Skocz do zawartości

Ukraińcy a UE


perfeckt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 627
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

http://wiadomosci.on...lektrowni/gxj8h

Poczytajcie posty,to zrozumiecie co myśli zwykły naród na temat działań rządowej żydokomuny okrągłego stołu.

Kto w tym syfie słucha narodu. Polska władza to jakaś banda upa. Wszystkie kraje europejskie siedzą cicho a polski idiota jeździ na Ukrainę i ofiaruje mordercom polaków 100 mld euro i inne dobra. Za to emeryt polski dostanie 6 zł podwyżki emerytury. p********* złodzieje, żeby was tam na tej Ukrainie wytłukli do ostatniego zdrajcy narodu polskiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto w tym syfie słucha narodu. Polska władza to jakaś banda upa. Wszystkie kraje europejskie siedzą cicho a polski idiota jeździ na Ukrainę i ofiaruje mordercom polaków 100 mld euro i inne dobra. Za to emeryt polski dostanie 6 zł podwyżki emerytury. p********* złodzieje, żeby was tam na tej Ukrainie wytłukli do ostatniego zdrajcy narodu polskiego.

To jest najprawdziwsza prawda na dodatek jaka SMUTNA. Takie głupie polaczki dorywają się do władzy i psują nasz wizerunek w świecie.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest najprawdziwsza prawda na dodatek jaka SMUTNA. Takie głupie polaczki dorywają się do władzy i psują nasz wizerunek w świecie.

To co robi polski rząd ,głupi Schetyna,, pajac Duda i jeszcze kilka innych osób zaprzecza inteligencji Polaków.To są jacyś ukraińscy mieszańcy ,chcący doprowadzić do skłócenia Polski z Rosją wbrew interesom Polaków. W Polsce ludzie nie mają żadnych UE standardów życia, opieki lekarskiej i podstawowych innych praw, a nasi złodziejscy przywódcy narodu pchają nas w UPO-wską bandę z ukrainy.Ta żydokomuna okrągłego stołu pakuje nas w narodową tragedię XXI wieku.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz że ty swojego narodu nie lubisz bo jesteś też związany z Ukrainą.Hitler tez tępił żydów bo był żydem.

Ukraińcy zawsze byli nam wrogami a teraz mam dawać na ich utrzymanie jak sam nie mam co do garnka włożyć? Co to za naród? To ty nie masz tożsamości narodowej dlatego piszesz głupoty. To nie nasza wojna tylko rosyjsko- ukraińska po co ty polaczek pchasz tam łapy. Czekaj przyjdzie czas to ci ukraina obetnie te łapy kosą.

Odnośnik do odpowiedzi

ale mi wpisy zamieść swoje co zrobiłeś w Jedwabnym .Wiem że jesteś o korzeniach balszewickich a dziadowie pochodzą z kresów dlatego taka twoja jest nienawiść.Chyba w ciemnościach płodził Cię potomek stalina.Bolszewik

Odnośnik do odpowiedzi

ale mi wpisy zamieść swoje co zrobiłeś w Jedwabnym .Wiem że jesteś o korzeniach balszewickich a dziadowie pochodzą z kresów dlatego taka twoja jest nienawiść.Chyba w ciemnościach płodził Cię potomek stalina.Bolszewik

Widać nie lubisz historii bo matka urodziła takiego bękarta jak ty po banderze. Dlatego tak ślinisz się na te korzenie. Na szczęście i ciebie szlak trafi. Nie umiesz nawet powagi czasu i historii dochować. Tacy byli banderowcy żadnej czci i godności. Żal mi ciebie mały człowieku.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto w tym syfie słucha narodu. Polska władza to jakaś banda upa. Wszystkie kraje europejskie siedzą cicho a polski idiota jeździ na Ukrainę i ofiaruje mordercom polaków 100 mld euro i inne dobra. Za to emeryt polski dostanie 6 zł podwyżki emerytury. p********* złodzieje, żeby was tam na tej Ukrainie wytłukli do ostatniego zdrajcy narodu polskiego.

Też tak uważam, wciągają Polaków w swoje brudne sprawy i złodziejstwa ich oligarchów.Tak działo się latami aż znaleźli się z ręką w nocniku.to teraz trwoga i żebranie w UE i USA.Ukraińcy świadomie tolerowali przekręty swoich watażków i oligarchów.Więc nie się z nimi dogadują .A nie wciągają naród Polski.Ukraińcy to wredny i mściwy naród.
Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem Ci że jesteś także tą samą osobą co ich tak opluwasz.Masz problem z sobą i nie wiesz co zrobić.Widać ten dobrobyt o którym opisujesz.Widzisz zło u innych a u siebie nie widzisz.Kocham P.O

Co za infantylizm temperament ukraiński i głupota ukraińska.Nie mam żadnych problemów z sobą to wy ukraińcy macie problem z sobą. Nie macie innej tożsamości niż UPA i nawet lata świetlne tego nie zmienią. Zawsze będziecie nastawieni na rezanie to wasze credo.

Odnośnik do odpowiedzi

Kocham P.O.Jesli Ci się nie podoba to droga wolna.Tu nie musisz być.Te ziemie wiesz z jakieko powądu zostały włączone do polski.Ponadto żeby nie oni to Ciebie by tu nie był.Wiem że jesteś zrobiony przez mieszańca i nie możesz sobie z tym poradzić.Głupio Ci jest.Nauczyłeś się tylko w tym systemie winę na innych zganiać,nigdy nic dla swego kraju jak i dla tamtego nie zrobiłeś.Kiedyć wygarnę ci to na ulicy przy wszystkich.Po nato kocham Jurka Owsiaka zapamietaj nie dorobiony bolszewiku.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...