Skocz do zawartości

Rola Burmistrza i Rady Miasta


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

Władza w nic nie wierzy !!!!! Nawet w to ,że będzie referendum i nie wierzy w mądrość ludzi-to jest pewne.Przecież wiecie doskonale ,że te negatywne wpisy wladzy to nikt inny jak radni Racina z Terebeckim i nim samym na czele.O czym ta dyskusja większość ludzi wcale nie wie ,że żwirownia u nas powstanie i to w takim miejscu?Władzo nic ludziom nie powiedziałaś i glupoty piszesz o genialnym pomyśle JAK ZNISZCZYC IŃSKO.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 980
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wiara przeczytaj sobie wpis "władzy" z 21 maja i nie ściemniaj. Żwirownia za miastem Ińsko (1,2 km),powstanie tylko wtedy jak społeczeństwo Gminy Ińsko, wyda na tą inwestycję zezwolenie (referendum Gminne).

I teraz najważniejsze dla was (niedowiarki, krzykacze, gęgacze itd..), referendum przeprowadzone zostanie z inicjatywy Urzędu i Burmistrza !!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jesteś tym gęgaczem gminnym .A jeśli referendum ma się odbyć po wcześniejszym twoim straszeniu ,że wywalisz z pracowników szkoły ,urzędu i wszelkich instytucji tobie podległych TO I TAK NIE LICZ ,ŻE NARÓD DA SIĘ TOBIE PO RAZ KOLEJNY NABRAĆ.Dam ci dobrą propozycję jedź na żwirownię do Storkowa ,każ Drabikowi wykopać dołek i zakop się pod ziemię głęboko jeśli masz resztki honoru.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do wypowiedzi "kontrasta" 100% racji Pan władza to nie kto inny tylko sprzedawczyk Szafran -śląski górnik ,który próbuje zrobić z d....py Racina lizaka.Jeszcze i on przekona się jaki z Pana sprzedawczyk,bo wy jesteście ten sam typ nawet dać d...py żeby trzymać się władzy.Władek górniku kochany nie sil się ,bo twoi wyborcy zlinczują ciebie,jak się okaże ,że nie ma się gdzie kąpać w Ściennem.Gość ma rację metoda straszenia już się zaczęła.I w kościele czołgaj się na kolanach i łokciach a ludziom w oczy nie patrz tylko zakop się pod ziemię ze wstydu.Nam referendum burmistrza po uzgodnieniach nie jest potrzebne bo tyle będziemy wtedy mieć do powiedzenia co ci ludzie na swoich gruntach co nie chcieli podziałów i drogi a władza i ty zrobiliście to na przemoc.To jedyny wasz sposób działania -przemoc.

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkańcy

Ostatecznie władza jak zwykle kończy swoje wpisy kłamstwami.

I tak Panie Szafran demaskuje się ludzi ,którzy dla kariery są gotowi sprzeniewierzyć się podstawom bytu mieszkańców.Zarówno burmistrz jak i rada a także pan , nie wykazaliście się bystrością umysłu a oszukiwanie społeczności jest haniebne.Pańska zagrywka na sesji była jak widać po wpisie perfidną zmyłką w celu oszukania społeczeństwa. Burmistrz żadnej łaski nie zrobi , gdyż Ustawa o referendum , daje takie przyzwolenie społeczeństwu, jeżeli mieszkańcy czują się oszukiwani i pomijani w tak ważnych sprawach. Szkoda czasu i słów nie ma o czym rozmawiać z człowiekiem, który będąc radnym podaje nieprawdę. I na dodatek robi to tylko ze względu na swoją karierę. Wątpię czy na kłamstwach można ją zrobić. Chociaż przyglądając się działaniom gminy, można odnieść takie wrażenie. Jak wiadomo ani burmistrz, ani rada nie przejawili chęci rozpoczęcia tej drastycznej sprawy od przeprowadzenia referendum, a więc proszę sobie władzo nie przypisywać mądrości społeczeństwa.

Odnośnik do odpowiedzi

wladza czy male "w" czy przez duze "W" musi sluzyc spoleczenstwu , a nie odwrotnie. To wy wladzo jestescie na sluzbie u spoleczenstwa ale co zrobic jak cham z parobem dorwie sie do wladzy? Macic , brac co mozna bo spoleczenstwo nie ma wplywu na wasze decyzje. Tego nie bylbym taki pewny. Poprostu, dzieje sie tak drodzy Panstwo , poniewaz wiele lat pracy tego pulku racinowskiego zamieszalo im w glowach (szczegolnie ze zostali wybrani ponownie) ze spoleczenstwo, prywatne wlasnosci naleza do nich tj jest do wladzy i nikt nie ma prawa sie nawet odezwac.... nie ma prawa dopuki, doputy nie odwazy sie odezwac. Ja widze tutaj ludzi czynu co dbaja o ta Gmine, co chca dobra tej Gminy .Natomiast ty wladzo przez male "w" juz pozjadales wszystkie rozumy Swiata. Tak ci sie wladzo przez male i duze "w" tylko wydaje. Jest prawda ze ciezko sie do waszych tylkow/ zadow.. dobrac, ale nikt nie powiedzial ze to jest NIE MOZLIWE!!! Piszcie ludzie i to operujac faktami i nazwiskami nie bojac sie niczego, bo to co tutaj piszecie wyplywa ze Spolecznej inicjatywy i wlasnie Wy ich reprezentujecie jako mieszkancy Inska. Nie pisz wladzo "w" ze na palcach jednej ręki można was policzyć na tym forum, a wypowiadacie się w imieniu wszystkich Ińszczan. W koncy wy wladzo reprezentujecie przez 15 radnych plus burmistrz cala Gmine tj 5000 ludzi. Dlaczego kilku nie ma prawa reprezentowac tez tego spoleczenstwa na tej stronie w dobre imie spoleczne, piszac co sie nie podoba, piszac o waszych klamstwach i bledach? I dobrze , ze tak sie dzieje. Wladza powinna odpowiadac ludziom na kazdy temat w sposob ktory rozwiazuje sytuacje a nie zaognia dolewajac benzyny do ognia....BEZ KLAMST. Tutaj mozna widziec jaki tepy jestes "w' . Na tej stronie wladza "w" juz wielokrotnie oklamal spoleczenstwo w imie wielkiej wladzy "W" !!! Wiec o czym pisze "w"? ;)

Dajcie propozycje, bez klamstw, zmiencie cos dla dobra Gminy i piszcie tutaj jak zamierzacie zmienic to co sie SPOLECZENTWU nie podoba! Nie , twoja tempa glowa broni dalej ZWIROWNI .... tego nazecia zatraty Gminy za pare srebrnikow . Przeciez to nie trzeba byc Geniuszem aby stwierdzic na podstawie ostatniej sesji i tego co tu pisze "w" ze za pare srebrnikow sprzedaliscie Gmine!!! Kazda reka radnego podczas ostatniej sesji za TAK jezeli chodzi o ZWOROWNIE jest reka ZDRADY Gminy i Spoeczenstwa tej Gminy ktora Wam zaufala a tak szkaradnie ich wszystkich oklamaliscie!!!!! icon_twisted.gif

Wy wladzo narazie nie zauwazylem co tak naprawde dobrego zrobiliscie natomiast tych kilku tutaj przynajmniej pisza prawde. Zobacz tumanie male "w" ilu ludzi czyta to???? wtedy bedziesz mial prawdziwy obraz co tutaj naprawde sie dzieje. Narazie nic dobrego dla "w" i "W". icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście strona Ińskiego Forum Samorządowego na której pisali że są przeciwni żwirowni już nie istnieje. Wiedziałem że tak będzie więc zrobiłem sobie jej kopię :D Żebyście nie myśleli że jesteście cwańsi od nas :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Władza,która działa przeciwko swoim mieszkańcom nie zasługuje nawet na tę nazwę nawet przez małe w. To po prostu zlepek nieuków, którym się łatwo żyje za nasze pieniądze.Prawdopodobnie nikomu nawet nie przyszło do głowy,że burmistrz będzie działał przeciwko ludziom. A tak się niestety stało i to nie tylko w kwestii żwirowni lecz także prawa własności . Władza zmieniając fikcyjnie zapisy starego planu , zmusza do płacenia podatków wbrew zapisom, można liczyć że niedługo odda nadpłacone pieniądze wraz z odsetkami. Genialny burmistrz tworzy nowy plan wbrew prawu, wbrew zgłaszanym wnioskom, udając przy tym że nic nie wie o nieustawowych zapisach IPK. Obrażać można władzę, która chce dobrze. Ale matołów trzeba krytykować i wytykać im błędy i oszustwa. Inaczej potrafią wleźć człowiekowi na łeb, tylko dlatego,że podpierają się stołkiem. Zaczyna się straszenie ludzi (czytaj:pracowników).Niedługo więcej szczegółów i tych tępogłowych przywódcach.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo...brawo "kowal". 100% dobry komentarz. Ja tez jeszcze nie dawno dostalem prywatne emaile od ludzi ze skarga ze mieszkancy boja sie wladzy bo wladza ma wplyw na prace i jak ktos zaczyna cos mowic zgodnie z prawda... zaczyna sie szantaz wladzy przeciwko mieszkancom Gminy ze albo nie dostana pracy albo ja straca. To jest zwykla LOBUZERIA a nie wladza. Z gnoju przyszli i do gnoju wroca. Ludzie nie bojcie sie ale piszcie tutaj nawet pod roznymi pseudoninami i to nazwiska jak i fakty tych geniuszy w kaloszach.

Z TEJ STRONY WAS NIKT NIE WYKAPUJE. Ta strona jest demokratyczna i nikt nie ma wplywu ani nie moze szpiegowac jak ta cala kupa towarzyszy z Gminy. icon_exclaim.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Z TEJ STRONY WAS NIKT NIE WYKAPUJE. Ta strona jest demokratyczna i nikt nie ma wplywu ani nie moze szpiegowac jak ta cala kupa towarzyszy z Gminy. icon_exclaim.gif

Miło mi to słyszeć, że strona przypadła Panu i innym do gustu. Jeżeli mogę sobie pozwolić to dodam, że to jest wspólny sukces. Zarówno mój, ponieważ sprostałem wymaganiom internatów, jak również samych internautów bez których to forum nie miałoby racji bytu. Zapewniam, że będę starał się udostępniać coraz więcej narzędzi dzięki którym internauci będą mogli wyrażać swoje poglądy. Niemniej jednak ponownie napiszę coś co może niektórym się już wydawać nudne ale istotne z punktu widzenia administracji. Forum dyskusyjne z założenia oznacza miejsce w którym spotykają się ludzie o odmiennych zdaniach. Mając to na uwadze istotne jest to by podczas dyskusji zachować kulturę słowa pisanego. Kto wie, może w przyszłości uda się doprowadzić do tego by mieszkańcy mogli nawiązywać do swoich problemów w formie multimedialnej lub też stworzenie interface'u, który umożliwi anonimową dyskusję między przedstawicielami władzy a mieszkańcami. Są to dość odważne propozycje z mojej strony ale warto inwestować pieniądze w tego typu przedsięwzięcia. Zwiększanie świadomości zarówno władzy jak i mieszkańców o wzajemnych stosunkach, które ich łączą może się tylko przysłużyć wspólnemu dobru.

Summa summarum jeżeli ktokolwiek miałby jakieś pytania to proszę się ze mną kontaktować poprzez e-mail: [email protected] :)!

Pozdrawiam :)!

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Neko, serdeczne dzieki za te cieple slowa. Mieszkancy Gminy naprawde mile na to patrza i beda napewno coraz odwazniej tu pisac o swoim zadowoleniu i nie zadowoleniu na podstawie faktow jakie dzieja sie w tej na dzisiaj smutnej rzeczywistosci Gminy ...moim zdaniem , tylko dzieki nie udolnej Wladzy, ktora zapomniala od wielu , wielu lat o sluzbie spolecznej, przez wielkosc pensji i sile wladzy samej w sobie. Przeciez to jasne jak slonce ze ich obowiazek jest sluzyc spolecznosci Gminy a nie ich prywatnej dumie czy interesom. TO NIE JEST WLADZY PRYWATNY INTERES - GiM INSKO!!! Im wiecej bedziemy wspolnie pisac tutaj o tych bledach , tym szybciej ta nie ciekawa wladza (wybrana na sile) bedzie musiala sie liczyc z opinia publiczna. Pozdrawiam. J Gier

Odnośnik do odpowiedzi

Uderz w stół a "władza" i "kopacz" się odezwą. To pieski tej władzy z gminy i żwirowni. Ich rolą jest plucie na mieszkańców, dzięki którym o dziwo egzystują jako urzędnicy. Z tego co można powiedzieć o atakowanych , a znam ich bardzo długo,mają gdzieś wszystkich głupoli , którzy ich atakują. To ludzie niezależni od miejscowych smrodów a więc nie mają żadnych interesów osobistych. Bronią po prostu za beznadziejnie tępą władzę bytu mieszkańców i "credo" gminy. Łatwo spieprzyć na sto lat wszystko, odwrócić się już rozpoczętych procesów nie da.Proszę w ich imieniu , aby tym pustogłowym , nic nie odpisywać. Państwo M , tak jak i wszyscy normalni, z nikim nie powiązani mieszkańcy gminy Ińsko, a także , a może przede wszystkim Ci co nabyli tutaj działki zasługują na szacunek. Skoro nie mogą na to liczyć od władzy lokalnej, Burmistrza i Rady, to skupili się wokół mieszkańców rozumiejących problem i chcących zapobiec tej tragedii. Nie ma ona żadnego, powtarzam ,żadnego przełożenia na zyski w postaci opłat czy też fikcyjnych miejsc pracy.Wracając jeszcze do ww dupków reprezentujących "miejscowe interesy", nie ulega wątpliwości,że mają kontakt Z Burmistrzem i jego z-cą, bo to oni przyjmowali wniosek w sprawie referendum.A to oznacza, że tupet i bezczelność tych oszołomów graniczy z ich bardzo niskim stopniem rozwoju umysłowego.Jak wiadomo tacy ludzie nawet przed sądem nie odpowiadają za swoje czyny , a więc do budy pieski i siedzieć tam cicho, bo szkoda na wasze odzywki odpowiadać. O to samo proszę wszystkich piszących, chociaż zdaję sobie sprawę ,że aż ręka świerzbi. Zachowajmy odpowiedni poziom , gdyż wymaga tego powaga sytuacji.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów w tej niezależnej witrynie internetowej. Jak wiem tematem numer jeden jest rola burmistrza i jego ludzi w pomocy doprowadzenia do uruchomienia śmiercionośnej dla gminy żwirowni. Oczywiście niestrudzeni kłamcy reprezentujący zarówno burmistrza jak i spółki S.A. robią co mogą,aby opluć ludzi wierzących w tragiczne skutki powstania takiej inwestycji. Można to zrozumieć, bo hieny zawsze liczą na pieniądz. Stanowi on fundament wszelkiego zła, ale z drugiej strony niemożna bez niego żyć.A więc po trupach do celu. Tak jak w wyborach ludzie burmistrza opluli przeciwników a sam wódz skłamał w swoim programie wyborczym i dzięki temu uzyskał taką przewagę nad przeciwnikami. Jak powiedział jeden ze starszych panów - " ja wierzyłem w pańskie zapewnienia,że nigdy nie dopuścicie do budowy żwirowni, spalarni, itp" - został oszukany i głośno o tym mówi. Ilu ludzi tak naprawdę zostało oszukanych???? Burak, bo nie mogę inaczej mówić o człowieku nie mającym honoru, wyparł się swoich słów, a wręcz zarzucił starszemu człowiekowi,że go pomawia.Taka przepychanka będzie trwała aż sprawa się nie wyjaśni, nie zakończy OSTATECZNIE.Wśród ludzi zdesperowanych głupotą władzy nie ma bohaterów, opcji politycznych, układów, dążeń do stołka. To nie jest walka o władzę,przynajmniej teraz. To jest obrona bytu gminy i nie dopuszczenie do jej zniszczenia na wieki. Tego nie da się odkręcić , jak machina już ruszy. A co pokazał swoim radnym, aby tak bezmyślnie i przedwcześnie zagłosowali ?? Nic , bo sam jak przysłowiowy burak nic na ten temat nie wie. Jedynym argumentem na tak jest zdobycie pieniędzy do budżetu. Nie będą one wielki, nie stanowią wg.podanych danych nawet 1 mln złotych. A więc głupota nie zna granic. jednym pociągnięciem, zbałamucono radnych a przede wszystkim wszystkich mieszkańców gminy. Przez ponad 30 lat nie rozwiązano problemu jazdy samochodów żwirków, a tu nagle stanie się cud inwestycyjny!!!! Czyżby???? Jak znam życie to kolejny propagandowy przekręt. Wiadomo,że przedstawiciele żwirowni są gotowi na wszystko, a więc liczą się z ogromnymi wydatkami na fikcyjne badania, zastraszanie ludzi, obiecywanie miejsc pracy, opluwanie przeciwników ( wynajęli już do tego nawet ludzi, jeden z nich to "władza").Moim marzeniem jest dotarcie do mieszkańców gminy poprzez to forum. Nie mam czasu, ani ochoty na przekonywanie , nieprzekonanych. Oni są już straceni, ale odnoszę wrażenie,że nie jest to duża ilość ludzi. To raczej powiązani przez lata ze żwirownią i ich przełożonymi byli pracownicy, kierownicy i byli dyrektorzy.Na szczęście to nie jest duża ilość mieszkańców. Wierzę nadal w rozsądek i mądrość wszystkich mieszkańców.Postaram się przedstawić w najbliższym czasie zapisy prawdziwych badań i ich prognozy na gminę. z drugiej strony pokażę przygotowaną na obecną sytuację fikcję podpartą kilkoma nazwiskami z tytułem doktor. No cóż, ci mędrcy tutaj nie mieszkają. A gdyby nawet gmina zapadła się w tę dziurę, to też ich nie obchodzi.Oni za swoją pracę otrzymali stosowne honorarium i teraz myślą już o następnych zleceniach. Bo życie się toczy dalej a money, money jest coraz bardziej potrzebne. Zakończę dzisiaj pytaniem.Dlaczego burek i jego radni się teraz tak śpieszyli i na dodatek kłamali, dając do rąk radnych zakres udokumentowanego złoża, odmienny od tego zatwierdzonego na sesji??? Dlaczego jak wynika z informacji dostarczonej radnym wcześniej nic nie zrobił Racinowski od 28 lipca 2008r , kiedy to spółka dostarczyła pełną , już następną, poprawioną dokumentację wraz z pismem DGŚ/3779/w/08 z dn 28 lipca 2008r ???? Można powiedzieć ,że trzy lata czekał burak na stosowną okazję PRZEMYCENIA ŻWIROWNI, a na dodatek z ewidentnym zamiarem oszukania nawet swoich wiernych radnych. Myślcie mieszkańcy gminy o co tu chodzi? O 8 - 10% dodatkowych pieniędzy do budżetu, które to i tak nie uratują gminę z zapaści finansowej, czy może o swoim bycie na przyszłość??? Przecież całe życie nie będzie burkiem,bo już pokazał,że niewiele umie. Trzeba się jakoś USTAWIĆ, przecież przykład już ma i to u siebie. Myślę ,że niuanse merytoryczne czyli naukowe zostawimy na dalsze części, bo zbyt wiele sensacji na raz mogło by zakłócić Wasze zdrowie, a tego nie chcę.

Odnośnik do odpowiedzi

Hubble, napisales : Przecież całe życie nie będzie burkiem,bo już pokazał,że niewiele umie. Trzeba się jakoś USTAWIĆ, przecież przykład już ma i to u siebie.

LIST DO RACINA...

Ja bym gen Racinowskiego tak nisko nie stawial. NIE DOCENIASZ umiejetnosci wroga jest slaba strona przeciwnika.

To jest slabym punktem strategicznym tej walki w obronie Gminy!!

Racin wie co robi, zdaje sobie sprawe w 100% co robi i ze wzgledu swoich rzadow przez 5 lat plus bycia radnym przez wiele lat, nie mozna nazwac tego wroga spoleczenstwa (wg mojej opini) Gminy ze jest burak i nie wie co robi. Jestem przekonany ze i Racin i wszyscy Radni dokladnie wiedza co robia i co zrobili!!!! Zrobili to z zimna krwia i z wyrachowaniem. Pytanie za co ? Dla kogo? Czemu???? Jak by ktos umial bez spekulacji odpowiedziec na te pytania dzisiaj mielibysmy ta sytuacje rozwiazana. Nastepnie, Pan Burmistrz spytal by sie lub obrazi sie za stwierdzenie ze nazywam go "wrogiem gminy". Odpowiadam, jest Pan wg mojej opini wrogo i zdradziecko nastawiony do wlasnej Gminy i Gminnego Spoleczesntwa.

Pana rzady na to wyraznie wskazuja.

Po pierwsze , sciaga Pan na Gmine bezprecedensowa zgube spoleczne..... zwirownie o KTORA PAN WALCZY DUZO WIECEJ i ZACIEKLEJ JAK KIEDYKOLWIEK O DOBRO GMINY. Mazylem sobie kiedys ze bedzie Pan walczyl o ten kurort - hotel, moje inwetycje. Zawiodlem sie BARDZO. ....ale okazalo sie ze umie Pan walczyc....na podstawie ZWIROWNI

Po drugie, zastraszyl Pan spoleczenstwo swoimi wplywami np kto ma i bedzie mial prace,...co to za gospodarz co straszy (co wynika z opini publicznej tu i tam ....)

Po trzecie: nic Pan dobrego nie zrobil i do konca solidnie w tej Gminie.

Po czwarte: Placze Pan jak dziewczynka i jeczy ze nie ma pieniedzy. Jest Pan tam na stanowisku gospodarza Gminy od 5 lat o co Pan zrobil aby kasa byla? 5 lat i zadnych rezultatow!!! To skandal.

Po czwarte, co to za gospodarz - KLAMCA SPOLECZNY , ktory swoich mieszkancow oklamuje?

Po piate: zastraszyl Pan swoim stanowiskiem i postacia cala Rade Gminy, pracownikow Gminy i zrobil Pan z nich TEATR LALEK. To nie tylko moja opinia ale to jest to co osobiscie obserwuje na podstawie wypowiedzi wielu. Nie moge mowic nazwiskami....bo straca prace. Taki jestes, Racin. icon_twisted.gif

Ludzie , jak chcecie teatr lalek, przychodzcie z dziecmi na sesje Gminy. Radni nie czytaja waznych dokumentow ktore powinny byc podstawa kazdej merytorycznej decyzji Radnych w czasie podejmowania i uchwalania Uchwaly. Jak mozna podjac decyzje za lub przeciw skoro wiekszosc nie zna tematu. Zaloze sie ze zaden z Radnych mowiac za tak nie zapoznal sie z dokumentacja ktora wyrazala by opinie na temat konsekwencji ekologicznych i spolecznych w Gminie!!!!

Radni nie sluchaja spoleczenstwa, Radni robia tak jak Racin ciagnie za sznurki . Tutaj, musze pogratulowac Panu, ma Pan jakies tam umiejetnosci. Zatrzesnac 15 radnymi to trzeba umiec, sztuka nie byle jaka! Gratuluje.

Po szoste, jest Pan nie odpowiedzialny i nie kompetentny prawie we wszystkim co Pan robi. Jeszcze raz pytam, co Pan zrobil raz i porzadnie od prawie 5 lat dla dobra GMINY, nie dla siebie......, oprocz podwyzszki pensji??? Dobry gospodarz jak nie ma pieniedzy w Gminie i budzecie Gminy ...NIE PODWYZSZA SOBIE PENSJI BO NA TO NIE ZAPRACOWAL!!! ..............no , chyba ze Pan Kudla w swojej strategi , zaplanowal ze budzet na to pozwala. To co innego. Malo tez slysze ostatnio o Panu Kozlowskim. PLANISTA, ktory wziol kase za plan i dzisiaj mamy i dzieja sie cuda. Gratulacje dla Kozlowskiego , przyjaciela Racina..... za to ze robia plan na zgube Gminy.... za ponad pol miliona zloty wymysleli wspolnie z Racinowskim i Panem Kudla ze ZWIROWNIA to zbawienie dla Gminy. mam nadzieje ze doszly potezne premie za te nadgodziny dla planu ZWIROWNI. Panie Terebecki, a co dla Pana za te madre decyzje, kiedy podniosl Pan reke za TAK w sprawie ZWIROWNI????... Przeprasza, szykuje sie Pan na POSLA. Rozumiem. Moze i Kozlowski z Panem zamierza jechac do Warszawki aby porzadzic krajem? Mam osobista ndzieje ze nie bo cala Polske zamienicie w jedna wielka ZWIROWNIE dla Europy. Nie zly pomysl. icon_cry.gif

Po siodmeJestem przekonany ze nie ma Pan honoru, czego sam na sobie doswiadczylem. Przykladem bylo to ze od momentu jak kupowalem grunt od Panstwa M. , obiecal mi Pan jako inwestorowi wszelkie poparcie z pomyslem budowy duzego hotelu. OKLAMAL mnie Pan jako inwestora i czlowieka, przez co oklamal Pan cala Gmine. Dzisiaj bylyby juz tam buldozery i bysmy beton lali pod potezny hotel, ludzie mieliby powazna prace.

Po osme. Co to za gospodarz ktory nie ma na deski aby poprawic stan mola na plazy??? O czym to swiadczy. Bierze Pan z budzetu , dzieki podatkowiczom pensje ktora ciagle rosnie i nie ma Pan na deski??? To znaczy ze przy takim gospodarzu nic w tej Gminie nie moze sie dobrego zdazyc.

Po dziewiate: W czasie spotkan ze spoleczenstwem i na sesjach: ...ZACHOWUJE SIE PAN JAK ZWYKLY - PROSTAK, w stosunku do obecnych na tych spotkaniach w kazdym momencie jak tylko pada pytanie z ktorym Pan nie daje sobie rade z odpowiedzia.........., nie umie Pan uczciwie, merytorycznie odpowiadac na prawie zadne pytania pochodzace od czlonkow tego spoleczenstwa......i nie jednokrotnie zauwazylem ze tak samo odnosi Pan sie do Radnych. NIE UMIE PAN POSZANOWAC OPINI PUBLICZNEJ!!!

Np. na jednej z sesji kiedy bylem osobiscie obecny, jeden z miejscowych Policjantow zglosil wniosek o dodatkowe zatrudnienie nowych Policjantow mowiac, ze nie daja sobie rady z lobuzeria bo nie ma ludzi. Odpowiedzial Pan jak zwykly cham do czlowieka, ktory tez wladze reprezentuje , ze nie ma KASY i nie zatrudni Pan nikogo. Zamknol Pan tego Policjanta, ktory przyszedl na sesje z problemem spolecznym do rozwiazania. Pan po chamsku traktuje nawet Policje, ktora naprawde d*** daje co dziennie w walce z przestepstwem narazajac swoje nie jednokrotnie zycie w imie dobrego bytu i dobrego snu spoleczenstwa. Racin, to nie sa chlopcy na sluzbie czerwonych z zomo. Panie Burmistrzu, to nie zomowcy z czasow jak byl Pan dumny i chwalil sie Pan czerwona legitymacja w PGR-ach. Tu trzeba paly schowac, Panie Racinowski. Tu jest wolna i demokratyczna Polska.

To jest POLICJA, stroze prawa w demokratycznym i wolnym Panstwie, w Panstwie z KONSTYTUCJA. Naucz sie szacunku do swoich i spolecznych przedstawicieli prawa!!! Nie ma kasy....oddaj polowe swojej pensji i zatrudnisz nowych dwoch!!! Policja robi wiecej dobra jak Pan kiedykolwiek.

Co to za gospodarz , ktory nie szanuje spoleczenstwa wlasnego , dzieki ktoremu zostal wybrany i przynosi do domu co miesiac kase dla rodziny z podatkowiczow kieszeni??? icon_e_confused.gif

Po dziesiate: Czy Pan tam wogole jest Burmistrzem?....., bo tak naprawde to tylko o Panu w skandalicznych momentach Panskiego rzadzenia , slysze.

Po jedenaste: Co to za gospodarz i wodz ...Burmistrz ktory tak naprawde nie wie co jest dobre dla Gminy a co zle. Co by Pan zrobil bez takich ludzi jak Pan Z. Kudla, ktory ciagle jest pelny dobrych pomyslow.....no i bez tego co ciagle milczy, grzeczny, posluszny, na kolanach B. Terebecki????.......... z tego co doswiadczylem , nie umialby Pan reki z dlugopisem poprowadzic. Teraz niech Pan uwaza, bo wreszcie mamy od maja br nowa Ustawe o personalnej odpowiedzialnosci urzednika. Niech pan tak nie szasta jak kiedys slowem i podpisem. (to tylko z grzecznosci taka uwaga). Nie wspominajac sprawy prawne, merytoryczne.

etc.....Po 99 , stalo sie faktem ze , nie jest Pan dobrym liderem, gospodarzem tej Gminy (wg mnie nigdy nie bylo jednego momentu aby byl Pan dobrym w jakiejkolwiek sprawie). Jest Pan cos w rodzaju nowoczesnego DYZMY, zartu z ojczyzny przez ludzi co dostaja sie do Wladzy.

Co to za lider ktory zada ciagle wypina za pare groszy lub jak byle wrogosc wobec Gminy sie pojawi? Ile razy Panie Racinowski widzialem Pana w akcji , kiedy naprawde potrzeba bylo Panskiej mocnej postawy. Np przy spotkaniu z RDOS i innymi wesolkami np z IPK. Dal Pan tam zupelnie d..... po przez to, dzisiaj inwestycje w Mialce cierpia. Poprostu, dal Pan sie zgwalcic jak bezbronny kaleka. Powstaje ZWIROWNIA i nie ma nikogo z wielkich opinodawcow z IPK.......... az dziw bierze. Sprawa taka glosna a Panstwo Tracze spia. Obudzcie sie towarzysze!!! Tu Wam IPK niszcza a wy nic. Ja mialem dziure oczyszcic a zaraz was koledzy mialem na karku ....bo mi Z. Kudla tak poradzil....podobna taka procedura. Procedura dla takich jak ja. Nie dla innych, np NIE dla Pana Zimnickiego. Pana Zimnickiego procedury nie obowiazuja. Chyba tak sie umowili z Racinem u Racina na grilu. :( Szkoda ze mnie Pan Burmistrz nie zapraszal na te grile na swoje pole). Moze dzisiaj by sie budowal 10 pietrowy hotel w Mialce.

Takich sytuacji widzialem i doswiadczylem wiele obserwujac Pana od lat. Jest Pan natomiast wielki, SILNY WODZ WOBEC LUDZI SLABYCH, co robi z Pana tchurza a nie lidera...tak jak to powinno byc tzn. czlowieka czynu dla dobra Gminy.

Panie Racinowski, ja bym mogl napisac o Panu NOWELE pt.: " CZEGO NIE WOLNO ROBIC JAKO LIDER (?) BURMISTRZ". Piszac o Panu trzeba byloby zaznaczyc , ze jak nie bedziesz robil jak ten , staniesz sie wspanialym wodzem spoleczenstwa. Jest Pan odwrotnoscia lidera, wodza, przywodcy i z tego MUSI sobie zdac sprawe te Spoleczenstwo w Gminie.

Nie,........ niech Pan juz nie mysli. Nie , ........ja nie jestem Panskim wrogiem. Jestem przyjacielem tego spoleczenstwa poniewaz juz taka moja natura od pokolen, ze nie umiem patrzec obojetnie na krzywde spoleczna w ktorej Pan tak bardzo uczestniczy. Bez zadnego zludzenia!!! Stalem sie Panska opozycja ktora Panu w 1% NIE UFA. Jest Pan msciwy, zly, zawistny, narzekajacy cudotworca dziwnosci. PAN NIE LUBI LUDZI, Panie A. Racinowski. Pan kocha tylko siebie przez co dba Pan tylko o siebie. Te spotkania po cichu..... z dziwnymi ludzmi , gdzie po cicho opracowuje Pan rozne dziwne strategie. Np. Z Panem Zimnickim gdzie wspolnie opracowywaliscie dobro Pana Zimnickiego zapominajac o poprawnym i sprawiedliwym wobec wszystkich wlascicieli gruntow , przygotowywaniu Panow Zagospodarowania. Co by tam Pan bez Pana Kudly zrobil? Teraz, zastanawiac sie bedziecie (znajac Was) jak tu wiecej Gierowi dokuczyc i nie dac z zemsty za te walki i przeciwstawienia sie tej dziwnej i nie do zaakceptowania przez Was ...moje opinie. icon_cool.gif

Jak by sie Pan pytal, czemu to pisze? Pisze, bo mam dosyc takich liderow jak Pan, dzieki ktorym nasza/ moja ojczyzna CIERPI.

Jak mozesz Racinowski tak poniewierac tymi ludzmi i ta Gmina. ZAUFALI CI. Ktos, kiedys napisal: DAC CHAMOWI ZLOTY ROG.............to bedziesz mial wesele. Wstyd mi za ciebie bo sam jako uczuciowo zwiazany z ta Gmina , czuje sie jak bym i ja po tym i w tym twoim g...... ktore narobiles.....musial sie paprac. Masz w rekach towarzyszu Racinowski Gmine. Szanse ktora juz postradales poprzez oszustwo wyborcze wobec spoleczenstwa Inska. OSZUKALES NAS, OSZUKALES ICH.

Mam nadzieje ze przyjmie to Pan bez dumy. Jak Pana obrazilem prawda, to przepraszam. Jak szuka Pan satysfakcji, prosze bardzo ....spotkamy sie w Sadzie. Nie ma problemu. Takie jest moje zdanie i tego nie zmienie....chyba ze CUDA SIE POROBIA w Gminie.

Cuda sa i byly, czego dowodem jest dzisiejsza ZWIROWNIA i Panskie KLAMSTWA wobec Spoleczenstwa , jako Burmistrz GiM Insko , jako czlonek PO. icon_idea.gif

Wg mojej opini, na miejscu kolegow z parti PO , Radnych jak i spoleczenstwa Gminy , wstydzilbym sie byc blisko Pana czynow. Na ten temat bede rozmawial juz w nie dlugim w czasie mojego pobytu w Polsce z przedstawicielami wyzszej Wladzy politycznej i z Pana przelozonymi z parti PO. icon_rolleyes.gificon_question.gif

RACINOWSKI - SAMORZAD, PROSZE NIE MYLIC Z SAMOWOLA!!!!! To sa zupelnie inne sformulowania!!!! icon_idea.gif

PS.

OSOBISCIE WIERZE, ZE JEDNYM Z GLOWNYCH SPOSOROW PANSKICH WYBOROW 2010 BYLA Firma: Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. (SKSM) przy czym i niektorzy Radni skozystali
i naiwna spolecznosc Gminy.
Wedlug mojej opini, nie ulega to watpliwosci. No bo jak inaczej. Prowadzacy kampanie wyborcza.... kim byl ten facet? icon_redface.gif ....kto wie? Prawda juz nie dlugo zobaczy swiatlo dzienne.
Odnośnik do odpowiedzi

Swięta racja Panie Gier ,święta .Ale on świętości nie uznaje.Żal czytać ,że to jednak prawda jest.Też zamieszkalem w tej gminie z miłości do tych uroków ale aż takiej wyobraźni i takich planach zagłady tej perły województwa nie wyobrażałem sobie .Nawet w najgorszych snach.Obiema rękoma podpisuję się pod tym co Pan napisał. :(

Odnośnik do odpowiedzi

Panie "Olo". Dziekuje za poparcie ale tu nie chodzi o racje. Racja nam nic nie daje. W tej chwili juz jest wrecz walka z tymi silami zlego wobec Gminy. Tu , tylko czyny, skargi , informacje do wyzszych / opozycji dadza rezultatu bo i prawo oni umieja przekrecac. To trzeba wziasc szczegolnie pod uwage. Pozdrawiam. J G

Odnośnik do odpowiedzi

Czy podobną karierę nie robi pucybut ze Ściennego i ci beznadziejni jego sługusi!!!!!

Historia życia 26-letniego dziś Łukasza Tuska przypomina amerykańskie marzenie o bogactwie. Tam wzorem jest droga od pucybuta do milionera. U nas: od pomocnika tapicera do posła

Poseł Platformy Obywatelskiej zaczynał dorosłe życie w fabryce mebli. Nie zarabiał nawet tysiąca złotych. Ale dzięki temu, że ma to samo nazwisko co lider partii, dostał się do parlamentu. I tu rozkwitł.

Dresy i klapki zamienił na eleganckie garnitury i półbuty. Z rozpadającej się chałupy zrobił lśniący, wyremontowany dom. Wreszcie groszową pensję zamienił na 12,5 tys. zł co miesiąc.

W 2007 roku Tusk wszedł do sejmu. I to dosłownie, bo nie miał wtedy samochodu. Teraz ma opla astrę kombi, a w ubiegłym roku sprawił sobie terenowego Jeepa Grand Cherokee.

Ale mimo to dalej narzeka. – Od pięciu lat nie byłem na takich prawdziwych wczasach. Gdy tylko miałem trochę wolnego, remontowałem dom. A w tym roku też nie będzie wakacji, bo trzeba pracować w sejmie – żali się Faktowi.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Poseł: Mam 5500 zł emerytury z Sejmu. A do tego...

Odnośnik do odpowiedzi

No i "wywłoczka'" sama jako zdolna sekretarka się zdekospirowała.Teraz broni swojego buraka , bo jest wiernym pieskiem. Wtedy też była ale się "wywłoczyła" i teraz dołączyła do stada baranów . Niestety takich głupiutkich sekretarek jest tam więcej. Tak się dzieje zawsze , gdy do koryta dopada jedna opcja, brakuje opozycji, a więc hulaj dusza, piekła nie ma.stąd bieda z nędzą w gminie, stąd nawet śmierdzące i niszczące środowisko (żwirownia) są zbawieniem dla władzy, która nie ma żadnych pomysłów na rozwój.No , może poza podatkami. Bo to nie wymaga od takich "wywłoczek" myślenia. A więc pisz sobie w pracy co chcesz, Nie od dzisiaj wiadomo, ze jest was tam cała niepotrzebna zgraja.Oczywiście macie swojego basiora. Pamiętajcie tylko nieroby że gmina nie jest waszą własnością a pieniądze bierzecie za lizanie d*** a nie pracę ( z małymi wyjątkami).

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni mieszkańcy naszej gminy.Tak jak przewidywałem lizodupy buraka w porozumieniu z hienami żwirowni przystępują do ataku. Ci szubrawcy uznali, że dobrze by była skłócić mieszkańców gminy na zasadzie wtykania kija w mrowisko.Uznali więc ,że warto na swojej zafajdanej stronie vcity nastawić negatywnie Pana Szulca (kandydata na burmistrza) przeciwko grupie inicjatywnejreferendum. A więc swoim znanym stylem opluwania , chcąc wpłynąć na w/w sugerują co powinien zrobić. Nie biorą jednak pod uwagę zarówno inteligencji Pana Szulca jak i osób występujących w obronie walorów naszej gminy. No cóż, można powiedzieć takim konowałom spier....jcie tępaki, lub wykazać wyższość intelektu osób znienawidzonych przez obecny skład gminy i nie odpowiadać na tego typu zaczepki.Nie trzeba nawet tego szerzej komentować . Jednak celem grupy inicjującej działania przeciwko powstaniu żwirowni, było i jest uświadomienie wszystkim bez wyjątku, jaki los chce nam zgotować obecna ekipa. A to już nie jest sprawa pojedynczych osób , czy też grup związanych z potencjalnymi kandydatami na burmistrza lecz całości mieszkańców tej gminy, także tych nowych. Mam tutaj na myśli tych myślących do przodu i to na około sto lat. Do tego potrzebny jest zmysł przewidywania skutków. Czym niestety nie wykazał się obecny burmistrz ani rada miejska.Jednakże perfidne podjazdy i szczucie ekipy buraka pozostawił bym bez dalszego komentarza. Bardziej interesuje mnie , co z drugim kandydatem na burmistrza, Panem Leśkiwem i ludźmi popierającymi jego kandydaturę. Pan Szulc miał odwagę zająć w tej sprawie stanowisko i to bardzo jasne. Czyżby na taki gest nie było stać kontrkandydata do funkcji burmistrza ??? Z racji na miejsce pracy rozumiem dyplomację milczenia ale nie musi a nawet nie powinna ona dotyczyć jego zwolenników. Czas płynie szybko, być może popłynie jeszcze szybciej i trzeba będzie pomyśleć o nowym człowieku na stołek burmistrza. Zdaję sobie sprawę,że tym razem powinna to być osoba o jasnych poglądach na kierunki rozwoju tej gminy i długoplanowej wizji nastawionej na naprawienie szkód po poprzedniku(-ach). A sprawa nie będzie ani łatwa, ani prosta po spadku jaki zostanie ( osobną kwestią jest zadłużenie gminy).Mijają bezpowrotnie najbardziej dogodne czasy na uzyskanie dotacji UE, tak propagowane przez obecnego burmistrza w programie wyborczym obok oczywiście innych kłamstw. Brakuje wizji rozwoju i stworzenia miejsc pracy, oczywiście poza turystyką , w dziedzinach przyjaznych gminie. Takie firmy istnieją w Węgorzynie, Kobylance, Dobrzanach , Chociwlu.My mamy tylko brud,smród i ubóstwo. A więc proszę się przyglądać działaniom i intencjom potencjalnych kandydatów na burmistrza. W dzisiejszych czasach kłamstwa wyborcze mają krótki nogi. I tylko ludzie odważni, mający wizję wyprowadzenia gminy z tego upadku powinni być brani pod uwagę w przyszłości. A więc i dekownictwo nie jest tutaj wskazane, nawet jeżeli wiąże się to z presją w pracy.Przyjdzie niedługo czas, kiedy będziemy publicznie oceniać z myślenia zarówno mieszkańców jak i kandydatów na burmistrza. Jak Państwo wiecie , na propagandzie nie zajedzie się zbyt daleko.Szczególnie takiej , jaka jest obecnie stosowana przez obecną władzę.Cdn.

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec chociwla

Hubble napisał

" Brakuje wizji rozwoju i stworzenia miejsc pracy, oczywiście poza turystyką , w dziedzinach przyjaznych gminie. Takie firmy istnieją w Węgorzynie, Kobylance, Dobrzanach , Chociwlu."

Nie wiem o jakich firmach mówisz, ale zapewne chodzi ci o spalarnię śmieci która powstanie w Starzycach koło Chociwla, bardzo nas to ucieszyło taki swojski smrodek. Nie wiesz o czym mówisz człowieku, w tych miejscowościach istnieją zakłady pracy , które trują, śmierdzą i hałasują.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz Hubble, jak ci odpowiadają mieszkańcy innych gmin. Jak one się też "rozwijają". Pyszczyć to potraficie doskonale, mamić mieszkańców Inska gruszkami na wierzbie.Nie jest to takie proste jak się wam wydaje,że się pstryknie palcami i gmina będzie "kwitła" tylko z turystyki. Chociaż de facto tak powinno być. Ale życie nie "je bajka" !!"Robisz" na tym forum za wyrocznię, przewodnika i mentora w jednym. Przebieracie nóżkami w kolejce do rządzenia Gminą.Szukasz kandydatów na burmistrza, a sknociłeś kampanię wyborczą "pewniaka" w ostatnich wybo-

-rach. Ucz się a nie "mędrkuj" - chłopaczku !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...