Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2023


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, widz napisał:

Spokojnie, to droga powiatowa i dotację z PiSu dostały dziewczyny z powiatu. Liwak za chwilę wyskoczy z bojkotem referendum i Pisowcy kurek z pieniędzmi zakręcą.

 

Godzinę temu, wyborca napisał:

W to akurat uwierzę.

Ja też w to umierzę, Liwak to polityczny głupek a Ińsko tylko na jego głupocie traci miliony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julitki,Pietrki i inne podobne POst komusze gnidy,to PiS kieruje do tej patologicznej gminy środkii finansowe bo nie są rozkradane jak za poprzedników.Gmina Ińsko Pietrek nie ma środków na inwestowanie w cokolwiek.Korzysta z tego co "skapnie" z góry.Za czasów poprzedników na wszystko brakowało.Nawet "Zakopane" było nie do wzięcia.Agituj w Szczecinie bo tam wasze zdradzieckie gniazdo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2023 o 11:48, do Piotrka napisał:

Julitki,Pietrki i inne podobne POst komusze gnidy,to PiS kieruje do tej patologicznej gminy środkii finansowe bo nie są rozkradane jak za poprzedników.Gmina Ińsko Pietrek nie ma środków na inwestowanie w cokolwiek.Korzysta z tego co "skapnie" z góry.Za czasów poprzedników na wszystko brakowało.Nawet "Zakopane" było nie do wzięcia.Agituj w Szczecinie bo tam wasze zdradzieckie gniazdo.

Gdyby PiS nie wspierał takich nieudaczników jak ińskie buraki gmina nie utrzymała by swoich pierdzistołków i resztę sitwy.Piotrki i Julitki nie ujadali by tak bezczelnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, jeszcze napisał:

Jeszcze tak beznadziejnej kampanii w Ińsku nie było!!! Liwak zamknął mordy swoim ludziom ze strachu że straci dotacje od PIS. Wie też doskonale że jak opozycja dojdzie do władzy to nie dostanie nic. A wybory samorządowe też już tuż tuż!

W niedzielę wszyscy idziemy głosować w wyborach . To nasz obywatelski obowiązek. Głosujmy na normalność którą mamy od 8 lat. Tylko PIS. Bierzecie też karty na referendum bo w poniedziałek obudzicie się z ciapatymi w łóżku. Pogonić tych wszystkich co Polsce źle życzą. Oddaj mądrze swój głos w wyborach i referendum. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jak to napisał:

Weź ty nie pisz że mamy głosować na PiS, my mamy swoje rozumy i każdy wie na kogo głosować nie musisz agitować

Dlaczego nie mogę? Jeszcze ciągle mogę i chcę! Skorumpowana opozycja z Kofederacją która po wyborach dogada się z Tuskiem i wszyscy będą podporzadkowani partii lewackiej. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wyborca napisał:

Dlaczego nie mogę? Jeszcze ciągle mogę i chcę! Skorumpowana opozycja z Kofederacją która po wyborach dogada się z Tuskiem i wszyscy będą podporzadkowani partii lewackiej. 

PO +Hołowni Trzecia Droga +PSL+ Kofederacja+Lewica jedno zło. Nie głosujecie na ludzi którzy chcą tylko odsunąć PIS od władzy nie mając nam nic do zaoferowania prócz LGBT, adopcji dzieci par homoseksualnych, aborcji na życzenie, przyjmowanie imigrantów, być posłusznym wobec Niemiec i Brukseli. Na prawdę tego ludzie chcecie? Bierzecie też udział w referendum to nasz głos w tej sprawie. Chociaż raz nie zawiedźcie POLSKI 🇵🇱✌️❤️

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POst komuno i inne gumiaki żal d*** wam ściska,że PiS znowu wygrał.Wy jako zbieranina nic sobą nie reprezentujecie poza zdradą i poparciem federalizacji niemieckiej.Polacy ,ci świadomi i tak wiedzą,że jesteście zwykłą targowicą bez względu na reprezentowane ugrupowanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sowa napisał:

POst komuno i inne gumiaki żal d*** wam ściska,że PiS znowu wygrał.Wy jako zbieranina nic sobą nie reprezentujecie poza zdradą i poparciem federalizacji niemieckiej.Polacy ,ci świadomi i tak wiedzą,że jesteście zwykłą targowicą bez względu na reprezentowane ugrupowanie.

Oj durna ty Sowa. Tobie żal doope ściska, że Twoje pisssdzielce od jutra gęsiego będą szli do pierdla. Oj będzie wesołość i przyjemność. Oj będzie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sowa napisał:

POst komuno i inne gumiaki żal d*** wam ściska,że PiS znowu wygrał.Wy jako zbieranina nic sobą nie reprezentujecie poza zdradą i poparciem federalizacji niemieckiej.Polacy ,ci świadomi i tak wiedzą,że jesteście zwykłą targowicą bez względu na reprezentowane ugrupowanie.

komuś żal że pis przegrał 😂😂

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...