Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz


Mieszkanka Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, turystka napisał:

Buraki z gminy pytam.Kiedy naprawicie drogę przy waszej siedzibie,barany?

Czy aby nie oślepliście w tej gminie.Dziuryvwam rosną jak w waszych tępych łepetynach.Za co wam mieszkańcy płacą obiboki...

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, turystka napisał:

Czy aby nie oślepliście w tej gminie.Dziuryvwam rosną jak w waszych tępych łepetynach.Za co wam mieszkańcy płacą obiboki...

Burmistrzowie bardzo sie starają aby nic nie robić i to jest straszne.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Wyborca napisał:

Ta co zajmowała się drogami miała dość i odeszła od nich i nie mogą bidaki sobie poradzić żenada

To prawda, bez niej gminne buraki leżą na łopatkach a gmina padła na pysk

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Sąsiad napisał:

Witam czy pan konserwator ze szkoły ma dziś wolne czy w godzinach pracy w szkole nadzoruje montaż paneli u Rysia w domu 

Nawet jak dyrektor Rysiu wykożystuje konserwatora do prywatnych prac to co mu zrobisz? Jego śfagier jest burmistrzem i włos mu z głowy nie spadnie.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sąsiad napisał:

Witam czy pan konserwator ze szkoły ma dziś wolne czy w godzinach pracy w szkole nadzoruje montaż paneli u Rysia w domu 

Przecież to jest norma takie wykorzystywanie od lat to jest i było praktykowane jak tylko Ryniu został pierwszy raz dyrektorem to utrzymanie jego domu należy do obowiązków szkolnych konserwatorów 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Jarek napisał:

Przecież to jest norma takie wykorzystywanie od lat to jest i było praktykowane jak tylko Ryniu został pierwszy raz dyrektorem to utrzymanie jego domu należy do obowiązków szkolnych konserwatorów 

To jest jawne granie w uja. Arogancja i deprawacja władzy. Nic a nic się nie liczą z opinią publiczną.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.05.2023 o 13:47, Handel napisał:

Im wszystko wolno ,czy praca u dyr ,czy robienie sobie z ludźmi kpiny,jakie się dopuszczają panowie z urzędu.Mam śmiałość napisać że w kinie też robią co chcą ,nie zgodnie z ich kwalifikacjami.Tez w szkolnej bibliotece nie musi pracować kol ,bo ma dużą emeryturę ,możnaby dać młodej . Dużo można narzekać i pisać ,ale co wyżej sytuacji ,gdyż burki obsadzili kumplami ,czy to w szkole czy to w kinie czy to w urzędzie.Ubolewam tylko że ludzie nie mają wszyscy kwalifikacji i nie którzy są bogatymi emerytami. Pomyscie że młodzi zdolni i wykształceni też by chcieli pracy.Wstyd władzo co robicie

 

Odnośnik do odpowiedzi

Wy kłamcy z kina nie macie żadnych dzieci i młodzieży śpiewających ,nie pieprzcie i ludzi nie wprowadzajcie w błąd.Robicie festiwal i tylko wystawiliscie Urbanowicz ,co nie jest prawdą ,że uczy ja ta cała nie mająca kwalifikacji Olka .To nie prawda Estera matka Wiktorii wozi ja na nauki do dobrych fachowców ,bo tutejsza p.nie potrafi nic.A nie kłamcie że Urbanowicz jest uczona w kinie .Jeśliby ja uczyła ta p.Ola ,toby ona tak nie śpiewała .Wiem coś o tym i nie róbcie tego ,czego nie ma .A chcą by jej zasługi były w kinie .To ciotka Wiktorii Jolka, chyba ja tak wyuczyła ha ha.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Sąsiad napisał:

Witam czy pan konserwator ze szkoły ma dziś wolne czy w godzinach pracy w szkole nadzoruje montaż paneli u Rysia w domu 

Czasy są ciężkie a rychu przegina stać go na wynajęcie firmy żeby mu robiła koło domu . Albo synalek u którego tato był na etacie niech mu kogoś podeśle ma dużo znajomych niektórych z odsiadki .

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Baśka napisał:

Wy kłamcy z kina nie macie żadnych dzieci i młodzieży śpiewających ,nie pieprzcie i ludzi nie wprowadzajcie w błąd.Robicie festiwal i tylko wystawiliscie Urbanowicz ,co nie jest prawdą ,że uczy ja ta cała nie mająca kwalifikacji Olka .To nie prawda Estera matka Wiktorii wozi ja na nauki do dobrych fachowców ,bo tutejsza p.nie potrafi nic.A nie kłamcie że Urbanowicz jest uczona w kinie .Jeśliby ja uczyła ta p.Ola ,toby ona tak nie śpiewała .Wiem coś o tym i nie róbcie tego ,czego nie ma .A chcą by jej zasługi były w kinie .To ciotka Wiktorii Jolka, chyba ja tak wyuczyła ha ha.

Aśka nie pij więcej, w odróżnieniu od ciebie Pani Ola cokolwiek robi w tym kinie, także daj spokój. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Tomek napisał:

Czasy są ciężkie a rychu przegina stać go na wynajęcie firmy żeby mu robiła koło domu . Albo synalek u którego tato był na etacie niech mu kogoś podeśle ma dużo znajomych niektórych z odsiadki .

Patologia w rodzinie jamrozych, liwaków i kupczyniaków jest wszechobecna. jak w życiu tak i w pracy. Sodomia i gomoria.

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Kibel napisał:

Patologia w rodzinie jamrozych, liwaków i kupczyniaków jest wszechobecna. jak w życiu tak i w pracy. Sodomia i gomoria.

Przecież to tylko część tego klanu.Chyba mieszkańcy umieją to poszerzyć:Prymy,Ledzińskie itd....

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Lusi napisał:

Aśka nie pij więcej, w odróżnieniu od ciebie Pani Ola cokolwiek robi w tym kinie, także daj spokój. 

Ta Ola robi cokolwiek ,kawę pije ,rzre ciasteczka i głupio się śmieje, za to płaci jej dyr Michał ,może jeszcze coś.Ja sama się dzieje że za taką pracę jest pensja.Ale w kinie wszystko jest możliwe.Jak się ma taką kadrę, to są takie bzdedne wyniki .Oni tylko potrafią kupić zespół ,jakoś osobę ,żeby coś pokazać.A od siebie NIC,beznadzieja Ińskiego kina.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Baśka napisał:

Ta Ola robi cokolwiek ,kawę pije ,rzre ciasteczka i głupio się śmieje, za to płaci jej dyr Michał ,może jeszcze coś.Ja sama się dzieje że za taką pracę jest pensja.Ale w kinie wszystko jest możliwe.Jak się ma taką kadrę, to są takie bzdedne wyniki .Oni tylko potrafią kupić zespół ,jakoś osobę ,żeby coś pokazać.A od siebie NIC,beznadzieja Ińskiego kina.

Tak na poważnie. Co innego poza piciem kawy i jedzeniem ciasteczek można w Ińsku robić? Infrastruktury turystycznej praktycznie nie ma, a jak jest to zupełnie nie przystaje do dzisiejszych trendów (za wyjątkiem wieży widokowej). Jeziora ubywa, coraz częściej kwitnie przez wlewany do syf, wędkowanie mija się z celem bo ryb praktycznie nie ma (nie pamiętam kiedy ostatnio raka widziałam).

Ińsko jest atrakcyjne jedynie dla czterech grup turystycznych. Tych, którzy żyją nostalgią, nie mających pieniędzy na nic ambitniejszego, wielkomiejskich prostaków szczecińsko-stargardzkich i trepów na motorach i quadach.

Odnośnik do odpowiedzi
Wierny widz by

A h z tym kinem i tym Michała  pracownikami ,tam to dopiero nic się nie dzieje,jak jakaś impra to tylko chór na którym psy wieszają ,Daria co nie zawsze im podchodzi do gustu i AWA co ryja dra .Ja nie słyszałam, żeby coś tam bywało od pracowników .Jak robią zdjęcia to bez umiaru i to nie mają pojęcia jak się zdjęcia robia z daleka, nie widać kto tam jest ,czyżby tak tepi ludzie tam pracowali.Tylko pogratulować tak tepych ludzi burmistrzom.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...