Skocz do zawartości

Banan ogarnij ryj


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Renatka gladka

 Zrobili mecze w tenisa i co zobaczyłam nic nadzwyczajnego  ,obcy grali jak ci mogę ,a Ińsko jak zwykle śmiech.Jak ci baby tłuste z kina, mogą dobrze grać ,one mogą tylko dobrze żreć.A czy w Ińsku jest tenis ,czy ktoś zadbał ,żeby młodzież się rozwijała ,chyba od przypadku.Wzieli grubasów i się szczycą ,czym panowie ,trzeba pokazać ,co się robi  na codzien i wyniki w tedy są .A wy jak zwykle kicha ,po całości.A inni nie stąd mogą dobrze grać ,bo ćwiczą.Gruby Tomasz też powinnien więcej grać ,bo jest za gruby.

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Renatka gladka napisał:

 Zrobili mecze w tenisa i co zobaczyłam nic nadzwyczajnego  ,obcy grali jak ci mogę ,a Ińsko jak zwykle śmiech.Jak ci baby tłuste z kina, mogą dobrze grać ,one mogą tylko dobrze żreć.A czy w Ińsku jest tenis ,czy ktoś zadbał ,żeby młodzież się rozwijała ,chyba od przypadku.Wzieli grubasów i się szczycą ,czym panowie ,trzeba pokazać ,co się robi  na codzien i wyniki w tedy są .A wy jak zwykle kicha ,po całości.A inni nie stąd mogą dobrze grać ,bo ćwiczą.Gruby Tomasz też powinnien więcej grać ,bo jest za gruby.

Ja pierdziele jakim trzeba być dzwońem żeby takie rzeczy pisać, człowieku jeśli jesteś taki mądry to zrób sam coś od siebie a nie krytykujesz innych. Powiem Ci jedno pewnie siedzisz w domu i chipsy żresz. Po pierwsze nie zrobili meczy w tenis tylko turniej zarówno dla dzieci, kobiet oraz dorosłych. Jeśli jesteś chętny do prowadzenia sekcji tenisa zgłoś się do Gminy napewno znajdą się na to pieniądze. Nie robią nic źle robią też źle, jakie to trzeba mieć smutne i żałosne życie żeby tylko komuś dupe obrobić. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zawsze wszystko robią te same osoby, które są opluwanie. Dzieciaków na tenisie masa, dorosłych masa jeszcze zjechali się z obcych Gmin. Brawo dla organizatorów, a tym  co wiecznie widzą problem niech sami ruszą tyłki.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Obiektywny napisał:

Tak czytam to i nie wierze o co wam ludzie chodzi, ludzie coś robią żeby w tej zabitej dziurze coś się działo to i tak źle. Pan Tomek ma w d**** te wasze stanowiska, tak samo jak reszta. 

Paciej ma w d*upie nasze stanowiska bo już jego żona ma stołek zastępcy, przecież żony nie wygryzie.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Obiektywny napisał:

Tak czytam to i nie wierze o co wam ludzie chodzi, ludzie coś robią żeby w tej zabitej dziurze coś się działo to i tak źle. Pan Tomek ma w d**** te wasze stanowiska, tak samo jak reszta. 

Tomek ze swoją aparycją nadaje się na stanowisko Mojrzesza w orszaku trzech króli.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Dziad napisał:

Fakt, Tomek jest strasznie zaniedbany, wygląda jak stary bezdomny dziad. Może go żonka z domu pogonła?

Tomasz kochankę sobie znajdź. Ogoli cie, kuszule wyprasuje, krawat zawiąże, konara zapłoni, wyjdziesz na ludzia.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...