Skocz do zawartości

Co chciałbym/chciałabym zmienić w Ińsku II


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

heheheh...tobie zaś potrzeba świeżych szarych w mózgu :) Idź se zafunduj szokoterapię :) ...złamasie:)

...a walenie ...heh, oczywiście, że nie jest mi nieistotne. Lepiej walić babkę i czuć się ' spełnionym' .... niż walić :) z siebie głupa :)

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazł się "publicysta" weź się do roboty lewusie. Najwyższa pora oddawać długi i porządki w gminie. Skrobać pazurem każdy potrafi nawet dzieci w zerówce. Ty znasz tylko słowo "walenie" co za upokorzenie.

Kazdy normalny powienien znac slowa 'walenie' znaczenie. Dlaczego? Bo walic kazdego chce kazdy...a coniektorzy musza po prostu wiedziec jak sie nie dac :) Wmawiacie, ze jedni wala ...a sami walicie ich ...a jutro bedziecie walic nas. Walcie sie sami!!! Od mojej d*** wara szakale!

Inteligenci mi sie znalezli! Co ...myslicie, ze madrzejszych nie ma?! Sa! A w przypadku tych waszych niedojdow- wyksztalcenie to nie wszystko. Wystarczy wam sie poprzygladac w akcji, zeby zobaczyc wasze prawdziwe 'ja'.

Ciekwawi was moja 'maska' ...a mnie bawi wasz debilizm :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nic mnie nie ciekawi....................

Skąd taki pogląd.................

Sam się nakręcasz jak maszynka do mięsa.............

Ja tam wolę bzykanie żony niż walenie.......

Ale ty widzę tylko to potrafisz.................................

Wal się dalej.....a mnie bawi twój debilizm :)

Odnośnik do odpowiedzi

A co ty robisz w tej "zapyziałej" gminie.........zapyzialcu zasrany ?! Co ...już mi tu się tłumacz !!

Zamknij mordę i nie szczekaj! Niby dlaczego ktoś ma się tobie tłumaczyć! Ty widzę tylko niektóre wątki prowadzisz. Tak na prawdę nic nie wiesz co się w tej gminie dzieje. Piszesz głupoty masz tzw. ślinotok gnido.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

W Ińsku nie wolno nic zmieniać to skansen.To miejsce do kochania a nie zmieniania

Sam jesteś skansen dupku. Myślisz, że jak się wybudowałeś to tylko będziesz mieszkał pozwiedzaj świat i zobaczysz jak wyglądają miejsca do kochania. Ciemnoto jedna.

Odnośnik do odpowiedzi
sa zmiany na gorsze

A jednak w Ińsku są zmiany, na gorsze! Wartościowi ludzie wyjeżdżają, stacji paliw nie ma 9i wielu innych) a chociażby dzisiejsze dożynki odbywają się raz na dwa lata. Zmiany są i oznaczają one likwidację Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Wartościowi wyjeżdżają zostają tacy jak ty. Dlatego nic dobrego dla gminy nie będzie. Stacji nie powinno być bo jak wszyscy na wikcie urzędu pracy albo robót publicznych to chyba na pojazd mieć kasy nie mogą. Dożynek też nie powinno być wcale bo naszej gminie rolników brak. Nie wymyślaj i nie nakręcaj sobie koniunktury przedwyborczej.

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko to siedlisko starych komuchów, którzy za dawnych czasów wykorzystali możliwość kupienia działek za darmo. Obserwując ich i ich działania można stwierdzić jednoznacznie,koszty utrzymania swoich posesji coraz bardziej przekładają na wynajem swoim znajomym i rodzinom.Trzeba jednak stwierdzić,że ta komusza sitwa jest bardzo powiązana ze sobą.Oczywiście gmina ma z tego mniej niż zero.Oczywiście jest winna takiemu stanowi sprawy, gdyż nie umie i nie wie jak korzystać ze swojej funkcji.Zbiera brudy po właścicielach i ich turystach. Tutaj nic się od czasów komuny nie zmieniło i nie rokuje zmian w duchu europejskim.Poza podwojeniem a może nawet potrojeniem sfory urzędniczej. Budżet jest przejadany na ich utrzymanie a stagnacja wzrasta do powojennych rozmiarów.

Odnośnik do odpowiedzi

Niczego w tym miasteczku nie brakuje, tylko tych "złych ludzi" jest za dużo :P

Po co szczujesz palancie. W Ińsku wszystkiego brakuje właściwie nic nie ma tylko kilku cwaniaków u władzy i kilku " głupich"ludzi którzy na nich płacą. Na ciebie durniu też. Nie wymyślaj sobie dobrego imienia bo gnido zakamuflowana i tak wiemy kim jesteś.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...