Skocz do zawartości

BIP - biuletyn informacji papranej


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://bip.insko.pl/...dyfikacja_6.pdf

Modyfikuje i modyfikuje, wyjaśnia tysiące razy i co??? Tyle tylko, że będą spory rozstrzygane przed cyt. "sadem właściwym" itd. Do kryminału z nimi za te odwalanie ważnych spraw dla mieszkańców. Przeczytajcie z uwagą ile wyjaśnień musiała już zrobić gmina, modyfikować , przedłużać terminy. Komedia po prostu kabaret.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

e663ceca0effd4e6b81eff1ac0ab4ed0.png

Co to jest???? Znacie taki Bank PKP BP...... A widzicie ile jest zadłużenia na dzień dzisiejszy (18. 11.2013). Kto to przygotowuje i jak takie zadłużenie zamierza gmina spłacić chcę usłyszeć od "radnego", "rajcy" i innych wymądrzających się tutaj.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie znającego się na biznesie to szokujące zadłużenie. Ale mamy taką opozycję jaką mamy, nie znają się ani z działu politologi, geologi to tym bardziej z finansów. Będą szaleć i rwać się to władzy a potem glupio tłumaczyć, że oni tego nie wiedzieli, że burmistrz tego nie mówił nie publikował ect. Tak na prawdę to takiego banku PKP BP nie znam ale może taki jest.

Odnośnik do odpowiedzi

c19ad58f89c05a14a779be1a8a949e7d.png

Jeżeli do tego dodamy utrzymanie burka i reszty pierdzistołków, to nic dziwnego ,że na rozwój gminy nie ma money. Po prostu budżet idzie na utrzymywanie niedochodowych urzędników i podległych pod gminę jednostek.Przypominam,że Normalne" gminy ok.30% budżetu łożą na infrastrukturę swojej gminy. A my, coraz mniej przypominamy miasteczko. Może być i wieś ale podstawowe instrumenty to były nawet za komuny.A teraz?

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panie Burmistrzu,

z wielką nadzieją proszę przy kolejnej wymianie radnych rozważyć moją kandydaturę na wolne stanowisko, (szczegóły ustalimy telefonicznie)

a oto moje kwalifikacje:

"Zdolny jestem niesłychanie,

Najpiękniejsze mam ubranie,

Moja buzia tryska zdrowiem,

Jak coś powiem, to już powiem,

Jak odpowiem, to roztropnie,

W szkole miałem pewne stopnie,

Śpiewam lepiej niż w operze,

Świetnie jeżdżę na rowerze,

Znakomicie muchy łapię,

Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,

Jestem mądry, jestem zgrabny,

Wiotki, słodki...... powabny:)

A w dodatku, daję słowo,

Mam rodzinę wyjątkową:

Tato mój do pieca sięga,

Moja mama - taka tęga

Moja siostra - taka mała

A ja jestem.....

No już tam znajdzie Pan adres i telefon:) .... ja bym znalazł :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Tytuł dokumentu Zaktualizował Data aktualizacji Oświadczenie Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Ińsku na dzień 31.12.2006 r. składane do dnia 30.04.2007 r. Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:30:42 Oświadczenie Dyrektora Gimnazjum Publicznego w Ińsku na dzień 31.12.2006 r. składane do dnia 30.04.2007 r. Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:30:17 Oświadczenie Dyrektora centrum Oświatowo - Kulturalnego w Ińsku na dzień 31.12.2006 r. składane do dnia 30.04.2007 r Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:30:13 Oświadczenie Skarbnika na dzień 31.12.2006 r. składane do dnia 30.04.2007 r. Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:29:03 Oświadczenia 2006 r. Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:23:29 Oświadczenia 2005 r. Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:23:22 Oświadczenia 2004 r. Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:23:20 Oświadczenia 2003 r. Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:23:18 Oświadczenia 2002 r. Katarzyna Włoczka 2013-12-31 08:23:16

WYNIKI KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA W ZAKRESIE UPOWSZECH

KAŚKA WKLEJ TY LEPIEJ DOCHODY TEJ KADENCJI BO JA NIE WIEM PO CO MI PRZESTARZAŁE DANE POPRZEDNICZKI . TAK JUŻ SIĘ BOICIE WYBORÓW ŻE WYPOMINACIE TAK ODLEGŁE RZĄDY????? POPATRZCIE PRZY TYM JAK TERESA RZĄDZIŁA I ILE WTEDY ZARABIALI WSZYSCY!!!! MOŻE TO I DOBRZE ŻE TAK ZROBIŁAŚ PRZYNAJMNIEJ MAM JASNOŚĆ KTO INWESTOWAŁ W IŃSKO A KTO BIERZE TYLKO DO SWOJEJ KIESZENI!!!!DLATEGO TAK KURCZOWO TRZYMACIE SIĘ STOŁKÓW. LUDZIE POWINNI SOBIE POCZYTAĆ JAKIE ZAROBKI BYŁY W GMINIE ZA DZIAŁOSZEWSKIEJ A JAKIE SĄ TERAZ. CZAS ZŁOŚLIWOŚĆ RZECZY MARTWYCH JEST DOBRA. NIECH MI KTOŚ WYTŁUMACZY DLACZEGO TU SĄ PODANE DANE POPRZEDNICZKI I JEJ PRACOWNIKÓW A NIE RACINA I JEGO PRACOWNIKÓW ?????????

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie się dupnęła na własnej głupocie ale fakt: płace z tamtych lat urosły do niebotycznych wysokości jak na taką gminę w której nic się nie dzieje od 2007 roku. Dla zwolenników burka przypominam, że wtedy nastał nam pegerus i tak tkwimy w tym gnoju po dziś dzień.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no ja oczywiście rozumiem przypomnienie oświadczeń z lat wcześniejszych tylko nie rozumiem dlaczego od 2002- 2007. Co dalej? Poszedłem na stronę bip i nie w ząb nie mogę rozgryźć tego pomysłu. Gdzie lata dobrobytu 2007- 2013? W ogóle nie rozumiem po co rusza się tamten okres!!! Co z teraźniejszością?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

http://bip.alfatv.pl...01403141300.pdf

Skoro wywiesił 13 marca na tablicy to od razu nie dał na BIP. Wiadomo do gminy nikt nie chodzi a na stronę wchodzą wszyscy. Szybko byłby raban. Gargamel pieprzony!

O co ci durniu chodzi ? Jaki raban ? Masz zastrzeżenia co do lokalizacji wieży to je zgłoś........... i tak będzie stała. Bo takie piski jak twoje na nikogo nie działają !!

Odnośnik do odpowiedzi

O co ci durniu chodzi ? Jaki raban ? Masz zastrzeżenia co do lokalizacji wieży to je zgłoś........... i tak będzie stała. Bo takie piski jak twoje na nikogo nie działają !!

Nie działają a może jednak działają i stąd ten strach i nuta ukrycia prawdy.

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest dobre rozwiązanie bo to mały przesył. Firma też jakieś kocie łapki bo żadnych dużych inwestycji nie przeprowadzała. Jest kasa na powiaty trzeba przed wyborami wydać przy okazji zebrać medale , że coś dla mieszkańców zrobione. Nie wiem w którym to miało by być miejscu ale teraz w modzie światłowody a nie maszty które promieniują na całą okolicę. Ale jak mieszkańcy chcą tego cudu to niech gmina robi.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to masz to współczuję mieszkańcom :) będą chodzić jak porażeni prądem. A to nie trzeba najpierw się pytać mieszkańców na radzie sołeckiej czy chcą takiej inwestycji czy od razu stawiać pod mur. Pewnie ktoś na tym biznesie skorzysta i to nie będą mieszkancy :D

Odnośnik do odpowiedzi

Masz prawo wiedzieć

Dodano: 2014-04-01 14:38:58

Każda informacja, jaką posiada administracja to informacja publiczna. Jak o nią wnioskować, po co potrzebna nam jawność? To temat szkolenia „Masz prawo wiedzieć".

Jawność jest nam potrzebna, aby były przestrzegane zasady demokracji. Wybory samorządowe to tylko jeden z jej instrumentów. Obywatele, by móc się dobrze przygotować do kolejnych wyborów, muszą mieć realną możliwość sprawdzenia, jak wygląda działalność prezydenta i rady, czy władze miasta dobrze wykonują swoje zadania. Podczas szkolenia „Masz prawo wiedzieć" organizowanego przez stowarzyszenie Szczecinianie Decydują, które odbędzie się 12 kwietnia w godz. 9-14 w Inkubatorze Kultury (al. Wojska Polskiego 90, Szczecin) będzie można się dowiedzieć: jak wnioskować o informacje publiczne, że udostępniane są bezpłatnie, a każde wyłączenie jawności musi być uzasadnione i mieć charakter wyjątkowy. Omówione zostaną również problemy w ich udostępnianiu, jakie najczęściej napotykamy w administracji i jak je rozwiązywać. Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.szczecinianiedecydują.pl.

(szymw)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

http://bip.alfatv.pl.../insko/File/9(3).pdf

Proszę bardzo - Pan Margula złożył wniosek o zmianę planu i chce rozbudować swoją restaurację o kolejne piętra. Co z mieszkańcami okalających domków rekreacyjnych? Nam już teraz zabrał cały widok jak podniesie jeszcze w górę to już nic nie zostanie z pięknego widoku. Plan był niedawno robiony i właściciel nie składał wniosków a teraz się obudził i kto za ten plan zapłaci? Znów przedsiębiorca sobie sam zapłaci jak żwirki? Co to za układ w tym Ińsku już zrobili mu parking darmowy a teraz zeszpeci cały krajobraz bo jak to wkomponować teraz w istniejące zapisy. Co to kurna jest!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...