Skocz do zawartości

BIP - biuletyn informacji papranej


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Już mu burek zrobił parkingi gdzie całe wesela stają a teraz podwyższy w górę dach argumentując głupim ćwokom z rady że to zwiększy zatrudnienie i podatki większe hahahaha. Burmistrzu najpierw naucz się ściągać podatki od tych co zalegają z nimi. Podatek od marguli nic ci nie pomogą w spłacaniu długów a tylko załatwiasz kolejną rzecz łamiąc prawo. Po to się zbierało wnioski i uchwalało plan żeby teraz dla jednego właściciela robić znów całą procedurę! To na to gminę stać? To jakaś chryja! Tak zwiększy się zatrudnienie jedna sprzątaczka.......Słyszałem że jeszcze zrobi betonowe molo też dla marguli.... Ja nie wiem po co ci radni tam siedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Już mu burek zrobił parkingi gdzie całe wesela stają a teraz podwyższy w górę dach argumentując głupim ćwokom z rady że to zwiększy zatrudnienie i podatki większe hahahaha. Burmistrzu najpierw naucz się ściągać podatki od tych co zalegają z nimi. Podatek od marguli nic ci nie pomogą w spłacaniu długów a tylko załatwiasz kolejną rzecz łamiąc prawo. Po to się zbierało wnioski i uchwalało plan żeby teraz dla jednego właściciela robić znów całą procedurę! To na to gminę stać? To jakaś chryja! Tak zwiększy się zatrudnienie jedna sprzątaczka.......Słyszałem że jeszcze zrobi betonowe molo też dla marguli.... Ja nie wiem po co ci radni tam siedzą.

Tak ta gmina opiera się na układach i korzyściach materialnych.Nie ma w tym myślenia jak wyciągnąć gminę z tego coraz większego dołka finansowego i całkowitego zastoju rozwoju gospodarczego.Radni siedzą jak żurawie na łąkach i tylko skrzypią na tę samą nutę co ich pryncypał.A on jak niepodzielny kacyk korzysta z ich bezmyślności.

Odnośnik do odpowiedzi
do bezradnych
Udzielenie absolutorium musi być poprzedzone rozpatrzeniem sprawozdania z wykonania budżetu. Dlatego jest ono przedmiotem analizy wielu komisji rady lub sejmiku, wśród których szczególną rolę odgrywa komisja rewizyjna

Kontrola działalności wójta należy do rady gminy. Wykonuje ją ona przy pomocy specjalnie powołanej do tego komisji rewizyjnej. Zgodnie z art. 18a ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym opiniuje ona wykonanie budżetu gminy i występuje do rady z wnioskiem o udzielenie lub nieudzielenie absolutorium wójtowi. Podobne przepisy w tym zakresie zawierają art. 16 ust. 3 ustawy o samorządzie powiatu oraz art. 30 ust. 3 ustawy o samorządzie województwa. Uwaga! Komisja rewizyjna w swojej ocenie wykonania budżetu powinna się posługiwać wyłącznie kryteriami prawnymi i ekonomicznymi oraz badać wykonanie uchwał budżetowych.

Tak powinno być . A co robi stado 13 baranów? Zawsze jest za, nawet jak nie wie o co chodzi.Hahahaha

Odnośnik do odpowiedzi

Już mu burek zrobił parkingi gdzie całe wesela stają a teraz podwyższy w górę dach argumentując głupim ćwokom z rady że to zwiększy zatrudnienie i podatki większe hahahaha. Burmistrzu najpierw naucz się ściągać podatki od tych co zalegają z nimi. Podatek od marguli nic ci nie pomogą w spłacaniu długów a tylko załatwiasz kolejną rzecz łamiąc prawo. Po to się zbierało wnioski i uchwalało plan żeby teraz dla jednego właściciela robić znów całą procedurę! To na to gminę stać? To jakaś chryja! Tak zwiększy się zatrudnienie jedna sprzątaczka.......Słyszałem że jeszcze zrobi betonowe molo też dla marguli.... Ja nie wiem po co ci radni tam siedzą.

Oj tam oj tam, co miał się aruś starać jak wszyscy. Liczył, że wygra przetarg na "srebrną rybkę" ale konkurencja nie dała szans. Pozostaje robić coś w górę. W planie są ograniczenia co do wysokości budynków i jak teraz burak z mazurkiem będą grzebać w planie to złamią zasadę jaka tam była zapisana. Jedna istotna rzecz w sprawie obiekt stoi w odległości mniejszej niż 100m od jeziora i za czasów Pożdała i Działoszewskiej jako sekretarza nie wolno było tam nawet wcale budować. Potem poszli na ustępstwa ale z zastrzeżeniem że NIC W GÓRĘ ale widać teraz nikomu nic nie przeszkadza. Szkoda że władza zmienia zdanie jak jej się podoba a nie jak przepisy mówią. I choć jestem za wspieraniem wszelkich inicjatyw to tej jestem przeciwnikiem bo to nie ładnie wobec wszystkich mieszkańców dla których plan został uchwalony. Uchwalony lekko ponad 2 lata temu co to za absurd jakiś. Wszczynać znów całą procedurę dla jednego co ma humory i co pięć minut inny sposób na życie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...