Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz


Mieszkanka Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Wierny widz by napisał:

A h z tym kinem i tym Michała  pracownikami ,tam to dopiero nic się nie dzieje,jak jakaś impra to tylko chór na którym psy wieszają ,Daria co nie zawsze im podchodzi do gustu i AWA co ryja dra .Ja nie słyszałam, żeby coś tam bywało od pracowników .Jak robią zdjęcia to bez umiaru i to nie mają pojęcia jak się zdjęcia robia z daleka, nie widać kto tam jest ,czyżby tak tepi ludzie tam pracowali.Tylko pogratulować tak tepych ludzi burmistrzom.

mozna by połozyc h na kino ale oni kłada h na robote za nasze pieniadze z podatkow. michal stworzyl gniazdo lenistwa a za te pieniadze mozna by bylo zrobic w miescie cos pozytecznego.

Odnośnik do odpowiedzi

Malkontenci którzy piszą na tym forum umieją jedynie utyskiwać na innych…. Z doświadczenia wiem że pod tymi wpisami kryją się zazwyczaj ludzie którzy sami niewiele sobą reprezentują a czują się tylko wtedy dobrze jak kogoś plewami obleją. Żeby być obiektywnym powiem, że nie chodzi mi o to aby kogokolwiek tu bronić …..ale ciągłe wypociny, jak to ten czy tamten postępuje, najzwyczajniej się ulewają…wątek dotyczy wyborów nowego Burmistrza- dlaczego zatem nie padły w nim żadne propozycje konstruktywnego (bez obrażania) pomysłu na Ińsko? Czytając wypowiedzi na forum nie dopatrzyłem się żadnej inicjatywy jak  dokonać rozwoju miasteczka, jak i żadnego programu opozycyjnego w stosunku do obecnie rządzących ludzi. Obelgi , wyrzuty i ciągłe utyskiwania to naprawdę jedynie „to  coś” na co mieszkańców Ińska stać? Druga sprawa jest też taka, że to wy mieszkańcy dokonaliście takich a  nie innych wyborów,  więc dziś obmawiając te wszystkie osoby dajecie świadectwo o samych sobie. Chcąc zmian i skosztowania „tego miodu” proponuje zakasać rękawy , ruszyć głową i przekierować swoje niezadowolenie w konstruktywną  pracę na rzecz tego miasteczka. …. Wiem to trudne…więc zaraz poleje się hejt pewnie i na mój wpis…ale, że jestem z natury optymistą… wierze  …naprawę wierze w Ińszczan …

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wiem że pieniądze wydawane przez pracowników i dla pracowników kina to są z naszych podatków i nie mów że są one spozytkowane właściwie ,bo nie są .Ta władza jak wszyscy wiemy biorą znajomków ,rodzinkę do pracy bez kwalifikacji i rezultat jest opłakany.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, obserwator napisał:

Malkontenci którzy piszą na tym forum umieją jedynie utyskiwać na innych…. Z doświadczenia wiem że pod tymi wpisami kryją się zazwyczaj ludzie którzy sami niewiele sobą reprezentują a czują się tylko wtedy dobrze jak kogoś plewami obleją. Żeby być obiektywnym powiem, że nie chodzi mi o to aby kogokolwiek tu bronić …..ale ciągłe wypociny, jak to ten czy tamten postępuje, najzwyczajniej się ulewają…wątek dotyczy wyborów nowego Burmistrza- dlaczego zatem nie padły w nim żadne propozycje konstruktywnego (bez obrażania) pomysłu na Ińsko? Czytając wypowiedzi na forum nie dopatrzyłem się żadnej inicjatywy jak  dokonać rozwoju miasteczka, jak i żadnego programu opozycyjnego w stosunku do obecnie rządzących ludzi. Obelgi , wyrzuty i ciągłe utyskiwania to naprawdę jedynie „to  coś” na co mieszkańców Ińska stać? Druga sprawa jest też taka, że to wy mieszkańcy dokonaliście takich a  nie innych wyborów,  więc dziś obmawiając te wszystkie osoby dajecie świadectwo o samych sobie. Chcąc zmian i skosztowania „tego miodu” proponuje zakasać rękawy , ruszyć głową i przekierować swoje niezadowolenie w konstruktywną  pracę na rzecz tego miasteczka. …. Wiem to trudne…więc zaraz poleje się hejt pewnie i na mój wpis…ale, że jestem z natury optymistą… wierze  …naprawę wierze w Ińszczan …

Nie zesraj się od swojej wiary w Ińszczan, którym się d*** nie chciało nawet ruszyć żeby zapobiec powstaniu żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
Program wyborczy

Program wyborczy jest prosty, wystarczy nie robić tego co robi obecny burmistrz i robić to czego on nie robi. Krótko mówiąc ma to być przeciwieństwo obecnego burmistrza. Szczegóły sami sobie dopowiedzcie.

Odnośnik do odpowiedzi

Burki przez waszą nieudolność nie da się jeździć przy waszej siedzibie.Dziury i nierówności sprowadzają ulicę do roli niszczyciela pojazdów.Czy wy wiecie jak powinna wyglądać normalna ulica.Czas was wymienić jak asfalt.

Odnośnik do odpowiedzi
droga przez mękę
6 minut temu, Gosia napisał:

Burki przez waszą nieudolność nie da się jeździć przy waszej siedzibie.Dziury i nierówności sprowadzają ulicę do roli niszczyciela pojazdów.Czy wy wiecie jak powinna wyglądać normalna ulica.Czas was wymienić jak asfalt.

Buraki nic nie potrafią. Ale radnych z Ińska jest mnogo, niech policzą dziury, Czerapak im pomoże zakupić materiały i niech w czynie spolecznych zalepią dziury. Proste?

Odnośnik do odpowiedzi

Tam w tej gminie nie ma gospodarza ,wszyscy radni burka ,tylko widać na sesji się wymarzają dla popisu i to są dupolizy burków .A naprawdę to jeszcze nic mądrego nie powiedzieli i dlatego jest jak jest.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mieszkanka napisał:

Tam w tej gminie nie ma gospodarza ,wszyscy radni burka ,tylko widać na sesji się wymarzają dla popisu i to są dupolizy burków .A naprawdę to jeszcze nic mądrego nie powiedzieli i dlatego jest jak jest.

W historii rady nawet w komunie nie było sytuacji, by radni w liczbie 12 osób byli podporządkowani vice burkowi, dlatego pozostali radni nie mają nic do powiedzenia. Żadna ich propozycja choćby najbardziej sensowna nie ma szans na przegłosowanie w mafijnym systemie.

Odnośnik do odpowiedzi
Pendolino 2.0
Godzinę temu, niestety napisał:

W historii rady nawet w komunie nie było sytuacji, by radni w liczbie 12 osób byli podporządkowani vice burkowi, dlatego pozostali radni nie mają nic do powiedzenia. Żadna ich propozycja choćby najbardziej sensowna nie ma szans na przegłosowanie w mafijnym systemie.

Wbrew pozorom pozostali radni mają dużo do powiedzenia. Składają zapytania,wnioski  zadają trudne pytania. Ci dwaj uzurpatorzy że swoją parszywą dwunastką, są tak mocno zes+rani, że chwytają się haniebnych sposobów uciszenia dziadków, którzy ukazują ich przekręty,niekompetencję i zwykłą głupotę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Pendolino 2.0 napisał:

Wbrew pozorom pozostali radni mają dużo do powiedzenia. Składają zapytania,wnioski  zadają trudne pytania. Ci dwaj uzurpatorzy że swoją parszywą dwunastką, są tak mocno zes+rani, że chwytają się haniebnych sposobów uciszenia dziadków, którzy ukazują ich przekręty,niekompetencję i zwykłą głupotę. 

Dlatego uważnie należy słuchać Panów z IŃSKO PLUS i w trakcie wyborów postawić krzyżyk w odpowiedniej krateczce. 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, do pajaców napisał:

Jacy pany.To przecież sługi buraków i to bez wyjątku.Przez wiele lat dmuchali w tę samą,sitwową tubę.Teeaz im się zmieniło? Psubraty bez skrupułów.

Dmuchali do czasu, aż burak zdecydował się na otwarcie żwirowni.Czy to tak trudno pojąć?

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, do pajaców napisał:

Jacy pany.To przecież sługi buraków i to bez wyjątku.Przez wiele lat dmuchali w tę samą,sitwową tubę.Teeaz im się zmieniło? Psubraty bez skrupułów.

Ważne że w porę się opamiętali z jakim elementem mają do czynienia. Brawo wy !!

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, sfora napisał:

Nie ma takiej siły bo to jest sitwa rodzinna, złożona z wielu skojarzonych ze sobą nazwisk.Zaczmijcie je ze sobą łączyć.Do tego etatowi przydupasy gotowi na zakłamanie i profity.Tak to działa od lat.

Głosowanie w wyborach jest tajne i tam ludziska będą mogli uczciwie zagłosować przeciw partackiej polityce liwaka. Bo w oczy to mu wszyscy klakierują.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wybory napisał:

Głosowanie w wyborach jest tajne i tam ludziska będą mogli uczciwie zagłosować przeciw partackiej polityce liwaka. Bo w oczy to mu wszyscy klakierują.

Serio! A jeszcze niedawno "rajca" tu pisał że nie ważne jak się głosuje ważne kto liczy głosy! Najwyraźniej było to słychać przy referendum na temat żwirowni. Co ty na to?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wyborca napisał:

Serio! A jeszcze niedawno "rajca" tu pisał że nie ważne jak się głosuje ważne kto liczy głosy! Najwyraźniej było to słychać przy referendum na temat żwirowni. Co ty na to?

Michaś,Jacek deklarował że będziesz milczał w siedmiu językach a ty znów trzaskasz dziobem. Posłuchaj szefa a obu wyjdzie wam to na zdrowie, bo wiesz że siedzicie w gooownie po dziurki w nosie. A cytat to nie od rajcy, tylko od Stalina, pierdoło. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, wyborca napisał:

Serio! A jeszcze niedawno "rajca" tu pisał że nie ważne jak się głosuje ważne kto liczy głosy! Najwyraźniej było to słychać przy referendum na temat żwirowni. Co ty na to?

A jednak "rajca" . Tak właśnie mówił że nie ważne kto jak głosuje tylko kto liczy głosy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...