Skocz do zawartości

Władzo zacznij myśleć o rozwoju gminy


fundsz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

o czym wy piszecie bo coś nie jarzę

Czego nie jarzysz? Co tu nie rozumieć. Opozycja nagłaśnia sprawy które mieszkańcy mają w d****. jest im obojętne czy budynek gminy zostanie sprzedany czy co tam innego. Jak będzie w szkole to też nie żaden kram ale......

Odnośnik do odpowiedzi

Czego nie jarzysz? Co tu nie rozumieć. Opozycja nagłaśnia sprawy które mieszkańcy mają w d****. jest im obojętne czy budynek gminy zostanie sprzedany czy co tam innego. Jak będzie w szkole to też nie żaden kram ale......

Najlepiej jak zrobią tam lokalny burdel.Będzie wesoło i podatki będą dla burmistrza. Idzie dobrą drogą liczy się biznes.

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jak sołtyska zajmie się mężem, Michał polityką a Włodek założy ciepłe kapcie i cieszy się emeryturą, pomidor niech dalej oszukuje ludzi na zeszyt i nieświerzą kiełbasą niekoniecznie "wyborczą".

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jak burmistrz z ifsem zaorze insko i zasieje buraki

Człowieku jesteś za młody na takie stwierdzenia na dodatek powtarzasz slogany baby ze wsi która przyszła i nie wiedziała w którym kościele dzwoni- w Linówku czy Ińsku a może w Ściennym.

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie wnerwia jedno! Że są artykuły o Ińsku. A żaden buc nie wkleja ich na żadną stronę ani tu ani na portal. Może ludzie mają komputery do poczytania i pisania ale do innych celów potrzeba trochę większej techniki. Po co ty Szafran się wypowiadasz z Michałem jak na waszym portalu nic nie ma. To jest takie głupie i nieprzemyślane te wasze zabawy w politykę, że żal dupę ściska. Takimi bucami to my tej nowej demokracji w Ińsku nigdy nie zbudujemy. Wisi mi gdzie będzie urząd gminy. Najlepiej niech go zlikwidują. Po cholerę trzymać ludzi którzy nic dla nas nie robią a pieniądze trzeba im wypłacać.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz? Świetnie ci idzie, zadzwoń do gazety i powiedz, że urząd nie należy przenosić lecz zlikwidować ze względu na nieudolność obecnych władz, redaktor na pewno to podchwyci

Szkoda, że ty tego nie wychwytasz. Niby opozycja a głupia jak piąte koło u woza. Zrozum kmiocie, że czytanie wypowiedzi tych samych osób na portalu, na sesji, w gazecie na ten sam temat jest jakimś idiotyzmem. Nie macie innych tematów. Szkoła, burak, radni IFS, gmina i tak w koło Macieju. Takie z was polityczne prostaki. Jak ja bym zadzwonił to waszych tekstów już nikt więcej nie chciałby opublikować. tak więc nie prowokuj bo tylko stracisz.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem dzisiaj głos szczeciński. To jakaś kpina z mieszkańców. Pokazują latem pomidora i komentarz jakieś baby, że nie o tym myślą mieszkańcy. Skąd ona wie o czym ja myślę. Już mówię- myślę że ktoś wykorzystuje biedną kobietę do swoich rozgrywek a ona myśli że sławna i o niej w gazetach piszą. Michał swoje trzy po trzy a Włodzimierz gra pierwsze skrzypce!!! Przyjechał taki górniczy robol i wszelkimi siłami próbuje dorwać się do koryta. Każdemu durniowi marzy się stołek burmistrza nawet jak głupi do kwadratu. Proponuję, żeby nasze Ińsko zarządzane w końcu było rzez miejscowych a nie przyciągniętych tu w teczce buraków. Artykuł kompletne dno lepiej było o innych gminach poczytać. Przerost możliwości intelektualnych od oczywistości i realności. Kicha jak zawsze.

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliśmy już miejscowego Masznicza, Zimnicki też miejscowy, Działoszewska miejscowa, Racinowski miejscowy i co? Wielka kicha od wielu lat, trzeba nam świeżej krwi bo inaczej wszystko tu zgnuśnieje

Tak teraz potrzeba górnika :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Tak teraz potrzeba górnika :lol: :lol: :lol:
Nie sprowadzaj dyskusji do jednego człowieka, wokół Szafrana świat się nie kręci, w Ińsku jest dużo świeżej krwi, trzeba tylko aby ci ludzie zechcieli zając się rządzeniem
Odnośnik do odpowiedzi

Michał, Jacek i Włodek to zapomniana bajka. Można uznać, że takich już w grze politycznej nie ma.

problem w tym, że tylko oni coś robią, lepiej czy gorzej ale robią, jeśli reszta odważnych wyskoczy za pięć dwunasta przed wyborami to mogą mnie pocałować tam gdzie słonko nie dochodzi
Odnośnik do odpowiedzi

A wy wychodzicie? nawet własnych artykułów na zamówienie nie publikujecie. Co wstyd nie???????

Co ty bredzisz? Michał już tu kiedyś tłumaczył, że gazety same się do nich zgłaszają, opozycja niczego nie zamawia i nie ma wpływu na to, co gazety piszą, tak trudno to zrozumieć?
Odnośnik do odpowiedzi

A wy wychodzicie? nawet własnych artykułów na zamówienie nie publikujecie. Co wstyd nie???????

Autorką wczorajszego artykułu w Głosie Szczecińskim jest pani redaktor Wioletta Mordasiewicz, ona też pisała przed tygodniem, więc ona też należy do opozycji?????????????????????
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...