Skocz do zawartości

Cuda na kiju


Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już wcześniej na forum, że złożyłem na policji i w prokuraturze doniesienie na obraźliwe wpisy na forum pod moim adresem i dzięki temu otrzymałem pewne informacje, które być może dadzą Wam odrobinę do myślenia. Otóż okazuje się, że zdecydowana większość wpisów jest autorstwa ludzi mieszkających za granicą. Piszą osoby z USA, z Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Szwecji, Holandii. Piszą także osoby ze Stargardu i Szczecina, a nawet z Gdańska, ale sporadycznie pojawiają się wpisy mieszkańców Ińska. Najwięcej do "powiedzenia" mają dwie osoby, jedna to Zyta z USA i jeden miły "dżentelmen" z Niemiec, (kilka dni temu Zyta pisząc jako Lolek nazwała tego "dżentelmena" niemiaszkiem) ich wpisy to 95% całego forum i te dwie osoby wylewają największe frustracje, od pewnego czasu ich uwaga jest skupiona na mojej skromnej osobie. Ostatnio "dyskutują" ze sobą sprawiając wrażenie, że jednym z dyskutantów jest Krokus. Nie ukrywam tego, że czasami na forum piszę, ale zawsze jako Krokus, to właśnie Zyta i niemiaszek są mistrzami w pisaniu pod wieloma nickami. Nie wstydzę się ani swojej osoby, ani swoich poglądów, mogę je otwarcie wpowiadać i czynię to na swoim blogu, nie muszę niczego pisać anonimowo.

Wniosek stąd jeden: mieszkańcy naszego miasta nie są zainteresowaniu ani plotami, ani intrygami, są zajęci swoimi sprawami i do głowy im nie przychodzi aby kogokolwiek na forum obrzucać obelgami, a że znalazło się dwoje zagranicznych "ananasów" to pewnie już taki element tutejszego folkloru. Traktujmy ich zatem z przymrużeniem oka i nie dajmy się zwariować. Pozdrawiam serdecznie.

Nie mogłem się powstrzymać dlatego postanowiłem napisać tutaj o tym.

Moi drodzy jest dokładnie jak ten Pan napisał. Mamy XXI w. a on straszy inwigilowaniem. Radny Krokus twierdzi, że lepsze jest plotkowanie niż stwierdzanie faktów dotyczących naszej patologicznej władzy. Idąc tym tokiem rozumowania dalej należałoby powiedzieć, że na publicznej stronie do dyskusji MiG Ińsko zasiada człowiek pełniący funkcję publiczną. Nie jest to sprzeczność według Was? Człowiek, który posiada możliwości wpływania na rozwój gminy jest jednym z dysponentów strony internetowej, która powinna być niezależna. Smutne i prawdziwe.

Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. Poniżej zamieściłem cytaty Pana radnego. Zadam proste pytanie na które każdy powinien sobie odpowiedzieć. Czy chcecie by ktoś się do Was zwracał w takiej tonacji i w taki sposób? Jak możemy mówić o spokoju mieszkańców jeżeli sama władza daje przykład skrajnego upośledzenia moralnego? Oznacza to, że ktoś zasiadający u władzy jest lepszy od przeciętnego obywatela, który pracuje na siebie lub rodzinę? Mieszkańcy Ińska takimi ludźmi są, pracują, dostają wypłatę i dalej pracują. Czy tak ma wyglądać w przyszłości dialog miedzy radnym a zwykłym szarym obywatelem? Ja z mojej strony mówię stanowcze NIE. Każdy może takie "Nie" naszej władzy dać.

2363cn.png

2w3t5dw.png

Reasumując, to jest prawdziwa twarz człowieka, który dla dobra publicznego startował w wyborach :).

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde strach się bać.Niektórzy uważają,że tylko jedna osoba może używać tych samych słów!A przecież słownik języka polskiego jest taki sam dla wszystkich.Jak mozna kogoś o coś podejrzewać po użytych słowach czy sfomułowanych zdaniach zwłaszcza na forum .Tu się czyta i przytacza czyjeś słowa.To powoduje ,że ludzie są jak jedno.Jak wam to wytłumaczyć,żeby was strach nie ogarnial wszechmogący.Zyta pisz tutaj ,po co leziesz na to forum city?Krokus rogi pokazał zaraz po wyborach.Czuje facet władzę.No bynajmniej na tym forum ja nie widzę obrażania.To chyba jednak pojęcie względne.Bynajmniej wg mnie nikt tam Krokusa nie obrażał a tylko pisał o nim mam na myśli city.Żadnych obraźliwych tekstów nie widziałam ,krytyczne owszem.Ale to nie to samo!!!!!Ińszczanie nauczcie się odróżniać krytykę od obrażania.Obraźliwe teksty na Vcity były tylko i wyłącznie na temat Kasi ale tych nikt nie wykasował do dzisiaj.Jeśli ktoś straszy policją a jest ti administrator strony to nikt inny jak tylko on powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za obraźliwe posty w tym przypadku.Szukanie pomocy u policji przez radnego tylko dlatego że nie lubi krytyki jest poniżające zarówno dla jego osoby jak i policji która sprawą się zajęła.Komuna przy was wysiada. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierdolę czytam na onet,pl o wikileaks co oni tam piszą.Zdradzają najciemniejsze strony działań rządów różnych krajów a tu kilka wpisów(prawdziwych)o bezradnym radnym i tyle krzyku.Popierdolone społeczeństwo i ciemnota wiejska. :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Szwecji? Holandii? Szwajcarii? Norwegii? :D

Nic dziwnego, że zostają tylko wpisy o plotach i atakach na Krokusa, skoro cała reszta rzetelnych i krytycznych wpisów jest przez niego kasowana bo są niewygodne. Jaki to trzeba mieć tupet, żeby takie pierdoły wypisywać i z kogo on próbuje zrobić debila? Bo jak na razie to robi go z siebie.

Odnośnik do odpowiedzi

Złamanie wszelkich zasad działania portalu społecznościowego.Za takie wyczyny można administratora posłać za kratki.Takie osoby jak Kasia R.czy nawet Jan M.którzy najbardziej byli sponiewierani na stronie vcity powinni wnieś pozew o zniesławienie na Krokusa.Ten człowiek w pełni świadomie prowokował do szykan i poniżania tych osób.Panie Szafran straszy pan policją ,może do pana komputera należy zajrzeć?To i policja by się zdziwiła.Znajdzie się paragraf na pańskie postępowanie jako Admina.I mam nadzieję ,że to będzie szybciej niż później.To co pan zrobił to przestępstwo tego który odpowiada i zawiaduje forum.Pytanie czy część obrażonych forumowiczów dobierze się do pańskiej d***.A wręcz powinni min.Zyta z USA ,Niemcy ,Holandia ,Norwegia,Szwajcaria i inni których pan zdradził w imię swoich politycznych korzyści.Niech pan nie myśli ,że ludzie trzęsą d***** .Na każdego przychodzi czas.Może to czas na pana polityczną klęskę???????????????Mam nadzieję ,że Admin tej strony takich cudów i takiego kija na swoich postowiczów nie użyje.

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie trzeba, zwłaszcza, że przeglądając portale ogólnokrajowego rozmiaru (onet/ wp / interia) internauci nie zostawiają suchej nitki na rządzących i politykach ogółem.

Zresztą, mam jeszcze kilka ciekawych pomysłów, które na pewno za jakiś czas będę wprowadzał :).

Póki co, ciesze się, że są osoby, które korzystają z udostępnionych przeze mnie możliwości.

"Lokalna demokracja" może mała jest ale stale rośnie w siłę o czym świadczy ilość wpisów.

Nadmieniam, że jeżeli ktoś ma pytania odnośnie strony to śmiało je może kierować w odpowiedniej części forum (czyli tutaj: klik) lub pisać prywatną wiadomość o Mike'a (czyli tuaj: klik)

Miłego pisania życzę :)!

Odnośnik do odpowiedzi

I taka powinna być rola moderatora.A nie szpiegowanie na forum ludzi skąd piszą.Bo co za różnica skąd? ważne co?Co prawda te kody to dla mnie makabra ale nie ma róży bez kolca.Ciekawi mnie tylko dlaczego tak nagle ożywiło się vcity?Czyżby jego naczelny musiał teraz nadrabiać za USA i resztę świata?Bo nie uwierzę ,że po takim blogu jeszcze ktoś tam napisze bez nutki niepewności,że jutro inni przeczytają skąd.To forum vcity to jakaś bonga,bonga.Krokusie ty mój Berlusconi. ;) ;) ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...