Skocz do zawartości

Banan ogarnij ryj


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, barszcz z uszkami napisał:

Życzę mieszkańcom gminy aby przejrzeli na oczy i pogonili obecnych buraków ze stołków.Dwie kadencje olewania rzeczywistych potrzeb wystarczy.Czas na taczki.

Dokładnie byle razem z Insko Plus 

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, barszcz z uszkami napisał:

Życzę mieszkańcom gminy aby przejrzeli na oczy i pogonili obecnych buraków ze stołków.Dwie kadencje olewania rzeczywistych potrzeb wystarczy.Czas na taczki.

Oj tak. prędzej tym lepiej dla gminy.Żadnych starych układów.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, barszczyk napisał:

Oj tak. prędzej tym lepiej dla gminy.Żadnych starych układów.

Aby przypadkiem IŃSKO PLUS nie dogadywało się z tymi oszustami z Gminy i ich przydupasami z Rady. Stracę zaufanie do p.Zbyszka i kolegów. Liwakowi i Kupczyńskiemu już nic  nie pomoże w wypadzie z Gminy. Nie podawać im koła ratunkowego.

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrzowie odpowiedzcie,jak mam zrozumieć plakat wystawiony na stronie ick.Mam się zapisać do kina na śpiewanie kolęd na trzech króli w kościele.Czy tam są osoby myślące.Czy jak się nie zapisze w kinie, to nie dopuszcza mnie do kościoła .Czy to każdy tak rozumie, jak ja.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Śpiewająca napisał:

Burmistrzowie odpowiedzcie,jak mam zrozumieć plakat wystawiony na stronie ick.Mam się zapisać do kina na śpiewanie kolęd na trzech króli w kościele.Czy tam są osoby myślące.Czy jak się nie zapisze w kinie, to nie dopuszcza mnie do kościoła .Czy to każdy tak rozumie, jak ja.

Dokładnie tak jest. Burmistrz przejął władze nad śpiewaniem w kosciele. Teraz trzeba sie zapisywać.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za jaja w tym kinie ,nie zapisujcie się ,tylko idźcie do kościoła na trzech króli.Kto robi sobie takie jaka z zapisywaniem ,już nic lepszego nie mogą wymyśleć.Michal ogarnij to towarzystwo ,może się machali ,albo nacpali.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Obecny napisał:

Co za jaja w tym kinie ,nie zapisujcie się ,tylko idźcie do kościoła na trzech króli.Kto robi sobie takie jaka z zapisywaniem ,już nic lepszego nie mogą wymyśleć.Michal ogarnij to towarzystwo ,może się machali ,albo nacpali.

Pewnie się machali i macpali a później się osrali. 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Julian napisał:

Przecież Mikołaj był jak prawdziwy. 

A ten odwieczna Mikołaj, spasiona, obrzydliwa babsko, turlająca się po mieście i straszącą dzieciarnię naszą. Czy nie stać Ińska na estetycznego Mikołaja ? 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Miki napisał:

A ten odwieczna Mikołaj, spasiona, obrzydliwa babsko, turlająca się po mieście i straszącą dzieciarnię naszą. Czy nie stać Ińska na estetycznego Mikołaja ? 

Taki Mikołaj, jaka ta władza. Obrzydliwa, oślizła, spocona że strachu przed wyborcami, których oszukuje od początku. Kogo oni mogą mieć jako swoich sprzymierzeńców? Przecież nikt inteligentny i poważny w tym mieście nie będzie wchodził z nimi w komitywę czy też ich popierał.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olka napisał:

Jeśli chodzi o Mikołaja to dobrze że jest ,jaki jest to jest.Mikolaj nie musi być przystojny.Ona lepiej nadaje się na mikołaja ,niż na radną.

Ledwo skończyły się święta, a tu znowu krytyka .Przecież ta Pani tylko dlatego gra św. Mikołaja, bo jest o to proszona. Robi to bezinteresownie. Cieszą się napotkane dzieci, ale wielu kojarzy Ją  z obecną władzą. Zupełnie niepotrzebnie. Szanujcie tych, którzy robią cokolwiek pozytywnego nam. Mieszkańcom Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Gosc napisał:

Zbyszek z Wlodkiem niech się przebiorą. Najlepiej za klaunów nie będą potrzebować kostiumów 

Przecież oni już od dawna pełnia tę rolę. Nie pozwalają na to, byśmy byli okradani przez dziesiątki lat!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...