Skocz do zawartości

Lato 2014


kos

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba potrafić pogodzić se z przegrana frajerzy!!!dyszka jest cena za caly dzień papiery się zgadzają jeżeli pawel wygląda na karka przy wadze 50 kg to gratulacje;)-za dobre poczucie humoru!!!za wszystko trzeba w tych czasach placic nikt nikomu nie kaze tam stawac!!dajcie chłopaka zarobić a nie tylko pod gore robicie!!!!!!!!!!!A MOIM ZDANIEM 10 ZL ZA CALY DDZIEN NIE JEST DUZO!!!jak przyjezdzacie nad jezioro z 5 zl w kieszeni to dla gminy tacy turyści to tylko szkody!!!zejdzcie na ziemie każdego szkoda

chłopaki zaproponowali 2 razy wieksza cene niż madej widocznie nie sa lapczywi nA ZAROBEK A JAK POGODY NE BEDZIE DOLOZYCIE IM DO DZIERZAWY???OJ CHYBA NIE JAK 10 NA DZIEN TO DLA WAS DROGO!!!-byłem dziś w insku obsluga jest spoko logistycznie chłopaki ogarniają lepiej niż w zeszłych latach wiec niech każdy zajmie się swoimi sprawami a jak się trzesie na 10 to trzeba zacząć chodzic na pieszo ja tez place podatek drogowy i nie narzekam.jak w insku będą tacy saami zyczliwi ludzie jak tu komus w kwity zadladaja to nigdy w tej wsi nic się nie zmieni!!!!!!!!!!!!!OGARNIJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wy to jednaj jestescie przyglupami, bo nie dośc że sam siebie chwalisz to jeszcze sobie odpowiadasz... Przecież to widać na kilometr ze te dwa posty napisał ten sam gość.

Po drugie nie wiem na co wymyślacie jakieś afery , ktoś sie po prostu zapytał jaki jest cennik... Byś normalnie odpowiedział to bylby temat zamniety a tak wymyslacie jakieś bzdury i sami kręcicie afery.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...