Skocz do zawartości

Lato 2014


kos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w sprawie parkingów przy plaży.Czy one po godzinach zdzierania za nic pieniędzy powinny być pozagradzane łańcuchami?Przecież to jest mienie gminne i każdy ma prawo wjazdu na te parkingi po godzinach pobierania opłat.To nie jest własność dzierżawcy lecz dobro ogólne.Może chłopak z dziewczyną chce się pokochać na jednym z parkingów? A może ktoś chce po prostu przyjechać i postawić samochód .Pójść na spacer po godzinach zdzierstwa na jezioro? Coś w tym wszystkim nie gra? Gdzie jest lokalny burmistrz , zastępca lub inny odpowiedzialny za tereny gminne urzędnik.Czas aby zacząć myśleć, bo gnuśniejecie coraz bardziej w tej waszej wiosze.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie w sprawie parkingów przy plaży.Czy one po godzinach zdzierania za nic pieniędzy powinny być pozagradzane łańcuchami?Przecież to jest mienie gminne i każdy ma prawo wjazdu na te parkingi po godzinach pobierania opłat.To nie jest własność dzierżawcy lecz dobro ogólne.Może chłopak z dziewczyną chce się pokochać na jednym z parkingów? A może ktoś chce po prostu przyjechać i postawić samochód .Pójść na spacer po godzinach zdzierstwa na jezioro? Coś w tym wszystkim nie gra? Gdzie jest lokalny burmistrz , zastępca lub inny odpowiedzialny za tereny gminne urzędnik.Czas aby zacząć myśleć, bo gnuśniejecie coraz bardziej w tej waszej wiosze.

Za darmo to wszystko umarło....jaśnie paniczu !! Podrzuć nam tą swoją panienkę to zapewnimy jej chwile uniesień w naszych apartamentach a nie w aucie na parkingu, sknero !

Odnośnik do odpowiedzi
kapitan bomba

Masz otwarty parking wzdłuż ulicy przy samej plaży, po co chcesz stawać na tych zamkniętych skoro możesz posuwać swoją pannę z widokiem na jeziorko a nie na paskudną budę parkingową ;p Tamte muszą być zamknięte żeby zapewnić porządek - jak tylko zostawisz otwarte to idioci w golfach turbo zaraz bączki kręcą i niszczą i tak już nierówną nawierzchnię, nie mówiąc już o tonach śmieci i potłuczonego szkła które zostawiają...

Odnośnik do odpowiedzi

Masz otwarty parking wzdłuż ulicy przy samej plaży, po co chcesz stawać na tych zamkniętych skoro możesz posuwać swoją pannę z widokiem na jeziorko a nie na paskudną budę parkingową ;p Tamte muszą być zamknięte żeby zapewnić porządek - jak tylko zostawisz otwarte to idioci w golfach turbo zaraz bączki kręcą i niszczą i tak już nierówną nawierzchnię, nie mówiąc już o tonach śmieci i potłuczonego szkła które zostawiają...

Jedni idioci kręcą bączki, drudzy mówią mi co mam robić a trzeci blokują swobodne korzystanie z istniejących, a może nie ? Parkingów.

Odnośnik do odpowiedzi

Dyszka/godz.

Jeżeli to prawda że 10 zł na godzinę to niech to pójdzie w świat to na stówę nikt na parking nie wjedzie. Co to za ceny z kosmosu jak i w tych sklepach co niby właściciele wrogowie najwięksi a ceny identyczne. Co to za przyszłościowe myślenie......??????!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Prowadzenie parkingu jest działalnością gospodarczą. Prowadzący sam ustala cenę i ryzykuje. Jeśli zawyży zbytnio,może mieć mniej chętnych,a tym samym i utarg mu się może zmniejszyć. To nie nasz problem.

Odnośnik do odpowiedzi

Prowadzenie parkingu jest działalnością gospodarczą. Prowadzący sam ustala cenę i ryzykuje. Jeśli zawyży zbytnio,może mieć mniej chętnych,a tym samym i utarg mu się może zmniejszyć. To nie nasz problem.

Słusznie zauważyleś że jest działalnością gospodarczą a prowadzenie go i pobieranie opłat bez założenia działalności jest już niezgodne z prawem, a ja nie widzę żeby nowy dzierżawca miał założoną działalność gospodarczą więc wszystko odbywa się ewidentnie na lewo... Szkoda że gmina się tym nie interesuje... Wystarczy przecież wejść na https://prod.ceidg.gov.pl i każdego można sprawdzić czy prowadzi działalność...

Odnośnik do odpowiedzi

Słusznie zauważyleś że jest działalnością gospodarczą a prowadzenie go i pobieranie opłat bez założenia działalności jest już niezgodne z prawem, a ja nie widzę żeby nowy dzierżawca miał założoną działalność gospodarczą więc wszystko odbywa się ewidentnie na lewo... Szkoda że gmina się tym nie interesuje... Wystarczy przecież wejść na https://prod.ceidg.gov.pl i każdego można sprawdzić czy prowadzi działalność...

Tego rodzaju działalność rejestruje się w ciągu jednego dnia,natomiast umieszczenie tejże działalności na gov może trwać 14 dni.

Odnośnik do odpowiedzi

Tego rodzaju działalność rejestruje się w ciągu jednego dnia,natomiast umieszczenie tejże działalności na gov może trwać 14 dni.

Owszem działalność rejestruje się w ciągu jednego dnia i jeszcze tego samego dnia jest już w ceidg, potem tylko trzeba poczekac kilka dni na nadanie Regonu . Więc dla mnie jest to ewidentna ściema i nie zapłacę za ten parking ani złotówki do czasu aż nie zobaczę od pobierających pieniądze wszystkich potrzebnych dokumentów...

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, czy to oznacza, że burek wydzierżawił parkingi człowiekowi, który do oferty nie dołączył zaświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej????????????? Co to kuzwa jest???????????

Takie zaświadczenie nie było wymagane, wszystkie wymagania są na bipie przecież, ale podstawowym warunkiem dzierżawy jest prowadzenie na niej ściśle określonej działalności przez dzierżawcę... a póki co to kasują pieniądze na czarnucha jak widać...

Odnośnik do odpowiedzi

Takie zaświadczenie nie było wymagane, wszystkie wymagania są na bipie przecież, ale podstawowym warunkiem dzierżawy jest prowadzenie na niej ściśle określonej działalności przez dzierżawcę... a póki co to kasują pieniądze na czarnucha jak widać...

Jak to nie było wymagane, przecież Paluch to taki specjalista od przetargów i zapomniał zapisać podstawowego warunku uczestnictwa w przetargu? O boziu moja ukochana, co się u nas w gminie dzieje?
Odnośnik do odpowiedzi

Jak to nie było wymagane, przecież Paluch to taki specjalista od przetargów i zapomniał zapisać podstawowego warunku uczestnictwa w przetargu? O boziu moja ukochana, co się u nas w gminie dzieje?

Odpowiedz na pytanie ile kosztuje godzina za parkowanie. opowiadaj mi procedury przetargu.

Odnośnik do odpowiedzi

trzeba potrafić pogodzić se z przegrana frajerzy!!!dyszka jest cena za caly dzień papiery się zgadzają jeżeli pawel wygląda na karka przy wadze 50 kg to gratulacje;)-za dobre poczucie humoru!!!za wszystko trzeba w tych czasach placic nikt nikomu nie kaze tam stawac!!dajcie chłopaka zarobić a nie tylko pod gore robicie!!!!!!!!!!!A MOIM ZDANIEM 10 ZL ZA CALY DDZIEN NIE JEST DUZO!!!jak przyjezdzacie nad jezioro z 5 zl w kieszeni to dla gminy tacy turyści to tylko szkody!!!zejdzcie na ziemie każdego szkoda

Odnośnik do odpowiedzi

chłopaki zaproponowali 2 razy wieksza cene niż madej widocznie nie sa lapczywi nA ZAROBEK A JAK POGODY NE BEDZIE DOLOZYCIE IM DO DZIERZAWY???OJ CHYBA NIE JAK 10 NA DZIEN TO DLA WAS DROGO!!!-byłem dziś w insku obsluga jest spoko logistycznie chłopaki ogarniają lepiej niż w zeszłych latach wiec niech każdy zajmie się swoimi sprawami a jak się trzesie na 10 to trzeba zacząć chodzic na pieszo ja tez place podatek drogowy i nie narzekam.jak w insku będą tacy saami zyczliwi ludzie jak tu komus w kwity zadladaja to nigdy w tej wsi nic się nie zmieni!!!!!!!!!!!!!OGARNIJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

pewnie niema problemu!!!lepiej napisz do tych downow co kreca takie afery i sieja propagandę o cenach z kosmosu.moze tych 2 kasjerow nie sa idealni ale tez nie sa debilami którzy zrobili by stawke 10zl 10 na godz!!!ale wydaje mi się ze to konkurencja tych chlopakow robi im pod gore!!!ale mysle ze dadza sobie rade!!!ZAJMIJCIE SIE SOBA!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...