bo to darmowa promocja "ławeczki".

Olo,następnym razem zaproś gości burmistrza i burmistrza na szkolenie dotyczące zachowania się na bankiecie,a restauratora poucz,jakie dania powinien serwować.Bankiet dotyczył wyłącznie dorosłych.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo,następnym razem zaproś gości burmistrza i burmistrza na szkolenie dotyczące zachowania się na bankiecie,a restauratora poucz,jakie dania powinien serwować.Bankiet dotyczył wyłącznie dorosłych.

Aaaaaa jak dorosłych to mieliście pełne prawo pić za nasze? Ty łachudro niech ci w gardle stanie to żarło podczas gdy wiele rodzin w Ińsku je chleb i popija wodą. Pijusy i ochlapusy, spasione knury i obleśne dziady.

Odnośnik do odpowiedzi

Aaaaaa jak dorosłych to mieliście pełne prawo pić za nasze? Ty łachudro niech ci w gardle stanie to żarło podczas gdy wiele rodzin w Ińsku je chleb i popija wodą. Pijusy i ochlapusy, spasione knury i obleśne dziady.

Olo nie wstydź się podpisać, brak ci odwagi ? Kiedyś ci te "knury i dziady" w odpowiedni sposób "podziękują" !

Za wczasu szukaj dobrego chirurga i ortopedy ?!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie wstydź się podpisać, brak ci odwagi ? Kiedyś ci te "knury i dziady" w odpowiedni sposób "podziękują" !

Za wczasu szukaj dobrego chirurga i ortopedy ?!

To nie "Olo" pisał tylko ja! A ty się jako niby kto podpisujesz fiucie?! Sam chlałeś i żarłeś a teraz udajesz obrońcę to tobie właśnie podziękują mieszkańcy tej gminy. Wiesz już się tak wystraszyłem że mi galoty spadły hahhahahahahahahah. Siedzisz w pracy na komputerze i głupoty piszesz pajacu.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie wstydź się podpisać, brak ci odwagi ? Kiedyś ci te "knury i dziady" w odpowiedni sposób "podziękują" !

Za wczasu szukaj dobrego chirurga i ortopedy ?!

Ten olo to porusza niezłe tematy powiem. Ostatnio było coś z tym kempingiem na plaży i zaraz po jego wpisie autko z przyczepą się wyniosło bo po mszy szedłem na spacer z rodziną i trafiłem jak wyjeżdżał ktoś na goleniowskich rejestracjach. Mnie to bardzo zdziwiło ale dopiero wieczorkiem poczytałem tu na forum i wiedziałem o co chodzi. Więc jednak stronkę tę odwiedzają miejscowi kacykowie i wiedzą co w trawie piszczy. Nie czepiać się olo bo dobrze pisze.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten olo to porusza niezłe tematy powiem. Ostatnio było coś z tym kempingiem na plaży i zaraz po jego wpisie autko z przyczepą się wyniosło bo po mszy szedłem na spacer z rodziną i trafiłem jak wyjeżdżał ktoś na goleniowskich rejestracjach. Mnie to bardzo zdziwiło ale dopiero wieczorkiem poczytałem tu na forum i wiedziałem o co chodzi. Więc jednak stronkę tę odwiedzają miejscowi kacykowie i wiedzą co w trawie piszczy. Nie czepiać się olo bo dobrze pisze.

Olo to taki typowy chłopski filozof. Na wszystkim zna się i poucza innych.Uważa się za "sumienie narodu".

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...