Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Nero napisał:

Najbardziej szumiał michał gebelsowsko-putinowski politruk. Wszystko po to aby dorwać sie do koryta i zatrudniać swoich.

Będziemy mieli wybory do rady na miejsce pani co poszła po znajomosci do ops jest dwóch kandydatów jeden to chorągiewka obecnej władzy Darek tener a drugi można powiedzieć opozycja byly burmistrz Andrzej 

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Ewa napisał:

Będziemy mieli wybory do rady na miejsce pani co poszła po znajomosci do ops jest dwóch kandydatów jeden to chorągiewka obecnej władzy Darek tener a drugi można powiedzieć opozycja byly burmistrz Andrzej 

Bardzo dobra kandydatura Pan Andrzej. Wreszcie jakiś głos rozsądku. Ten Darek to nazwisko jak? Bo że Racinowski no to ok.

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Ewa napisał:

Będziemy mieli wybory do rady na miejsce pani co poszła po znajomosci do ops jest dwóch kandydatów jeden to chorągiewka obecnej władzy Darek tener a drugi można powiedzieć opozycja byly burmistrz Andrzej 

Tempa k**** nie obrażaj naszego trenera, chorągiewka to ty jesteś stara ruro. 

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, wyborca napisał:

Bardzo dobra kandydatura Pan Andrzej. Wreszcie jakiś głos rozsądku. Ten Darek to nazwisko jak? Bo że Racinowski no to ok.

Jest jeszcze druga opcja namawiają wieże żeby wystartowała na radna bo chcą obalić szafrana i wieża wtedy na przewodnicząca rady 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Ewka napisał:

Jest jeszcze druga opcja namawiają wieże żeby wystartowała na radna bo chcą obalić szafrana i wieża wtedy na przewodnicząca rady 

Wcale bym się nie zdziwił gdyby jacek wsadził na stołek swoją wieżową guru.

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Ina napisał:

Trener nadkierniczny od damskich majtek. Gorzej niż chorągiewka, raczej szmata kupczyka i halejci. 

Przecież to usłużny baran....dejcie spokój ludziska.

1 godzinę temu, Ewka napisał:

Jest jeszcze druga opcja namawiają wieże żeby wystartowała na radna bo chcą obalić szafrana i wieża wtedy na przewodnicząca rady 

Stara kumusza urwa jeszcze chce władzy? Świat jednak nisko upada.

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy jesteście chorzy ludzie, czy wy znacie chociaż Trenera Darka że wypisujecie jakieś głupoty na jego temat. Bardziej uczciwej osoby niż on ja nie znam. Chcesz popisać jakieś paszkwile to napisz bezpośrednio do niego ale poco skoro tu możesz być anonimowy jeden z drugim. 

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Paweł napisał:

Co wy jesteście chorzy ludzie, czy wy znacie chociaż Trenera Darka że wypisujecie jakieś głupoty na jego temat. Bardziej uczciwej osoby niż on ja nie znam. Chcesz popisać jakieś paszkwile to napisz bezpośrednio do niego ale poco skoro tu możesz być anonimowy jeden z drugim. 

Więzienia są pełne uczciwych ludzi  - to tak na marginesie

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Paweł napisał:

Co wy jesteście chorzy ludzie, czy wy znacie chociaż Trenera Darka że wypisujecie jakieś głupoty na jego temat. Bardziej uczciwej osoby niż on ja nie znam. Chcesz popisać jakieś paszkwile to napisz bezpośrednio do niego ale poco skoro tu możesz być anonimowy jeden z drugim. 

Taki on uczciwy jak michał i jacek. sportowcy popierają żwirownię w zamian za żwirowe srebrniki.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, żwir napisał:

Taki on uczciwy jak michał i jacek. sportowcy popierają żwirownię w zamian za żwirowe srebrniki.

 

1 minutę temu, Maciek napisał:

Władze klubu piłkarskiego od zawsze obciągały żwirowni 

Oczywista oczywistość. Od zawsze za żwirownią. Fikołki od szmacianej kukły.

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Miśka napisał:

SKSM wszystkich zdrajców gminy sponsoruje od zawsze,mam wymieniać nazwiska i wszelkiej maści klubo-organizacje? Oni dysponują setkami  milionów,gmina to zadłużony żebrak na dodatek z koperciarzami. 

I co h** cie strzela, pierdolnij się ze trzy razy w ten pusty Caban,pierwsza zapierdalasz do opieki po kasę którą też żwirownia sponsoruje. Miska równa się goła Piska

Odnośnik do odpowiedzi
Zwykły "człek".

Prośba do komentujących.Jeśli już musicie wyrazić swoje zdanie,to róbcie to przyzwoicie.Każdy ma prawo do własnej opinii,ale Waszych zdań i użytych słów nie można przeczytać. Język polski,to nie jest napewno😉

Co do polityki naszego miasteczka...szkoda,że podczas wyborów na Burmistrza w 2014 roku byliście tacy ślepi. Teraz narzekacie,a wcześniej ich wszystkich nosilibyście na rękach. Wiadomo było,że Żwirownia będzie i osoby które pomagały przy wyborach dostaną od nowego Burmistrza "stołki". (Prędzej czy później). Dobrze,że chociaż po tylu latach otworzyły się Wasze oczy...uff kamień spadł mi z serca.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Panowie Mazurek, Szafran i Dec czy wy myślicie że ludzie inteligentni nie wiedzą że to wy to wszystko smarujecie na tym gównianym forum. Bez odzewu

Patrzcie państwo. Takie gówniane forum a taki intelygent tu napisał. Ja nie jestem żadnym z tych Panów. I co łyso ci teraz? Ja tu ostatnio to czytam takie rzeczy na temat rządzenia obecnej władzy że szczęka opada. Jakoś dementi z twojej strony nie ma. Jedyne co ci się marzy to by o was nie pisać. Zatem prośba jest każdy kto może niech pisze o różnych wałkach tej władzy. Bo wiele osób doznało krzywd a żwirownia i spalarnia nigdy nie będzie do zaakceptowania.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...