Skocz do zawartości

Ińskie tłuste koty


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kaska napisał:

Niech wszyscy wiedzą jaki Michał jest obsnym oszustem wiemy wszyscy rodzice dzieci doskonale śpiewających,że kobieta która Michał przyjął po koleżeńsku nie miała wykształcenia .Takie przekręty Michał robił i robi .Na jakiej podstawie zastała p przyjęta to wiemy żeby pozbyć się doskonałego fachowca .

Kazek z odsieczą 😂 

Plan zagospodarowania jest, Zbyniu z Wlodkiem mydla oczy, Marszałek nie jest głupi

 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Gosc napisał:

Kazek z odsieczą 😂 

Plan zagospodarowania jest, Zbyniu z Wlodkiem mydla oczy, Marszałek nie jest głupi

 

Skoro tak twierdzisz to pokaz ten plan. Jeśli był uchwalony to jest na BiPie a ja bo tam nie widzę.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ???? napisał:

Skoro tak twierdzisz to pokaz ten plan. Jeśli był uchwalony to jest na BiPie a ja bo tam nie widzę.

uchwała Nr XIV/84/2015 Rady Miejskiej w Ińsku z dnia 30 grudnia 2015 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Ińsko dla terenu półwyspu Ciemnik na jeziorze Wisola w obrębie geodezyjnym Ciemnik

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gosc napisał:

uchwała Nr XIV/84/2015 Rady Miejskiej w Ińsku z dnia 30 grudnia 2015 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Ińsko dla terenu półwyspu Ciemnik na jeziorze Wisola w obrębie geodezyjnym Ciemnik

Co ty za bzdury podajesz? Nikt na półwyspie Ciemnik nie otwiera żwirowni. Porąbało cie?

Odnośnik do odpowiedzi

Planu na teren będący własnością SKSM nie mama.Jest jedynie przerobionymy zapis w Studium,który jedynie wskazuje ale nie daje prawa do zalegalizowania żwirowni.Przejrzyjcie te dokumenty radni bo zaputacie się sami w swojej głupocie.SKSM wykorzysta każdy was błąd bo ma pieniądze i wie w kogo zainwestować.Ucierpi gmina (ludzie) nie władze, te szeroko pojętej.

 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, ośrodek napisał:

Na półwyspie Ciemnik jest ośrodek wypoczynkowy. Nikt tam nie bedzie otwierał zwirowni. Zwirownia bedzie otwarta za bioetanolem w stronę Ciemnika. Proste jak drut.

Kretyn z Gminy rozpaczliwie próbuje przekierować dyskusję o żwirowni na Wisolę. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość napisał:

Kretyn z Gminy rozpaczliwie próbuje przekierować dyskusję o żwirowni na Wisolę. 

Dwaj kretyni z gminy sa specjalistami w sianiu zametu. Ja nic nie wiem, to nie ja, to on, to nie ode mnie zalezy. Prawda jest taka, że po cichu, powoli swoja robotę robią, niestety na szkodę nas wszystkich.

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Gosc napisał:

uchwała Nr XIV/84/2015 Rady Miejskiej w Ińsku z dnia 30 grudnia 2015 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Ińsko dla terenu półwyspu Ciemnik na jeziorze Wisola w obrębie geodezyjnym Ciemnik

Mowimy o planie dla żwirowni nie dla półwyspu Wisola. Jak radny nie wie o jakim planie pisze to to już załamka! Nawet nie wiedzą radni nad czym głosowali. Że planu dla kopalni nie ma a uchwała którą przywołuje dotyczy ośrodka Wisola. Takie woźniaki, dezory, dolaty mają sieczkę w głowie. Ale z tego co słyszałem w zaciszach gabinetowych Jacka to następny do odstrzału jest Szafran. Jacek pozbywa się wrogów i tych zadajacych niewygodne pytania. Jacek igrasz z Michałem z ogniem. Nie będzie litości.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, litości napisał:

Mowimy o planie dla żwirowni nie dla półwyspu Wisola. Jak radny nie wie o jakim planie pisze to to już załamka! Nawet nie wiedzą radni nad czym głosowali. Że planu dla kopalni nie ma a uchwała którą przywołuje dotyczy ośrodka Wisola. Takie woźniaki, dezory, dolaty mają sieczkę w głowie. Ale z tego co słyszałem w zaciszach gabinetowych Jacka to następny do odstrzału jest Szafran. Jacek pozbywa się wrogów i tych zadajacych niewygodne pytania. Jacek igrasz z Michałem z ogniem. Nie będzie litości.

Ogladałem sesję, diabeł zapowiedział ciąg dalszy, wszystkich emerytów poślą na szczaw i mirabelki

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, tak,tak napisał:

I okaże się, że radni nie mieli nic wspólnego ze zgodą marszałka na fedrowanie.

Oczywiście że nie mieli nic wspólnego!!! To jest autorska decyzja burków, bez konsultacji z radnymi. A teraz zmywakowy nieudolnie zrzuca winę na radnych. 

Odnośnik do odpowiedzi

Pole namiotowe wydzierżawili na 30 lat....byle łajzie wydzierżawili parkingi....sprzedają za taniochę grunty dla tartaku i jeszcze robią plan za ich kasę....zmieniają plan dla kilku osobników z wichrowych wzgórz i tęczowej....w przeciągu 3 miesięcy ogłaszają 3 przetargi na pół ha gruntu za jedyne 280 tysiaka....ceny śmieci podnoszą bez uzasadnienia....Po prostu katastrofa! Budżet ma taką dziurę jak radni rady miejskiej.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

Kto wziął? Pensjonat i dom w Gudowie, nówka dom pasierba tamże, tutaj chłystek że zmywaka, chatkę sobie wystawia. Przypadek?

Pasierba? Czyli tej obecnej żony? No ma Liwak już trzecią. To znaczy że Gudowo to rodzinny biznes.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, litości napisał:

Mowimy o planie dla żwirowni nie dla półwyspu Wisola. Jak radny nie wie o jakim planie pisze to to już załamka! Nawet nie wiedzą radni nad czym głosowali. Że planu dla kopalni nie ma a uchwała którą przywołuje dotyczy ośrodka Wisola. Takie woźniaki, dezory, dolaty mają sieczkę w głowie. Ale z tego co słyszałem w gabinetowych Jacka to następny do odstrzału jest Szafran. Jacek pozbywa się wrogów i tych zadajacych niewygodne pytania. Jacek igrasz z Michałem z ogniem. Nie będzie litości.

Zbynu przestań kłamać plan jest bo Marszałek wydał koncesję na wydobycie w obrębie Ciemnik, co za tym idzie ten plan zagospodarowania dotyczy właśnie tego. To wy macie żwirownie na rękach bo ty z Wlodkiem nalegaliscie na uchwalenie tego planu planu.

IMG_20220106_090257.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
do idioty gościa
24 minuty temu, Gosc napisał:

Zbynu przestań kłamać plan jest bo Marszałek wydał koncesję na wydobycie w obrębie Ciemnik, co za tym idzie ten plan zagospodarowania dotyczy właśnie tego. To wy macie żwirownie na rękach bo ty z Wlodkiem nalegaliscie na uchwalenie tego planu planu.

IMG_20220106_090257.jpg

Większego idioty niż ty gościu w zyciu nie widziałem. Żwirownia jest gdzie indziej, a Wisola gdzie indziej, to sa dwa różne tereny. Jak nie wiesz o co chodzi to jedź do marszałka i poczytaj papiery, dowiesz się dlaczego wydał koncesję.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...