Skocz do zawartości

Gdzie na majowke


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

O tak ten cieć wieży wykorzystuje pracowników szkoły do swoich prywatnych celów a na szkołę chce naszej zrzutki. Jamroży ty mi powiedz skąd gwarancja że znów ich nie zapieprzysz jak każdy z TPD. Rodzice to pamiętają lewacko komuszy działaczu wieży. 

Screenshot_20210429-195900.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Rodzic napisał:

O tak ten cieć wieży wykorzystuje pracowników szkoły do swoich prywatnych celów a na szkołę chce naszej zrzutki. Jamroży ty mi powiedz skąd gwarancja że znów ich nie zapieprzysz jak każdy z TPD. Rodzice to pamiętają lewacko komuszy działaczu wieży. 

Screenshot_20210429-195900.jpg

Wyobrażam sobie poczet sztandarowy z przedszkolakami. Większego nonsensu nie widziałam. Rozumiem sztandar szkoły podstawowej. Gdyby powstał żłobek to pewnie i rodzice tych dzieci chcieliby sztandar.Absurdalna propozycja Panie Jamroży.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Rodzic napisał:

O tak ten cieć wieży wykorzystuje pracowników szkoły do swoich prywatnych celów a na szkołę chce naszej zrzutki. Jamroży ty mi powiedz skąd gwarancja że znów ich nie zapieprzysz jak każdy z TPD. Rodzice to pamiętają lewacko komuszy działaczu wieży. 

Screenshot_20210429-195900.jpg

Tak to jest jak ktoś ma za dużo wolnego czasu...
A wyniki w nauce nadal pozostawiają wiele do życzenia...

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, garnek napisał:

Tak to jest jak ktoś ma za dużo wolnego czasu...
A wyniki w nauce nadal pozostawiają wiele do życzenia...

 

10 godzin temu, Rodzic napisał:

O tak ten cieć wieży wykorzystuje pracowników szkoły do swoich prywatnych celów a na szkołę chce naszej zrzutki. Jamroży ty mi powiedz skąd gwarancja że znów ich nie zapieprzysz jak każdy z TPD. Rodzice to pamiętają lewacko komuszy działaczu wieży. 

Screenshot_20210429-195900.jpg

Rysiek wstydu nie masz sam powinieneś kupić z własnej kieszeni mało lat wykorzystywałeś konserwatorów szkolnych i samochód szkolny do celów prywatnych ?! Co za facet zero honoru i szacunku do samego siebie !!!

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dopiero władza haha. Zaczyna się majówka gmina życzy miłego jej spędzenia hi hi hi. Na plaży burdel toi toika tylko stoi. Brud smród i ubustwo. Lampy na Manhattanie świecą od świtu do świtu. Burek tak poczuł smak wawki że Ińska bieda go nie interesuje. Jak można dzierżawy parkingów robić w maju. Skrawek 150 m za cenę wywoławczą za tysiaka a place parkingowe ponad pół hektara tylko za 3 tysiaki. Ciekawe kto je weźmie? Kogo obstawiacie? Tylko poważne propozycje. Stawiam na Mariuszka. Jeszcze burkowi trzy miejsca do parkowania zapewnią. No bo jak burki z żonami na plażę przyjadą to gdzie staną a tak pewne miejsce.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wstyd napisał:

To jest dopiero władza haha. Zaczyna się majówka gmina życzy miłego jej spędzenia hi hi hi. Na plaży burdel toi toika tylko stoi. Brud smród i ubustwo. Lampy na Manhattanie świecą od świtu do świtu. Burek tak poczuł smak wawki że Ińska bieda go nie interesuje. Jak można dzierżawy parkingów robić w maju. Skrawek 150 m za cenę wywoławczą za tysiaka a place parkingowe ponad pół hektara tylko za 3 tysiaki. Ciekawe kto je weźmie? Kogo obstawiacie? Tylko poważne propozycje. Stawiam na Mariuszka. Jeszcze burkowi trzy miejsca do parkowania zapewnią. No bo jak burki z żonami na plażę przyjadą to gdzie staną a tak pewne miejsce.

Już wydzierżawili pole biwakowe za złotówkę, parking dla kryształowej, do sprzedali działki za symboliczne kwoty dla timber, sprzedali za grosze działkę w Ściennym, dla biedry nie udało się jesienią wyszło teraz, cpn buduje 10 lat chociaż w Drawsku zbudowano w jeden rok. Tak lecą lata rządów psl czyt. liwaka, Kulczyńskiego i szafrana. Niech mi kur#wa nikt nie mówi że tego nie widzi. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Musiał zaznaczyć swój czerwony nurt. Czemu czerwona apaszka a nie zielona? Czemu nie tęczowa tylko czerwona. Bo to lewacki komunista przywieziony w teczce przez wieżę - liwak i jamroży🤮🤮🤮🤮

Screenshot_20210501-184410.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, czerwoniak napisał:

Musiał zaznaczyć swój czerwony nurt. Czemu czerwona apaszka a nie zielona? Czemu nie tęczowa tylko czerwona. Bo to lewacki komunista przywieziony w teczce przez wieżę - liwak i jamroży🤮🤮🤮🤮

Screenshot_20210501-184410.jpg

Obaj gówno warci 

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, czerwoniak napisał:

Musiał zaznaczyć swój czerwony nurt. Czemu czerwona apaszka a nie zielona? Czemu nie tęczowa tylko czerwona. Bo to lewacki komunista przywieziony w teczce przez wieżę - liwak i jamroży🤮🤮🤮🤮

Screenshot_20210501-184410.jpg

Rysiek na polecenie szwagra pcha w szkole gdzie się da córkę kolegi z koła to na plastykę to na angielski chodząca z dziewuchy alfa omega 😂

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Helenka napisał:

Czy ta pani ma wykształcenie,a może zaczyna studia.Jak  Ryszard przyjmuje po znajomości ,to się nie dziwię,bo jego szwagier też to robi .Rodzinny interes.

Robi studia przez internet potem nie ma co się dziwić ze jest taki poziom nauczania 

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, wyborca napisał:

Imię można podawać nazwisko też. W końcu to nauczycielka. Jeśli tak przerzucają tzn układ działa.

Zatrudnił to panią bez studiów w przedszkolu zwalniając jej poprzedniczkę jak by to powiedział nasz burmistrz nepotyzm i kolesiostwo się kłania 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Aga napisał:

Zatrudnił to panią bez studiów w przedszkolu zwalniając jej poprzedniczkę jak by to powiedział nasz burmistrz nepotyzm i kolesiostwo się kłania 

To ta Dorota Jasińska czy kto? No przecież nie Sylwia.

Odnośnik do odpowiedzi
tak to jest

Taka sytuacja z wczoraj na plaży. 

Z rana ładna pogoda więc wysyp ludzi był na spacerze. Usiadłem na chwilę na ławeczce....idzie babka z trzema psami na smyczy. Po kolei każdy przy jakiejś tablicy się odsikał. Cóż się dziwić po to wyszły by siusiu i kupkę zrobić. Kiedy odeszły nadeszła grupa młodzieży ok 15 osób ( nie wiem czy to dozwolone) Przodem szedł Pan Przemek Lewandowski z żoną. Zatrzymali się przy tejże tablicy i pokazując coś kazali młodzieży zerwać roślinę i zjeść. Co oczywiście nastąpiło. Czy ten człowiek zdaje sobie sprawę że te dzieciaki mogły zjećś psie odchody? Cały dzień nie mogłem jeść bo widziałem te srające psy i tą młodzież która to szamała🤮🤮🤮🤮🤮

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, tak to jest napisał:

Taka sytuacja z wczoraj na plaży. 

Z rana ładna pogoda więc wysyp ludzi był na spacerze. Usiadłem na chwilę na ławeczce....idzie babka z trzema psami na smyczy. Po kolei każdy przy jakiejś tablicy się odsikał. Cóż się dziwić po to wyszły by siusiu i kupkę zrobić. Kiedy odeszły nadeszła grupa młodzieży ok 15 osób ( nie wiem czy to dozwolone) Przodem szedł Pan Przemek Lewandowski z żoną. Zatrzymali się przy tejże tablicy i pokazując coś kazali młodzieży zerwać roślinę i zjeść. Co oczywiście nastąpiło. Czy ten człowiek zdaje sobie sprawę że te dzieciaki mogły zjećś psie odchody? Cały dzień nie mogłem jeść bo widziałem te srające psy i tą młodzież która to szamała🤮🤮🤮🤮🤮

Przecież ten Lewandowski to cmok jakich mało Bestja kinowa i dupolizus Jacka i Michała .Głupie było i jest . Niech się doprowadzi do ładu i niech ,achowuje się jak przystoi,Jak mamy takich w kul to co na to burmistrz.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...