Skocz do zawartości

WŁ�ODEK PIONA!


JESTEM NA TAK

Rekomendowane odpowiedzi

Ta banda nie różni się niczym,szczególnie nazwiskami od dawnej.Społeczeństwo chciało zaufać ślimakowi,bo do tej pory nie siedział w tym gównie.Teraz jest razem z nimi i to stanowi wykładnik prawdy.Ten was glejt to zdrada mieszkańców ale i ich głupota.Tępota umysłowa,pomimo że widać jakie są efekty tego nieróbstwa to ludzie oślepli i wybrali takich wkrętaków i jemu podobne szumowiny.Oni zresztą mają swoje interesy do załatwienia (np: plan na Wisoli) czy żwirownię.Żadnego rozwoju w tej gminie od dziesięcioleci nie ma.Inwestorów to nigdy nie było i nadal nie będzie bo tam gdzie władza jest głupia, omija się gminę. Mieszajcie dalej a efekty same się pokażą. Co do mieszkańców , to trzeba stwierdzić,że są wyjątkowo niedorozwinięci,szczególni ci co wybrali tych samych ludzi na swoich radnych.Głupich nie sieją , oni po prostu są tutaj od zawsze. Stagnacja i niedorozwój to atuty tej gminy.

Wpis adekwatny do stanu umysłu i jak najbardziej do nazwy nicka !

Odnośnik do odpowiedzi

Idź głupoto do jeziora i się utop. Jednego glupiego w Ińsku będzie mniej.

Czemu? Dobrze pisze okradacie nas na wszystkie sposoby! Rząd po cichu wprowadza kolejne podatki a wy robicie wszystko na ich wzór. jak się jest przy żłobie to się innych za głupców uważa. Zatem należysz do :elyty" - nie myl z ELITĄ.

Wpis adekwatny do stanu umysłu i jak najbardziej do nazwy nicka !

Ja bym tego tak nie rozumował " głupota" to wasza domena i się od niej próbujecie odciąć ale i tak z prostego rozrachunku wynika że mieszkańcy są w większości mądrzy do głupich zaliczamy takich jak ty i resztę władzy. To najgorsza rada od wielu kadencji i zawierająca tylu głupców że rolnicy na żniwa nie zbierają. Klara i Gość to ten sam stan umysłu czyli głupota.

Odnośnik do odpowiedzi

Co do negocjacji cen podwyzki wody i scieków. Czytalem o negocjacjach wladz z PUWiS-em, jezeli nie przystaną na warunki gminy to niech rozwiazują z nimi umowe jak podaja na portalu. Cena za wode i tak jest droga w porównaniu do jej jakosci, totalny syf, po 2 dniach na suszarce do naczyn zostaje czarny szlam, nie nadaje sie nawet do mycia garów a co dopiero do picia, wode trzeba filtrowac w specjalnych czajnikach zeby nie nawabic sie jakiegos dziadostwa.

Odnośnik do odpowiedzi

Co do negocjacji cen podwyzki wody i scieków. Czytalem o negocjacjach wladz z PUWiS-em, jezeli nie przystaną na warunki gminy to niech rozwiazują z nimi umowe jak podaja na portalu. Cena za wode i tak jest droga w porównaniu do jej jakosci, totalny syf, po 2 dniach na suszarce do naczyn zostaje czarny szlam, nie nadaje sie nawet do mycia garów a co dopiero do picia, wode trzeba filtrowac w specjalnych czajnikach zeby nie nawabic sie jakiegos dziadostwa.

Po to jesteś negocjatorem. Zobaczymy jak tobie wyjdą negocjacje z PUWiS przecież Racin źle je przeprowadzał wg. ciebie czekamy na twoje zdolności negocjacyjne. Zobaczymy czy da sie rozwiązać umowę z wod-kan jak co rok krzyczałeś na sesjach i komisjach. Dostałeś glejt to zobaczymy jak go wykorzystasz!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem żadnym negocjatorem tylko zwyklym mieszkancem, który sledzi w tej kwestii poczynania władz. Napisalem co mysle na temat naszej cudnej wody i jakie jest moje zdanie na ten temat, dziekuje i pozdrawiam.

Kto ty jesteś? górnik mały jaki stan twój psychol stały, gdzie ty mieszkasz w oślej górce, z kim tam mieszkasz z byczkiem małym. Hehehe negocjator o siedmiu boleści.

Odnośnik do odpowiedzi

A kim Ty jestes jak nawet nie potrafisz czytac ze zrozumieniem? I nie przypisuj łatki komuś kim nie jest. Szkoda mojego czasu na Ciebie.

Ja myślałem że ty ciężko pracujesz na rzecz mieszkańców ale wynika z tego że siedzisz przy kompie i nawijasz cienkie kawałki. Może zrób coś pożytecznego wtedy czas nie będzie zmarnowany. Chyba nikt lepiej ode mnie nie czyta tu ze zrozumieniem.

Odnośnik do odpowiedzi
woda nie do picia

O kolejnych podwyżkacj informowałem ok. dwa tygodnie wcześniej.Wiedząc,że gmina ma ułomnych decydentów bez jaj sugerowałem raz na zawsze rozwiązanie tego węzła gordyjskiego , który stworzyął dla mieszkanćów obecna przewodnicząca rady - ciotka wieża.Przy okazji jak podaje się nazwiska , to wszystkie a nie pomija tzw.kierownika od spraw gospodarczych.Bo on siedzi w tym gównie od dawna.PUWiS nie mażadnych kłopotów, bo ma was w d****.Także wasze rzekome działania i negocjacje.Jesteście słabi,bez żadnych konkretnych rozwiązań.Uczycie się kłamać i udawać jakieś tak niby osiągnięcia a stanowicie tę samą bandę , która jest od 8 lat.Sam nowy burek nic nie znaczy, bo nie ma wąłsnej koncepcji na szantaże PUWiS-u.Przy okazji stwierdzam,że woda pitna od lat jest złego stanu i praktycznie odbiega od rzeczywistych norm wody w porównaniu nawet ze Szczecinem.Czas na decyzje,może ta krowa wieża ruszy mózgownicą,bo to jej wrzód na d**** od tylu lat.Ta małpa nic nie robi tylko znowu wcisnęła swoje tłuste dupska na dobry stołem bez żadnej odpowiedzialności za głupotę.Niestety nie jest lepiej z bezradnymi i tą niby komisją.Przestańcie siać propagandę w stylu PO-wskiej ,bo rzygać się chce.Pokażcie ,że cokolwiek umiecie poza laniem wody.

Niedługo będą zatwierdzane te złodziejskie stawki.Zobaczymy co zostanie wpisane po stronie obciążeń mieszkańców za syfiastą wodę.

Odnośnik do odpowiedzi

Że ci na których oddałem głosem będa to robić w moim imieniu. Sam o to prosiłeś czyż nie????????????????????????????????

Masz swojego radnego? To do niego zadzwoń i mu powiedz czego oczekujesz a nie tu szczekasz jak wściekły pies
Odnośnik do odpowiedzi

No to ich wspieraj w działaniu, a nie wyzywasz od złodziei i oszustów

Ale ja nikogo nie wyzywam o co ci chodzi> Napisałem tylko że oddałem głos i czekam na działania. Nikogo od złodziei nie wyzywam. nie bądź taki wrażliwy. Poprzednią władzę wyzywałeś ile się dało teraz będziesz mnie umoralniał prostak w pedalskim garniturku.

Odnośnik do odpowiedzi

Masz swojego radnego? To do niego zadzwoń i mu powiedz czego oczekujesz a nie tu szczekasz jak wściekły pies

Ty dzwoniłeś??? Czy jechałeś po nich jak po burej suce!!!! Ty gamoniu nie będzie ci łatwo rządzić bo będziesz teraz ty na świeczniku! Szykuj dupę...

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja nikogo nie wyzywam o co ci chodzi> Napisałem tylko że oddałem głos i czekam na działania. Nikogo od złodziei nie wyzywam. nie bądź taki wrażliwy. Poprzednią władzę wyzywałeś ile się dało teraz będziesz mnie umoralniał prostak w pedalskim garniturku.

świętoszek się znalazł a diabła ma za pazuchą
Odnośnik do odpowiedzi

No to ich wspieraj w działaniu, a nie wyzywasz od złodziei i oszustów

Nie wspiera się tej samej bandy,która była przez 8 lat.Czas zacząć myśleć samodielnie.Wchodzenie w układy z tymi samymi krętaczami nic dobrego dla mieszkańców nie wniesie.Istotą zmiany włądzy jest program i konsekwentne realizowanie postulatów wyborców.Jednym z nich było wywalenie gminnych złodziei i krętaczy.Resztę sobie baranie dopowiedz albo wchodź w dupę starym oszustom i obibokom.Oni żyją kolejną kadencję za nasze podatki.I to jest niezaprzeczalny fakt. Kościelny chwalił się przy wyborze na samorządowe kompetencje i doświadczenie.To może niech szczeknie jaką inicjatywą prospołeczną,zrealizowaną wykazał się po 8 latach pierdzenia w stołek.Wybraliście tego głupca na kolejne 4 lata okradania nas z budżetu.Tak można każdemu z nich przypisać nieróbstwo i działanie na szkodę gminy.Wkrętak to już wyższa póka tych przekrętów rozp[oczętych kupnem Wisoli za bezcen.Gdzie tam był interes gminy?Śmierdzi od tej gminy na odległość.Torba zapowietrzona to śmieć ,który cuchnie na odległość.Ten człowiek nigdy nie schańbił się uczciwą pracą na rzecz samorządu terytorialnego tej gminy.Pachołek konia i oszustów z IFS-u.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty dzwoniłeś??? Czy jechałeś po nich jak po burej suce!!!! Ty gamoniu nie będzie ci łatwo rządzić bo będziesz teraz ty na świeczniku! Szykuj dupę...

O mnie się nie martw, ja potrafię do swojego radnego zadzwonić, a jak trzeba to go opieprzę face tu face
Odnośnik do odpowiedzi

Nie wspiera się tej samej bandy,która była przez 8 lat.Czas zacząć myśleć samodielnie.Wchodzenie w układy z tymi samymi krętaczami nic dobrego dla mieszkańców nie wniesie.Istotą zmiany włądzy jest program i konsekwentne realizowanie postulatów wyborców.Jednym z nich było wywalenie gminnych złodziei i krętaczy.Resztę sobie baranie dopowiedz albo wchodź w dupę starym oszustom i obibokom.Oni żyją kolejną kadencję za nasze podatki.I to jest niezaprzeczalny fakt. Kościelny chwalił się przy wyborze na samorządowe kompetencje i doświadczenie.To może niech szczeknie jaką inicjatywą prospołeczną,zrealizowaną wykazał się po 8 latach pierdzenia w stołek.Wybraliście tego głupca na kolejne 4 lata okradania nas z budżetu.Tak można każdemu z nich przypisać nieróbstwo i działanie na szkodę gminy.Wkrętak to już wyższa póka tych przekrętów rozp[oczętych kupnem Wisoli za bezcen.Gdzie tam był interes gminy?Śmierdzi od tej gminy na odległość.Torba zapowietrzona to śmieć ,który cuchnie na odległość.Ten człowiek nigdy nie schańbił się uczciwą pracą na rzecz samorządu terytorialnego tej gminy.Pachołek konia i oszustów z IFS-u.

Popieram ,siedzą tam ci sami ludzie.Doszła jeszcze wieża i dwie cioty.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wspiera się tej samej bandy,która była przez 8 lat.Czas zacząć myśleć samodielnie.Wchodzenie w układy z tymi samymi krętaczami nic dobrego dla mieszkańców nie wniesie.Istotą zmiany włądzy jest program i konsekwentne realizowanie postulatów wyborców.Jednym z nich było wywalenie gminnych złodziei i krętaczy.Resztę sobie baranie dopowiedz albo wchodź w dupę starym oszustom i obibokom.Oni żyją kolejną kadencję za nasze podatki.I to jest niezaprzeczalny fakt. Kościelny chwalił się przy wyborze na samorządowe kompetencje i doświadczenie.To może niech szczeknie jaką inicjatywą prospołeczną,zrealizowaną wykazał się po 8 latach pierdzenia w stołek.Wybraliście tego głupca na kolejne 4 lata okradania nas z budżetu.Tak można każdemu z nich przypisać nieróbstwo i działanie na szkodę gminy.Wkrętak to już wyższa póka tych przekrętów rozp[oczętych kupnem Wisoli za bezcen.Gdzie tam był interes gminy?Śmierdzi od tej gminy na odległość.Torba zapowietrzona to śmieć ,który cuchnie na odległość.Ten człowiek nigdy nie schańbił się uczciwą pracą na rzecz samorządu terytorialnego tej gminy.Pachołek konia i oszustów z IFS-u.

To w końcu zrozum,jeśli potrafisz,że do wywalenia "wszystkich krętaczy" daliście za mało pary". Trzeba było wybrać przynajmniej ośmiu. Każda inna mniejsza liczba oznaczała,że "czystek " nie będzie.Niestety "rewolucyjna opcja" zdołała wprowadzić zaledwie cztery osoby,wiec nie apeluj,bo nie ma do kogo.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wspiera się tej samej bandy,która była przez 8 lat.Czas zacząć myśleć samodielnie.Wchodzenie w układy z tymi samymi krętaczami nic dobrego dla mieszkańców nie wniesie.Istotą zmiany włądzy jest program i konsekwentne realizowanie postulatów wyborców.Jednym z nich było wywalenie gminnych złodziei i krętaczy.Resztę sobie baranie dopowiedz albo wchodź w dupę starym oszustom i obibokom.Oni żyją kolejną kadencję za nasze podatki.I to jest niezaprzeczalny fakt. Kościelny chwalił się przy wyborze na samorządowe kompetencje i doświadczenie.To może niech szczeknie jaką inicjatywą prospołeczną,zrealizowaną wykazał się po 8 latach pierdzenia w stołek.Wybraliście tego głupca na kolejne 4 lata okradania nas z budżetu.Tak można każdemu z nich przypisać nieróbstwo i działanie na szkodę gminy.Wkrętak to już wyższa póka tych przekrętów rozp[oczętych kupnem Wisoli za bezcen.Gdzie tam był interes gminy?Śmierdzi od tej gminy na odległość.Torba zapowietrzona to śmieć ,który cuchnie na odległość.Ten człowiek nigdy nie schańbił się uczciwą pracą na rzecz samorządu terytorialnego tej gminy.Pachołek konia i oszustów z IFS-u.

Ale zawsze możesz z nimi porozmawiać i domagać się działania dla dobra gminy, ale dla ciebie to widocznie wysiłek ponda twoje siły
Odnośnik do odpowiedzi

O mnie się nie martw, ja potrafię do swojego radnego zadzwonić, a jak trzeba to go opieprzę face tu face

Znalazł mi się anglista- tu się śmiejemy, tu się dzielimy, rzadko płaczemy raczej tworzymy. No świetnie wybrałeś motto- śmiejecie się z nas mieszkańców że was wybraliśmy,jesteście za głupi żeby płakać bo nie macie uczuć, raczej tworzycie bandę trzymającą władzę, tworzycie nowe struktury okradania ludzi. Nic tylko podziwiać.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zawsze możesz z nimi porozmawiać i domagać się działania dla dobra gminy, ale dla ciebie to widocznie wysiłek ponda twoje siły

Żeby rozmawiać to trzeba mieć przekonanie ,że jest z kim.Niestety ja takiego nie mam,szkoda więc czasu dla was.Tym bardziej,że odsuneliście mieszkanców w cień,bo rzekomo jesteście ich przedstawicielami. Aby tak było, to radny musiał by się pofatygować do swoich wyborców.Dobrze by było,żeby wiedział gdzie ludzie mieszkają i zobaczył w terenie co im przeszkadza lub utrudnia życie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...