Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie mogę się już doczekać aż będą wybory. Już widzę jak w ruch pójdzie cała machina w postaci przychylnych i mniej przychylnych gazetek. Mieszkańcy znowu będą dostawać liczne odwiedziny i zapewnienia, że żwirowni nie będzie a potem wszyscy zapomną co obiecywali.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wybory w nosie. Niech pamiętają żeby swoje ulotki wyborcze posprzątać a nie zaśmiecają nimi kosze, że nie można z śmietnika korzystać. Tak samo było ze skrzynkami pocztowymi w blokach. Albo nawalone do jednej albo porozrzucane po całym wejściu. A potem nikt z tych świętych w krawatach nie pomyśli, że robi komuś dodatkową robotę. Nowe bruki niech w mieście ktoś wyłoży albo nowy asfalt bo droga wygląda tragicznie. O kałużach na drogach to szkoda mówić bo co mądrzejszy kierowca to zwolni ale już widziałem kilku takich, którzy na nic nie patrzyli i cały chodnik zalali. Po tylu latach i rozmowach ze znajomymi wiem jedno. W Ińsku nic się nowego nie pojawiło i nie pojawi. Drugą kadencją mamy tego samego Burmistrza a rada robi wszystko na przekór mieszkańcom. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Racinowski jadąc do gminy nie wpada w dziury na ulicy? A może lepiej do kratki ściekowej? A wy bezradni na czele z torbą nie widzicie ,że mamy IV świat w Ińsku? Weźcie się kołki niedouczone do pracy bo szkoda na was tych budżetowych pieniędzy obiboki i głupole.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Racinowski jadąc do gminy nie wpada w dziury na ulicy? A może lepiej do kratki ściekowej? A wy bezradni na czele z torbą nie widzicie ,że mamy IV świat w Ińsku? Weźcie się kołki niedouczone do pracy bo szkoda na was tych budżetowych pieniędzy obiboki i głupole.

A co Racinowski ma się dziurami przejmować? jeździ służbowym gratem, tankuje za nasze pieniądze, w razie czego za nasze naprawi podwozie, żyć nie umierać
Odnośnik do odpowiedzi

A co Racinowski ma się dziurami przejmować? jeździ służbowym gratem, tankuje za nasze pieniądze, w razie czego za nasze naprawi podwozie, żyć nie umierać

Startuj na burmistrza.Załatwisz pieniądze na wszystkie bolączki naszej społeczności,będziesz miał niezłą kasę:żyć nie umierać!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Startuj na burmistrza.Załatwisz pieniądze na wszystkie bolączki naszej społeczności,będziesz miał niezłą kasę:żyć nie umierać!!!

Nie śpiesz się z poparciem dla kogoś bo się jeszcze okaże, że te pieniądze znajdzie a wtedy racinowski wyjdzie na debila :D.

Zresztą i bez tego wygląda i robi wszystko żeby jako takiego go ludzie postrzegali bo kto normalny w ulotce wyborczej kłamie, że nie chce żwirowni a potem sam ją przepycha :D?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...