Skocz do zawartości

Śmieci bez zarządzania


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Widz z boku napisał:

Kto to taki madrzec ,jak ma ktoś coś do kogoś, to cała złość przelewa na tym profilu ,nie ważne czy to jest prawda .Można się tutaj wyżyć .

Kiedyś skutecznie wyżywałeś się na vcity. Nie miałeś problemu z tym. Teraz przyszedł czas na ciebie. Styl pysk i siedź cicho. Kłamco o oszuście.

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, tak,tak napisał:

Za miesiąc na tej stronie umieszczona będzie lista  osób, które nie płacą za odbiór śmieci i mają minimum 3 m-ce zaległości. To się sąsiedzi ucieszą. Nie ma zmiłuj. RODO nie dotyczy dłużników i tego portalu.

Ty Włodek głupi jesteś jak dwa kalosze. Tak dłużników nie dotyczy RODO powinni być na liście to nauczą się płacić. W przeciwieństwie do twojego portalu tu pisze się o wszystkich twoich i kumpli porażkach. Ktoś musi i dobrze że to robi. Ty przecież z Michałkiem i Jackiem robiłeś to na swoim portalu przez kilka lat przeciw racinowi. Fajnie wtedy było? Fajnie się bawiłeś? Wtedy nic ci nie pasowało. Teraz na twoim portalu nie ma nic....Kaziu coś tam pyknie jakieś foto nie z gruchy mi z pietruchy. Macie tylko wstęgi i otwarcia. Ronda, Dino, muzeum, stacji paliw, teraz biedronki. Żadnego twojego wkładu tam nie było. Już niewiele majątku gminnego zostało. Do końca kadencji sprzedacie wszystko i przejęcie. Takie to teraz wasze rządy nierządu.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tak,tak napisał:

Za miesiąc na tej stronie umieszczona będzie lista  osób, które nie płacą za odbiór śmieci i mają minimum 3 m-ce zaległości. To się sąsiedzi ucieszą. Nie ma zmiłuj. RODO nie dotyczy dłużników i tego portalu.

Tak powinno być bo to są zwykli złodzieje, którzy niszczą naszą społeczność. Dlaczego ja mam płacić za jakiegoś nieroba, który nie płaci za wywóz śmieci i nierobów radnych na czele z burmistrzem, którzy dają przyzwolenie na robienie z mieszkańców idiotów. 

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, prawda napisał:

Jakbym nie znał kupczynskiego i tego że ma oszczędności na koncie to bym myślał bieda w tego gminie. Ale gdyby nawet 10 razy zdjąć ten dług to i tak sporo mu zostanie. To lepiej się na pośmiewisko wystawiać? Zresztą większość dłużników to ludzie posiadający majątki ruchome i nieruchome można spokojnie ten dług ściągnąć. Nie oszukujmy się też że te tu wymienione długi to za śmieci....bo to byłoby kłamstwo. To różnego typu zadłużenia rozumiem ale taka lista powinna być też na stronie gminnej informująca którzy mieszkańcy nie płacą za śmieci. Jak widać dłużnik to dłużnik jest publiczny a nie Liwak RODO się zasłania. Tak....żądam takiej listy na stronie gminy kto zalega z podatkiem od nieruchomości i opłatą za śmieci. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wiadomo napisał:

Jakbym nie znał kupczynskiego i tego że ma oszczędności na koncie to bym myślał bieda w tego gminie. Ale gdyby nawet 10 razy zdjąć ten dług to i tak sporo mu zostanie. To lepiej się na pośmiewisko wystawiać? Zresztą większość dłużników to ludzie posiadający majątki ruchome i nieruchome można spokojnie ten dług ściągnąć. Nie oszukujmy się też że te tu wymienione długi to za śmieci....bo to byłoby kłamstwo. To różnego typu zadłużenia rozumiem ale taka lista powinna być też na stronie gminnej informująca którzy mieszkańcy nie płacą za śmieci. Jak widać dłużnik to dłużnik jest publiczny a nie Liwak RODO się zasłania. Tak....żądam takiej listy na stronie gminy kto zalega z podatkiem od nieruchomości i opłatą za śmieci. 

Popieram pomysł. Podać listę zadłużonych. Niech czują presję skoro rzekomo nie ma na nich sposobu.

6 minut temu, tak,tak napisał:

Nie jednemu psu "burek".

Serio? To dłużnicy z Ińska....tu znamy tylko jednego Michała Kupczynskiego nawet jak Kupczyńskich jest pół Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, jednak siarka napisał:

Popieram pomysł. Podać listę zadłużonych. Niech czują presję skoro rzekomo nie ma na nich sposobu.

Serio? To dłużnicy z Ińska....tu znamy tylko jednego Michała Kupczynskiego nawet jak Kupczyńskich jest pół Ińska.

W dniu 9.10.2021 o 09:59, prawda napisał:

Ale to takie cyrki,Misiek to karma wróciła za ludzi pozwalnianych w kinie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Widz były kol napisał:

Moze pozbył się ludzi w kinie,bo kumpel dał jemu w łapę .Po nim można się wszystkiego spodziewać .Mafia ciotki działa w dobre

..

 

Jucha masz liste dłużników, przynajmniej jakąś czesc podana na tacy. Czas wziąść sie do roboty i ściągać hajs, a i przydałoby sie dokładnie sprawdzić ile ludzi ma złozone deklaracje bo wiekszosc ściemnia i nie podaje wszystkich osób w gospodarstwie. Miłej pracy.

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, gość napisał:

Jucha to bezprodukcyjny pasibrzuch jak Paluch i reszta.To zwykłe gminne pasożyty.Nic pozytywnego dla mieszkańców z ich bycia w gminie nie wynika.

Myślę, że to nie jego wina. Ktoś rządzi gminą, podejmuje przecież decyzje. Ktoś podnosi rękę za uchwałami lub przeciw nim. Porozmawiajcie sobie z radnymi dlaczego zagłosowali tak a nie inaczej. Jeśli ktoś im kazał lub nie mają innego wytłumaczenia to znaczy, że w gminie nie będzie dobrze skoro głosują ludzie z natury ubodzy intelektualnie. Ale może jest odwrotnie? Może przyczyna takiej a nie innej decyzji jest zupełnie inna? Nie chcę tego dalej tłumaczyć, bo to na tyle mała gmina, że praktycznie każdy ma jakiegoś znajomego radnego lub jest jego sąsiadem czy nawet członkiem jego rodziny. Zatem każdy może zdobyć informacje idąc do źródła.

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że to nie jego wina. Ktoś rządzi gminą, podejmuje przecież decyzje. Ktoś podnosi rękę za uchwałami lub przeciw nim. Porozmawiajcie sobie z radnymi dlaczego zagłosowali tak a nie inaczej. Jeśli ktoś im kazał lub nie mają innego wytłumaczenia to znaczy, że w gminie nie będzie dobrze skoro głosują ludzie z natury ubodzy intelektualnie. Ale może jest odwrotnie? Może przyczyna takiej a nie innej decyzji jest zupełnie inna? Nie chcę tego dalej tłumaczyć, bo to na tyle mała gmina, że praktycznie każdy ma jakiegoś znajomego radnego lub jest jego sąsiadem czy nawet członkiem jego rodziny. Zatem każdy może zdobyć informacje idąc do źródła.

W punkt!!! Przekonałem się, że wystarczy zadbać o to, by wszyscy "produkujący śmieci" płacili za ich wywóz i po kłopocie. Wszelkiego rodzaju domki letniskowe funkcjonują cały rok, a właściciel wykazuje tylko dwa miesiące, to znaczy, że za 10 miesięcy mają płacić stali mieszkańcy Ińska? Burmistrzu natychmiast należy zmienić deklaracje tym właścicielom. Jeśli oszukiwali, powinni ponieść karę finansową. Okaże się, że w tej sytuacji kolejnej podwyżki  śmieciowej może nie być.

Odnośnik do odpowiedzi
Chodzę i spaceruje,obserwu

Zobacz co zrobili ci dwaj z kulturą .Wieża  z nimi to sekta Ińska .Oni nie będą już tak postępować z ludźmi .To już przesada  .Ludzi oni nie traktują fer .Taki Michał znowu powołał do pracy kumpli ,ludzie w Ińsku młodzi nie mogą skorzystać z jakiej kolwiek pracy .Bo Michał i Jacek biorą kumpli z innej miejscowości ,albo kumpli ,rodzinkę.Sam powiedział przy ludziach że stary niech odpoczywa .Czego nie dotyczy Marylka P.kumpelki emerytki ,czy Elki Jamrozy też rodzinki emerytki.Czy na ich miejsce nie ma młodszych ,ładniejszych i bardziej utalentowanych..A zobaczcie  jak kul działa tam jest cisza parę filmów i działają tylko i wyłącznie ludzie ciotki wieży i Rzeczpospolita babska..To jest straszne.,beznadzieja ty dwóch madrusiow .

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że ludzie tutaj piszą ,bo my przeciwni ludzie nie wszystko wiemy i we wszystko nie wierzymy .Ale dużo jest prawdy. Dużo piszecie o tym co boli i to dobrze , że by ktoś się zastanowił czy dobrze postępuje.Ja jestem za ludźmi z Ińska i też jestem za ich przyjmowaniem do pracy .A dlatego przede wszystkim że nasi tubylcy głosują na wyborach nie obcy.I należałoby cenić ludzi wartościowych nie ważne czy on ona jest młodą czy ma trochę więcej lat,ważne jest co potrafi.  Panowie Burmistrzowie nie wolno  nie należy ludzi wybierać i segregować a za młody czy za stary.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...