Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Panowie Mazurek, Szafran i Dec czy wy myślicie że ludzie inteligentni nie wiedzą że to wy to wszystko smarujecie na tym gównianym forum. Bez odzewu

Szajka rodzinna obraża forum,które daje swobodę wypowiedzi.Zapytam więc...Czy reszta waszej kliki z rady/gminy to ci dobrzy? Uczciwi i obiektywni,czy raczej z kapelusza tych dwóch pajaców.

Co do smarowania,to smarują wam i to jak smarują.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, obiektywny napisał:

Ja zauważyłem że tu są same krytyczne głosy wobec obecnego burmistrza i zastępcy. Nikt ich nie broni. No to już jest wymowny opis sytuacji.

Cóż się dziwić mój szczypiorku? Jeśli "bur" sprzeniewierzyli się mieszkańcom, a  ich dotychczasowe działania spowodują "zagładę turystyczną" Ińska, to któż ośmieli się ich bronić? Nie ma kogo i nie ma za co.

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, tak napisał:

Cóż się dziwić mój szczypiorku? Jeśli "bur" sprzeniewierzyli się mieszkańcom, a  ich dotychczasowe działania spowodują "zagładę turystyczną" Ińska, to któż ośmieli się ich bronić? Nie ma kogo i nie ma za co.

Dokładnie napisane a jakie hasła burek głosił gmina turystyczna a sprawa ma się tak . Zastal gminę turystyczna a zostawia przemysłowa ! 

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Arek napisał:

Dokładnie napisane a jakie hasła burek głosił gmina turystyczna a sprawa ma się tak . Zastal gminę turystyczna a zostawia przemysłowa ! 

Byłoby super, gdyby obaj "bur"złożyli rezygnację. Byłaby jeszcze szansa na "wstrzymanie koncesji" na wydobywanie żwiru i wstrzymanie spalarni śmieci.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Marek napisał:

Jacek pisze pracę doktorską pt. "Jak w dwie kadencje zniszczyć piękną turystyczną gminę"

Oraz uprawiać nepotyzm i kolesiostwo miejmy nadzieje ze trafi do pierdla jak siostry synalek 

Odnośnik do odpowiedzi

To już się pan mecenasik z pslowskim działaczem nachapali. Czysta kasa wpłynęła do kieszeni do gminy niekoniecznie. Teraz też cena wyjściowa 6 tys. a od młodego mieszkańca który przez kilka lat dobrze prowadził parkingi gmina chciała 30 tysiakow. Tak się eliminuje ludzi pracujących na korzyść ludzi z układu.

Screenshot_20220331-164801.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...