Skocz do zawartości

ACTA i nasze forum


Pytajnik

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie nareszcie coś się zaczyna tutaj dziać. W takim razie ja też dodam swoje trzy grosze. MichałK, pisałeś, że nic nie wynika z tych dokumentów, które przeglądałeś w IPN. A teraz dowiadujemy się, że czegoś jeszcze nie sprawdziłeś i nie złożyłeś nawet stosownego wniosku. W jakim to Ciebie świetle stawia? Na pewno nie dobrym chyba zdajesz sobie z tego sprawę. Jak Ciebie obserwuję to wydaje mi się, że chcesz być poważnie traktowany. Ale żeby tak było to nie możesz robić czegoś na odpier.... się. W ogóle to chciałbym wiedzieć czemu się tak tłumaczysz z tym plakatem. Udajesz obrzydzenie żeby lepiej wypaść w publice? Albo to zrobiłeś albo nie a jak nie to nie wiem po co się tak tłumaczysz. Widać, że młokosem jesteś jeżeli chodzi o politykę.

Wniosek składałem w archiwum IPN o udostępnienie aktów, w których nie było tego postanowienia Pani prokurator. Ja wniosek o te 4 strony złoże ale najpierw do burmistrza, jeżeli burmistrz nie udostępni to wtedy do Pani prokurator. Nie złożyłem wcześniej i nie mam wytłumaczenia dlaczego. Skoro jest tylu zainteresowanych tymi 4 stronami to też mogą złożyć wniosek. Dlaczego radni nie drążą tematu tego nie wiem i też ubolewam, że się sprawą nikt z radnych nie zainteresował.

Akt nie aktów. To, że każdy może złożyć nie oznacza, że każdy go złoży. Co to jest za linia obrony? Tłumaczysz swoją nieudolność tym, że każdy może to zrobić ale nie robi? O ile dobrze pamiętam to bawisz się w ten nowy portal i angażowałeś się w sprawę referendum a teraz kiedy już trochę zyskałeś na popularności to wszystko co wiąże się z jakimś wysiłkiem będziesz starał się zwalać na kogoś? Przeproś zwyczajnie, że obiecałeś coś a nie zrobiłeś bo takich polityków chcemy.

Brawo Panie Michale , ta gaga obecnie sama nie wie czego chce za bardzo . Prawdopodobnie to okres przekwitania :lol: Całkowicie popieram Pańskie postępowanie , w szczególności ostrożność . Jednak uważam że trzeba sprawę dokończyć . Jeśli chodzi o osobę radnego Szafrana jest podobnie bo tak naprawdę całkowicie nie wiadomo kim jest !

Jak gaga przekwita to Ty masz problemy z prostatą. Jaką ostrożność? Spowiada się z jakiegoś plakatu tak jakby faktycznie z tym coś miał wspólnego. A Włodka to możesz w 4 litery pocałować. Stworzył portal i wiedz jedno. Ten portal będzie podstawą do jego kandydatury na burmistrza. Włodek popełnił tylko jeden błąd. Kasowanie wpisów i zgłaszanie do prokuratury i policji. A to dodam od siebie. Włodek nie mógł zgłosić tego do prokuratury bo gdyby tak było to musiało został wszczęte postępowanie. Mogę się nawet założyć, że nie był na policji. Ale ja to wiem a Włodek niech nie kłamie, że taki z niego sprawiedliwy gospodarz.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, zawiedzionych przepraszam podobnie jak z protokołem z grudniowej sesji przepraszałem. Nie uważam siebie za osobę popularną nie przesadzaj! Nie zrobiłem tego i nie wydaje mi się żebym się tłumaczy nie wiadomo jak. Jest to zabawne ale troszeczkę nie elegancki. Ja się potrafi przyznać do błędu bez najmniejszych oporów. Fakt może czasami zapomnę napisać tego słowa przepraszam ale to się każdemu może zdarzyć. Czy będzie radny Szafran startował na burmistrza nie wiem trudno mi powiedzieć każdy ma w sumie prawo. Ja będę starał się działać dalej a czy za 3 lata będę mieszkał w naszej gminie tego nie wiem. Jak na razie słyszałem tylko o 2 kandydaturach Pan Racinowski i Pan TOmkowiak ale ile w tym prawdy tego nie wiem

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś młody i nie masz doświadczenia życiowego.Myślę też, że jest już obłudny na swój sposób.Bo wiadomo do czego służ portal ińsko. Do promowania osoby Włodka. Tam wszyscy prawie są anonimowi, tylko szef jest wiadomy i wpisuje jako Krokus.Rzutuje to na jego osobę i pokazuje do czego jest zdolny żeby wypromować swoją osobę.

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, zawiedzionych przepraszam podobnie jak z protokołem z grudniowej sesji przepraszałem. Nie uważam siebie za osobę popularną nie przesadzaj! Nie zrobiłem tego i nie wydaje mi się żebym się tłumaczy nie wiadomo jak. Jest to zabawne ale troszeczkę nie elegancki. Ja się potrafi przyznać do błędu bez najmniejszych oporów. Fakt może czasami zapomnę napisać tego słowa przepraszam ale to się każdemu może zdarzyć. Czy będzie radny Szafran startował na burmistrza nie wiem trudno mi powiedzieć każdy ma w sumie prawo. Ja będę starał się działać dalej a czy za 3 lata będę mieszkał w naszej gminie tego nie wiem. Jak na razie słyszałem tylko o 2 kandydaturach Pan Racinowski i Pan TOmkowiak ale ile w tym prawdy tego nie wiem

W polityce można spekulować ale o swoim życiu osobistym nie musisz. Nikt Ciebie nie będzie rozliczał z tego, że za 3 lata będziesz gdzie indziej. A Włodek powinien kandydować chociażby z tego względu, że większa ilość kandydatów dobrze robi siłom politycznym. Większy wybór to więcej możliwości. Jeszcze to przepraszanie. Nie zatrać tej umiejętności. Bo o ile teraz umiesz to zrobić to później możesz zapomnieć jak to działa. Spójrz na takiego Racinowskiego. Naobiecywał a teraz tłumaczy się, że klepie biedę? Przepraszać trzeba umieć. Kto nie umie ten nie ma co liczyć na zrozumienie. WŁODEK DO CIEBIE TO OSTATNIE ZDANIE RÓWNIEŻ KIERUJĘ.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie jestem tam anonimowy Jacek Liwak też nie, a że ktoś zarejestruje się z anonimowym nickiem to już nie moja wina. Ja jeszcze nie skończyłem swojego artykułu więc go nie zamieszczam. To podsumowanie będzie również tutaj zamieszczone. Ja myślę, że czas pokaże co z tego portalu wyjdzie. Na dzień dzisiejszy nie widzę kandydata na burmistrza, którego mógł bym poprzeć. Naobiecywał naobiecywał to fakt ale przyznać się do błędu nie potrafią. To co obiecałem forumowiczom czyli sprawozdania z komisji i sesji na których jestem oraz te 4 strony będą. Nie chciał bym być tu zaraz traktowany jako obcy bo coś zacząłem działać na nowym portalu. Dalej uważam, że to forum też jest potrzebne bo jedni będą woleli siedzieć na caffe a drudzy na portalu Ińsko. Też kwestia wyboru czegoś odpowiedniego dla siebie portalu.

Odnośnik do odpowiedzi

Już widzę chętnych do wpisywania się na portal z przeszłością prokuratorską.Powiedz michał czy wchodzenie na portal to to samo co dyskusja? My tu dyskutujemy a tam będziecie pisać sami do siebie.Włodek na nowym portalu pierwsze co wpisał to informację o zgłaszaniu na policję i do prokuratury. To ma być zachęta???? Pomyśl czy takie działania są przemyślane czy aby nie popadacie w dublerstwo vcity.Nigdy portal założony przez samych radnych nie będzie obiektywny zapytaj mądrego wykładowcy na uczelni. Możecie spodziewać się tylko podawania informacji i komentarzy robionych przez samych siebie.Ale osiągnięcie :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Może tam będziemy oglądać nagrania z sesji a tu będzie dyskusja. Caffe Ińsko było odskocznią od vcity bardzo dobrą odskocznią. Patrzcie dziś vcity umarło garstka osób się tam wypowiada. Tu dyskusja trwa i mam nadzieje, że będzie trwała. Neko jest dobry administratorem i udowodnił to w 300% podczas referendum. Ja cenie sobie to forum pod względem możności dyskusji. Wszyscy się różnimy w pewnych kwestiach ale to jest istota demokracji, żeby szanować poglądy innych i dyskutować na odpowiednim poziomie. Ja nikogo nie mam zamiaru namawiać żeby przechodził na nowy portal. Myślę, że można uczestniczyć i w jednym i w drugim. Tamten będzie miał charakter chyba bardziej informacyjny właśnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...