Skocz do zawartości

ACTA i nasze forum


Pytajnik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jak wejdzie ta ACTA, nasze forum zacznie być kontrolowane pod nadzorem Racinowskiego???????Chodzi mi tu o ten zapis dotyczący kontrolowania działań w sieci bez podawania przyczyny, po prostu mogą to sprawdzać.Znajomy który orientuje się w sprawach komputerowych powiedział ze jest nawet możliwe sprawdzić co kto pisał i co czytał bez dobierania się do naszych komputerów!!!Trochę mnie to przeraża icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie popisz się i idź na referendum w sprawie ACTA. Jestem tylko ciekawy czy do niego dojdzie bo decydować o tym będzie sejm. A nie sądzę, że PO będzie chciało dawać ludziom taką możliwość. A o to forum bym się nie martwił. Dotychczas wszystko funkcjonowało dobrze. Zawsze się ktoś wyrwie z tłumu i napisze coś głupiego. Pic w tym żeby nie nadużywać tego kasowania a Nekowi dobrze to idzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałeś Acta i nasze forum w nazwie tematu więc odniosłem się do caffe. ACTA i tak przejdzie znając nasze realia.

O ile dobrze pamiętam to ratyfikacja ma nastąpić za kilka miesięcy dopiero a do tego czasu na pewno wszyscy o tym temacie zapomną. A wtedy już nie da się niczego zrobić. Szkoda ale ja tak to widzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ACTA jest czy nie to od dawna problem inwigilacji jest.Ja to na własnej skórze przechodziłam kiedy radny szafran na vcity napuszczał na mnie prokuratora.Nie bierzcie do serca tej akcji bo to w innym wymiarze jest zrobione.Inie dotyczy takich forów.Przecież nie hakujecie strony gminnej czy portalowego nowego politycznego forum.Nie sprzedajecie koki przez internet, nie handlujecie podróbkami .No i można tak bez końca.Chyba ni bardzo macie wiedzę na temat ACTA.To jest niebezpieczne i może służyć do kontroli ale nie takich cieniasów jak wy.Coś co żyje w wymiarze trzeciego świata nikt nie będzie ruszał.Pozdrawiam.

Ps. Wy nie macie internetu ani nie wiecie co to wiązki światłowodowe wam ACTA nie zagrozi nie to co USA czy Chiny, Japonia.Wy w internecie nie istniejecie.

Odnośnik do odpowiedzi
Przecież nie hakujecie strony gminnej czy portalowego nowego politycznego forum.Nie sprzedajecie koki przez internet, nie handlujecie podróbkami .

I co z tego, ważne że wchodzimy na odcisk burmistrzowi.Mało absurdów naszego prawa się naczytaliście?Administratorzy pociągnięci do odpowiedzialności bo ktoś napisał o jakimś polityku że jest baranem i przez to teoretycznie przegrał wybory.Najpierw mówisz że Racinowski nasyła na ciebie prokuratora a zaraz że nic nie znaczymy więc nikt się nami nie przejmuje,jakwidać nie jest tak.....jak wcześniej do kontrolowania sieci potrzeba było zgody sądu teraz tak nie będzie????Byle Racin albo jeden z jego popleczników będzie mógł o to się ubiegać pokazując ze pan X z ińska go publicznie poniża i żąda sprawiedliwości

Odnośnik do odpowiedzi
Najpierw mówisz że Racinowski nasyła na ciebie prokuratora a zaraz że nic nie znaczymy więc nikt się nami nie przejmuje,jakwidać nie jest tak.....jak wcześniej do kontrolowania sieci potrzeba było zgody sądu teraz tak nie będzie????Byle Racin albo jeden z jego popleczników będzie mógł o to się ubiegać pokazując ze pan X z ińska go publicznie poniża i żąda sprawiedliwości

Przestań pisać te głupoty nikt tu na razie nikogo nie śledził a żądać usunięcia obraźliwego wpisu może każdy.W jaki sposób Racinowski może kontrolować to forum????? Powiedz mi bo ja sobie jakoś tego nie wyobrażam!!!!! Chodzi ci o ACTA czy o to forum bo zaczynasz błądzić jak zagubiony w lesie.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ten gamoń założył ten wątek żeby nas straszyć i żeby forum nie rozwijało się tak jak do tej pory.Mam nadzieję, że to ci nie wyjdzie bo to jest najbardziej wolne forum w tej gminie ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran napisał, że jego forum jest bardziej liberalne ale jakoś nie widzę żeby to była prawda. Jak można tak napisać, że to forum jest wolne jak tam radni są. Gdzie jest miejsce żeby ich krytykować chociażby za to, że Szafran mówił o tym protokole z czerwca a tam niczego nie ma. Kłamał a ja z zasranymi kłamcami nie chce mieć nic wspólnego.

Odnośnik do odpowiedzi
władza bez tajemnic

do hakerów , osoba szafrana jest bardzo zastanawiająca ? jak macie możliwości sprawdzenia jego przeszłości będzie super . Jest to ważne dla przejrzystości władzy i jej przedstawicieli . Jego tajemniczość odnośnie własnej przeszłości nasówa wiele pytań i wątpliwości . Może był hochsztaplerem lub innym poza prawem , to są tylko domniemania ale na tyle uzasadnione że w regionie pojawił nagle i nikt nie wie skąd pochodzi , gdzie pracował itd. w wapadku jakiś odkryć proszę o link na tej stronie .

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę powiedzieć tylko tyle, że w czasie rejestracji kandydatów zbierałem oświadczenia lustracyjne kandydatów na radnych i było zaznaczone, że nie współpracował resztę bada urząd wojewódzki i IPN. Jeżeli masz wątpliwości to wyślij oficjalne pismo o wszczęcie postępowania lustracyjnego. Na BIP-ie IPN z osób publicznych z Ińska widnieje tylko Andrzej Racinowski sprawdzałem tych radnych, którzy zobowiązani byli do złożenia zeznania i nikogo tam nie ma. Nie mam zamiaru tu nikogo bronić ale jak ktoś ma wątpliwości istnieją oficjalne źródła informacji i wystarczy skierować tam pismo.

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie gdzie są 4 brakujące strony z oświadczenia lustracyjnego Burmistrza? To nie jest tak.

Nie zapominajmy o tym oświadczeniu lustracyjnym dostępnym do wglądu dla mieszkańców. Dla mnie to nadal nie jest miarodajne. Na tych 4 stronach musiały być jakieś informacje, które negatywnie by wpłynęły na to jak burmistrz by był postrzegany. Ewentualnie padły nazwiska osób, które mogły zostać poszkodowane i nasz burmistrz nie chce ich ujawnić. To jest również możliwe.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście 4 strony ukryte. Kiedy byłem w archiwum miałem udostępnione akta TW. Nie było tam opinii prokuratora IPN, który sprawą się zajmował. To co wyczytałem w IPN napisałem zaraz na forum i każdy mógł przeczytać co w aktach się znajdowało.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie MichałK to jesteś krzykaczem i pieniaczem i nic poza tym icon_redface.gif Po co było przed referendum pajacować z tym TW icon_question.gif To Pan to wszystko wywołał i zrobił publiczny lincz na Burmistrzu icon_exclaim.gif Nie wstyd tak oczerniać .Odpowiedź Pana dla "kontrast" jest godna pożałowania icon_eek.gif Jakie studia taka wiedza i takie wypowiedzi. icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sobie nie przypominam jakiegoś linczu droga Gago. W związku z tym, iż sprawa wypłynęła chciałem to sprawdzić i miałem do tego pełne prawo. Ja nie wywołałem tego w czasie kampanii referendalnej. Plakaty z napisem wanted, które moim zdaniem były przesadą i nie posunął bym się do takiego kroku z plakatami rodem z westernu. To, że sympatią władz naszych nie darzę nie znaczy, że to wywołał od razu Michał. Szukaj winnego gdzie indziej bo mnie w to nie wrobisz. Nie rozumiem skąd nagle w Pani takie oburzenie. To, że nie złożyłem jeszcze wniosku o te 4 strony nie znaczy, że tego nie zrobię. Chciałbym mieć pewność, że nie zostałem oszukany tak jak w sprawie żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście 4 strony ukryte. Kiedy byłem w archiwum miałem udostępnione akta TW. Nie było tam opinii prokuratora IPN, który sprawą się zajmował. To co wyczytałem w IPN napisałem zaraz na forum i każdy mógł przeczytać co w aktach się znajdowało.

Czyli po oświadczeniu lustracyjnym ani widu ani słychu. Istotne były te cztery strony a jak nie można było zobaczyć co było zawarte to będę się trzymał tego co już wcześniej napisałem. Dla mnie ta sprawa nadal zasługuje na duże zainteresowanie bo nie zostały rozwiane wątpliwości. Dziwie się też, że nikt z takim wnioskiem formalnym nie wystąpił na żadnej z sesji. Z drugiej strony jednak dobrze wszyscy wiedzą czemu nikt ani o to nie pyta nie o nic nie prosi. Niestety w Gminie Ińsko nie ma wiarygodnych radnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Plakaty z napisem wanted, które moim zdaniem były przesadą i nie posunął bym się do takiego kroku z plakatami rodem z westernu.

Miatołku co to ma wspólnego z TW Jankiem? Wycofujesz się rakiem? Przecież jest w aktach jak byk napisane , że był tajnym i świadomym współpracownikiem.Co do tego nikt nie ma wątów! Ty pisz czego nie złożyłeś o te cztery strony? Pisałeś, że byłeś i złożyłeś wniosek i jeszcze jeden radny.To co ty tracisz kontakt z rzeczywistością.Co masz na myśli że zostałeś oszukany w sprawie żwirowni? my też chcemy wiedzieć jak nas oszukano!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

a w taki sposób, że IFS było przeciwne powstania żwirowni w okolicach Ińska a zdania się zmieniły po wygranych wyborach. Wniosek składałem w archiwum IPN o udostępnienie aktów, w których nie było tego postanowienia Pani prokurator. Ja wniosek o te 4 strony złoże ale najpierw do burmistrza, jeżeli burmistrz nie udostępni to wtedy do Pani prokurator. Nie złożyłem wcześniej i nie mam wytłumaczenia dlaczego. Skoro jest tylu zainteresowanych tymi 4 stronami to też mogą złożyć wniosek. Dlaczego radni nie drążą tematu tego nie wiem i też ubolewam, że się sprawą nikt z radnych nie zainteresował.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo Panie Michale , ta gaga obecnie sama nie wie czego chce za bardzo . Prawdopodobnie to okres przekwitania :lol: Całkowicie popieram Pańskie postępowanie , w szczególności ostrożność . Jednak uważam że trzeba sprawę dokończyć . Jeśli chodzi o osobę radnego Szafrana jest podobnie bo tak naprawdę całkowicie nie wiadomo kim jest !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...