Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałam właśnie srsje
Godzinę temu, gdzie napisał:

No i gdzie pojechał. Ogarnij się bo jedziesz duupą po kamieniach. Gdzie te mazurkowe rewelacje?

Mazurek jest teraz na pierwszym miejscu ,nie bał się wytknąć tak skandalicznych błędów .Trzeba być gamoniem radni to do was, żeby tego nie zrozumieć.Ludzie wystarczyć obejrzeć dwa ostatnie nagrania sesji ,żeby iść po rozum do głowy .

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Oglądałam właśnie srsje napisał:

Mazurek jest teraz na pierwszym miejscu ,nie bał się wytknąć tak skandalicznych błędów .Trzeba być gamoniem radni to do was, żeby tego nie zrozumieć.Ludzie wystarczyć obejrzeć dwa ostatnie nagrania sesji ,żeby iść po rozum do głowy .

Gamonie nigdy tego nie zrozumieją. A jak któryś otworzy pysk to Kupagówna go wykończy.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Marek napisał:

Gamonie nigdy tego nie zrozumieją. A jak któryś otworzy pysk to Kupagówna go wykończy.

Nie wymagaj od tumanów zachowań na pewnym,  minimalnym poziomie intelektualnym. Co może diabeł-Romcio, jak on po polsku, gramatycznie, nie umie przedstawić uchwały, która powołuje jego osobiście i sepleniącego brata Pietrka, na przewodniczących komisji ! Co sobą przedstawia tłusta Ewcia, grająca całą sesję telefonem i myśląca jak tu na tłustą kuciapę złapać jeszcze jednego frajera. Halejcio, toż to kliniczny przykład głupoty i pieniactwa. Gośka trzęsącą się jak galareta, aby Ricardo nie posunął jej ze szkoły ale raczej w szparę, płaskogłowy tomasz ? Sołtysoradny ze Storkowa, który za bajoro z barakiem od żwirowni, powie i zrobi każdą głupotę. Genowef nie jest wart nawet wspomnienia. Nie można wymagać o tych "oryginałów  " zachowań na poziomie intelektualnym obecnego 10-cio latka !!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kupagoowna napisał:

Nie wymagaj od tumanów zachowań na pewnym,  minimalnym poziomie intelektualnym. Co może diabeł-Romcio, jak on po polsku, gramatycznie, nie umie przedstawić uchwały, która powołuje jego osobiście i sepleniącego brata Pietrka, na przewodniczących komisji ! Co sobą przedstawia tłusta Ewcia, grająca całą sesję telefonem i myśląca jak tu na tłustą kuciapę złapać jeszcze jednego frajera. Halejcio, toż to kliniczny przykład głupoty i pieniactwa. Gośka trzęsącą się jak galareta, aby Ricardo nie posunął jej ze szkoły ale raczej w szparę, płaskogłowy tomasz ? Sołtysoradny ze Storkowa, który za bajoro z barakiem od żwirowni, powie i zrobi każdą głupotę. Genowef nie jest wart nawet wspomnienia. Nie można wymagać o tych "oryginałów  " zachowań na poziomie intelektualnym obecnego 10-cio latka !!

Obserwuję kupagoowna od początku poprzedniej kadencji. Kibicowałem mu, gdy działania gminy zmierzały w dobrym kierunku prospołecznym. Jednak od roku działania oby burków już przestały być przejrzyste i niestety nieczyste. Jakiekolwiek pytania dotyczące funkcjonowania żwirowni były bagatelizowane, a osoby pytające-radni stawali się wrogami obu burków. Wice wpadł na pomysł, by za pomocą "swoich kukiełek" pozbawiać funkcji przewodniczących komisji, a na ich miejsce wstawiać "kukiełki". Te "kukiełki" ponieważ stanowią większość przegłosują każdą uchwałę nawet najbardziej nam Ińszczanom niekorzystną.

 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, podwyżka śmieci napisał:

Buraki szykują nam podwyżkę śmieci. Ma być 60 zł od mieszkańca. Takie sa przecieki z firmy śmieciowej.

W takim razie nie płaćmy w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa.

Żądajmy szczegółowych danych tych kosztów,bo ja im nie wierzę,to zwyczajni hochsztaplerzy.Sitwa rodzinna że wspólnikami z przekupnej rady swoich ludzi 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tak napisał:

Jak oglądam sesję to nie do wiary widzę ,że te bydlaki jak halejciunio głupek jakich mało na każdej sesji dureń chce się popisać i nic jemu wychodzi,stary Woźniak to drugi gamoń jąkała którego dobra żonka spieprzyła od głupka,a ten cały garnek to tylko słucha się zochy ,bo by dawno popłynął .Takimi głupkami można kierować jak chce Jacek.On to jest zło Ińska ,bardzo dużo złego zrobił swoimi durniami.A wziął rudego na radnego żeby jego matka mordą nie ujadala przychodząc na sesje.A jeszcze żonka głupia perfidna, która idzie na sesję , tylko w tedy na sesję ,żeby zrobić też zadymę .Idź babo głupia i nie komprowituj się.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
poszli w pi.du

Mieszkańcy nie godzimy się na kanty Liwaka i Kupy zmierzające przenosić ciężar utrzymania tych głupków na nas, płacących coraz większe obciążenia. W ten sposób nieudacznicy przenoszą koszty śmieci za unikających opłat. Często wśród nich są ludzie służący  obecnej ekipie do manipulacji. To zwykłe okradanie mieszkańców. Ci kacyki nigdy nie przedstawili rzeczywistych kosztów wszelkich usług. To są lokalni hochsztaplerzy zdradzieckich mord.

Odnośnik do odpowiedzi

Do końca kadencji jeszcze trochę czasu,zobaczycie jak oni to Ińsko rozpierdol a na całego.Burki czekają na dobrą okazję żeby się napaść i odejdą z pełnymi kieszeniami , w d**** mają resztę i tych debili podwładnych radnych.Beda się śmiać im w ryje .

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Linowko napisał:

Do końca kadencji jeszcze trochę czasu,zobaczycie jak oni to Ińsko rozpierdol a na całego.Burki czekają na dobrą okazję żeby się napaść i odejdą z pełnymi kieszeniami , w d**** mają resztę i tych debili podwładnych radnych.Beda się śmiać im w ryje .

Ej radna Ewa mówi ze szykują się na trzecia kadencje tak łatwo te hieny stołków nie oddadzą 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdy nie miałem parcia na radnego ,czy burka .To jest tak że jeśli masz dobrze w głowie i wiele pomysłów to ludzie będą ciebie cenić.A tutaj Jacek namalował sobie ciołków takich jak Ewa zła opinia daje kto chętny, Daniel łajza ruchacz,Woźniak stary, żona uciekła od tak dobrego męża,plaskoglowy dolara baba uciekła ,bo gość nie do życia,Elgeniek pajac nie dorozwiniety ,tak mówią o nim kol kolejarze.Nauczycielka cichodajka wszystko zrobi ,bo głupia,o resztę mi się nie chce mi pisać .Znam wszystkich  radnuch rzaden nie nadaje się na tak poważna pozycję jak radny radna .Reszta gosci będzie bardzo atakowana przez tych idiotów ,bo chcą głupki się popisać ,tylko nie wiedzą jak .Mazurek daje im po jajach i chwała chłopu za odwage.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.03.2022 o 15:43, Sąsiad napisał:

Nie potrafili swoich dzieci wychować a nasze będą uczyć córka mieszka z jakimś ćpunem synalek w więzieniu siedział super rodzinka 

Od wychowywania swoich dzieci jesteś ty a nie nauczyciele…

Odnośnik do odpowiedzi
Janek Terlecki
9 godzin temu, Kupagoowna napisał:

Nie wymagaj od tumanów zachowań na pewnym,  minimalnym poziomie intelektualnym. Co może diabeł-Romcio, jak on po polsku, gramatycznie, nie umie przedstawić uchwały, która powołuje jego osobiście i sepleniącego brata Pietrka, na przewodniczących komisji ! Co sobą przedstawia tłusta Ewcia, grająca całą sesję telefonem i myśląca jak tu na tłustą kuciapę złapać jeszcze jednego frajera. Halejcio, toż to kliniczny przykład głupoty i pieniactwa. Gośka trzęsącą się jak galareta, aby Ricardo nie posunął jej ze szkoły ale raczej w szparę, płaskogłowy tomasz ? Sołtysoradny ze Storkowa, który za bajoro z barakiem od żwirowni, powie i zrobi każdą głupotę. Genowef nie jest wart nawet wspomnienia. Nie można wymagać o tych "oryginałów  " zachowań na poziomie intelektualnym obecnego 10-cio latka !!

Podpisz się k**** z Imienia I Nazwiska 

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Marek fer napisał:

Ja nigdy nie miałem parcia na radnego ,czy burka .To jest tak że jeśli masz dobrze w głowie i wiele pomysłów to ludzie będą ciebie cenić.A tutaj Jacek namalował sobie ciołków takich jak Ewa zła opinia daje kto chętny, Daniel łajza ruchacz,Woźniak stary, żona uciekła od tak dobrego męża,plaskoglowy dolara baba uciekła ,bo gość nie do życia,Elgeniek pajac nie dorozwiniety ,tak mówią o nim kol kolejarze.Nauczycielka cichodajka wszystko zrobi ,bo głupia,o resztę mi się nie chce mi pisać .Znam wszystkich  radnuch rzaden nie nadaje się na tak poważna pozycję jak radny radna .Reszta gosci będzie bardzo atakowana przez tych idiotów ,bo chcą głupki się popisać ,tylko nie wiedzą jak .Mazurek daje im po jajach i chwała chłopu za odwage.

Gamoniu wracaj do szkoły, bo tyle błędów to dziecko z 1 klasy nie robi. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...