Skocz do zawartości

Śmieci bez zarządzania


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, pamiętam napisał:

Był, był działał z wieżą jak należy. Moja mama opowiadała jak to krówki pasał, na zabawach grał aż wreszcie ciocia wieża dała mu stanowisko szefa klubu kultury. Tam dopiero pokazał jakim jest rozpustnikiem w całym tego słowa znaczeniu. Zapytaj jeszcze żyjących mieszkańców opowiedzą z detalami co z bratem Edkiem wyczyniali. Teraz będzie mnie ta szuja umoralniał. Wstydu dziadyga nie ma. Staruch jeszcze do koryta się rwie jak już nawet nie wie co mówi. Starym stylem ciotki wieży donosi na mieszkańców i do końca jak za starej komuny podnosi rękę przeciw mieszkańcom . Bllleee

Jak twoja mamuśka chodziła na zabawy na dechy  i wina chlala to była dobrze jak za darmoche się bawiła i w krzakach dawała to zapomniała. .

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.10.2021 o 19:23, niestety napisał:

Pół roku temu była duża podwyżka bo rzekomo nowa firma. To że wywożą raz w miesiącu milczeli teraz podwyższyli znów o 40% i mówią że to na zwiekszoną ilość śmieci a to po prostu 1/3 cwaniaczków nie płaci koszty ponoszą uczciwi mieszkańcy. Ten co pisze że Kaziu taki zasłużony odpowiadam...to głupek który chce liczyć mieszkańców choć wie że nie oni produkują śmieci. Gminna głupota poraża.

 

48 minut temu, pamiętam napisał:

Był, był działał z wieżą jak należy. Moja mama opowiadała jak to krówki pasał, na zabawach grał aż wreszcie ciocia wieża dała mu stanowisko szefa klubu kultury. Tam dopiero pokazał jakim jest rozpustnikiem w całym tego słowa znaczeniu. Zapytaj jeszcze żyjących mieszkańców opowiedzą z detalami co z bratem Edkiem wyczyniali. Teraz będzie mnie ta szuja umoralniał. Wstydu dziadyga nie ma. Staruch jeszcze do koryta się rwie jak już nawet nie wie co mówi. Starym stylem ciotki wieży donosi na mieszkańców i do końca jak za starej komuny podnosi rękę przeciw mieszkańcom . Bllleee

 

Godzinę temu, niestety napisał:

Kapuś ,nygus i zdrajca własnych wyborców. Odpłacą mu! Już nie długo!

Włodek to ty razem z nim ganiasz i zaglądasz do kominów. Taki z ciebie fałszywy ciul. Takich dwóch ja wy + michałek i liwaczek  mieszkańców orżniecie w białych rękawiczkach.

Taka prawda o was w pigułce.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.10.2021 o 22:16, lol napisał:

Mój wkurw jest tym większy że uchwała o podwyżkach to jeden punkt pod tytułem " podwyższa się opłatę na 35 zł" nie pisze z że z kwoty 25 na 35 przecież wtedy ładniej wygląda. No i że tylko mieszkańcom nie ma słowa o domkach letniskowych. A to jedno wysypisko śmieci. Komu ten palant michalek, jacus czy wlodzimierz idą na rękę? Moi zdaniem promykom, maxbudom, polu Nowakowski, kryształowej, plaży. Durnie z rady nic nie rozumieli. Dec porażka, Mazurek i Kościelny za nim. Brawo Czertyń. Jeden głos rozsądku.

 

1 godzinę temu, niestety napisał:

Kapuś ,nygus i zdrajca własnych wyborców. Odpłacą mu! Już nie długo!

Włodek to ty razem z nim ganiasz i zaglądasz do kominów. Taki z ciebie fałszywy ciul. Takich dwóch ja wy + michałek i liwaczek  mieszkańców orżniecie w białych rękawiczkach.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko sie zapytam jaki był realny powód podwżki za śmieci? Bo co podwyzka to stara śpiewka ze trzeba dziure załatac za niepłacących. Teraz tym bardziej ludzie płacic nie beda, nie płacili 25 zł to tym bardziej 35 nie zapłacą i takich bedzie wiecej. Najdrozsze śmieci w okolicy, dla przykładu w Węgorzynie 24 zł. Niedługo dojdziaie do tego ze bedziemy zarabiac tylko na śmieci. Jak życ ja sie pytam droga Rado?!

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, pamiętam napisał:

Był, był działał z wieżą jak należy. Moja mama opowiadała jak to krówki pasał, na zabawach grał aż wreszcie ciocia wieża dała mu stanowisko szefa klubu kultury. Tam dopiero pokazał jakim jest rozpustnikiem w całym tego słowa znaczeniu. Zapytaj jeszcze żyjących mieszkańców opowiedzą z detalami co z bratem Edkiem wyczyniali. Teraz będzie mnie ta szuja umoralniał. Wstydu dziadyga nie ma. Staruch jeszcze do koryta się rwie jak już nawet nie wie co mówi. Starym stylem ciotki wieży donosi na mieszkańców i do końca jak za starej komuny podnosi rękę przeciw mieszkańcom . Bllleee

 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, pamiętam napisał:

Był, był działał z wieżą jak należy. Moja mama opowiadała jak to krówki pasał, na zabawach grał aż wreszcie ciocia wieża dała mu stanowisko szefa klubu kultury. Tam dopiero pokazał jakim jest rozpustnikiem w całym tego słowa znaczeniu. Zapytaj jeszcze żyjących mieszkańców opowiedzą z detalami co z bratem Edkiem wyczyniali. Teraz będzie mnie ta szuja umoralniał. Wstydu dziadyga nie ma. Staruch jeszcze do koryta się rwie jak już nawet nie wie co mówi. Starym stylem ciotki wieży donosi na mieszkańców i do końca jak za starej komuny podnosi rękę przeciw mieszkańcom . Bllleee

 Do tego co pamięta!  niestety w d**** byłeś i gówno widziałeś a a pamięcią jesteś zerowym  osobnikiem pewnie z określonego środowiska pochodzisz i kultura  oraz  działalność z tym związana nie ma dla Ciebie znaczenia zatem nie zabieraj głosu . Pewnie w latach 70 i 80 dalej aż do do teraz omega dawna była miejscem kultu z którego nie możesz się obyć .... Pozdrawiam i życzę abyś posiadł wiedzę od mądrych  i bezstronnych mieszkańców

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Jolka miała napisał:

Ja widzę że tylko jest nagonka na czterech radnych ,a gdzie jest reszta radnych .Twoje narzekania i nagonki są niesłuszne.

Reszta radnych nic nie znaczy zwyczajnie i po prostu. Szafran przewodniczący rady, Mazurek przewodniczący komisji gospodarczej, Dec komisji innej i Kościelny też, za to biorą niezłą kasę oprócz diet radnego. Reszta to pionki. Tych czterech radnych oraz Liwak i Kupczyński wszystko ustalają w kuluarach. Dlatego nie ma co gamoniami radnymi się zajmować bo oni mają rozkaz głosować tak i koniec. Gdyby było inaczej radni by burzliwie opowiedzieli przeciw niesłusznym podwyżkom. Nakazali określony czas dali burkowi do ściągnięcia zaległości i nie trzeba by było podwyższać opłat. Niestety czterech durni + 2 buraków + 11 matołków nie doszło do takiej konkluzji.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kol napisał:

Ja jestem dobrym znajomym Kazimierza i powiem że Kazimierz z ciotka wiezą miał i ma od dawna na pieńku ,nie prawda jest ,że to co piszesz .On niegdyś walczył z wieżą w sądzie ,gdzie wygrał .

I to jest prawda! a raczej ulameczek bo ciotka zaczęła w Ińsku swoją działalność od sekretarza PZPR i zakończyła jako burmistrz w 2006(?)i w tamtym czasie szykowała sobie grunt w imię zasady po trupach do celu do tego stopnia że i kino i cała kultura poszła tam gdzie wodociągi poczta, śmieci,energetyka,kiedyś posterunek policji, i teraz myślą co by tu jeszcze opierdzielic, zastanawiają się czy gminy nie przydzielić do np,Drawska w innym mieście ludzie potrafią bronić swego a u nas zależności jednych od drugich jest kosmiczna...

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, matołek napisał:

Reszta radnych nic nie znaczy zwyczajnie i po prostu. Szafran przewodniczący rady, Mazurek przewodniczący komisji gospodarczej, Dec komisji innej i Kościelny też, za to biorą niezłą kasę oprócz diet radnego. Reszta to pionki. Tych czterech radnych oraz Liwak i Kupczyński wszystko ustalają w kuluarach. Dlatego nie ma co gamoniami radnymi się zajmować bo oni mają rozkaz głosować tak i koniec. Gdyby było inaczej radni by burzliwie opowiedzieli przeciw niesłusznym podwyżkom. Nakazali określony czas dali burkowi do ściągnięcia zaległości i nie trzeba by było podwyższać opłat. Niestety czterech durni + 2 buraków + 11 matołków nie doszło do takiej konkluzji.

To PSL-owska mafia wspierana przez wieżę.

Odnośnik do odpowiedzi

To jednak prawda! Szłam na ranny spacer we wszystkich domkach letniskowych wystawione śmieci. Ktoś pisał że im zabierają od maja do września za te 5 miesięcy jest jednorazowa wpłata 178 zł. Wystawiają je po 4 różne worki to kto teraz za te śmieci płaci my mieszkańcy? No to się pytam tych 5 królewiczów czy to jest zgodne z prawem ? Czy ktoś się nad tym zastanowił? Jak pomyśleć że 200 tysięcy dłużnicy nie zapłacili a po sezonie dalej wywożone są śmieci od niepłacących to dlaczego mieszkańcy są karani podwyżką!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lol napisał:

To jednak prawda! Szłam na ranny spacer we wszystkich domkach letniskowych wystawione śmieci. Ktoś pisał że im zabierają od maja do września za te 5 miesięcy jest jednorazowa wpłata 178 zł. Wystawiają je po 4 różne worki to kto teraz za te śmieci płaci my mieszkańcy? No to się pytam tych 5 królewiczów czy to jest zgodne z prawem ? Czy ktoś się nad tym zastanowił? Jak pomyśleć że 200 tysięcy dłużnicy nie zapłacili a po sezonie dalej wywożone są śmieci od niepłacących to dlaczego mieszkańcy są karani podwyżką!!!!!

Za 178 zł jednorazowej opłaty panowie w domkach rekreacyjnych korzystają pełną gębą. Latem wynajmują domki jest tam po kilkanaście osób wiem bo widziałem wbrew radnym którzy też chodzą bo ich widzę. Wiedzą że fura śmieci jest z orzechowej, reszty domków jak choćby tęczowa, wichrowe wzgórze  plaży przede wszystkim za którą powinna płacić gmina. Ośrodki to jedna duża góra śmieci zwłaszcza Promyk i pole namiotowe. Ale dec chce kontrolować mieszkańców. Co ci dec z tego przyjdzie kapusiu. Że jak idziesz ulicą to wszyscy wiedzą żeś kapuś? Jak wam nie wstyd takie kocopoły na sesji mówić! Jak możecie mieszkańcom w oczy patrzeć? Jeszcze wielu z nich nie wie że jak przyjdzie płacić to o dyszkę drożej od osoby. Jeszcze czeka was plucie w twarz jak przyjdą do gminy płacić jak przystało. Przypominam 200 tysięcy zaległości w płaceniu za śmieci. Tyle ile potrzebne do końca roku za wywóz nieczystości. Tak rządzi liwak i spółka.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gwiazda napisał:

Za 178 zł jednorazowej opłaty panowie w domkach rekreacyjnych korzystają pełną gębą. Latem wynajmują domki jest tam po kilkanaście osób wiem bo widziałem wbrew radnym którzy też chodzą bo ich widzę. Wiedzą że fura śmieci jest z orzechowej, reszty domków jak choćby tęczowa, wichrowe wzgórze  plaży przede wszystkim za którą powinna płacić gmina. Ośrodki to jedna duża góra śmieci zwłaszcza Promyk i pole namiotowe. Ale dec chce kontrolować mieszkańców. Co ci dec z tego przyjdzie kapusiu. Że jak idziesz ulicą to wszyscy wiedzą żeś kapuś? Jak wam nie wstyd takie kocopoły na sesji mówić! Jak możecie mieszkańcom w oczy patrzeć? Jeszcze wielu z nich nie wie że jak przyjdzie płacić to o dyszkę drożej od osoby. Jeszcze czeka was plucie w twarz jak przyjdą do gminy płacić jak przystało. Przypominam 200 tysięcy zaległości w płaceniu za śmieci. Tyle ile potrzebne do końca roku za wywóz nieczystości. Tak rządzi liwak i spółka.

To jest najprawdziwsza prawda. Niech każdy mieszkaniec czyta i wyciąga wnioski.

44 minuty temu, Hallo napisał:

Deca pocałuj w małego ,jak nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem to zamilcz,albo idź do niego niech ci gamoniu wytłumaczy.I nieroby zadymy i nie czepiają się bez podstawie bo to co piszesz to się kupy nie trzyma .

Tak traktuje nas dec, radni, burmistrz, wicek i przewodniczący. Każą nam całować swoje siusiaki. Gratuluję momentu zdziczenia. Dno, muł i wodorosty.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lelecz napisał:

Barania laczko lecz się ,cały czas piszesz jedno ,to już jest chore ,wszyscy o tym wiedzą ,o podwyzszkach .

Oto jak władza traktuje wyborców. Zatwierdzone nie ma o czym mówić.

3 godziny temu, Hallo napisał:

Deca pocałuj w małego ,jak nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem to zamilcz,albo idź do niego niech ci gamoniu wytłumaczy.I nieroby zadymy i nie czepiają się bez podstawie bo to co piszesz to się kupy nie trzyma .

Zostało całowanie władzy w odpowiednie miejsce porządania

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...