Skocz do zawartości

Ińskie tłuste koty


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, o tak tak napisał:

Ja pierdziele, wreszcie się ktoś za niego weźmie

Niestety tak to jest jak nie ma opozycji w radzie. Swołocz robi co chce. Takie dwa buraki mają 25 pachołków do robienia swoich interesów. W tym Ińsku to ciemnota wyborcza.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, ciemny napisał:

Niestety tak to jest jak nie ma opozycji w radzie. Swołocz robi co chce. Takie dwa buraki mają 25 pachołków do robienia swoich interesów. W tym Ińsku to ciemnota wyborcza.

Zibi podwyżkę Burmistrza dał PiS ustawą, reszta nie przyjęła podwyżek mimo że mogli bo podobnie jak radzie ustawa na to pozwalała, a nie musieli tego robić, ty za to miałeś to gdzieś,  te 100 tys więcej dla rady chcieliście dać sobie sami mimo iż wiedziałeś że nie ma na to kasy, przestań kłamać, wystarczy ustawę przeczytać. 

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Gosc napisał:

Zibi podwyżkę Burmistrza dał PiS ustawą, reszta nie przyjęła podwyżek mimo że mogli bo podobnie jak radzie ustawa na to pozwalała, a nie musieli tego robić, ty za to miałeś to gdzieś,  te 100 tys więcej dla rady chcieliście dać sobie sami mimo iż wiedziałeś że nie ma na to kasy, przestań kłamać, wystarczy ustawę przeczytać. 

Znowu zibi,zbyniu wylazł spod łóżka? Podetrzyj tyłek, weź laksigen na sraczkę i wyjdź z caffe bo się jeszcze na linę bujniesz, misiu

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Gosc napisał:

Zibi podwyżkę Burmistrza dał PiS ustawą, reszta nie przyjęła podwyżek mimo że mogli bo podobnie jak radzie ustawa na to pozwalała, a nie musieli tego robić, ty za to miałeś to gdzieś,  te 100 tys więcej dla rady chcieliście dać sobie sami mimo iż wiedziałeś że nie ma na to kasy, przestań kłamać, wystarczy ustawę przeczytać. 

Kopciuch nie odpuszcza. Niszczy wszystkich wokół siebie.

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Gosc napisał:

Zibi podwyżkę Burmistrza dał PiS ustawą, reszta nie przyjęła podwyżek mimo że mogli bo podobnie jak radzie ustawa na to pozwalała, a nie musieli tego robić, ty za to miałeś to gdzieś,  te 100 tys więcej dla rady chcieliście dać sobie sami mimo iż wiedziałeś że nie ma na to kasy, przestań kłamać, wystarczy ustawę przeczytać. 

Tiaaa czyli burkom dał PIS a radzie Mazurek.....halo czy jest tu jakiś lekarz? Tylko nie Ewa proszę. Milon z budżetu dla 5 osób i 100 tys na 15 osób. Jednak burki to stan umysłu.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, kopciuch napisał:

Kopciuch twierdzi ze to sprawiedliwy układ

Chyba tylko układ.

7 minut temu, wilk napisał:

Nosił wilk razy kilka, w końcu poniosą wilka.

Niech go niosą chen daleko od Ińska. A co dalej z liwakiem! Ten baran zniszczy nas do reszty.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, wilk napisał:

Chyba tylko układ.

Niech go niosą chen daleko od Ińska. A co dalej z liwakiem! Ten baran zniszczy nas do reszty.

Liwak jest z wyboru. Nawet jeśli miał układ z Kaczanowską,to tego w sądzie nie da się udowodnić.

Odnośnik do odpowiedzi

A ci pajace co nie chcieli diet ,niech się pochwała co zrobili komu oddali ,oglądałam sesyjne i taki mądrala diabeł czy geniek co zrobili .Osły mają tyle że diabła baba po co sprząta gminę ,diabełek powinnien ja trzymać w swoim piekiełku.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, do Liwaka napisał:

Panie Liwak proszę nam wytłumaczyć ile Pan dostał kasy od PiSu pod koniec grudnia ub. roku i co Pan z tymi pieniędzmi zrobił? Co my mieszkańcy z tego bedziemy mieli?

https://www.gov.pl/web/kas/8-mld-zl-juz-na-kontach-samorzadow

To prawda? Ja też chcę wiedzieć jak to się stało, że Liwak wziął pieniądze od pisiorów i się nie brzydzil? Jeszcze nie tak dawno spacerował po Ińsku i się wydzierał na pisiorów a teraz od nich kase bierze? A to padalec!

 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, To prawda? napisał:

To prawda? Ja też chcę wiedzieć jak to się stało, że Liwak wziął pieniądze od pisiorów i się nie brzydzil? Jeszcze nie tak dawno spacerował po Ińsku i się wydzierał na pisiorów a teraz od nich kase bierze? A to padalec!

 

a co cie to obchodzi. ty i tak podatków nie płacisz nierobie

Odnośnik do odpowiedzi
przewietrzymy Urząd
21 minut temu, do Liwaka napisał:

Panie Liwak proszę nam wytłumaczyć ile Pan dostał kasy od PiSu pod koniec grudnia ub. roku i co Pan z tymi pieniędzmi zrobił? Co my mieszkańcy z tego bedziemy mieli?

https://www.gov.pl/web/kas/8-mld-zl-juz-na-kontach-samorzadow

Za te paskudne pieniądzory,liwak pokrył faktury OPS-u(nie miał czym zapłacić za paczki dla seniorów),zapłacił za część dłużników śmieciowych i oczywiście nie omieszkał sobie wyrównać od sierpnia należną mu kaczorową podwyżkę.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, przewietrzymy Urząd napisał:

Za te paskudne pieniądzory,liwak pokrył faktury OPS-u(nie miał czym zapłacić za paczki dla seniorów),zapłacił za część dłużników śmieciowych i oczywiście nie omieszkał sobie wyrównać od sierpnia należną mu kaczorową podwyżkę.

Czyli w grudniu dostał i w styczniu już nie ma? Przejadł to? A ja myślałam, że przynajmniej na odśnieżanie to przeznaczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...