Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gosciu!przeciez widze,ze masz internet,wiec wyjdz na fora poza Insko .Otworz oczki poza swoja miedze

Nie pisz,ze nikt by nie pisal,tylko,ze Ty bys nie pisal.Anonimowo to lubisz wiadra pomyj wylewacco?Ale zbudowac swoj wizerunek na forum w dyskusji,to juz jest dla Ciebie za duzy wysilek umyslowy?

Jak ci się tu nie podoba możesz przeskoczyć na włości włodkowe- portal i vcity jest do twojej dyspozycji. Myślisz, że jak napiszesz "przejazdem" czy inny "kawa czy herbata" to już nie jesteś anonimowy tylko zalogowany. Fałszywcu jeden sram na twoją poprawność niczym się od nas nie różnisz. Też mi się znalazł dyskutant.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak ci się tu nie podoba możesz przeskoczyć na włości włodkowe- portal i vcity jest do twojej dyspozycji. Myślisz, że jak napiszesz "przejazdem" czy inny "kawa czy herbata" to już nie jesteś anonimowy tylko zalogowany. Fałszywcu jeden sram na twoją poprawność niczym się od nas nie różnisz. Też mi się znalazł dyskutant.

Ciesze sie,ze zrozumiales idee logowania sie na forum w celu pisania postow.

Moglbys zaczac pracowac nad jezykiem,tez sie cz\asem,jak poprawne wyciaganie wnioskow,przydaje! :D

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jeszcze gmina turystyczna, czy już przemysłowa?O piątej rano taki łomot jak na Śląsku? Wystraszycie wszystkie żubry i inne chronione stworzenia. Będziecie mieli przemysłową Saharę. Nic tu po turystach.

Odnośnik do odpowiedzi

Już niedługo??? :lol: Jeśli Ińsko miałoby być postrzegane przez pryzmat głównej obsady forum; to obawiam się, że to już nawet nie wieś a jakieś hospicjum dla mentalnie chorych :lol: :lol: :lol:

Biorąc pod uwagę to co się ostatnio dzieje to tak. To jest hospicjum a nie gmina. Kłamiący burmistrz, który zamiast skupić się na rozwoju turystyki, skupia się na rozwoju przemysłu. A hitem tego wszystkiego jest taki nawiedzony człowiek jak ty. W jednej chwili mówisz o naturze, o turystyce i o tym, że mieszkańcy są tolerancyjni i wspaniali a w drugiej chwili mówisz o jakichś sklepikach, które ani nie są dochodowe ani nie są atrakcyjne turystycznie. Nie wspomnę już, że traktujesz wszystkich mieszkańców jak idiotów chociaż sam wnosisz do dyskusji nie wiele więcej od kołka. Poza tym w którymś temacie piszesz o jakichś głupotach typu "przekopcie kwiatka i zasadźcie w mieście albo posprzątajcie ogródek". Powiem Ci coś komuchu. Jeżeli coś do kogoś należy to jego sprawą jest jak tym rozporządza. Jeżeli nie jest to w zgodzie z regułami społecznymi wtedy można działać, w innym przypadku kup sobie swój grajdołek i rób z nim co Ci się żywnie podoba.

Odnośnik do odpowiedzi

...czyżby wreszcie rzecznik prasowy forum dorwał się do głosu?

no, nie tak wreszcie :) Jeszcze kilka postów wstecz odsyłałeś kogoś to podstawówki ... a sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Wstyd!

" [...]W jednej chwili mówisz o naturze, o turystyce i o tym, że mieszkańcy są tolerancyjni i wspaniali a w drugiej chwili mówisz o jakichś sklepikach, które ani nie są dochodowe ani nie są atrakcyjne turystycznie.[...]

- ...gdzie było o sklepikach? I skąd stwierdzenie, że ani dochodowe ani atrakcyjne?

... a do dyskusji chyba jednak coś tam wnoszę :D

Sam przyznaj, żadna sztuka dyskutować z kimś kto blebla pod nosem :)

Odnośnik do odpowiedzi

[...] traktujesz wszystkich mieszkańców jak idiotów chociaż sam wnosisz do dyskusji nie wiele więcej od kołka. [...]

Potwierdź tezę :) Udowodnij, że jakakolwiek z moich wypowiedzi... w jakikolwiek sposób mogła urazić 'wszystkich mieszkańców' ...albo kogoś personalnie. Daj mi jeden przykład!

Jeden, poza takim rzecz jasna, który nie traktuje o BEŁKOCĄCYCH NA TYM FORUM :)

Odnośnik do odpowiedzi
do parzykawy

te parzykawa! daj sobie na wstrzymanie, nie dość, ze gledzisz bez sensu to jeszcze przywłaszczyłes sobie w awatarze wizerunek najsłynniejszego uczonego ostatnich dziesiecioleci! WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

...czyżby wreszcie rzecznik prasowy forum dorwał się do głosu?

no, nie tak wreszcie :) Jeszcze kilka postów wstecz odsyłałeś kogoś to podstawówki ... a sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Wstyd!

" [...]W jednej chwili mówisz o naturze, o turystyce i o tym, że mieszkańcy są tolerancyjni i wspaniali a w drugiej chwili mówisz o jakichś sklepikach, które ani nie są dochodowe ani nie są atrakcyjne turystycznie.[...]

- ...gdzie było o sklepikach? I skąd stwierdzenie, że ani dochodowe ani atrakcyjne?

... a do dyskusji chyba jednak coś tam wnoszę :D

Sam przyznaj, żadna sztuka dyskutować z kimś kto blebla pod nosem :)

Nie rzecznik tylko mieszkaniec. A kilka postów temu spałem wyśmienicie więc uważaj żeby od podejrzeć nie spuchła Ci twarz a od nadmiernego myślenia nie wyparował ośrodek myślowy.

Bo 'klimat' jest ważny ... a tam właśnie był. I wszyscy dobrze to pamiętają. Ten sklepik za sceną mógłby z powodzeniem funkcjonować w weekendy i podczas lata ...tylko ludzie muszą wiedzieć, że tam jest.

Jak czytam taki ogólnik to nie wiem czy mam się śmiać czy rozpaczać nad Twoją głupotą. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że świetnym pomysłem byłoby uruchomienie pływającej kawiarni pod warunkiem, że ludzie będą wiedzieli, że tam jest. Jeżeli to nazywasz burzą mózgów to przykro mi ale u Ciebie jest to tylko kapuśniaczek. Na dodatek to głupie pytanie gdzie jest stwierdzenie o dochodowości czy atrakcyjności. A no jest "z powodzeniem funkcjonować". To mi wystarczy.

Twoje przekonanie o tym, że wnosisz coś do dyskusji też mi poprawia humor z rana. Forum ma ponad piętnaście tysięcy wpisów ale dopiero Twoje dwadzieścia zrobiło różnicę :D? No to muszę przyznać, że nadajesz swojej o osobie i swoim wypowiedziom niezłą wagę.

Potwierdź tezę :) Udowodnij, że jakakolwiek z moich wypowiedzi... w jakikolwiek sposób mogła urazić 'wszystkich mieszkańców' ...albo kogoś personalnie. Daj mi jeden przykład!

Jeden, poza takim rzecz jasna, który nie traktuje o BEŁKOCĄCYCH NA TYM FORUM :)

Już niedługo??? :lol: Jeśli Ińsko miałoby być postrzegane przez pryzmat głównej obsady forum; to obawiam się, że to już nawet nie wieś a jakieś hospicjum dla mentalnie chorych :lol: :lol: :lol:

Krótko mówiąc każdy kto ma odmienne zdanie od Twojego jest szurnięty. No ale zaraz spodziewam się jakże ciętej riposty, które odwróci los galaktyki.

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdź tezę :) Udowodnij, że jakakolwiek z moich wypowiedzi... w jakikolwiek sposób mogła urazić 'wszystkich mieszkańców' ...albo kogoś personalnie. Daj mi jeden przykład!

Jeden, poza takim rzecz jasna, który nie traktuje o BEŁKOCĄCYCH NA TYM FORUM :)

Kolejny dowód na to jak łatwo jest Ciebie wyprowadzić z równowagi:

...to się nazywa 'wmieszać się w tłum' :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi

[...]

Twoje przekonanie o tym, że wnosisz coś do dyskusji też mi poprawia humor z rana. Forum ma ponad piętnaście tysięcy wpisów ale dopiero Twoje dwadzieścia zrobiło różnicę :D? No to muszę przyznać, że nadajesz swojej o osobie i swoim wypowiedziom niezłą wagę.

Cieszę się, że przyczyniam się do dobrego nastroju. Od tego z rana, zależy często cały, owocny dzień :)

15 tysięcy wpisów ... to, co? Na moje dwadzieścia już miejsca nie ma? Dlaczego? To nie jest chyba forum prywatne :lol:

Krótko mówiąc każdy kto ma odmienne zdanie od Twojego jest szurnięty. No ale zaraz spodziewam się jakże ciętej riposty, które odwróci los galaktyki.

Riposty nie będzie ...bo i po co? :D

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że przyczyniam się do dobrego nastroju. Od tego z rana, zależy często cały, owocny dzień :)

15 tysięcy wpisów ... to, co? Na moje dwadzieścia już miejsca nie ma? Dlaczego? To nie jest chyba forum prywatne :lol:

Przeczytaj mój wpis raz jeszcze i postaraj się go zrozumieć a nie próbować zrozumieć.

Riposty nie będzie ...bo i po co? :D

Po co masz się dalej pogrążać, nieprawdaż?

Odnośnik do odpowiedzi

co jakiś czas rodzi się na tych stronach palant który wie wszystko najlepiej , jedno łączy te obecne i wcześniejsze narodziny , tupet , arogancja i głupota .

Zbliżają się wybory , więc czas było jak widać stworzyć nową postać aby filozofować bo tam gdzie trzeba nikt z nim już nie chce rozmawiać . Poznali się na imbecylu :D

Odnośnik do odpowiedzi

co jakiś czas rodzi się na tych stronach palant który wie wszystko najlepiej , jedno łączy te obecne i wcześniejsze narodziny , tupet , arogancja i głupota .

Zbliżają się wybory , więc czas było jak widać stworzyć nową postać aby filozofować bo tam gdzie trzeba nikt z nim już nie chce rozmawiać . Poznali się na imbecylu :D

Jak poczytać można,ten "imbecyl" nikogo nie obraża i nie wyzywa. Czy pisać o tym,co należy zmienić w Ińsku to grzech?Lepiej człekokształtny nic nie pisz,jeśli uważasz,że w Ińsku nic nie należy zmieniać. Jestem STĄD i chcę zmian nikogo nie obrażając.

Odnośnik do odpowiedzi

To rób coś :angry: a nie tylko pleciesz i pleciesz :angry: Na razie też jak ta "kawusia" nic mądrego nie napisałeś :blink: Znalazł mi się filantrop. Jak tak podchodzisz do sprawy to pisz wprost - to mi się nie podoba , to można zmienić a to należy zmienić :blink: Prawda, że proste? a tymi tu jestem z stąd i stamtąd hej wal się z tymi wywodami.

Odnośnik do odpowiedzi

co jakiś czas rodzi się na tych stronach palant który wie wszystko najlepiej , jedno łączy te obecne i wcześniejsze narodziny , tupet , arogancja i głupota .

Zbliżają się wybory , więc czas było jak widać stworzyć nową postać aby filozofować bo tam gdzie trzeba nikt z nim już nie chce rozmawiać . Poznali się na imbecylu :D

co zmieniłeś strategię , ale i tak na odległość śmierdzi kwiatkiem wczesnowiosennym

Odnośnik do odpowiedzi

krokusik nie jest nawiedzony, tak jak kawazmlekiem

Oj to prawda. Wolę relacje krokusika bo są oparte a faktach niż kawazmlekiem ze swoim podwyższonym ego. Nawiasem mówiąc to chyba właśnie o jego ego chodzi. Jest na co dzień "pieskiem" to tu daje się ponieść euforii.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak poczytać można,ten "imbecyl" nikogo nie obraża i nie wyzywa. Czy pisać o tym,co należy zmienić w Ińsku to grzech?Lepiej człekokształtny nic nie pisz,jeśli uważasz,że w Ińsku nic nie należy zmieniać. Jestem STĄD i chcę zmian nikogo nie obrażając.

W takim razie zmieniaj świat razem z parzonąkawcią. On ma tyle pomysłów, że utopia przy nich to pikuś.

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjaśnijmy coś sobie może.

Czy aby zabrać dyskusję na Forum trzeba mieć jakąś kartę członkostwa?

Czy też jest to Forum zamknięte i zarezerwowane tylko dla tych, którzy nie sprzeciwiają się głoszonym tu racjom, sprawozdaniom, ogłoszeniom, informacjom i ... krótko mówiąc grzecznie grają swoje role w tym cyrku? Jeden z forumowiczów napisał kiedyś 'Wasz Cyrk Wasze Małpy'

...a ja waszą nie jestem i z pewnością nie będę :)

Czy miejsce to jest zarezerwowane tylko i na wyłączność dla tych, którzy zgodnie z oczekiwaniami Władców Much tu panujących; rzucają się na marną porcję 'krowiego placka' wyciśniętego im w pędzie i ku swojej uciesze ?

Poczytawszy trochę to forum nie sposób się nie zorientować jak kultura i trzeźwość umysłu schodzą na psy; ustępując miejsca chamstwu i epitetom.

123 ...rzucasz się po moim monitorze jak doberman z kiepskiego miotu ...i szczerze mówiąc- rozczarowujesz mnie :blink: Gdybyś rzucił, wprawnym przecież, okiem na treść moich postów; dostrzegłbyś, że przykład kwiatków czy woreczków z kupkami to tylko przenośnia :) i że trudno jest 'rządzić' gdzie rządów nie chce nikt. Przykładem segregacji śmieci ; ludzie wolą nie segregować i płacić drożej :angry: . Wystarczyłoby uświadomić forumowiczów o korzyściach, choćby tych finansowych, płynących z segregacji .... a poczta pantoflowa zrobiłaby resztę

Po co masz się dalej pogrążać, nieprawdaż?

...ja? Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, do Was pogrążenia obawiać się nie muszę.

co jakiś czas rodzi się na tych stronach palant który wie wszystko najlepiej , jedno łączy te obecne i wcześniejsze narodziny , tupet , arogancja i głupota .

Zbliżają się wybory , więc czas było jak widać stworzyć nową postać aby filozofować bo tam gdzie trzeba nikt z nim już nie chce rozmawiać . Poznali się na imbecylu :D

Nie przyszło do głowy, że chęć wyrażenia swego zdania może nie mieć nic wspólnego z polityką? Nie przyszło do głowy, że zwyczajnie mam coś do powiedzenia i chcę to zrobić na forum? Nie wszyscy chcą się pchać na sesje, na stanowiska radnych czy też na sam tron koguci.

Co? Użytkownicy się wykruszają? Warto zastanowić się ...dlaczego tak się dzieje.

Jeśli pchacie się do władzy- to powinniście się czuć JUŻ odpowiedzialni za jej wizerunek.

Ktoś, kto chce być moim głosem ...a odbiera mi prawo do wypowiedzi, obraża i chce zamknąć mi usta ...tylko dlatego, że też chcę coś powiedzieć, zasugerować- nie zasługuje na mój głos. Łatwo przewidzieć jaką władzę będzie sprawował.

Tak ... totalna wtopa. :lol: :lol: :lol: To ja- głupi palant, imbecyl... co ma tupet się odezwać, wasz potencjalny wyborca :)

Od ludzi dążących do władzy -się oczekuje. Władza zawsze będzie wystawiana na krytykę. Krytykujecie Burka, Ogórka ... jutro to wam będziemy patrzyć na ręce. Bo będziemy. A sprawę zdajecie sobie, jak mniemam- że tarzając się w brudach polityki nie macie szans pozostać 'czyści'.

Inna sprawa to fakt, że wyznaje się tu zasadę ' by wydać się czystym, należy grać brudno'

To Forum służy niszczeniu przeciwnika a nie konkretnej dyskusji o rozwoju miasteczka ...no ale... ciężko jest nie 'oddać' ciosu kiedy ręka swędzi a przeciwnik jest ładnie wystawiony :), nieprawdaż?

Edytowane przez kawazmlekiem
Odnośnik do odpowiedzi

He he he no jak tam mowę ci odjęło kawusiu? Taki z ciebie pismak. Co nie co skrobniesz, ponarzekasz i tyle. Dobrze, że w końcu prąd wyłączyłeś razem z "Stąd" dobrze ktoś was na innym wątku podsumował hi hi hi. Zmieniaj dalej ten swój koguci świat. Może dużo piejesz ale kurek na pewno nie depczesz hi hi hi.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...