Skocz do zawartości

Szafranowy portal


Do radnego szafrana

Rekomendowane odpowiedzi

spadaj palancie

Czemu spadaj? Co Włodek lepszy jest od Racina? Racin protokoły daje po trzech miesiącach na bip a ten już robi to samo dzień przed kolejną komisją! Ale grupa wzajemnej adoracji ha ha ha jeden wart drugiego no i co ten wasz Włodek takiego robi ? Taki sam drugi Racin ale zamęt to wy umiecie zasiać!!!

Odnośnik do odpowiedzi

przecież to Włodek Włodka broni , jako fakt i inni . To przypomina do złudzenia wpisy na vcity . Kiedy to on robił najwięcej wpisów i rozmawiał sam ze sobą . Tutaj miał swój debiut jako Władza i też się ośmieszał i groził innym w podobny sposób . Oj Włodek robisz z siebie pośmiewisko zawiodłeś mnie całkowicie .

Odnośnik do odpowiedzi

:lol: :lol: masz rację mleko , szafran jest obecny ciągle na tym portalu . Problem jest w tym że im mu lat przybywa jest coraz bardziej głupi i arogancki , nic tu nie pomogą dla jego reputacji filmiki . Mamy jeszcze Michała i chwała mu za jego pracę .

Odnośnik do odpowiedzi

masz rację "łysy głupku" ten łysy szwab jest tu ciągle obecny, a że mało nie zasika w majtosy bo tak bardzo chce być burmistrzem to cały czas psuje tu atmosferę, teraz się uczepił Szafrana bo się boi że z nim nie wygra wyborów

Odnośnik do odpowiedzi

mnie nie interesuje czy "mleko" to jakiś Niemiec czy nie i co on ma za problem z szafranem. Mnie interesują bardziej fakty .

Biorąc pod uwagę że wielu ślązaków ma się za lepszych i większych Niemców od rodowitych jestem w stanie sobie wyobrazić że szafran sam się podszywa pod tego Niemca i prowadzi rozmówki krasomówcze . Jak to miało już wcześniej miejsce kiedy nosił nik "krokus" to jego stare praktyki .

Po tym co usłyszałem w kinie to ten Pan z Niemiec nie ma zamiaru wcale kandydować , więc sprawa jest jasna i zamknięta moim zdaniem ,czego nie mogę powiedzieć oceniając poczynania szafrana .

Po tym jak w czasie referendum jako "władza" totalnie się zbłaźnił i sprzedał nasze wspólne ideały szczekając na organizatorów referendum i plując na nich , obecnie narodził się jako "fakt" o czym coraz bardziej można się przekonać czytając ostatnie wpisy , są one niby obiektywne , trochę ganiące , jednak mają zdecydowany wątek chwalący jego poczynania . Na początku nie zwróciłem na to uwagi , jednak te kilka ostatnich wpisów dało mi wiele do myślenia .

Nie zauważyłem natomiast żeby jak domniema szafran ten pan z Niemiec starał się tutaj lub w innych miejscach zdobywać wyborców , lub pisał o sobie w superlatywach aby zrobić grunt pod wybory . Naturalnie jeśli to on tutaj pisze .

Zastanawiają mnie ciągłe wyzwiska szafrana pod adresem tego Pana z Niemiec i wielu innych , czytając wcześniejsze wpisy nie widziałem powodów do takich skrajnych poczynań . Uważam za bardzo ubliżające domniemanie szafrana iż tylko jedna osoba go krytykuje . Za kogo masz szafran resztę mieszkańców gminy - za idiotów których można jak ci się podoba prowadzać za nosy i ich oszukiwać .

Jestem zdania że po tak drastycznej wpadce ze żwirownią był świadom że musi coś zrobić aby całkowicie się nie spalić u mieszkańców . Moja ocena co do jego obecnej aktywności jest jednak krytyczna , gdyż pomimo to że nagrania z sesji służą mieszkańcom , to głównie chodziło szafranowi o samo inscenizację i oklaski od potencjalnych wyborców które miałyby dać nam zapomnieć że on jako opozycja nie przyłączył się do naszych protestów odnośnie żwirowni i zdradził nasze ideały .

Jak to wcześniej miało miejsce z Szulcem , oraz jeszcze wcześniej z racinem kiedy zaproponował racinowi iż chciałby zostać jego radnym , lecz został odrzucony jak czytam w jednym z wpisów .

Ktoś może słusznie zapytać czemu krytykuję nie robiąc nic samemu , niestety zdrowie i wiek nie pozwalają aktywniej włączyć się do tych działań na rzecz gminy , popieram jednak zdecydowanie każdą formę działań jak to miało miejsce w sprawie żwirowni ,i zawsze tam gdzie mogę pomagam . Jestem jednak zdecydowanym przeciwnikiem tych którzy pod płaszczykiem wspaniałych idei ukrywają swoje prawdziwe intencje i zamiary starając się omamić ludzi fałszywymi wpisami jak ma to miejsce na tych stronach . Wcześniej byłem zadania że z opozycją możemy wiele wspólnie zdziałać , teraz niestety widzę że to nie jest ta opozycja na jaką czekaliśmy .

Nie darzę zaufaniem kogoś kto nie tylko jest największym intrygantem na tym blogu i którego zakres obelg jest nieograniczony , ale również we wcześniejszym czasie na wszystkich którzy pisali krytycznie o poczynaniach szafrana , donosił do prokuratury , wyzywał nie przebierając w epitetach , kasował krytyczne wpisy i straszył rękoczynami .

Odnośnik do odpowiedzi
Po tym co usłyszałem w kinie to ten Pan z Niemiec nie ma zamiaru wcale kandydować , więc sprawa jest jasna i zamknięta moim zdaniem ,czego nie mogę powiedzieć oceniając poczynania szafrana .

Ty niemiecka szmato! Wiem kto był w kinie. Byłeś tam i ględziłeś trzy po trzy. Jeden wielki bełkot matoła z łysą glacą i przesiąkniętym niemieckim "miękkim" rozumem. Jeszcze powiedz polaczku, że masz psa owczarka niemieckiego i jesteś stu-procentowym niemiaszkiem.

Ktoś może słusznie zapytać czemu krytykuję nie robiąc nic samemu , niestety zdrowie i wiek nie pozwalają aktywniej włączyć się do tych działań na rzecz gminy , popieram jednak zdecydowanie każdą formę działań jak to miało miejsce w sprawie żwirowni ,i zawsze tam gdzie mogę pomagam .

Po twoim wyglądzie to mi na starego nie wyglądasz! Tylko na scharowanego niemieckiego najemnika! Ty masz czelność pisać o podszywaniu się Szafrana? A kim ty jesteś, że robisz z siebie staruszka a jesteś zdrowym byczkiem co to na starą bmw-icę myśli, że dziewuszki z wioski wyrwiesz? Jesteś zwykłym burakiem. Człowiekiem który śni o bajecznej sielance w kraju. Ale już na zawsze zostaniesz niemiecką miernotą. Nie czepiaj się Szafrana ani ludzi z Ińska bo wiesz o nich tylko tyle ile kupujesz w sklepie u pomidora. Nie zrobiłeś nic dla referendum dupku i nie przypisuj sobie zasług. To twoje bycie w kinie tylko spowodowało, że żwirownia skarżyła organizatorów do sądu. Parchu siedź tam sobie i nie wytykaj nosa poza granice rajchu!!!!!! Powiedz lepiej, że nie masz takich możliwości jak Radny i szlak cię trafia, że on wypływa. Bałmwanie ocknij się i przestań mówić źle o człowieku który już dużo zrobił dla gminy. Innych twoich wypocin nie należy omawiać bo szkoda się trudzić dla takiego cymbała. Dlaczego nie komentujesz komisji nagranych przez Radnego? Bo nic nie rozumiesz z tego co tam się mówi? To poproś Michała żeby ci tłumaczył google- tłumacz i wszystko będzie dla ciebie klarowne.

Odnośnik do odpowiedzi
do komentarz
Po tym jak w czasie referendum jako "władza" totalnie się zbłaźnił i sprzedał nasze wspólne ideały szczekając na organizatorów referendum i plując na nich , obecnie narodził się jako "fakt" o czym coraz bardziej można się przekonać czytając ostatnie wpisy , są one niby obiektywne , trochę ganiące , jednak mają zdecydowany wątek chwalący jego poczynania

Ten koleś chyba spadł z kosmosu icon_cool.gif Nawet nie wie, że "władza" to urzędniczyna która już dawno trawę o tylca ogląda icon_eek.gif Ćwoku Włodkowi takie teksty jak pisał "władza" nawet do głowy nie przyszły icon_redface.gif Wiem bo znam go dobrze i to nie jego styl i nie jego język. Dlatego nie opisuj ludzi po wisach i nikach icon_exclaim.gif Bo ja nie wiem co z ciebie za idiota jest. Ale nie próbuj wciskać kitu, że "władza" to Włodek icon_exclaim.gif Już dawno pisano, że "władza" to urzędnik a czy" fakt" jest Włodkiem czy innym potworem nie moja rzecz icon_evil.gif Każdy może się wpisywać i chusteczka ci do tego. Ty też skrobiesz i co ktoś ci zabrania? To forum niezależne i każdy może i ty i Szafran i Włodek i Lolek ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz w takim razie jaki był wkład twój w referendum. Może ci wtedy uwierzę. jak jesteś tym gostkiem z kina to NIC SZCZEGÓLNEGO. Widać, że dokładnie opisujesz co robił gdzie był co mówił. Nie zapomniałeś się przy tym wynoszeniu siebie pod niebiosa? Sam o sobie tak pisać jak narcyz!!! Pozazdrościć tupetu.

Odnośnik do odpowiedzi
WŁ�ODEK TO NIE WŁ�ADZA!

Ja nie wiem jak bardzo trzeba mieć problem z tym żeby zrozumieć, że Szafran to nie władza.

pisał o tym nawet na vcity póki nie pozmieniali tam wszystkiego. Co do tematu piszących tutaj ludzi to wydaje mi się, że te wpisy popierające gminę itd. to wpisują albo sami radni albo pracownicy urzędu ogólnie. Skąd taki wniosek? Ano stąd, że jakiś czas temu Leśkiw się tutaj wpisał a to daje wiele do myślenia. Poza tym nie wiem czy śledzicie to ale co jakiś czas jak są błędy na biuletynie to po napisaniu o tym tu momentalnie wszystko było poprawiane. A to całe podniecenie, które dotyczy Szafrana też nie wiem skąd. Telewizja jest fajną rzeczą ale jako radny to on niczego nie robi. Taka jest prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

Bynajmniej!!! Włodek na 100% nie jest "władza". Wszyscy wiedzą, że "władza" zgasł i Włodek bardzo nad nim płakał. Więc wara od Włodka. Ma też rację, że tu węszą gminni szpiedzy. Pomysł z telewizją jest hitem tej kadencji. Takie moje skromne zdanie w tym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
To w końcu jak jest bo nie ogarniam ? Włodek to nie władza , nie krokus , nie fakt , to kto on jest ? pod jakim nikiem pisze ?

Co tu ogarniać? jeden niezadowolony albo raczej zazdrosny rywal nie wytrzymał napięcia ot i co. Włodek jest Szafranem i Krokusem to wszyscy wiemy. To, że nie był "władzą" też wiemy bo ten jest już wśród aniołów jak już nie raz tu pisano. Czy jest faktem? Czy jak ktoś chwali działania radnego to od razu musi być on sam? Nie podzielam takiego poglądu! Fakt jest faktem i koniec kropka.

Odnośnik do odpowiedzi

ile wpisów jest z tych twoje Włodek ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: co ty za bzdury opowiadasz , nie widzisz tego że się powtarzasz ? Ja najbardziej lubiałem cię jako krokusa , zawsze można było szybko dostać od ciebie odpowiedź :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu ogarniać? jeden niezadowolony albo raczej zazdrosny rywal nie wytrzymał napięcia ot i co. Włodek jest Szafranem i Krokusem to wszyscy wiemy. To, że nie był "władzą" też wiemy bo ten jest już wśród aniołów jak już nie raz tu pisano. Czy jest faktem? Czy jak ktoś chwali działania radnego to od razu musi być on sam? Nie podzielam takiego poglądu! Fakt jest faktem i koniec kropka.

Nareszcie coś sensownego. Szczerze mówiąc to nawet gdyby Włodek się tutaj udzielał to nie miałbym do niego pretensji o to. Jakby nie patrzeć nawet w polityce (tej z telewizji) politycy infiltrują różne środowiska żeby mieć pojęcie czego ludzie chcą. Wniosek taki, że Włodek w odróżnieniu od reszty kacapów w radzie i gmachu gminnym wychodzi naprzeciw ludziom bo słucha to co nas mieszkańców boli.

Czy mu wychodzi to lepiej czy gorzej jest według mnie mniej istotne. Ważne jest to, że widać jakiś progres w tej sprawie. Tego typa z niemiec też nie wiem po co przywołujecie. On nie wystartuje bo nawet by nie mógł a robicie z niego jakiegoś wielkiego opozycjonistę. Dosrał tym co trzeba jak sprawa żwirowni była najważniejsza i za to należy go chwalić. Gdyby takich jak on tam było więcej to żwirownie można by było kopnąć w żwirowe du*sko.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę tu nikogo obgadywać. Ale coś mi tu nie gra. Szafran puścił dopiero wczoraj nagranie z komisji. Dzisiaj były też komisje. Ani Michał ani Włodek nic na ten temat nie pisali. No to w końcu zdają relacje czy nie. Bo coś mi to nie brzmi wiarygodnie. Może to już podchodzi pod to samo co robi racinowski? Czyli, że co chcą to podają a co nie dla ludzi to ukryją. Michał zawsze relacjonował komisje i sesje to był dobry zwyczaj. Bo on nigdy nie przekręcał faktów.

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Olo tak jak już wspominałem wcześniej, relacje będę pisał wtedy kiedy będę obecny na komisjach. Nagranie wrzucone późno ponieważ w zeszłym tygodniu nie było na to czasu i odebrałem nagranie dopiero w sobotę. Gdybym chciał podawać to co chcę to nagrania były by przycinane, a tak aby pozostać uczciwym postanowiliśmy o pokazywaniu całych nagrań. Myślę, że nagrania z dzisiejszej komisji i jutrzejszej sesji pojawią się w ten weekend ale nic nie obiecuje. Wszystko zależeć będzie od długości nagrań. Cieszy mnie twoja opinia o moich sprawozdaniach ale mam teraz gorący okres i nie mogę uczestniczyć w posiedzeniach rady miejskiej w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
Drogi Olo tak jak już wspominałem wcześniej, relacje będę pisał wtedy kiedy będę obecny na komisjach. Nagranie wrzucone późno ponieważ w zeszłym tygodniu nie było na to czasu i odebrałem nagranie dopiero w sobotę. Gdybym chciał podawać to co chcę to nagrania były by przycinane, a tak aby pozostać uczciwym postanowiliśmy o pokazywaniu całych nagrań. Myślę, że nagrania z dzisiejszej komisji i jutrzejszej sesji pojawią się w ten weekend ale nic nie obiecuje. Wszystko zależeć będzie od długości nagrań. Cieszy mnie twoja opinia o moich sprawozdaniach ale mam teraz gorący okres i nie mogę uczestniczyć w posiedzeniach rady miejskiej w Ińsku.

To mi wystarczy. mam ogląd sprawy i to rozumiem. Każdy ma swoje prywatne sprawy i musi je załatwiać. Tylko niech ten palant"!" się nie wcina. jak będę na komisjach to mi to sprawozdanie nie potrzebne. Grzecznie pisałem o rzetelności Michała chyba, że to krokus się wkurzył, że jego nie chwalę. Ale przecież już dzisiaj chwaliłem to o co chodzi? A swoje zdanie mam i powiem co myślę nawet to to się niektórym nie podoba.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo skoro dwóch sprawozdawców za mało to dołącz do nich, nie musisz być na komisjach, wystarczy że zadzwonisz do jednego z 15-tu radnych, przez telefon będą bardziej rozmowni niż na sesjach, wiem bo z nimi rozmawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...