Skocz do zawartości

Jak to ze sprzedażą gruntów przez PSL jest


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Łysinka napisał:

Zamiast kultury w kinie to władzo zróbcie TPD może oni się do tego nadadzą.Bo kul tury i różnych imprez tam nie ma ,bo to nie ci pracownicy.

O h** ci chodzi w tym wpisie, nic nie robią źle, robiom coś też źle zastanów się lepiej oco ci chodzi po pewnie sam nie rozumiesz co piszesz. 

Odnośnik do odpowiedzi

Buraki gminne naprawcie ulicę przy gminie.Płacimy wysokie podatki i przez waszą nieudolność niszczymy pojazdy,nie wspomnę o autach osobowych.Wszystko zwalajcie na powiat i województwo to do czego wy jesteście potrzebni nieroby.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość ja napisał:

Buraki gminne naprawcie ulicę przy gminie.Płacimy wysokie podatki i przez waszą nieudolność niszczymy pojazdy,nie wspomnę o autach osobowych.Wszystko zwalajcie na powiat i województwo to do czego wy jesteście potrzebni nieroby.

Oni są od nabijania własnych kieszeni

Odnośnik do odpowiedzi

Racinowski na IŃSKO PLUS,  piszę że Gminą otrzymuje od przewoźników kasę na utrzymanie przystanków. Pytam palantów burków gdzie ta kasa ? Łyknęliście do własnych kieszeni? Przystanki zasyfione, wali się jak pokazali radni z IŃSKO PLUS. Zdjęcia nie kłamią. Czego się nie dotkną to spierd+Olą. Nawet miotły w łapach nie potrafią utrzymać. 

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Tutelina napisał:

Zdjęcia z kina to co tam robi radną Ewka ,czy jest jedyną pracująca ,bo widać że tylko ona pracuje ,a gdzież ta Jolka i te inne kumpele wicka .Czyż urlopki mają w ferie.

Idź sprawdź a nie siejesz ploty, ja byłam i dziewczyny bardzo fajnie bawią się z dziećmi. Ps jak szukasz w kinie starego to jest u mnie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli bawią się z dziećmi ,to powinni iść pracować w przedszkolu ,zostali źle przyjęci do pracy .Moim zdaniem kultura nie polega na bawieniu się z dziećmi.Do takiej pracy przyjmuje się niańki.Komus coś się popieprzyło.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Wanda napisał:

Czyli bawią się z dziećmi ,to powinni iść pracować w przedszkolu ,zostali źle przyjęci do pracy .Moim zdaniem kultura nie polega na bawieniu się z dziećmi.Do takiej pracy przyjmuje się niańki.Komus coś się popieprzyło.

A czym kojarzy ci się kultura, czy nie w wychowaniu dzieci na porządnych obywateli. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Caffe napisał:

A czym kojarzy ci się kultura, czy nie w wychowaniu dzieci na porządnych obywateli. 

Tak.Poprzez sztukę.Poprzez stałe zajęcia form artystycznych.Czy w ICK pracują instruktorzy amatorskiego ruchu artystycznego?

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Caffe napisał:

A czym kojarzy ci się kultura, czy nie w wychowaniu dzieci na porządnych obywateli. 

Jaja sobie piszesz ,zobacz w innych miastach, gdzie są domy kultury i poczytaj,lub porozmawiaj co się robi i kto tam pracuje i się czym zajmuje .Zobacz na Pana Moroza jak pracuje i jakie ma osiągnięcia ,jak go ceną.Tylko dupki w Ińsku go nie cenili ,a bardzo szkoda .

Odnośnik do odpowiedzi
była kultura
16 godzin temu, Caffe napisał:

A czym kojarzy ci się kultura, czy nie w wychowaniu dzieci na porządnych obywateli. 

Jeżeli to wychowywanie prowadzone jest przez profi wychowawczynie. Czy za upowszechnianie i organizowanie szeroko pojętej kultury w Gminie są kabaretowe "występy" znanej radnej w stroju Mikołaja przy każdej okazji? Nie mówiąc o wyglądzie, bo wszystkie kobiety są piękne! Kto ma organizować i zapraszać na konkursy wystawy, pogadanki czy spotkania z ciekawymi ludźmi ? Ilu mamy laureatów,zwycięzców czy też nawet uczestników spośród tych osób,które uczestniczą w tych rychitycznych zajęciach organizowanych przez ICK. Namiastkę tego jak powinna być " organizowana " kultura, mamy u nas przykład jak działa SEMAFOR a być może w przyszłości O.MEGA. Ale to są podmioty nie finansowane z budżetu Gminy jak ICK,które jest przechowalnią sióstr, pociotków,klakierów burmistrza Liwaka i jego Kupczyńskiego. 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Boże ta gruba locha, to do miotły ,a nie na scenę.Smieja się baby ,tam przychodzące, że nic tam się nie robi ,tylko kawka ,ploty.A co mają robić,jak żadny pracownik nie ma wykształcenia odpowiedniego.Ta cała Olka bez studiów,znajomka wicka,reszta bez pomysłów ,beznadzieja Co oni zrobili ,ile szmalu wtapiają w to badziewie.Jak można było pozbywać się doskonałych wybitnych ludzi kultury,gdzie były różne ,bardzo dobrze pokazane imprezy . Błąd zrobił wicek i za to powinnien być dobrze ukarany ,lub wypiętrzony ze stanowiska.Ale ale chyba że miał na to poparcie burmistrza.Oni są tacy sami.Tyle mam do powiedzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Mieszkanka napisał:

Mój Boże ta gruba locha, to do miotły ,a nie na scenę.Smieja się baby ,tam przychodzące, że nic tam się nie robi ,tylko kawka ,ploty.A co mają robić,jak żadny pracownik nie ma wykształcenia odpowiedniego.Ta cała Olka bez studiów,znajomka wicka,reszta bez pomysłów ,beznadzieja Co oni zrobili ,ile szmalu wtapiają w to badziewie.Jak można było pozbywać się doskonałych wybitnych ludzi kultury,gdzie były różne ,bardzo dobrze pokazane imprezy . Błąd zrobił wicek i za to powinnien być dobrze ukarany ,lub wypiętrzony ze stanowiska.Ale ale chyba że miał na to poparcie burmistrza.Oni są tacy sami.Tyle mam do powiedzenia.

Wybitny to był k... Chopin!!! Nie uwłaczaj, znaczeniu słowa wybitny. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Wybitny to był k... Chopin!!! Nie uwłaczaj, znaczeniu słowa wybitny. 

Wybitnym, ale matołem jest także Banan. "Wybitnie '' zna się na wszystkich zagadnieniach i wszystko potrafi ,, wybitnie'' wyguglować. Nie wiem czy jest na etacie u Jacka, czy rywalizuje o miano '' Pierwszej Wazeliny Gminy Ińsko''

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, tatar napisał:

Wybitnym, ale matołem jest także Banan. "Wybitnie '' zna się na wszystkich zagadnieniach i wszystko potrafi ,, wybitnie'' wyguglować. Nie wiem czy jest na etacie u Jacka, czy rywalizuje o miano '' Pierwszej Wazeliny Gminy Ińsko''

2 godziny temu, Mieszkanka napisał:

Mój Boże ta gruba locha, to do miotły ,a nie na scenę.Smieja się baby ,tam przychodzące, że nic tam się nie robi ,tylko kawka ,ploty.A co mają robić,jak żadny pracownik nie ma wykształcenia odpowiedniego.Ta cała Olka bez studiów,znajomka wicka,reszta bez pomysłów ,beznadzieja Co oni zrobili ,ile szmalu wtapiają w to badziewie.Jak można było pozbywać się doskonałych wybitnych ludzi kultury,gdzie były różne ,bardzo dobrze pokazane imprezy . Błąd zrobił wicek i za to powinnien być dobrze ukarany ,lub wypiętrzony ze stanowiska.Ale ale chyba że miał na to poparcie burmistrza.Oni są tacy sami.Tyle mam do powiedzenia.

Indor czemu się nie chwalisz żeś pierwszy sygnalista w Ściennym. Żeby tak swoich wyborców na Policję podpiepszac

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Indor czemu się nie chwalisz żeś pierwszy sygnalista w Ściennym. Żeby tak swoich wyborców na Policję podpiepszac

Miałeś nie pisać tu, Jacek ci zakazał ? I co nie słuchasz się pryncypała ? Już cię kilku twoich przydupasów przestało lubić. Wykruszają się a wybory coraz bliżej. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...