Skocz do zawartości

Jak to z tą firmą Vogel jest


Ostrożny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

tu i na sesjach swoją inteligencją nie błyskasz prymitywie , tam siedzisz jak młot

Zgadzam się z Tobą! Nic dodać nic ująć!

Nawet jeśli masz rację "mamrot" to co się zmieni jak o tym napiszesz! Moim skromnym zdaniem gówno.

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ,że się zmieni. Bo przeczyta o tym więcej osób i w ten sposób przekazana jest wiedza której nie ma na BIP. O firmie Vogel nikt nic nie wie. Stąd się dowiedzieliśmy , że obie ze żwirownią współpracują, nawet jak to dobrze ukrywają. jedna wydobywa druga sprzedaje spół ,że hej! Patrzcie i podziwiajcie jak się robi kokosy a nie bez przerwy narzeka.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Wszedłem tu z ciekawości,ale widzę,że dominują w naszym Kraju barany!!!co was obchodzi,czym się ludzie zajmują,co kupują,kto ich bzyka itd.!!!tylko matoł nie widzi korzyści z powtających inwestycji,jakie by one nie były..,bo żyją z tego wszyscy,począwszy od Gminy,a kończąc na przysłowiowej Pani Kowalskiej,która będzie sprzedawała 50 razy wiecej marchewki jak w Gminie zmieszka więcej rodzin!Przyłączam się do stwierdzenia Gabi,że kierujecie się zazdrością,bo przecież nie żalem po stracie wyłożonych przez siebie pieniędzy na zakup działki...

Odnośnik do odpowiedzi
Wszedłem tu z ciekawości,ale widzę,że dominują w naszym Kraju barany!!!co was obchodzi,czym się ludzie zajmują,co kupują,kto ich bzyka itd.!!!tylko matoł nie widzi korzyści z powtających inwestycji,jakie by one nie były..,bo żyją z tego wszyscy,począwszy od Gminy,a kończąc na przysłowiowej Pani Kowalskiej,która będzie sprzedawała 50 razy wiecej marchewki jak w Gminie zmieszka więcej rodzin!Przyłączam się do stwierdzenia Gabi,że kierujecie się zazdrością,bo przecież nie żalem po stracie wyłożonych przez siebie pieniędzy na zakup działki...

Na pewno z ciekawości baranie tutaj wszedłeś. Nic nie wiesz to się nie odzywaj. Jak się mówiło o deweloperze to było dobrze ale kiedy wyszło, że oni tylko sprzedają przekwalifikowane działki z zyskiem to taki TY się znajdziesz i mówisz, że wszystko jest ok? Czytaj temat od początku a nie się produkujesz nie mając bladego pojęcia w czym rzecz. Deweloper buduje budynki a Vogel sprzedaje działki widzisz różnicę czy dalej masz klapki na oczach? To jest nasza gmina i jak ktoś chce się kosztem tej gminy wzbogacić to będziemy to piętnować. Zazdrość to widzi tyko burmistrz i rada bo jak widzę oświadczenia majątkowe to nie dziwie się dlaczego każdego inwestora oprócz "starego sprawdzonego przyjaciela żwirownię" gonią jak się da. Poza tym gdyby o marchewkę chodziło to było by ok ale tutaj chodzi o ponad 120 działek, które facet sprzedaje praktycznie z 200% zyskiem. Gdzie ma powstać niby szkoła i osiedle ekologiczne cymbale? O tym się przecież mówiło cały czas a w efekcie końcowym do ińska przypałętał się Ciaputa ze Szczecina. Poczytaj ile UW w szczecinie ma z nim problemów to ode chce ci się gadanie takich bzdur. FAKTY się liczą a nie zdanie jakiegoś przybłędy.

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego że takich baranów w naszym kraju jest coraz więcej niszczone jest wszystko co piękne i naturalne. Zamieszkaj baranie w towarzystwie fermy norek, fermy wiatraków, biogazowni czy innych bioetanoli i spalarni śmieci co ci szkodzi? Jesteś tylko polski baran bez wyobraźni i liczący tylko pieniądze w kieszeni-swojej.Na pewno też nie jesteś tu przez przypadek- przypadkiem jest, że się taki baran urodził!

Odnośnik do odpowiedzi
Jaki paweł????

LINK DO PAWEŁKA

Każdy ma swojego lizodupa, nawet Vogel. To jego propagandowy orędownik jak coś ;).

Uważajcie mieszkańcy Ińska bo Szczecin jest duży i prędzej czy później gdzie indziej się coś zrobi.

Jak raz kogoś wpuścicie to Wam moze drugą żwirownię zafundować :D!

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jesteś cymbał!jakie znaczenie ma w powstaniu szkoły,przedszkola itp. działalność pana Ciaputy?!czy Ty w ogóle znasz tego człowieka,że go osądzasz?ja nie bronię ludzi nieuczciwych,ale nie potępiam też takich,których nie znam!nie przekonuj wszystkich o tym,że ten człowiek jest oszustem,bo dziwnie w naszym Kraju postrzega się ludzi ,którzy maja kasę,szaczególnie przez takich jak Ty!z mojej strony szacun dla tego Gościa,że umie pomnażać swój majątek i robi coś pożytecznego na swoich jakby nie bylo terenach!ps.a Ty dalej gryź się ze swoją zazdrościa,która nic nie zmieni!a może jesteś z konkurencji i szlag Cię trafia,że to jemu idzie a nie Tobie?!

Odnośnik do odpowiedzi
Ale tutaj bubli w tej gminie jest......

Nie dziwię się, że tutaj taka bieda i w ogóle bezrobocie......

przyznaję Ci rację,że ta Gmina skazana jest na "sukces"dzięki mądrym ludziom,którzy zaglądają tylko w czyjeś życie,zamiast zająć się swoim.To nie buble,tylko przygłupy,którym nie wyszło!

Odnośnik do odpowiedzi
Sam jesteś cymbał!jakie znaczenie ma w powstaniu szkoły,przedszkola itp. działalność pana Ciaputy?!czy Ty w ogóle znasz tego człowieka,że go osądzasz?ja nie bronię ludzi nieuczciwych,ale nie potępiam też takich,których nie znam!nie przekonuj wszystkich o tym,że ten człowiek jest oszustem,bo dziwnie w naszym Kraju postrzega się ludzi ,którzy maja kasę,szaczególnie przez takich jak Ty!z mojej strony szacun dla tego Gościa,że umie pomnażać swój majątek i robi coś pożytecznego na swoich jakby nie bylo terenach!ps.a Ty dalej gryź się ze swoją zazdrościa,która nic nie zmieni!a może jesteś z konkurencji i szlag Cię trafia,że to jemu idzie a nie Tobie?!

Jutro zadam pytanie Michałowi Kupczyńskiemu, który sam kilka miesięcy temu mówił, że Vogel to firma developerska, która ma zamiar zrobić osiedle ekologiczne ze szkołą. Mam gdzieś czy bronisz uczciwych czy nieuczciwych, mam swoje zdanie i na pewno ktoś taki jak ty nie będzie mi mówił jak mam myśleć czy co robić. Powtórzę, gmina będzie miała małe zyski z tego, że Vogel coś tutaj zacznie robić. A jak podziwiasz go o umiejętność mnożenia pieniędzy (swoją drogą to nie wiem skąd ty to niby wiesz skoro tutaj przypadkiem zerknąłeś) to przeprowadź z nim wywiad. Mnie szlag trafia, że mu idzie? Co mu niby idzie powiedz mi bo to jest ciekawe? Ma wszystkie pozwolenia i przekształcił już działki z rolnych tudzież jak on twierdzi rolno-budowlanych (HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH) na budowlane? Co mnie obchodzi jak się kogoś postrzega. Ani jednego faktu nie przywołałeś o nim ani o firmie. Gdzie on wybudował coś powiedz? No pokaż mi jaki to z niego wiarygodny przedsiębiorca w końcu taki z niego idol.

PFHahahahahahahahah...... Idź już spać bo zmarszczki ci się pojawią.......

przyznaję Ci rację,że ta Gmina skazana jest na "sukces"dzięki mądrym ludziom,którzy zaglądają tylko w czyjeś życie,zamiast zająć się swoim.To nie buble,tylko przygłupy,którym nie wyszło!

A jaką niby pracę Vogel może zaoferować Gminie Ińsko :D??????? HAHAHAHAHAHAHAHAH

FAKTY

FAKTY

FAKTY

FAKTY

I RAZ JESZCZE

FAKTY

Odnośnik do odpowiedzi
Wszedłem tu z ciekawości,ale widzę,że dominują w naszym Kraju barany!!!co was obchodzi,czym się ludzie zajmują,co kupują,kto ich bzyka itd.!!!tylko matoł nie widzi korzyści z powtających inwestycji,jakie by one nie były..,bo żyją z tego wszyscy,począwszy od Gminy,a kończąc na przysłowiowej Pani Kowalskiej,która będzie sprzedawała 50 razy wiecej marchewki jak w Gminie zmieszka więcej rodzin!Przyłączam się do stwierdzenia Gabi,że kierujecie się zazdrością,bo przecież nie żalem po stracie wyłożonych przez siebie pieniędzy na zakup działki...

Na pewno z ciekawości baranie tutaj wszedłeś. Nic nie wiesz to się nie odzywaj. Jak się mówiło o deweloperze to było dobrze ale kiedy wyszło, że oni tylko sprzedają przekwalifikowane działki z zyskiem to taki TY się znajdziesz i mówisz, że wszystko jest ok? Czytaj temat od początku a nie się produkujesz nie mając bladego pojęcia w czym rzecz. Deweloper buduje budynki a Vogel sprzedaje działki widzisz różnicę czy dalej masz klapki na oczach? To jest nasza gmina i jak ktoś chce się kosztem tej gminy wzbogacić to będziemy to piętnować. Zazdrość to widzi tyko burmistrz i rada bo jak widzę oświadczenia majątkowe to nie dziwie się dlaczego każdego inwestora oprócz "starego sprawdzonego przyjaciela żwirownię" gonią jak się da. Poza tym gdyby o marchewkę chodziło to było by ok ale tutaj chodzi o ponad 120 działek, które facet sprzedaje praktycznie z 200% zyskiem. Gdzie ma powstać niby szkoła i osiedle ekologiczne cymbale? O tym się przecież mówiło cały czas a w efekcie końcowym do ińska przypałętał się Ciaputa ze Szczecina. Poczytaj ile UW w szczecinie ma z nim problemów to ode chce ci się gadanie takich bzdur. FAKTY się liczą a nie zdanie jakiegoś przybłędy.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty napewno masz już zmarszczki jak Yeti z tej zgryzoty!nie możesz pogodzić się z jakąś porażką i to jest Twój problem!przepraszam,ale z mojej strony pozostał CI już tylko monolog...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...