Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2023


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Ewka napisał:

Zawsze tak było i tak jest , nic nowego . Zatrudniają kogo chcą i jak chcą , najpierw roboty publiczne ( No bo przecież każdy może tak być zatrudniony ) a po robotach już posadka zajęta . Teraz też tak będzie , pani odeszła z kina a i już się znalazła w szkole ! Pewnie w ranach stażu albo robot publicznych a później już zostanie , to norma 

Tak to prawda i co ? Co im zrobicie ? Robią co chcą ! To oni rządzą Ińskiem 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to będzie tak

pani zwolniła się z kina , poszła narazie na roboty publiczne jako opiekunka a później gdzie ? Ano zaklepane - opiekunka w żłobku . To takie proste i zwyczajne , jak zawsze zresztą , także ten tego ten. pani radna już ma prace zaklepaną . I oco chodzi ? 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mieszkanka napisał:

Bo to będzie tak

pani zwolniła się z kina , poszła narazie na roboty publiczne jako opiekunka a później gdzie ? Ano zaklepane - opiekunka w żłobku . To takie proste i zwyczajne , jak zawsze zresztą , także ten tego ten. pani radna już ma prace zaklepaną . I oco chodzi ? 

 

Dobrze poinformowana jesteś! Pewnie klepiesz Ewke po ramieniu jako dobrą kumpela a tu w internecie smarujesz... idź jedna z drugą i ogarnij sobie robotę a nie siedzisz i czekasz aż ci z nieba spadnie. Co wy za naród jesteście. Zawistni, zazdrośni. Brak słów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie klepie Ewki , nie jestem koleżanką to nie mój poziom!

Coż to za osoba która podnosi rękę jak jej karzą ! Bez godności i żadnych wartości a z takimi nie zadaję się !

ja mam ogarnąć prace ?! A przepraszam jak ? Jak tu właśnie wszyscy po znajomosci ! To jak prosty człowiek ma dostać prace ?! Proszę bardzo już jedno miejsce zaklepane dla radnej! I ty uważasz to za uczciwe ? Że to jest normalne ? Nie jestem zazdrosna czy zawistna ake uczciwa ! Niech każdy ma równe szanse , już wszyscy wiedza że opiekunką w żłobku to Ewa radna ! będzie !

wstyd i obłuda ale to takie dla tej rady i rządzących w Ińsku normalne ! Uczciwe ! I z klasą !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Ewunia napisał:

po pierwsze nie klepie Ewki , nie jestem koleżanką to nie mój poziom!

Coż to za osoba która podnosi rękę jak jej karzą ! Bez godności i żadnych wartości a z takimi nie zadaję się !

ja mam ogarnąć prace ?! A przepraszam jak ? Jak tu właśnie wszyscy po znajomosci ! To jak prosty człowiek ma dostać prace ?! Proszę bardzo już jedno miejsce zaklepane dla radnej! I ty uważasz to za uczciwe ? Że to jest normalne ? Nie jestem zazdrosna czy zawistna ake uczciwa ! Niech każdy ma równe szanse , już wszyscy wiedza że opiekunką w żłobku to Ewa radna ! będzie !

wstyd i obłuda ale to takie dla tej rady i rządzących w Ińsku normalne ! Uczciwe ! I z klasą !!!

To jaki jest ten twój poziom? Powiedz jej to wszystko w twarz a nie smarujesz tutaj...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój poziom to przede wszystkimi , nie korzystanie ze statusu bycia radną ! Bycie uczciwym wobec siebie i innych ! Tak wszyscy pięknie mówili o sobie przedstawiając się jako kandydaci na radnych a teraz co ? Jestem radną ! Wszystko sobie załatwię ! A co mi tam . Mi wszystko wolno , taki to poziom 

i przestań tłumaczyć kogoś kto na to nie zasługuje , wszyscy mądrzy przy korycie !!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ewunia napisał:

mój poziom to przede wszystkimi , nie korzystanie ze statusu bycia radną ! Bycie uczciwym wobec siebie i innych ! Tak wszyscy pięknie mówili o sobie przedstawiając się jako kandydaci na radnych a teraz co ? Jestem radną ! Wszystko sobie załatwię ! A co mi tam . Mi wszystko wolno , taki to poziom 

i przestań tłumaczyć kogoś kto na to nie zasługuje , wszyscy mądrzy przy korycie !!!!!!

Startuj! Będziesz przy korycie... 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Ggg napisał:

A u Zbycha brak stylu. Zostawił żonę dla młodszej, bawi się na Wisoli, że miło 

Pamiętam jak się naśmiewał z Liwaka, że żony zmienia jak rękawiczki. Ot stary dureń, po 40 latach takie numery odstawiać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie wchodźmy w życie prywatne osób bo najlepiej wychodzi wam plucie na innych a sami jesteście tacy sami. Pracę w urzędzie i szkole od chwili wyborów dostali wszyscy co głosowali na liwaka, nieważne czy się na tym znają, trzeba przecież się odwdzięczyć. Każdy się ożenił bo tak pięknie wygląda na papierze a co robią po kątach to tego nikt udaje że nie widzi taka władza, teraz najeżdżają na Pana Zbyszka, żeby że pchać swoje grzeszki. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bizon 800 plus Zbyszek
6 godzin temu, Kosa napisał:

Powiem tak przykład idzie z góry chociaż Zbyszek będzie się musiał bardzo postarać żeby dorównać liwakowi z trzema ślubami

W dniu 30.10.2023 o 14:50, hanna napisał:

Ty uju uwazaj zebys sie nie skrecił po wyborach.

8miesięcy

 

W dniu 30.10.2023 o 09:02, Zbigniew napisał:

Włodek pilnuj kolegi żeby mu serducho po harcach na Wisoli nie siadło 

Oby siadło, zasłużył bardzo, krzywdząc innych

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.11.2023 o 19:55, Ewunia napisał:

mój poziom to przede wszystkimi , nie korzystanie ze statusu bycia radną ! Bycie uczciwym wobec siebie i innych ! Tak wszyscy pięknie mówili o sobie przedstawiając się jako kandydaci na radnych a teraz co ? Jestem radną ! Wszystko sobie załatwię ! A co mi tam . Mi wszystko wolno , taki to poziom 

i przestań tłumaczyć kogoś kto na to nie zasługuje , wszyscy mądrzy przy korycie !!!!!!

No to prawda im wszystko wolno, zatrudniali i zwalniali kogo chcieli. Stanowiska obsadzane tylko po znajomosci, ale dla tej władzy to takie normalne , uczciwe i prawe , nic dodać nic ująć . A tak miało być wszystko bez skazy . Brawo panowie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mieszkanka napisał:

No to prawda im wszystko wolno, zatrudniali i zwalniali kogo chcieli. Stanowiska obsadzane tylko po znajomosci, ale dla tej władzy to takie normalne , uczciwe i prawe , nic dodać nic ująć . A tak miało być wszystko bez skazy . Brawo panowie. 

Tak było i tak jest. Zniszczyli wiele porządnych ludzi w Ińsku. Wyrzucali na bruk bez żadnego powodu i uzasadnienia. Chamstwo i arogancja nimi kierowało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmina to ludzie a skoro ludzie głupi to mają to,co wybrali.Niestety ta gmina tylko egzystuje,tzw.rozwój jest pojęciem sience fiction.Sitwa ma się dobrze,jej poplecznicy też i jest ok.Dopóki suweren tego nie pojmie będzie tak samo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przemyślenia tzw.wyborcom.

W 2014 roku za śmieci trzeba było zaplacić 45 zł za kwartał.W 2020 r już 108 zł a obecnie 198 zł.

Woda i ścieki podobnie.Podatki też każdego roku w górę.

Niby władza wie dlaczego,a wy wyborcy wicie?Rozumicie? Nie sądzę bo wybieracie pazernych durniów,którym jedynie zarobki idą w górę.Gmina samodzielnie nic nie zrobiła w zakresie inwestycji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gość napisał:

Do przemyślenia tzw.wyborcom.

W 2014 roku za śmieci trzeba było zaplacić 45 zł za kwartał.W 2020 r już 108 zł a obecnie 198 zł.

Woda i ścieki podobnie.Podatki też każdego roku w górę.

Niby władza wie dlaczego,a wy wyborcy wicie?Rozumicie? Nie sądzę bo wybieracie pazernych durniów,którym jedynie zarobki idą w górę.Gmina samodzielnie nic nie zrobiła w zakresie inwestycji.

A co staniało? Olej? Wszystko poszło w górę 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...