Skocz do zawartości

WŁ�ODEK PIONA!


JESTEM NA TAK

Rekomendowane odpowiedzi

NIE PRZEJMUJ SIĘ JAKIMŚ KUTASIARZEM, KTÓRY CIE WSZĘDZIE WIDZI. JAK KTOŚ BARDZIEJ UJADA TO ZNACZY, ŻE DEPCZESZ MU PO PIĘTACH.

PIONA!

Też jestem na tak. Włodek im więcej na Cię jadą tym bardziej czuj, że dobierasz im się do tylca. Tak trzymać! Jednakże istotne jest czy właściciel miał pozwolenia na osuszenie całego terenu. Pan Burmistrz przyjrzy się sprawie po niedzieli.

Odnośnik do odpowiedzi

NIE PRZEJMUJ SIĘ JAKIMŚ KUTASIARZEM, KTÓRY CIE WSZĘDZIE WIDZI. JAK KTOŚ BARDZIEJ UJADA TO ZNACZY, ŻE DEPCZESZ MU PO PIĘTACH.

PIONA!

Tylko patrzeć,jak włodkowa grupa rozleci się.Każdy chce startować na burmistrza. Włodek,Michał i wahający się Liwak. Jak sądzicie,kto z tej trójki miałby największe szanse?

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko patrzeć,jak włodkowa grupa rozleci się.Każdy chce startować na burmistrza. Włodek,Michał i wahający się Liwak. Jak sądzicie,kto z tej trójki miałby największe szanse?

Największe szanse ma Pan Szafran. Życzę mu żeby wygrał.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty blokowcu możesz chcieć ale ci nie wyjdzie. Pobożne życzenia opozycji.

Dlaczego? Ja uważam też, że Krokus może to zwyciężyć. Jest lubiany, zna się na rządzeniu, jest w sercu lwa, czego więcej trzeba. To najlepszy kandydat.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego? Ja uważam też, że Krokus może to zwyciężyć. Jest lubiany, zna się na rządzeniu, jest w sercu lwa, czego więcej trzeba. To najlepszy kandydat.

Na pewno nie jest głupszy od aktualnych kacyków i tej beznadziejnej zbieraniny nazywanej radą na czele której stoi działacz UPA.

Odnośnik do odpowiedzi

włodek dostał ataku , założył nowy wątek i zaczął znów sam z sobą prowadzić rozmowy , a do psychiatry też zrobiłeś sobie termin

Psychiatra potrzebny jest tobie. Bo z tęsknoty za ojczyzną potrafisz tylko niszczyć ziomków. Taka to polska natura polaka na wygnaniu.

Odnośnik do odpowiedzi

Psychiatra potrzebny jest tobie. Bo z tęsknoty za ojczyzną potrafisz tylko niszczyć ziomków. Taka to polska natura polaka na wygnaniu.

Każdemu z nas od czasu do czasu przydałby się profesjonalny psycholog,lub psychiatra,wiec nie straszmy specjalistami.Napiszcie lepiej o tym,który z kandydatów na burmistrza spełniłby nasze(wyborców) oczekiwania.

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem Włodek.

A co masz "wyborco" przeciw niemu? Jest przede wszystkim dociekliwy, o wszystko pyta a żaden radny jak kretyn tylko rękę podnosi, Włodek interesuje się nie tylko swoim okręgiem wyborczym ale całą gminą, dzięki niemu wiemy o wielu sprawach o których gmina milczy, o aparycji i wdzięku osobistym nie wspomnę. W ogóle jest miłym fajnym gościem. Dość racinizmu wybierzmy normalność.

Odnośnik do odpowiedzi

A co masz "wyborco" przeciw niemu? Jest przede wszystkim dociekliwy, o wszystko pyta a żaden radny jak kretyn tylko rękę podnosi, Włodek interesuje się nie tylko swoim okręgiem wyborczym ale całą gminą, dzięki niemu wiemy o wielu sprawach o których gmina milczy, o aparycji i wdzięku osobistym nie wspomnę. W ogóle jest miłym fajnym gościem. Dość racinizmu wybierzmy normalność.

Nie mam nic przeciw Włodkowi,ale interesują mnie uzasadnienia innych.Twoje uzasadnienie uważam za sensowne. Uzasadnienia innych,że z wszystkimi wypije,to za mało.Jednakże jego "dociekliwość" dotycząca sfer prywatnych nie wystawia mu w tym zakresie pozytywnej opinii.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty bredzisz? Z tego co wiem, to jedyną prywatną sprawą jest zatrudnienie córki burmistrza w szkole, ato akurat jest słuszne Włodka działanie

Były też zastrzeżenia dotyczące zatrudnienia anglisty i w związku z tym posądzanie o kumoterstwo i prywatę..Akurat córka dyrektora szkoły poznała go,gdy już w szkole pracował.

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz o nepotyzmie w szkole? Masz czelność tego bronić? Wstydż się!

Nepotyzm w szkole panował od zawsze. Za Jamrożego i Paciejewskiego więc i jest za Czubkowskiego. Bo wieża miała swoich popleczników a burek swoich i tak to działa. Nie tylko w PSL jest nepotyzm to powszechnie znane zjawisko które w Polsce pogłębia się z wyborów na wybory. To już taki skorumpowany kraj że nawet oligarchowie ukraińscy nas nie dościgną.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...