Skocz do zawartości

Szafranowy portal


Do radnego szafrana

Rekomendowane odpowiedzi

Do radnego szafrana

Daruj sobie wpisywanie takich paszkwili jak nie udzieliłeś wsparcia dla referendum wtedy kiedy było trzeba. Teraz to sobie możesz nadmuchać wiesz gdzie a twoje pisanie jest nic nie warte. Czemu napisałeś, że 100 m drogi zrobili i to przy sobie a cały odcinek drogi, który wygląda jak pobojowisko zostawili?Tam jest kilka kilometrów drogi, która jest w opłakanym stanie a oni łaskawie naprawili drogę, którą sami rozpieprzyli. ŚMIESZNE jednym słowem.

Powiem coś jeszcze od siebie. Włodek za dużo miałeś pomysłów a teraz każdy z nich wydaje się idiotyczny.

Zrobiłeś szafranówkę i od marca nie ma ani jednego wpisu. Taki zapracowany jesteś? Bo jeżeli tak to było trzeba się nie angażować w to.

Zrobiłeś portal ińsko i płodzisz same paszkwile gdzie nigdy nie wiadomo czy jesteś za czy przeciw.

Poza tym *^%# a nie opozycja z ciebie i liwaka, którego nigdzie nie widzę bo takie jest jego prawdziwe oblicze. Judasz i nic nie robiący radny. Niczym się nie różnicie oboje od IFS. Kompletnie NICZYM.

Na koniec filmy z komisji i sesji - jak były to można było obejrzeć i zaznajomić się z sytuacją.

A wątek tego pagórka na wjedzie do ińska był wałkowany na jednym z pierwszych nagrań. Wiedząc to nawet nie przywołałeś żeby ludzie mogli się temu przybliżyć. Krytykujesz, że plaża ma słabego gospodarza a Ty tutaj jako serwis informacyjny jaki jesteś? No właśnie...

Michałek też niczemu sobie. Tu stowarzyszenie, tam wielki przeciwnik żwirowni.

Dobraliście się świetnie. Z wami czy bez was w ińsku Racin Żwirowski i tak robi swoje...

Odnośnik do odpowiedzi

Krokus woli eksponować 100 m zrobionej drogi niż kilka km nieprzejezdnej .

A o tym garbie to była mowa na którejś z sesji nawet więc musicie się z tym zapoznać czy Krokus jest bez winy . Może głosował za a teraz wielkie zdziwienia , że taki niewypał z tego wyszedł . Może ten garb to taki specjalny żeby żwirki zniechęcił :lol: ?

Odnośnik do odpowiedzi
Pisz dalej, pisz dupku. Włodek wie co ma robić i nie musisz go uczyć. Mogę jedynie powiedzieć, że robi to czego się spodziewaliśmy więc nie bałamuć ludzi swoimi wypocinami!!

CZEŚĆ RACJO A TERAZ WYJDŹ STĄD BO PSUJESZ ATMOSFERĘ!

Odnośnik do odpowiedzi
Do terebeckiego

Jak nie wiesz co to są eunuchy terebecki to się nie popisuj w internecie.

Już raz dałeś plamę z Czarnobylem dzięki twojej nieznajomości świata poza ińskiem. Poza tym wystarczą mi i innym twoje niedorobione teksty na sesjach i komisjach.

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałam już kilka takich wpisów gdzie ktoś pisze, że jeżeli nie przestanie się krytykować szafrana to przestanie filmy zamieszczać. Jeżeli tak by się stało to już w ogóle mi jest żal tego pana. Idea była dobra a wychodzi na to, że ten pan robił to jedynie po to żeby zbić kapitał polityczny na tym. Te osoby, które tak piszą tutaj niech się lepiej zastanowią nad tym czy nie pogrążają swojego szefa.

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie chce niczego robić bez otrzymania czegoś w zamian. Ja też bym nie chciał ale tak jak zauważyłaś jeżeli teraz jak już wszystko ruszyło z nagrywaniem miało by upaść bo ktoś się wypowiada nieprzychylnie na temat Szafrana no to jednoznacznie daje się do zrozumienia o co chodziło w tej inicjatywie.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu chodzi tylko o ciągłą propagandę w swojej sprawie ze strony szafrana nic innego , jak widać tym sposobem ogłupił już niektórych . Co do opozycji jaką ma lub miał stanowić , on nigdy ją nie był . Raz jeden rzucał się na komisjach , kiedy jego interes został chyba także dotknięty ( podatek rolny ). Wszystko inne to szopka i cyrk co ten człek wyprawia i mówi .

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam już kilka takich wpisów gdzie ktoś pisze, że jeżeli nie przestanie się krytykować szafrana to przestanie filmy zamieszczać. Jeżeli tak by się stało to już w ogóle mi jest żal tego pana. Idea była dobra a wychodzi na to, że ten pan robił to jedynie po to żeby zbić kapitał polityczny na tym. Te osoby, które tak piszą tutaj niech się lepiej zastanowią nad tym czy nie pogrążają swojego szefa.

Nie zrozumiałem twojego ostatniego zdania , bo jak krytyka szafrana to dlaczego pogrążanie swojego szefa . To jest jednak drobiazg.

Uważam że każda uzasadniona krytyka jest zdrowa . Jeśli ktoś robi krytyczne wpisy na szafrana i jest natychmiast kontrowany że temu panu się to niepodoba ( sądzę że przez samego dotkniętego ) i zaprzestanie nagrań to mamy tu nie tylko do czynienia z poważną pomyłką tego radnego opozycji . Według mnie stara się on chyba tymi słowami szantażować wszystkich krytyków , a prawdziwych przeciwników rządów buraka .

Drogi panie tu się pan poważnie pomylił co do czasu takiego myślenia , czasy bezpieki i zastraszania mineły .

Pytanie nasówa się też inne , gdzie się pan nauczył takich metod ????

Odnośnik do odpowiedzi
Pytanie nasówa się też inne , gdzie się pan nauczył takich metod ????

Taki jesteś mędrzec a pisać po polsku nie umiesz :lol: Trzcionki niemieckie nie poprawiają błędów :lol: Ot krytykant mi się znalazł icon_redface.gif Zostaw Szafrana w spokoju niech robi to co robił. Nikt poza nim nie robi nic! Michał czepił się tego stowarzyszenia i społeczności lokalnej czy pojedzie na tym czy bardziej przejedzie????? Najlepiej być daleko, bąki zbijać i innych za działania się przyczepiać. Stul pysk i albo weź się do roboty albo milcz icon_rolleyes.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Szafran niech Pan dalej pyta i stawia wnioski tym geniuszom z gminy.Oni łaski Panu nie robią udzielając odpowiedzi, najlepiej na piśmie.Jak wiadomo często co innego mówią , a co innego zapisują.To są oszustwa i prędzej czy później one wyjdą . Pana nagrania mają drobne niedociągnięcia ale zawsze potrafimy udzielić wskazówki jak je pokonać. Proszę nie zważać na oszołomów i robić dalej swoje.

Odnośnik do odpowiedzi
Dalej współpracuje przy tworzeniu Portalu Ińsko wrzucam właśnie film z ostatniej komisji

To cieszy ale mam nadzieję ,że po zakończeniu sesji włączysz się bardziej aktywnie w szukanie gminnych przestępstw.

Odnośnik do odpowiedzi
Dalej współpracuje przy tworzeniu Portalu Ińsko wrzucam właśnie film z ostatniej komisji

To cieszy ale mam nadzieję ,że po zakończeniu sesji włączysz się bardziej aktywnie w szukanie gminnych przestępstw.

Fakt przestań bo mi kogoś przypominasz icon_e_confused.gif Nie rozkręcaj się tak, bo ci żyłka pęknie ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Weź sobie odpuść z tym swoim "uważaj bo..." bo tutaj jurysdykcja Szafrana nie sięga i mam nadzieję, że tak zostanie. Szafrana zapamiętałem jako pieniacza na vcity, który tylko edytował komentarze. Najlepsze jest to, że wpisy były krytyczne wobec Racinowskiego a nie jego samego a i tak je poprawiał.

Pamięć Ci zawodzi czy specjalnie przeinaczasz fakty?

Odnośnik do odpowiedzi

Bronisz szafrana więc jesteś jego zwolennikiem a jeżeli ja bym miał się z nim utożsamiać to nie chcę żeby ludzie twojego pokroju byli powodem żeby ktoś mnie ośmieszał. Dlatego sam możesz sobie spadać bo ty tutaj zdecydowania szkodzisz szafranowi takimi wpisami.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...