Skocz do zawartości

Dobra biedronka albo żadna


albo albo

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co Michał napisał wynika, że parkingi będą z tyłu budynku sklepu. Nawiasem mówiąc nieźle ten pietras się obłowił i z pewnością miał cynki z gminy i poszli mu na rękę. Przecież tam pracują wszystkie rózie których całe rodziny popierają Andrzeja. Tylko spójrzcie kto tam jest a przekonacie się, że burmistrzunio wie jak się wkupić przed wyborami. Ważne żeby utrzymać swój elektorat i wygrana murowana. No i jak tu nie mówić o głupocie ludzkiej. Z drugiej jednak strony ci co go popierają mają w tym niezłe zyski.

Odnośnik do odpowiedzi

No to chcesz aby była tania biedronka czy żal ci dupe ściska, że Pietras się obłowił ? Przecież przy takim biznesie ktoś musi zarobić !

Chyba, że postulujesz aby pracował dla ciebie non profit !!!

W Ińsku jest pełno miejsca. Może niech Biedronka zrewiduje umiejscowienie sklepu. Gdyby racinowski myślał to by zasugerował jakieś zwolnienie z podatków przez kilka lat. Jest dużo możliwości a pietras nie jest jedyną.

Odnośnik do odpowiedzi

http://img109.images...rimapaginaf.jpg

To co Ci dwaj wyrabiają to dopiero polityczny happening. Jeszcze tych bzdur nie wkleił na portal? Może im wstyd!!!Pokażcie wszystkim swoje polityczne oblicze i nie wytykajcie nam.

A już myślałem, że Szafran nigdy do sądu nie pójdzie. No ostatnio dużo dobrych zmian zachodzi w opozycji.

Cała strona Ińska to jeden wielki portal do promowania.

Odnośnik do odpowiedzi

Portal ińsko jest dobrą stroną. Daje nam na bieżąco co dzieje się w gminie. Nie ma co się czepiać ludzi którzy chcą dobra wspólnego. Ty tu radny nie siej propagandy przeciwko opozycji. Brawo Panie Szafran i Kupczyński za odwagę.

Odnośnik do odpowiedzi

Już widzę wywód Włodka!

Dzisiaj ukazał się artykuł w 7 Dni Powiatu w którym szeroko poruszamy problemy naszej gminy hahahaha

Jak na razie ani Michałek ani krokusik głosu nie zabrali.....

Macie problem z komunikacją??????

Popatrzcie sobie na podniebienia może zobaczycie kim jesteście....

Odnośnik do odpowiedzi

Ja go dzisiaj widziałem i ma się całkiem dobrze.A ty nie masz kaca po wczorajszej sesji.

Powiem tak. Wam pluć w oczy to powiecie że deszcz pada.. Jesteście zwykłymi prymitywami ,żyjącymi z mieszkańców. Nie produkujecie nic. ani nie przetwarzacie nic, co by przynosiło dochód. Wasza egzystencja odciska piętno zagłady dla mieszkańców. Nawet jeżeli nie rozumieją zachodzących przemian w kierunku upadku przy całej bezczelności burmistrza i obecnej rady złożonej w większości z ludzi niewykształconych. To jest klika na miarę obecnej epoki przemian dla złodziei i oszustów.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden z dziennikarzy zgłosił się ostatnio z zapytaniem czy będzie mógł wykorzystać kilka naszych tekstów z portalu. Mówił, że będzie pisał o Ińsku. Nawet nie wiedziałem, że zrobił to tak szybko. Problemu z komunikacją nie mam cały dzień byłem w Szczecinie. Artykułu jeszcze nie czytałem więc nie wiem co w nim dokładnie jest jak dostanę gdzieś gazetę to będę wiedział o co takie poruszenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Aleeee daj pokój waść. Nie fatyguj się nic ciekawego. Stare dzieje. Tylko wartało by cały artykuł zapodać więc jak już dojdziesz to zrób to czem prendzej. Bo będą się pastwić na was do bólu. Tak na prawdę nie ma o co.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Jesteście chorzy, najpierw płaczecie i biadolicie , że w Ińsku jest drogo, każdy tylko narzeka, że monopol jest na kilku cwaniaczków, a jak pojawia się światełko w tunelu to zniszczycie wszystko. Teraz wam powierzchnia nie będzie odpowiadać? Kurnik? to na rower i do Węgorzyna heja:) Tak to jest z głupkami. Teraz głosujcie jaką długość czułków musi mieć wasza "ińska biedroneczka" :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteście chorzy, najpierw płaczecie i biadolicie , że w Ińsku jest drogo, każdy tylko narzeka, że monopol jest na kilku cwaniaczków, a jak pojawia się światełko w tunelu to zniszczycie wszystko. Teraz wam powierzchnia nie będzie odpowiadać? Kurnik? to na rower i do Węgorzyna heja:) Tak to jest z głupkami. Teraz głosujcie jaką długość czułków musi mieć wasza "ińska biedroneczka" :)

Biedronka to pewien standard i tego nie jest w stanie spełnić Pietras, chociaż poszedł dobrym torem , to nie przewidział tych technicznych parametrów. To ma być sklep a nie jak pisze obronica z cytatu "kurnik". Takie kurniki stanowią wszystkie pozostale sklepy, gdzie jest g.wno, mydło i powidło. To nie ma nic wspólnego z handlem przez duże H.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...