Skocz do zawartości

Liwak otworzył żwirownię w Ińsku.


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, gość napisał:

Pierdzistiłki nie działają telefony,ruszcie tłuste d***....Albo zrezygnujcie z reprezentowania mieszkańców.

O czym ty człowieku marzysz? Nie zrezygnują z ogromnych apanaży. Wiesz ile buraki zarabiają za nic nierobienie?

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Brawo Kazimierz napisał:

Panie Kazimierzu 

brawo ! brawo ! brawo ! Klasa i nic dodać , nic ująć.  Gratulacje 😊 i szacunek 

 

Wielki szacun P.Karzimierzu takiego człowieka kultury Ińsko nie będzie miało ,to co Pan robił było wielkie.Szkoda że władza tak z Panem postąpiła,jestem bardzo z Panem duchem .Takich ludzi Ińsko potrzebuje 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Gośka napisał:

Do spółki z tymi komuszkami ruszyli policję.Całe lato uchowaj Boże a dzisiaj  jeżdżą jak bąk ze słomką w d****.Komuna wiecznie żywa.

Widząc te wszystkie gęby można śmiało powiedzieć:komuna ciągle żyje i ma się dobrze.Brak grubej kreski utrzymał istniejący komunistyczny układ.Nic dziwnego,że opanowali tę gminę,zagarnęli majątek i powiększyli stado byłej PZPR o pokolenia POst komuny. Łączy ich żerowanie na narodzie.

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Mieszkanka napisał:

Wielki szacun P.Karzimierzu takiego człowieka kultury Ińsko nie będzie miało ,to co Pan robił było wielkie.Szkoda że władza tak z Panem postąpiła,jestem bardzo z Panem duchem .Takich ludzi Ińsko potrzebuje 

Bardzo mi brakuje tamtych lat,kiedy klub kul żył młodzieżą, każdy miał co robić i miał miejsce do spełnienia swoich marzeń i umiejętności.Teraz nie ma nic. Karzimierz potrafił z młodymi pracować i dużo się działo w dobrym stylu.Zycze Panu dużo zdrowia i duzo zyczliwych ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Burki mają swoją ,lokalną demokrację nastawioną na demokratyczny zamordzm.Oto ona:

Sprawy różne (z prawem głosu dla sołtysów i kierowników jednostek organizacyjnych).

Ryby i mieszkańcy głosu nie mają.Panująca sitwa robi co chce.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Ewa napisał:

Burki mają swoją ,lokalną demokrację nastawioną na demokratyczny zamordzm.Oto ona:

Sprawy różne (z prawem głosu dla sołtysów i kierowników jednostek organizacyjnych).

Ryby i mieszkańcy głosu nie mają.Panująca sitwa robi co chce.

Przecież zakaz zabierania głosu przez mieszkańców wprowadził Włodek i Zbyszek. Ale skoro tak to czemu teraz 13 radnych Jacka i Michała nie zmienili tego w statucie????? Odpowiedź jest prosta! Tak im pasuje tfuuu.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Farbowany lis napisał:

To wszystko  to stare komuchy tylko pod innym szyldem

Jeżeli wieża jest twórcą ILF to ja jestem Papieżem.Idę i nic mnie nie dziwi,ta sama klika co przed I wolnymi wyborami.Komuna i POst komuna tutaj wróciła w pełnym składzie.Tfu...

 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Maniek napisał:

Jeżeli wieża jest twórcą ILF to ja jestem Papieżem.Idę i nic mnie nie dziwi,ta sama klika co przed I wolnymi wyborami.Komuna i POst komuna tutaj wróciła w pełnym składzie.Tfu...

 

ta sama klika co przed I wolnymi wyborami. Maniek możesz  określić kiedy były u nas "wolne wybory"?

 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Maniek napisał:

Jeżeli wieża jest twórcą ILF to ja jestem Papieżem.Idę i nic mnie nie dziwi,ta sama klika co przed I wolnymi wyborami.Komuna i POst komuna tutaj wróciła w pełnym składzie.Tfu...

 

 

10 godzin temu, Maniek napisał:

Jeżeli wieża jest twórcą ILF to ja jestem Papieżem.Idę i nic mnie nie dziwi,ta sama klika co przed I wolnymi wyborami.Komuna i POst komuna tutaj wróciła w pełnym składzie.Tfu...

 

Co ci popaprancy z ilf wyprawiają,w nocy była burza z piorunami ,a oni puszczają muze.Do szustej rano nie ma już ciszy cocnej?.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Jakubek napisał:

 

Co ci popaprancy z ilf wyprawiają,w nocy była burza z piorunami ,a oni puszczają muze.Do szustej rano nie ma już ciszy cocnej?.

To był artystyczny podkład spec. przygotowany do burzy. Ryzykowali, że piorunek mógł ich sięgnąć,ale cóż się nie robi dla artyzmu?

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mogę pojąć

Wieża z Baśka już mają lokum w omedze ,to wieży drugi pomnik w ktorym  będzie się działo.... ,kto tego potwora z ...Baśkę tam  pozwolił wsadzić Jeszcze nie odpowiedziała za biopaliwa.Ta zaraza tam będzie się panoszyć i dalej rządzić ludźmi podwładnymi jej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...