Skocz do zawartości

Śmieci bez zarządzania


Rekomendowane odpowiedzi

Panie Burmistrzu my mieszkańcy Naszej Gminy Ińsko nie godzimy się na płacenie za tych, którzy oszukują i unikają płacenia za wywóz śmieci. Dług o którym Pan mówi (200 tyś. zł) odnosi się do osób, których dane są wam znane. Dlaczego reszta mieszkańców ma ponosić koszty nie za swoje winy? To skandal, że Jucha nic w tym zakresie nie zrobił i nadal poza przygotowaniem uchwał podwyższających opłaty nic nie robi. Skoro bierzecie pensje to zapracujcie na nie. Panie Liwak ośmiesza się Pan mówiąc o gabarytach, bo te ustawowo powinny być zabierane 2 razy w roku. Pańskie wywody i ich tępota nie mieści się w ramach żadnego prawa. To kolejne Wasze oszustwo i odwracanie kota ogonem. Trzeba było nie zmieniać odbiorcy i dobrej metody odbioru. Panie Liwak może Pan zwiedzie swoich radnych ale nie płacących mieszkańców. Kogo reprezentują radni skoro siedzą jak matoły i popijają herbatkę. 

90c7ca3e8bfa86facc556497d8e19781.png

Odnośnik do odpowiedzi

Burek nie zwalaj na Polski Rząd tylko zajmij się gminą za którą odpowiadasz. Twój słowotok głupoty nadaje się tylko klubu słomiastych. Obciążanie długami ludzi porządnych, płacących doprowadzi do dalszego pozbywania się śmieci do lasów i rowów bo to będzie jedyny  sposób na zmniejszenie oddawanych śmieci. To co reprezentują radni to pusta gadka bez pokrycia. Czy zastanowiliście się, że każdy towar jest opakowany i tak sprzedawany w sklepie. Kupujący nie ma możliwości innego zakupu, stąd większa ilość odpadów. Tym sposobem Burmistrz przeforsuje swoją niewiedzę. My zapłacimy. Może nie znacie matematyki ale to wzrost o prawie 50% tępaki.

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro podwyższacie opłatę o 10 zł to obniżcie opłatę dla posiadających kompostownik o 3 zł od osoby. Ci co zalegają te 200 tys.zł i tak nie będą płacić a my stajemy się zakładnikami jak mieszkańcy przy biernej postawie rzekomo reprezentujących nas radnych. Znowu chamsko nas wykorzystujecie pasibrzuchy.

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie podnieśli opłaty o 40 %. Tak dbają o nasze interesy. Z góry ustawiają skorumpowanych radnych tej opcji do akceptacji wszelkich podwyżek bo nie ma wśród radnych ani jednej osoby o odmiennych poglądach. Mieszkańcy to Wy wybraliście tych przygłupów na swoją szkodę.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, gość napisał:

Dokładnie podnieśli opłaty o 40 %. Tak dbają o nasze interesy. Z góry ustawiają skorumpowanych radnych tej opcji do akceptacji wszelkich podwyżek bo nie ma wśród radnych ani jednej osoby o odmiennych poglądach. Mieszkańcy to Wy wybraliście tych przygłupów na swoją szkodę.

Jak to nie ma zainteresowanych? Taki Woźniak szurał kapciami trzy razy...po kawę, cukier i mleczko do kawy. Dogadzał Kaziutkowi. Potem jak zaczęli mieszać to z tyłu nie było słychać co Szafran i Liwak mówią. Popili pojedli i poszli do domu. Żaden radny przy pytaniu Szafrana czy są inne propozycje nawet nie pisnął to znaczy że to z Kujawskim to ustawka....niech będzie że z kompostownikiem o 2 zł taniej. O 2 nie o trzy! Te nieściagnięte zaległości od cwaniaków którzy nie płacą pokryją uczciwie płacący. Straszenie Goleniowem jest totalną porażką bo tam od kilku lat nie było podwyżki i cena była 15 zł....jakie to porównanie do naszej gminy? Płaciliśmy 25 teraz będziemy 35 to draństwo radnych głupich i gminnej władzy której łatwo wyciągać z kieszeni mieszkańców. Ci co nie płacą niech gmina egzekwuje skutecznie albo za nich płaci jak są bezrobotni. To jest dramat co Szafran uj z Liwakiem wyrabiają a przyklaskuje Michałek. Jeszcze kurwysyn grozi że za pół roku znów podwyższy ceny. NA WYSYPISKO Z NIMI SĄ JAK BEZUŻYTECZNE ŚMIECI.

Odnośnik do odpowiedzi

Z treści propozycji nie wynika aby burek chciał podnieść opłaty za domki letniskowe chociaż tam przebywają ogromne ilości ludzi.Osobną kwestią są tzw. przedsiębiorcy ,którzy unikają rzeczywistych opłat za swoich gości.To tam oprócz nie płacących należało szukać strat.Ta rada to bezmyślne matoły podnoszące rękę za na rozkaz.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, gnidy z psl napisał:

Jak to nie ma zainteresowanych? Taki Woźniak szurał kapciami trzy razy...po kawę, cukier i mleczko do kawy. Dogadzał Kaziutkowi. Potem jak zaczęli mieszać to z tyłu nie było słychać co Szafran i Liwak mówią. Popili pojedli i poszli do domu. Żaden radny przy pytaniu Szafrana czy są inne propozycje nawet nie pisnął to znaczy że to z Kujawskim to ustawka....niech będzie że z kompostownikiem o 2 zł taniej. O 2 nie o trzy! Te nieściagnięte zaległości od cwaniaków którzy nie płacą pokryją uczciwie płacący. Straszenie Goleniowem jest totalną porażką bo tam od kilku lat nie było podwyżki i cena była 15 zł....jakie to porównanie do naszej gminy? Płaciliśmy 25 teraz będziemy 35 to draństwo radnych głupich i gminnej władzy której łatwo wyciągać z kieszeni mieszkańców. Ci co nie płacą niech gmina egzekwuje skutecznie albo za nich płaci jak są bezrobotni. To jest dramat co Szafran uj z Liwakiem wyrabiają a przyklaskuje Michałek. Jeszcze kurwysyn grozi że za pół roku znów podwyższy ceny. NA WYSYPISKO Z NIMI SĄ JAK BEZUŻYTECZNE ŚMIECI.

Wiecie kto generuje śmieci w gminie? Domki rekreacyjne i przedsiębiorcy którzy wolą oddać do pszok niż wykazywać na choćby ośrodkach, polu czy domach weselnych. Liwak powiedz dlaczego tak nienawidzisz mieszkańców? Dlaczego nie ma podwyżki dla rekreacji. To tam jest zwyżka śmieci ty śmieciu.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, buraki napisał:

Wiecie kto generuje śmieci w gminie? Domki rekreacyjne i przedsiębiorcy którzy wolą oddać do pszok niż wykazywać na choćby ośrodkach, polu czy domach weselnych. Liwak powiedz dlaczego tak nienawidzisz mieszkańców? Dlaczego nie ma podwyżki dla rekreacji. To tam jest zwyżka śmieci ty śmieciu.

Plaża, ośrodki, pole namiotowe, kryształowa i Manhattan. To miejsca które produkują śmieci a za nie nie płacą. Teraz Liwak z Szafranem wyciągają łapy do mieszkańców. Te 200 tysięcy to dokładnie tyle ile do końca roku brakuje. Essesyny brać się do roboty. Bo kuwa będziecie na pierwszych stronach gazet za takie tłumaczenie podwyżki!!!! Niech was szlag jasny trafi i krew zaleje zielone słomiaki. Patrzę jak te buraki mazuzki, dezory, kościelne, woźniaki, dece, dolaty halejcie i reszta chłamu spuszczają oczy i podnoszą rękę w górę nie zadając żadnego sensownego pytania poraża mnie. To nie są reprezentanci mieszkańców to niedouczone kmioty, marionetki w rękach Szafrana Kupczynskiego i Liwaka. Na wypowiedź sołtysa że zna swoich mieszkańców i oni nie produkują tyle śmieci żaden radny nie wziął w obronę. Dec chce szukać mieszkańców po domach. Przecież stary durniu my wiemy że mieszkańcow jest tyle ile jest. Idź sprawdzać do ośrodków, na Manhattan. Byłeś robić zdjęcia na plaży. Na co jako radny patrzyłeś? Ograniczniku jeden! Nawet że molo na piasku nie zauważyłeś! Trzy metry brzegu nie ma. A teraz dzięki takim pustakom mieszkańcy będą wywozić śmieci gdzie się da. Bo jak już douczeni segregacji jak należy to ich po kieszeni uderzyć. Szmatława ta władza w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

Wzywam do obywatelskiego nieposłuszeństwa. Skoro inni nie płacą a to suma która by rekompensowała opłaty. To ja nie będę płacił skoro liwak twierdzi że nic im nie grozi, nie ma sposobu ściągnięcia zaległości czy jest bezrobotny czy jak powiedział zamożny. Czyli nie płacą też ci którzy kasę mają. Zatem nie płacę za śmieci bo obecnie na mój budżet to za drogo. Nie ma według mnie uzasadnienia do podwyżki bo jest tylko problem z tymi od których gmina nie umie bądź nie chce odebrać należnej kasy. Obecna władza to wariant przereklamowany i przeżyty,.............. Jak na razie uważam że żadnej obrazy nikogo tu nie było. Obraziła nas rada i burmistrz!

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Lol napisał:

Wzywam do obywatelskiego nieposłuszeństwa. Skoro inni nie płacą a to suma która by rekompensowała opłaty. To ja nie będę płacił skoro liwak twierdzi że nic im nie grozi, nie ma sposobu ściągnięcia zaległości czy jest bezrobotny czy jak powiedział zamożny. Czyli nie płacą też ci którzy kasę mają. Zatem nie płacę za śmieci bo obecnie na mój budżet to za drogo. Nie ma według mnie uzasadnienia do podwyżki bo jest tylko problem z tymi od których gmina nie umie bądź nie chce odebrać należnej kasy. Obecna władza to wariant przereklamowany i przeżyty,.............. Jak na razie uważam że żadnej obrazy nikogo tu nie było. Obraziła nas rada i burmistrz!

 

100% POPIERAM!

Odnośnik do odpowiedzi

Wzywam do obywatelskiego nieposłuszeństwa. Skoro inni nie płacą a to suma która by rekompensowała opłaty. To ja nie będę płacił skoro liwak twierdzi że nic im nie grozi, nie ma sposobu ściągnięcia zaległości czy jest bezrobotny czy jak powiedział zamożny. Czyli nie płacą też ci którzy kasę mają. Zatem nie płacę za śmieci bo obecnie na mój budżet to za drogo. Nie ma według mnie uzasadnienia do podwyżki bo jest tylko problem z tymi od których gmina nie umie bądź nie chce odebrać należnej kasy. Obecna władza to wariant przereklamowany i przeżyty,.............. Jak na razie uważam

 

Odnośnik do odpowiedzi

Gmina nie ściąga od nie płacących bo nie chce się użerać łatwiej jest przerzucić problemy na resztę mieszkańców.Cały ten system nie spełnia się.Może wymyślą genialni radni od ilości włosów na głowie lub długości paznokci.Pasibrzuchy siedzą jak matoły i jest e ci robią to popieranie nie mieszkańców lecz swojego gumiaka.Proponuję starą metodę: do lasu lub do ogniska.Miało być tak egologicznie a jest jak za króla Ćwieczka.

Bezradni nauczyli się przerzucać koszty ich utrzymania na społeczeństwo. Tak jest najprościej.A może jednak konsekwentne ściąganie od zalegających Panowie:Liwak,Szafran i Jucha.Kłapać szczęką każdy potrafi.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Popieram napisał:

Wzywam do obywatelskiego nieposłuszeństwa. Skoro inni nie płacą a to suma która by rekompensowała opłaty. To ja nie będę płacił skoro liwak twierdzi że nic im nie grozi, nie ma sposobu ściągnięcia zaległości czy jest bezrobotny czy jak powiedział zamożny. Czyli nie płacą też ci którzy kasę mają. Zatem nie płacę za śmieci bo obecnie na mój budżet to za drogo. Nie ma według mnie uzasadnienia do podwyżki bo jest tylko problem z tymi od których gmina nie umie bądź nie chce odebrać należnej kasy. Obecna władza to wariant przereklamowany i przeżyty,.............. Jak na razie uważam

 

Jestem za.....

31 minut temu, gość napisał:

Gmina nie ściąga od nie płacących bo nie chce się użerać łatwiej jest przerzucić problemy na resztę mieszkańców.Cały ten system nie spełnia się.Może wymyślą genialni radni od ilości włosów na głowie lub długości paznokci.Pasibrzuchy siedzą jak matoły i jest e ci robią to popieranie nie mieszkańców lecz swojego gumiaka.Proponuję starą metodę: do lasu lub do ogniska.Miało być tak egologicznie a jest jak za króla Ćwieczka.

Bezradni nauczyli się przerzucać koszty ich utrzymania na społeczeństwo. Tak jest najprościej.A może jednak konsekwentne ściąganie od zalegających Panowie:Liwak,Szafran i Jucha.Kłapać szczęką każdy potrafi.

Tak właśnie jest!

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Lol napisał:

Wzywam do obywatelskiego nieposłuszeństwa. Skoro inni nie płacą a to suma która by rekompensowała opłaty. To ja nie będę płacił skoro liwak twierdzi że nic im nie grozi, nie ma sposobu ściągnięcia zaległości czy jest bezrobotny czy jak powiedział zamożny. Czyli nie płacą też ci którzy kasę mają. Zatem nie płacę za śmieci bo obecnie na mój budżet to za drogo. Nie ma według mnie uzasadnienia do podwyżki bo jest tylko problem z tymi od których gmina nie umie bądź nie chce odebrać należnej kasy. Obecna władza to wariant przereklamowany i przeżyty,.............. Jak na razie uważam że żadnej obrazy nikogo tu nie było. Obraziła nas rada i burmistrz!

 

Trudno się z tym nie zgodzić.

Odnośnik do odpowiedzi

Wzywam do obywatelskiego nieposłuszeństwa. Skoro inni nie płacą a to suma która by rekompensowała opłaty. To ja nie będę płacił skoro liwak twierdzi że nic im nie grozi, nie ma sposobu ściągnięcia zaległości czy jest bezrobotny czy jak powiedział zamożny. Czyli nie płacą też ci którzy kasę mają. Zatem nie płacę za śmieci bo obecnie na mój budżet to za drogo. Nie ma według mnie uzasadnienia do podwyżki bo jest tylko problem z tymi od których gmina nie umie bądź nie chce odebrać należnej kasy. Obecna władza to wariant przereklamowany i przeżyty,.............. Jak na razie uważam

 

Odnośnik do odpowiedzi

Wywożenie gabarytów to obowiązek gminy. To jest tylko raz w roku. Zatem nie chrzań Liwak że ile tego było. Ludzie raz na 20 lat mogą chyba meble zmienić. Nie przyszło liwakowi i szafranowy jak również mazurkowi czy decowi że kupa śmieci rośnie w sezonie i trzeba tym co wynajmują domki podwyższyć a nie mieszkańcom co ręką karmi. Uchwała mówi tylko o podwyżce dla mieszkańców a Dec chce ich wyłapywać jak stonkę. Co za obleśna sytuacja. Przecież radni , burak, wicek jeżdżą na plażę chodzą na spacerki nie widzą jaki tam przerób na Manhattanie? To domki letniskowe i ośrodki generują nadwyżki. Od mieszkańców wara s********. Spróbuj dec przyjść to ci uju z laczka dam.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Pionek łapczywy i bojowy w internecie.Glupich nie sieją ,oni są jak stonka ,.Takich cwelów znanych jest na kopę ,madrza się i nic nie robią .Za rok będą wybory  cwelu ciebie nikt nie wybierze z morda posrana.Tylko u pomidora jest miejsce dla ciebie..

 

Prawda że

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd to jest podwyższyć ludziom bez podstawy opłatę. Żeby to robić trzeba mieć argumenty a nie że 200 tysięcy do ściągnięcia a wyciąga ręce o porządnych ludzi. Ci którzy to zrobili to CWELE. Tyle w temacie Halinko. Pewnie siedzisz u pomcia tyle wiesz co ci on powie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, tak napisał:

Wzywam do obywatelskiego nieposłuszeństwa. Skoro inni nie płacą a to suma która by rekompensowała opłaty. To ja nie będę płacił skoro liwak twierdzi że nic im nie grozi, nie ma sposobu ściągnięcia zaległości czy jest bezrobotny czy jak powiedział zamożny. Czyli nie płacą też ci którzy kasę mają. Zatem nie płacę za śmieci bo obecnie na mój budżet to za drogo. Nie ma według mnie uzasadnienia do podwyżki bo jest tylko problem z tymi od których gmina nie umie bądź nie chce odebrać należnej kasy. Obecna władza to wariant przereklamowany i przeżyty,.............. Jak na razie uważam

 

Przyłączam się do nieposluszenstwa

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...